Socialdemokratė B.Vėsaitė aiškina, kas yra tikrieji Lietuvos priešai

 Iš tikrųjų kreipimasis į Konstitucinį Teismą (dėl „Leo LT“ – mano pastaba) sustabdytų įstatymo vykdymą. Tą turime labai gerai įsisavinti. Ir tie, kurie nori šitą padaryti yra tikri Lietuvos priešai, nes jūs žinote, koks laikotarpis mūsų laukia, jeigu tektų uždaryti Ignaliną 2010–2012 m., tai sustabdytų ir jungties su Lenkija statybas, sustabdytų ir jungties su Švedija statybą ir pačios naujos atominės elektrinės statybą. Kaip mes atrodytume ir koks mūsų būtų veidas prieš mūsų partnerius šiame projekte.

Gerbiamieji kolegos, aš manau, kad tie, kurie nori kreiptis į Konstitucinį Teismą ir stabdyti visus procesus, kad Lietuva išeitų iš energetinės izoliacijos yra ne kas kita, kaip Lietuvos priešai. Ačiū už dėmesį.

Iš Seimo 2008.09.10 stenogramos

(6 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Iš posėdžio stenogramos supratau, kad Lietuvos priešai laimėjo.
  Panelės Birutės pranašystės apie artėjančią energetinę izoliaciją gali pasitvirtinti. Lietuva taps izoliatorimi ir nepraleis energijos nė viena kryptimi, kaip šuo ant šieno.
  Įdomu kam NDX-VST parduos izoliatoriaus akcijas?

 • Anonimas

  Elektrines bus statomos Kaliningrade ir Baltarusijoje, taip kad LT pralaimejo Rusijai energetini musi eilini karta.
  Racas turbut tuom labai dziaugiasi

 • Gerbiamas Pauliau, man gaila, kad Jūs iki šiol taip ir nesupratote, kad tarp „Leo LT“ ir naujos atominės elektrinės statybos problemos nėra nieko bendra.

  Panaršykite http://www.slibinas.lt kai turėsite laiko, gal pavyks susivokti.

 • Anonimas

  O ka Lietuvai daryti… is Lietuvos vargu ar kokia kita imone apsiimtu ir pajegtu pastatyti elektrine.
  Reikia visu pirma ziureti Lietuvos interesu ir greiciau statyti ta elektrine, o ne knisinetis ir ieskoti korupcijos atveju ir taip stabdyti procesa. Siuo metu Europoje visi ziuri savo interesu… Prancuzijos prez. Sarkozy susitare del telkiniu eksplotavimo Rusijoje, Vokietija taip pat prastumineja projektus

 • Man tai tikrai gėda už Lietuvą prieš kitas šalis, kad šitiek vilkinamos statybos – kol visi nepasidalins otkatų tai nepradės nieko daryt. Nepaprasčiau tiesiog imt ir pastatyt pagaliau tą elektrinę?

 • Anonimas

  tai imkime visi i rankas po kastuva ( ar netgi po kelis) ir statykime elektrine! kol leo-lt nesubankrutavo:))