Šiaulių televizija: komercinis pasiūlymas

Pirmiausia, skubu nudžiuginti Editą Šerelienę ir jos vadovaujamą bendrovę „Telemaniją„.

Jie tokie – Lietuvoje ne vieninteliai.

Taip pat turiu gerą žinią visiems tiems, kurie  niekada nebuvo televizijos laidoje, tačiau labai norėtų ten patekti.

Pasirodo, tai labai paprasta. Ir visai nebrangu: vos 500 litų su PVM.

O jei yra daugiau laidos dalyvių (bent du), ta kaina mažėja perpus.

Sakyčiau, labai padori kaina, ypač turint galvoje, kad transliuojami net trys laidos kartojimai, o atminimui dar gausite įrašytą laidos kopija.

Žinoma, televizija bus ne visuomeninė ir ne LNK ar TV3.  Bet, kaip jie patys teigia, juos mato „net pusė milijono žmonių“

Bet ką aš čia kalbu, geriau patys paskaitykite ir nuspręskite. Ir jei patiks, skambinkite. Iki laidos transliacijos dar visa savaitė, o kiti du laidos dalyviai, atrodo, jau susimokėjo:

Šiaulių televzija

Liejyklos g.10, Šiauliai,78147    tel/ faks 8-41-523808, www.stv.lt  reklama@stv.lt

Į/k 3000 03017, PVM kodas LT1000 0081 9217 a/s LT82 7400 0129 3032 3810 Sampo  bankas, b.k. 74000

KOMERCINIS PASIŪLYMAS

 2010 m. gegužės 31 d.

  Birželio 10 d.  19.20 val. „Šiaulių televizijos“ eteryje bus transliuojama tiesioginio eterio laida „Šiaulių krašto verslas“ apie nekilnojamo turto rinką. Laidoje jau sutiko dalyvauti „Oberhaus“ ir „Landsale“ agentūrų atstovai.  Kviečiame Jus atvykti į laidą ir prisidėti prie dikusijos kokia šiandieninė nekilnojamo turto rinkos situacija, kokios ateities perspektyvos: kas pasikeitė lyginant su ekonominio augimo laikotarpiu, kas labiausiai kenkia tokių paslaugų vystymui, kas galėtų padėti, ar keičiasi klientai ir jų poreikiai ir t.t.  Išsamiau laidos temą ir klausimus aptarsite su laidos redaktore Raimonda Strazdauskaite.  Laidos metu bus rodomi  reportažai iki 2 min trukmės pristatant laidos dalyvius, atsakinėjama į prisiskambinusių žiūrovų klausimus.

„Šiaulių krašto verslas“ rodomas kiekvieną ketvirtadienį 19.20 val. laidą anonsuojant. Transliuojami 3 laidos kartojimai. Užsakovams yra įrašoma laidos kopija.

 Kadangi du laidos dalyviai jau yra, dalyvavimo laidoje kaina  būtų 500 Lt plius PVM. Jums būtų taikoma 50 proc. nuolaida.

Tikimės abipusio sėkmingo bendradarbiavimo.

Pagarbiai,

Komercijos skyrius

Rasa Reizgevičienė

Mob. 8 615 50001

E.paštas: reklama@stv.lt

P.S. Iš karto noriu pareikšti, kad atsakomybės už šį pasiūlymą neprisiimu, nes, kaip ir „Telemanijos“ atveju, galėjo nutkti koks nesusipratimas ar techninė klaida. O gal, pavyzdžiui, per sunkmetį Šiaulių televizijoje visi naudojasi tuo pačiu kompiuteriu ir tuo pačiu mobiliuoju telefonu…

Bet pabandyti manau verta…

Ir kompanija būtų gera. „Oberhaus“ ir „Landsale“ – juk solidžios bendrovės. Įdomu, ar joms irgi buvo pritaikyta 50 proc. nuolaida?

Solidi ir laidos redaktorė Raimonda Strazdauskaitė – ji 2009 metų laidų konkurse „Pragiedruliai“, kartu su kolegomis yra gavusi specialų prizą (labai simboliška) „Už kasdienybės grožio atskleidimą“.

… Cituojant pačius laidos „Šiaulių krašto verslo“ laidos kūrėjus, štai toks paprastas yra sėkmingo verslo receptas.

(9 balsų, vidurkis: 3,89 iš 5)
Loading...