Reikia pagalbos…

Nusprendžiau pasinaudoti tarnybine padėtimi…

Bet naudos gavėjas būsiu ne aš.

Labai prašyčiau visų, kurie netingi, nuoširdžiai ir ilgai negalvojant atsakyti į vieną gana paprastą klausimą:

Kokios mintys jums kyla gydantis dantis?

Ačiū:)

(7 balsų, vidurkis: 2,71 iš 5)
Loading...
 • Rasa

  pagalvoju apie senatvę ir apie būsimus protezus ir kiek reikės privargti kol išlauksiu eilėje. Taip pat apie tai, kad reikės riboti maisto asortimentą.

 • Nepakantumas

  Mintyse iškyla apvali plona dildė, brūžinanti danties kanalo sienelę.

 • romas

  Kiek man tai kainuos :)

 • WU

  Čia turima omenyje apie apsilankyma pas stomotologą ar odontologą? Jei taip, po kokio pusvalandžio kėdėje pradedu laukti procedūrų pabaigos. Nepatinka man ilgai būti išsižiojus ir tas seilių perteklius burnoje. Dar su tuo vamzdeliu jei pats važinėčiau, tai būtų kitaip :) Baimės kažkokios nėra, nes visada einu į privačią kliniką ir žinau, kad dantimis bus tinkamai pasirūpinta.

  • WU, išmanantys žmonės sako, kad tarp stomatologo ir odontologo nėra jokios skirtumo. Iš tikrųjų tai odontologas yra naujas stomatologo pavadinimas.

   • WU

    Oj, ne taip jungtuką pavartojau. Geriau būtų tikęs IR. Turėjau omeny, ar kai atliekamos procedūros pas gydytoją. Suprantu, kad odontologo ir stomotologo išskyrimas tėra biurokratinis žaidimas sąvokomis.

 • GIGA

  gydantis ar besiruošiant gydytis?Sėdint gydytojo kėdėje,netgi jei neskauda (o dažniausiai taip yra) mintis viena – kada tai pasibaigs,nes,manau,yra gyvenime užsiėmimų įdomesnių

  • Aras

   Mąstau panašiai – kada visa tai baigsis, nors dantistų-sadistų :) nesibijau. Apskritai tai nemėgstu lankytis nei pas jokį gydytoją, ne tik dantistą.

 • Gydymo metu galvoju ką veiksiu, kai išsinešdinsiu iš dantistės kabineto;) Patikėkit manim, tai ypač padeda nuginti šalin visokius nemalonius jausmelius kylančius proceso metu. Otx))

  • Norėjau kiečiau, bet gavosi trenkčiau =DDD

 • Fredis*

  kokia disciplinuojanti profesija yra gydančios moters.
  Vidurinysis visuomenės sluoksnis.
  Neturi teisės sirgti, blogai jaustis,
  Kokia kruopšti.
  Tikrai ne uspaskietė, socialistė.
  Konservatorė, saviškė !
  Turbūt šlykščiai atrodau išsivėpęs,
  gerai, kad aš ne pats baisiausias žmogus pasaulyje, yra daug šlykštesnių, dauguma – šlykštesni, jai neturėčiau kelti blogų emocijų, nesmirdu, tvarkingai apsirengęs. Esu netgi visai dailus, nes bendrauja pagariai, jaučiu, kad man jaučia simpatiją.
  Graži, gera, moderni kabineto įranga, daug investuota.
  Langas į šiaurę, niekada neprikaitina, bet niūru, dalykiška atmosfera.
  Langas į vakarus, vakare čia galima iškepti, gerai, kad užsirašiau ryte…
  ir t.t., tęsti?

  • Hm, panašu, kad užrašei minčių srautą iš realaus gyvenimo ;)

  • Maras

   Taikliau jau negalima :). Bravo.

  • klausosi M-1… , o ką gi daugiau !
   ant sienos beveik kičinis paveikslėlis, ne pats baisiausias, darbinėje aplinkoje tinka.
   Šita dirba be padėjėjos ? Reiškia ne komandos žaidėja, judesiuose ir veiksmuose daugiau chaoso, mažiau patogu pacientui, bet paslaugos pigesnės, o ir pati gydytoja uždirba daugiau.
   Abu tenkinantis kompromisas sunkios šalį ištikusios krizės akivaizdoje.

 • Valentinas

  Investiciją į ateitį :)

 • Asta

  Tas vaistų kvapas! Toks kvapas tik pas stomatologus randamas. Ir dar visai linksma kai gręžia su vandeniu. O to daiktelio, kur apvalus veidrodukas ant metalinio kotelio, aš sau norėčiau.

