Darbo partija ir socialliberalai: kuo prasidėjo, tuo ir baigsis

Pamenate , iš kur Lietuvos politikoje atsirado Viktoras Uspaskichas ir kas buvo jo pirmasis politinis globėjas?

O kas guodė A.Paulauską, kai šis pralaimėjo prezidento rinkimus?

Šiandien viskas. atrodo, pamažu grįžta į pradinį tašką:

Šiandien (03.25 – A.R) posėdžiavęs Darbo partijos prezidiumas nusprendė suformuoti darbo grupę, kuri pradėtų derybas su Naująja sąjunga(socialliberalais), dėl susiliejimo galimybės.

„Apie centro politinių jėgų vienijimąsi Darbo partija kalba seniai. Bendravome su tvarkiečiais, valstiečiais, frontininkais, liberalais, tačiau iš Naujosios sąjungos mes gavome aiškius signalus apie tokią galimybę, todėl pirmiausia nutarėme pradėti derybas su šia partija“, — sakė Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich.

Nuo ko prasidėjo, tuo atrodo ir baigsis…

O prasidėjo nuo nieko…

(8 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...
 • durdo

  antrasis KGB skyrius susitaike su treciaja GRU valdybos rytu sektoriaus grupe ir nutare, kad bendrom pajegom bus lengviau konkuruoti su kitom KGB GRU FSB valdzios peremimo Lietuvoje grupem:)

 • WU

  Aha, grįžta į pradinį tašką – noras gauti nors kiek mandatų prives prie bet ko.. Kas toliau? Liberalai? O šiaip įdomu, kas būtų partijos lyderis, turbūt, Paulauskas iš desperacijos užleistų vietą Uspaskiui. O partijos pavadiniamas? Sugalvos vėl kažkoki politologiškai nepaaiškinama idiotizmą.. Darbingieji socialiberalai + jaunimas? :))

 • GIGA

  man tai neaišku kam Uspaskichui šios jungtuvės?Soclibai visiškai nepopuliarūs ir nemanau,kad kažkada dar turi šansų iškilti.Darbiečiai gali bandyt kurį laiką plaukt ir vieni,bet kokiu atveju partijų populiarumą dažniausiai lemia jų lyderiai,o ką gali šiam junginiu dadėti intrigantas Paulauskas ar KGB rezervistas Valionis?

  • Marius

   o kada viktoras galvojo? kas jam įsakyta, tai jis ir daro. Viktoras su savo artisto sugebėjimais, galėtų pas Michalkovą į filmavimus pasiprašyti :)

 • austras

  Kad Jūsų žodžiai apie Viktoro ir Artūro draugystę Lietuvos žmonėms į ausį… Tiesa, per tą Jūsų minimą ciklą dar buvo medaus mėnuo su LSDP ir A.Brazausko bei A.Paulausko koalicija. Bet, kaip žinia, trumpalaikiai romanai iš išskaičiavimo nesiskaito, o amžinos meilės negęsta…

 • Paskutinė įrašo frazė žudanti… :) ir pasako viską…

 • Na, kaip tik ten jiems ir vieta. Apskritai, norėčiau patikėti tuo, kad Lietuva gydosi nuo Lotynų Amerikos tipo partinės sistemos fragmentacijos.

 • austras

  Paskaičius delfi.lt tekstą „Dabartines bėdas prieš porą metų „anonsavo“ Finansų ministerija“, vertėtų pagalvoti apie tai, kokius politikus ir kokias partijas turim. Aiški koreliacija su Račo tekstu apie vieną bendrą didelę Lietuvos partiją – populistų.. Ypač prisiminus balsavimą dėl valstybės tarnautojų bazinio dydžio.. Tuomet Kubiliaus taupumas kažkaip buvo dingęs, na o Kirkilo taupumo niekad ir nebuvo.

  • Marius

   mane tai džiugina, kad toje sistemoje yra protingų ir dirbančių žmonių, tik ar Kubilius suteiks tiems žmonėms galimybę dirbti ir kad jų nuomonė ir sprendimai būtų vertinami.

  • J. naivus

   austrai,
   aukokis ir aukoki savo gerą vardą- vardan tos…
   Žūtbūtinai reikalinga tikra kairioji partija, kuri gintų vis tik daugumą (samdomuosius) nuo „mažumų“ (kapitalo), užsimaskavuusių po darbo, socialdemokratų, liberalų ir kitais skambiais vardais.
   Viskas atbulai pas mus, kartais atrodo, kad kairiausi – mūsų dešinieji konservai.
   Turim eiti abejomis kojomis, dirbti abiem rankomis, mąstyti abiem pusgalviais.

