Kam nepatinka slibinas?

Kai rinkome parašus siekdami, kad Seimas svarstytų Atominės elektrinės įstatymo atšaukimą ir taip sustabdytų „Leo LT“ aferą, buvome sukūrę puslapį, kuriame skelbėme naujienas apie šį projektą ir telkėme savanorius, norinčius prisidėti prie parašų rinkimo akcijos.

Šiandien jau galiu drąsiai pasakyti, kad tai buvo viena iš geriausių idėjų – pradėjome iš esmės penkiese, o termino pabaigoje, padedant www.slibinas.lt parašus visoje Lietuvoje rinko apie 200 žmonių. Visi – savanoriai, be jokio užmokesčio ir žinodami, kad už tai nieko negaus. Kartu – žinodami, ką daro.

Parašų, kaip žinia, pritrūko. Iš esmės todėl, kad ne visi kalbantys norėjo realiai ką nors daryti…

Tačiau slibino puslapis liko ir, panašu, kad kažkam jis labai nepatinka, nes jį nuolat „spamina“, tekstais, primenančiais „Eurovaistinę“.

Iš pradžių labai nervino, tačiau po to net tapau dėkingas slibino kenkėjams: kiekvieną kartą patikrinęs ir radęs krūvą spam’o, išvalau svetainę ir kartu dar įdedu vieną kitą pranešimą apie tai, kaip toliau vykdomas „Leo“ projektas.

Taip kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą:)

Nors labai norėtųsi žinoti, kas gi taip stengiasi.

Tikiuosi, kad ne patys „Leo LT“ iniciatoriai… būtų kažkaip nesolidu:) 

Ir dar: galvojau, kad tą puslapį reikės uždaryti, bet dabar tikrai žinau, kad jį saugosiu. Iki kol bus pastatyta nauja atominė:)

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Dėl t.t. priežasčių nebuvau iš tų, kurie aktyviais pilietiniais veiksmais priešintųsi leo. Nesu iš tų, kurie palaikytų idėją atkurti „status quo“, jei toks veiksmas mums (valstybei) kainuotų. Tikiu, kad yra būdas patraukti atsakingus valdininkus atsakomybėn ir sukurti normalias verslo sąlygas: apriboti „viršpelnį“. Taigi, be jokių teisinių ir finansinių pasekmių mums.
  Rašiau anksčiau ir kartoju: kol nėra atsakingų, nauji a la „leo“ projektai toliau planuojami partijų koridoriuose. Ir, jei ne VP, kitą kartą bus koks Mockus su Stumbru 2, arba koks Bronislavas su Lietuvos geležinkeliais, dar kas nors su Lietuvos Paštu ir t.t. ir pan. Tai vėl atiduosim, po to kaip nors atimsim, bet abiem atvejais sumokėsim. Nemanot, kad užteks taip?

 • Anonimas

  Kam nepatinka slibinas? Žinoma, kad šventiems jurgiams…

 • Anonimas

  Man nepatinka slibinas.lt, nes turėtų būti anakonda.vp, pitonas.bl, zaliaszmejus.mg, fozgenas.dt etc.
  O vietoj racas.lt – akela.lt…

 • spamina ne todel kad nepatinka, tai daro ‘spam robots’ kitaip sakant spambot’s, reikia pakeisti esancia forumo zinuciu forma i tokia katroj reiktu siunciant zinute ivesti skaiciukus, ar raideles, ir daugiau nieks nebespamins :)

 • Anonimas

  Pažiūrėjau tą slibiną lt. Ar tikrai dar reikia norinčių užsiregistruoti parašų rinkėjais ir forumo? Galima tiesiog atjungti tas dalis ir spam’as baigsis.

  Radau dar žinutę, kad padarėme tai, ką galėjome. Aš manau, kad antrą kartą mums pavyktų geriau. Per lėtai įsibėgėjo visas reikalas. Reikia „greitojo reagavimo pajėgų“. Dauguma tų, kurie rinko parašus, vėl tai pakartotų. Reikėtų visus vėl surinkti į krūvą, šį kartą virtualią, ir būti pasiruošusiems veikti. Tam reikalui būtų galima surasti kokią nemokamą web aplikaciją.

 • Anonimas

  o gal reiketu sukurti http://www.manpatinkaslibinas.lt
  Galbut, i toki dar daugiau uzsiregistruotu :)

 • Anonimas

  Gerb. bendravardi,

  Esu IT saugumo specialistas ir žinau, kad siunčiančiuosius įmanoma identifikuoti. Mūsų požiūriai sutampa, tad siūlau neatlygintinai padėti šiuo klausimu.

 • Anonimas

  Jei kalbama apie el.pašto šiukšles, tipo viagros, tai atsekti visus šiukšlintojus per smarkus užmojis: vieni kitiems perpardavinėja pašto adresus milijonais. Procesas prasideda nuo naujo adreso sužvejojimo tinkle ir labai, labai ilgai nesibaigia.

  Sako, Napoleonas išsireiškė panašiai taip: „niekada nepriskirk suokalbiui to, kas gali būti paaiškinta neišmanymu“.