 • Darius

  kad sekanti karta apsilankysiu ne kada prispirs, o po puse metu profilaktiskai ;)

 • lai lai lai

  dziaugiuosi, kad dar turiu galimybe pasinaudoti dantisto paslaugomis. Nei zyzianti „bormasine“, nei kvapai seniai nebekelia emociju. Per ilgus metus pripratau nuolat lankytis ir laikas nuo laiko kazka atnaujinti, pakeisti. Dantistas tapo artimu seimai zmogumi…panasiai, kaip kirpeja. Viska apie visus zino, pamena vardus ir problemas bei dziaugsmus. Man patinka:)

 • johnis

  Tiesiai sviesiai?
  einu tik pas jaunas stomotologes.
  Issizioju o ji ten glosto mano liezuvi,gleivines.Vis paklausia ar neskauda gal svelniau. kadangi bunu apimtas zado ir negaliu kalbeti tad jos toks pasimaloninimas tik i gera. Kartais panaudojami ir specialus vibruojantys itaisai, ivairiausiu ji ten turi priemoniu. Man patinkak privacios- jos turi daugiau ivairoves. Zinau jog mazochistai eina i valstybines…..
  Mintys? – ivairiausios….I detales nesileisiu- galite patys isivaizduot.
  Veliau zinoma kaip ir bet kurioje padorioje amsterdamo istaigoje priimamajame israsoma saskaita. Dazniausiai jie tai uzglaisto pgl tam tikras atliktas funkcijas kurias ikainuoja skirtingai. Bet pastebejau jog galetu israsyti saskaitas priklausomai kiek as praleidau laiko. Laikas=pinigai.

 • Kokios mintys jums kyla gydantis dantis?

  Trumpai ir aiškiai: as juos susitvarkysiu pigiau, nei kiti…

  • Fredis*

   keista manyti, kad dantis galima susitvarkyti. Ir dar pigiau. Dantys turi savybę gesti ir gesti, jų susitvarkyti neįmanoma, o jei dar tvarkomasis pigiau – tai…
   Vienos odontologės aiškina kaip reikia tinkamai prižiūrėti dantis (kaip valytis dantų siūlais, kokius judesius atlikti šepetuku), kitos – ne.

   • nieko čia keisto, kai turi gerus draugus, kurie neima pinigų už darbą, o ima tik už panaudotus medikamentus ir medžiagas. Ima savikainą. Prieš 8 metus susitvarkiau pas juos (pažįstamus) 4 dantis, paskui dar ėjau 7 dienų dantenų gydymo kursą (kol kas problemų neturiu (tfu, tfu, tfu per kairį petį :))). Už visą „malonumą“ sumokėjau 20 lt :) Ar ne pigiai? Žmonai prieš 2 metus (prieš gimdymą) sutaisė 3 dantis irgi paėmė tik 20 lt… Be to visada galima gauti nemokamą, profesionalią konsultaciją.

    • Iš kairės

     oho!!!
     gal galite rekomenduoti, kas taip nebrangiai ir gerai dirba ir kur ieškoti?

 • sėdant į kėdę galvoju, kad labai skaudės. Po to, kiek kainuos. Na, o prieš tai, kad labai norėčiau dėl baimės parūkyti, bet negalima… smirdės

 • Gaiba

  pagalvoju, kad tikrai nesigydyčiau dantų pas savo kaimyną „naująjį lietuvį“ – odontologą, kuris štai jau antri metai kaip terorizuoja savo nelegaliom statybom ties mūsų sklypų riba… Taip pat sužinojau, kaip „dirba“ vietinė statybų inspekcija… Taigi, trumpalaikis dantų skausmas, palyginus su visu „procesu“, kurį teko patirti, mano nuomone yra lyg uodo įkandimas…Taip kad,p.Artūrai,gydytis galima, bet prieš tai pažiūrėkite apie savo gydytoją atsiliepimus internete – sveikas.lt(įvertink gydytoją),pincetas.lt, skundai.lt ir kt. Kas nukenčia, dažniausiai netyli ir įspūdžiais pasidalina :)

 • Henrikas

  Izengiant pro duris galvoju ko cia etejau jeigu dar neskauda.Atsisedus i kede,kad kai prades grazti diegs staigus skausmas,nors visada prasau nuskausmint.Kai pradeda plombuoti,kad aciu dievui viskas tuoj pasibaigs,o iseinant,kad kita karta butinai ateisiu po pusmecio pasitikrinti.Ir dar labai erzina ilgai sededi issiziojus su tuo vazdeliu burnoj.Apie aukstas materijas,grazia sesele ir gydimo kaina kazkodel jokiu minciu nelkila.