   • Valentinas

    Norint kurti partiją reikia charizmos, patirties, bendražygių, kvalifikacijos, ryžto, charakterio ir t.t. Kadangi Austras dar mokosi, tikėtina, kad jis viso to neturi. Be to, mano nuomone, norint kurti kairiąją partiją reikėtų kokius 5-10 metų padirbėti paprastą darbą su paprastais žmonėmis, pabraidžioti tskant po mėšlą iki kelių, kad suprastum ko tiems žmonėms, kuriuos ketini atstovauti, reikia. Įtariu, kad austras yra knyginis kairysis, parako neuostęs. Tokiems politikams vesti paskui save žmones – jokių šansų.

   • austras

    Dėkui už pasiūlymą, bet mandagiai atsisakysiu :) Nesu linkęs vesti partijų ir tautos :) Geriau jau sėdėti po baltos akacijos šakom ir analizuoti bei kelti visuomenei aktualius klausimus. Pasiūlykit Artūrui eiti į Prezidentus, gal po Jūsų įtikinėjimo sutiks, nors kai kas tą daryti jau bandė.. :) Beje, kaip tik lieka šiek tiek daugiau nei penkeri metai pagalvoti… :)

    • J. naivus

     austrai,
     apgailestauju, kad jaunas ir drąsus žmogus išsigando puolimo, tik kokį milijoną kartų didesnį už vakarykštį, taip šauniai atlaikytą.

     Valentinai,
     nesiūliau kurti naujos, nes tai per ilgas procesas. Siūliau iš vidaus išmėžti (gal išsprogdinant – juk galimas toks išmėžimo būdas?)- kapitalui tarnaujančią LSDP.

     • Valentinas

      Ar pats bent tiki tuo? Komunistų partiją išsprogdinti iš vidaus? Paprastam jaunam socialdemokratui?
      No possible kaip pasakytų ispanai.
      Paleckiukui su tokia tinkama pavarde ir tai nepavyko.

     • austras

      Greta Valentino argumentų (tekstas jau buvo, bet apie tą patį)
      Žinot, jei komunistinė nomenklatūra išgyveno kaip LDDP ar dabartinė LSDP visus 19 metų, nemanau, kad ją kas nors paims nei šturmu, nei iš vidaus, nei sprogmenim. Valdžia ir pinigai – vienintelis tikslas, kurio jiems reikia. Ir jie turi neprilygstamą patirtį, kad tą tikslą pasiektų. Patys, ar pasinaudodami kitais.

     • J. naivus

      Nelabai tikiu, nors kelias yra, net realus.
      Reiktų „nedaug“ – į dabartinę LSDP bent 1000 (gal kiek daugiau)jaunų, užsidegusių ir sugebančių uždegt.
      Tos partijos apačiose gal dar yra rimtų ir sąžiningų.

      Paleckiui negalėjo pavykti būtent dėl pavardės.
      Dagys- pats norėjo būti fiureriuku, po to suprato ir nuėjo ten, kur yra – ten buvusių „tovariščių“ daug daugiau negu reikia.
      Gal būtent jis nuvairuos konservus kairėn?:))

      Tai ir šlubuosim vien tik dešine, pasiremdami centru.

 • nerijus

  Artūrai
  Pastebėjimas ir trūkumas.
  Norėjau patalpinti nuorodą ten, kur jai ir vieta, bet sunku rasti straipsnį atitinkantį ją- apie A.V.
  Būtų šaunu, jei atsirastų laukelis „straipsnių paieška“ ar pan.

  man patiko:

  http://tv.delfi.lt/video/MlfBEx0E/

  :)

 • nerijus

  ale, ir aklas aš :)
  tik dabar pastebėjau paieškos laukelį…

 • petrukas

  Štai prie ko priveda noras gauti bent keltą mandatų:). Tik kas iš to DP? Manau, kad šis susijungimas, jei toks ir įvyks, o kažkodel tikiu, kad taip bus, tai nieko gero neduos. Rinkimai į EP parodys kur yra jų vieta.
  p.s ka-kas gerai pasakė apie naują partijos pavadinimą „darbingieji liberalai + jaunimas. O kaip DP renka jaunima į partiją, tai jau atskira istorija:)

 • Benedikta Vaivadaitė

  Šmaikšti įrašo pabaiga :) Dar galbūt pritaikoma kitam, vieno iš trijų valstybės pareigūnų, atvejui.

 • Arūnas

  nerijau, ačiū už nuorodą http://tv.delfi.lt/video/MlfBEx0E/
  Vakar taip šauniai pasikroviau pozityve energija, kad dar dabar tebesišypsau. Ypač patiko Olego Lapino ir Audriaus Lelkaičio komentaras apie Valdovų Rūmus ir AMB. SUPER! DU ŠAUNUOLIAI! KIENO PRASTA NUOTAIKA – BŪTINAI PAŽIŪRĖKITE VELNIO ADVOKATUS DEFFYJE!
  nerijau – dar kartą ačiū!