Socialliberalai pyksta. Gal ir teisingai, bet…nesolidžiai…

Nesakysiu kas, bet šiandien jau manęs paklausė: na, kodėl tu taip mūsų (socialliberalų) nemėgsti…

Bandžiau paaiškinti, kad nieko asmeniško, kad nei mėgstu, ne nemėgstu, tiesiog pastaruoju metu kažkaip pasitaikė, kad į akis labiau krito… Ir reklamos daug, ir kai kurie tekstai įdomūs:)

Tai pratęsiant temą – socialliberalai šiandien išplatino pareiškimą, kuriame skundžiasi, kad konservatoriai jų ir dar valstiečių liaudininkų nepakvietė į debatus.

A.Paulauskas tame pareiškime sako: „Pasirinkdami pašnekovus, konservatoriai klaidingai aiškina, kad remiasi visuomenės nuomonės apklausomis. Tai yra akivaizdus melas, nes kai kurios į diskusiją pakviestos partijos, pagal naujausius „Baltijos tyrimų“ duomenis, populiarumu nuo socialliberalų atsilieka net keliais proc.“

Kažkaip susišaukia su tuo ką rašiau šiandien rytą, ar ne? Tiesa, A.Paulauskas turėtų sakyti ne „kai kurios“, o tik viena – Liberalų ir centro sąjunga – pagal „Baltijos tyrimus“ yra žemiau nei socialliberalai (kas mane asmeniškai, beje, taip pat labai nustebino).

Nepaisant to, A.Paulauskas iš dalies teisus – kviesdami diskusijoms „Tvarką ir teisingumą“ bei „Darbo partiją“ bei ignoruodami socialliberalus ir valstiečius liaudininkus, konservatoriai elgiasi šiek tiek arogantiškai, lyg ir norėdami pasakyti, kad minėtos partijos joms visiškai ne konkurentai.

Gal tai ir tiesa, bet vis tiek šiek tiek negražu.

Kita vertus, ir A.Paulauskas nedemonstruoja politinės brandos, nes į konservatorių akibrokštą reaguoja kaip nuskriaustas vaikas.

Jis sako: „Pritariame, kad tiesa gimsta diskusijoje, tačiau stebina, kad konservatoriai diskusijai renkasi ne atsakingus ir dirbančius politikus, o populistus“.

Prisiminus, kad konservatoriai debatams pakvietė ne tik Tvarką ir teisingumą bei Darbo partiją, bet ir socialdemokratus ir Liberalų ir centro partiją, pastarasis A.Paulausko pareiškimas skamba šiek tiek dviprasmiškai.

Už vienus koalicijos partnerius (valstiečius liaudininkus) pergyvena, o kitus (socialdemokratus ir LCS) vadina populistais…

Sakyčiau nelabai solidu.

O po to ir vėl klaus: na, už ką tu mūsų nemyli…:)

(5 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • neskaiciau pranesimo, taciau jei tai tiesa…

  atsakykit man, kaip rinkejui: kodel socialliberalai laukia, kad juos diskutuoti pakviestu konservatoriai? ar pastarieji – kazkoks autoritetas moralinis, kaip romos popiezius? ar valdzios institucija, kaip prezidentas? ar dar kazkas?

  aisku, ne.

  Uztat tai vadinasi „perimti iniciatyva“. konservatoriai ta padare, o paulauskas pasirode besas toks kvailas, kad to net nepastebejo.

  Sis jo priekaistas – mazdaug is serijos „o kodel mylimiausia zmona hareme – ne as?“ :) konservatoriai svencia pergale – konkurentai tokiu pranesimu pripazista ju pranasuma.

  kas beje paulauskui trukdo paciam juos pasikviesti? :)

 • Anonimas

  1. TS inicijuoja debatus, o ne socialliberalai.
  2. Jeigu socialliberalai NORI padebatuoti su TS, – tegul JIE inicijuoja debatus.

  Kodėl dabar TS turi būti atsakingi už VISŲ „pagrindinių“ politinių partijų rinkiminius reikalus?

  Dar kartą sakau – jeigu paulauskininkai NORI debatuoti, jie ir ORGANIZUOJA tuos debatus.

 • Anonimas

  Nesuprantu, Artūrai, kodėl skiriate savo dėmesį politiniams lavonams. Užuot rašius apie socialiberalus, jau geriau paskelbti interviu su M.Murza…

 • Anonimas

  o uz ka Racas pyksta ant soclibu ? Gal todel, kad soclibai prtenduoja i ta pati elektorata, kaip ir paksininkai ar darbieciai

 • Anonimas

  Arturai, tai galejai parasyti kas tau taip sake.. ir kokiame kontekste.

  o dabar atrodai pats apgailetinai.. kaip skundikas/isdavikas

 • Mariau, nesakiau todėl, nes su tuo, kuris man tai pasakė, atrodo, labai gražiai pašnekėjome ir lyg ir išsiaiškinome.

  Kontekstas šioje vietoje ir nesvarbus – berods, pats skambinau tam žmogui darbo reikalais.

  Kodėl tamstai atrodo, kad tai panašu į skundimą ar išdavystę nelabai suprantu…

  Bet pasirašinėti išgalvotu vardu ir pateikti išgalvotą mail’ą tikrai yra apgailėtina…:)

 • Na tai lai organizuoja soclibai savo debatus ir kviečiasi ką tik tai nori.