 • Karvė

  Kaip bus gerai, kai tai baigsis…

 • austras

  Spėju, kad tam, kas užsakė šį tyrimą tai greičiausiai nepatiks, nes iš karto dingsta aktualumas :) tiesiog turiu pripažinti, kad privačiai dantų nesigydau. Ne ta kišenė, Artūrai, pats suprantat… Kur jau čia istorikui ir dar besimokančiam… Na truputį ne ta socialinė klasė, ne aukštosios valdininkijos atstovas, ne politikas ar diplomatas, ne informacinių technologijų, finansų, viešųjų ryšių, teisės, ekonomikos ar vadybos specialistas, net ne žurnalistas ir viskas kas virš jo. Ne iš tų profesijų, kurioms suteikiama etiketė „perspektyvus jaunuolis“. Tad ir rinkoje, tame tarpe ir odontologijos, nesu „perspektyvus segmentas“. O tokių nuomonę žinai ar nežinai -viskas juk tuo pačiu.

 • nerijus

  Po 26 ramybės metų, teko ir man apsilankyti pas odontologą. Buvau čia:
  http://www.zalgirioklinika.lt/projektas/

  Tai valstybinė klinika ir nesiskūndžiu. Aptarnavo/ remontavo jaunas daktaras ( Artūras Žalkauskas ), kuris viską, žinoma ir asistentė, atliko profesionaliai. Nesiskūndžiu.

  Tik va, kaip ir daugeliui- atsibosta sėdėti ir manau, kad „normaliai“ pagedusio danties neverta taisyti. Statyti naują, Jei tik leidžia galimybės, nes praeis dar 10 metų ir jis visviena suges.

  Paneigiu faktus, kad viską daro profesionaliai/ gerai tik privačios. Buvau ir toje ir toje, ir man jokio skirtumo :)

 • Benedikta Vaivadaitė

  Galvoju, kad kai viskas baigsis atrodysiu gražiau – dantys vėl bus baltesni :) Išėjusi iš kabineto visada jaučiu palengvėjimą. Kai gręžia, galvoju, kad neišgręžtų per daug, nes kažkur girdėjau, kad kai kurie gydytojai išgrežia daugiau negu reikia – neva tai mažiau valyti reikės skylutę, mažesnė tikimybė, kad liks blogio, bet mano danties tai liks mažiau! Kai valo dantų akmenis, svarstau, ar tas prietaisas nekenkia plomboms ir laukiu, kol nustos. O šiaip mano dantų gydytoja yra gera ir eiti pas ją man nebaisu, ne taip kaip senais laikais.

  • Benedikta Vaivadaitė

   Ir dar: kai gydytoja užduoda klausimą, galėtų išimti šlangutę, kuri siurbia seiles – būtų lengviau atsakyti į klausimą :)

 • seku situaciją ir bandau bent mintimis :) kontroliuoti gydytojos veiksmus, vertindamas problemas ir taikomas priemones

 • Marius

  Baimė, kad pergręš arba perkrapštys kiaurai iki dantenų

 • vasia

  Kiek man tai kainuos ?

 • Rolandas

  Dantis taiso giminaite , plepi giminaite , tad mintims klydineti daug laiko nera. Kai atsiranda tylus tarpas , galvoju – ar dar gres? ( nepaisant to , kad neskausminga ). Kai suzinau , kad nebegres ,tada vel apie mergas :)

 • Kaip tik vakar lankiausi pas odontologę. Nuo senų laikų ir blogų ir skausmingų prisiminimų paniškai bijau šios profesijos atstovų. Man baisu ne kėdėje, ne kai grąžtą paima, man baisu būna jau kai įžengiu į priimamąjį :) Daug kas priklauso nuo specialisto. Vakar taip pat labai bijojau, tačiau specialistė mane nuramino, papasakojo kaip viskas vyksta, naujos aparatūros pagalba galėjo iškart pademonstruoti vaizdą, parodyti, paaiškinti. Kai viską žinai, atrodo, skauda mažiau. Be to, paaiškino ką darys sekančio apsilankymo metu, tad aš jo ne tik, kad nebijau, bet ir laukiu! Nes tai bus didelis žingsnis žavios šypsenos link :)

 • marius

  Kai man taiso dantis ir grįžęs surenku racas.lt, pagalvoju apie tai, kad šitą apklausą Artūras Račas rengia siekdamas padėti Renatai Smailytei plėtoti savo verslą.

