Citata #59 R.Baločkaitė apie mūsų dienų Sokratus

Malonus žmogus homo consumens supyksta ir sako – „tiesa… tiesa… po kiek šiandien turguje tiesa…? žinai, – kokia paklausa, tokia ir pasiūla“… Tokia jo išmintis, tokia jo tiesa, ir toks jau jis – mūsų laikų Sokratas.

www.delfi.lt

(3 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Mane šitos visos lietuviškos kalbos gruziniškomis aktualijomis liūdina, nes atskleidžia, kaip lietuviai tvarkosi su oponentais – paprasčiausiai juos juodindami.

  Aš nežinau, ar Jūs, Artūrai, esate teisus, tačiau kai kurie Jūsų keliami klausimai labai aktualūs – apie karo pradžią, apie Lietuvos palaikymą. Jūsų oponentai Jums sviedžia kaltinimus, kad esate toks, šioks ir anoks, bet į Jūsų keliamus klausimus neatsako.

  Mano patarimas būtų toks: o Jūs parašykite komentarą, kuriame būtų kalbama apie tai, kaip būtų galima normaliai oponuoti Jūsų nuomonei.

  Pvz, tokiu tekstu:
  Jei aš norėčiau oponuoti su Artūru Raču, aš įrodinėčiau, kad Saakašvilis pradėjo karą dėl to, kad jį išprovokavo. Įrodinėčiau, kad Amerikos palaikymas Lietuvai yra naudingesnis negu neutrali pozicija, nes …. a) b) c)
  Įrodinėčiau, kad kategoriška pozicija Rusijos atžvilgiu nepakenks, nes rusai vis tiek nenutrauks jokių dujų tiekimo, nes jiems gal tai neapsimokėtų ar nesukels trečiojo pasaulinio karo, nes jiems tai irgi neapsimokėtų.

  Neva atsidurdamas oponentų pusėje ir žvelgdamas iš kitos pozicijos Jūs galėtumėte labai lengvai juos sutriuškinti.

 • Anonimas

  P.S. – žinoma, yra klausimas, ar jie suprastų, kad jie sutriuškinti, bet tai jau kitas reikalas.

  ai, ir dar būtų galima įrodinėti, kad Gruzija yra demokratiška valstybė, nes ten yra geros verslo sąlygos ir panašiai.