Reklama (džiaugiuosi prisidėjęs)

Šiame tinklaraštyje dažnai randu nuorodų į čia esančius tekstus.

Šiandien radau dar vieną.

Ją įdėjo buvęs šio tinklaraščio komentatorius Skeptikas, miestui ir pasauliui paskelbęs, kad nuo šiol turės savo asmeninį tinklaraštį, kuriame „jokie mėnulio fazių įtakojami prietrankos netrukdys man dėlioti savo pastebėjimų“. 

Šiame tinklaraštyje įrašų kol kas nedaug, bet iš pirmųjų komentarų sprendžiu, kad tai bus dar viena vieta, kur įvairaus plauko dundukai galės, kaip užkalnis, nevaržomai gėrėtis savimi ir „varyti“ ant tų, kuriems jie nepatinka.

Labai tuo džiaugiuosi. Nes jaučiuosi – nors ir netiesiogiai – prisidėjęs prie lietuviškos blogosferos plėtros ir nuomonių įvairovės skatinimo. Dundukai taip pat turi teisę turėti nuomonę ir ją nevaržomai reikšti. Savo asmeniniuose tinklaraščiuose.

Kartu, naudodamasis proga, noriu pasakyti, kad aukščiau minėto tinklaraščio pirmasis tekstas ir komentarai tik patvirtina, kad mano sprendimas neleisti jo autoriui teršti šią erdvę buvo visiškai teisingas. Gal tik kiek pavėluotas.

Nepaisant to, sveikinu buvusio komentatoriaus pilietišką iniciatyvą ir siūlau visiems nepatenkintiems šiuo tinklaraščiu ir jo autoriaus veiksmais kuo gausiau lankytis naujajame tinklaraštyje ir ten reikšti savo nuoskaudas bei vertingus pastebėjimus. Neabejoju, kad sulauksite palaikymo ir pasigėrėjimo šūksnių.

(4 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...