  • Mielas Mariau, tamsta kaip ta bobutė – kažką girdėjau, bet kas skambino – ne. O R.Smailytę aš pažįstu ir visai maloniai su ja bendrauju, jei ką.

   • Šmočiukas

    Žinot, Artūrai, šioje vietoje jūs „praleidote gerą progą patylėti“. Čia tiesiog žmogaus, jus vertinančio „iš šalies“, nuomonė. Aš nemanau, kad jūs taip pat smagiai pasigirtumėt, kad visai maloniai bendraujat su, pvz., M. Vaišnoru. O tai Smailytei iki jo tai kaip man iki Mėnulio… Na, tingiu toliau gilintis, kas suprato, ką norėjau pasakyt, tas suprato…

    • Šmočiuk, nežinau, kaip tamstai iki mėnulio, bet M.Vaišnorui iki R.Smailytės tai kaip iki Saturno… Ir jei atvirai, tai nesupratau, ką norėjote pasakyti… O jei dar atviriau, tai šis tamstos komentaras labai būdingas – nikeo nežinau, bet galvoju, kad žinau…

     • Šmočiukas

      Na, nebūkit čia jau toks labai būdingai kategoriškas (kaip visada). Dėl Saturno ir Mėnulio tai likime prie savų nuomonių, bet tik nereikia čia „nieko nežinau, bet galvoju…“. Kad nedirbu naujienų agentūroj, kaip tamsta, tai dar nereiškia, kad nieko nežinau.
      O jei nesupratot, ką norėjau pasakyti, tai manau, kad poniutė iš Pakso skandalo, nurodinėjanti generolams, kokius kriminalinius nusikaltėlius ir kada praleidinėti per sieną, nėra ta pažintis, kuria reiktų girtis. Tik tiek.

     • Šmočiuk, o tamsta tikriausiai stovėjote prie tos sienos ir matėte, kaip generolai atidavinėja pagarbą.

     • Šmočiukas

      Nemačiau :) Bet ar jūs matėte, kad nestovėjo ir neatidavinėjo? :)
      Aš šiaip daug ko nemačiau – nei kaip Paksą Borisovai, Almaxai bei Lolišvilės konsultavo, nei kaip Brazauskas Draugystę Kristutei padovanojo, nei kaip Drėma plaukė aukštyn pilvu Nerimi, nei… dar kokio tūkstančio dalykų :)
      Reiškia, nieko ir nebuvo? :)

     • Orka

      Šmočiuk, suvėlei viską į krūvą. Kas, tamstai, darbo, kad Paksą Lolašvili ar Almaxai konsultavo? Ar iš tavo kišenės?
      Kada gi pagaliau suprasit, kad Pakso apkalta buvo brangi, gerai paruošta viešųjų ryšių akcija, kad lengviau būtų šmočiukams makaronus kabint…
      Nejaugi nepajutot, kad JOKIO apsivalymo neįvyko, kurį žadėjo organizatoriai? O greičiau priešingai, Lietuvą galutinai užvaldė…
      Draugystės viešbutis – visai kitas klausimas, Drėmos reikalai – dar kitas.

     • bang

      „Kas, tamstai, darbo, kad Paksą Lolašvili ar Almaxai konsultavo? Ar iš tavo kišenės?“ – Orkai svarbiausia, kad Lietuvos Prezidentą konsultuotų ne iš jo kišenės. Kitos šales spectarnybos ar burtininkai – nesvarbu :)

      „Pakso apkalta buvo brangi, gerai paruošta viešųjų ryšių akcija“ – Orka ją užsakė ir iš savo kišenės apmokėjo :)
      Beprasmiška ginčytis, kai argumentuojama šeštuoju ar dar aukštesniu jausmu – „Nejaugi nepajutot“. Yra objektyvūs faktai iš viernos pusės ir subjektyvūs jausmai iš kitos.

