Kam nepatinka slibinas?

Kai rinkome parašus siekdami, kad Seimas svarstytų Atominės elektrinės įstatymo atšaukimą ir taip sustabdytų „Leo LT“ aferą, buvome sukūrę puslapį, kuriame skelbėme naujienas apie šį projektą ir telkėme savanorius, norinčius prisidėti prie parašų rinkimo akcijos.

Šiandien jau galiu drąsiai pasakyti, kad tai buvo viena iš geriausių idėjų – pradėjome iš esmės penkiese, o termino pabaigoje, padedant www.slibinas.lt parašus visoje Lietuvoje rinko apie 200 žmonių. Visi – savanoriai, be jokio užmokesčio ir žinodami, kad už tai nieko negaus. Kartu – žinodami, ką daro.

Parašų, kaip žinia, pritrūko. Iš esmės todėl, kad ne visi kalbantys norėjo realiai ką nors daryti…

Tačiau slibino puslapis liko ir, panašu, kad kažkam jis labai nepatinka, nes jį nuolat „spamina“, tekstais, primenančiais „Eurovaistinę“.

Iš pradžių labai nervino, tačiau po to net tapau dėkingas slibino kenkėjams: kiekvieną kartą patikrinęs ir radęs krūvą spam’o, išvalau svetainę ir kartu dar įdedu vieną kitą pranešimą apie tai, kaip toliau vykdomas „Leo“ projektas.

Taip kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą:)

Nors labai norėtųsi žinoti, kas gi taip stengiasi.

Tikiuosi, kad ne patys „Leo LT“ iniciatoriai… būtų kažkaip nesolidu:) 

Ir dar: galvojau, kad tą puslapį reikės uždaryti, bet dabar tikrai žinau, kad jį saugosiu. Iki kol bus pastatyta nauja atominė:)

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...