     • Orka

      bang, apie jokias kitų šalių spec tarnybas kalba niekada nėjo. Tik užuominos, formuojančios nuomonę. Nejaugi nematėte to paties braižo vėlesnėse akcijose, Pociūno žeminimo, Matulevičiaus KGBizavimo ir pan.? Jeigu būtų tas ryšys…
      Dėl Lolašvili jau diskutavom. Palmyra ar Lolašvili, kas geriau?
      Dėl užsakymų. Ne aš užsakiau, čia tik mano nuomonė, jokie ne teisiniai argumentai. Beje, faktų yra, bet būtent, niekam jų nereikėjo, nereikia ir nereikės…Ir labai objektyvūs. O jūsų „objektyvūs“ kartais visai ne objektyvūs, kartais net ne faktai. Fui dar teisininką vaizduojat…

     • bang

      „Beje, faktų yra, bet būtent, niekam jų nereikėjo, nereikia ir nereikės…Ir labai objektyvūs. O jūsų “objektyvūs” kartais visai ne objektyvūs, kartais net ne faktai. Fui dar teisininką vaizduojat…“ – būdinga tirada apsvaigusių nuo meilės papezėjimų (nesupyk, atleisk, atsiprašau – negaliu kitaip pavadinti) kalbant apie (dėmesio !!!) faktus. Perskaityk pats ką rašai prieš spausdamas siųsti. Ir dar kažkokios pretenzijos man kaip teisininkui. Tikrai fuuuuui.

     • Orka

      bang, 1. šlykštu iš jūsų pusės, kad „meile“, kaltinat. Nėra jos. Tėra noras žinoti tiesą.
      2. Faktų tikrai yra. Ir tikrai jų niekam nereikia. O jei būtų atsiradęs asiliukas, kuriam reikia, būtų sumaišytas su žemėm. Čia, gerbiamasis, mano asmeninė patirtis. Galit plūstis į valias, bet ji tokia buvo. Teisininkams, daug aukštesnio rango, buvo grasinama. Greičių iki šiol doroja, jei nežinojot, viena iš priežasčių, kad nebuvo kategoriškas dėl Pakso.
      Ir jokių pretenzijų tamstai.

     • GIGA

      Sunku tau,Orka,kai reikia kažką bandyt įrodinėt žmonėms,kurie diskusijoje atmeta logiką ir remiasi žiniasklaidos suformuotais stereotipais.“Objektyvūs faktai ir subjektyvūs jausmai“.NEJUOKINKIT.Nebent užsakytas KT,tai yra objektyvus faktas?Visa kitą pritariu-SUBJEKTYVŪS JAUSMAI+ATMESTA LOGIKANupirko rusų spec tarnybos Paksiuką,kad jis NATO aukštai įvertintą Bagdoną uždėtų į analfabeto Laurinkaus vietą (kuris galiausiai jau jokiai politinei jėgai netiko).Bet va neišdegė rusų spec tarnybų planas,tai Bagdonas padarė karjerą NATO,o nemokšą prezidentą nuėmė.O pas burtininkę Lolašvilį tualetinį popierių šventino ir Landsbergis,ir AMB,ir Paleckis,tik va niekas neužkliuvo

     • Regis

      Šmočiuk, skaitau visą diskusiją jau gal kokį dešimtą kartą ir vis tiek nieko nesuprantu.. pvz. kodėl gerb. A. Račas turi slėpti savo pažintis? Iš kur pats (manau tikrai nežinodamas) gali spręst kokio lygio ta pažintis su R. Smailyte? Prie ko čia M. Vaišnoras (nekalbant apie mėnulį)?

      Tenka sutikt su gerb. Artūru – kažkur kažką išgirdai ir skubi daryti „įžvalgas“ nieko iš esmės nežinodamas..

 • Ir dar pamiršau pridurti, kad man kaip ir Dariui kyla mintys, kad pas odontologę pradėsiu vaikščioti reguliariai. Beje, vien dėl to jausmo, kuris aplanko užtrenkiant odontologo duris – verta ten eiti:) Pakylėjimas

 • Man atsisėdus į stomatologo kėdę, galvoje iškart sukirba mintis, jog šiame pasaulyje yra ir malonesnių dalykų, nei taisytis dantis.

 • R.Medinis

  Dantų gydymas – mazochistinis seansas. Moki brangiai – tave kankina su įkvėpimu ir išmone. Negali nesugrįžti.. O iš pažiūros normalūs žmonės, tikriausiai turi Mamą, tėtį.. Labiausiai sukrečia lengvo turinio pašnekesys tarp gydytojo ir sesutės – tu bandai prisiminti ar nieko nepamiršai testamente – o jie apie kažkokią vakarykščią TV laidą kalbasi…

 • Regis

  Tiesą sakant galvoju, kad visa tai greičiau pasibaigtų.

  Ir dar mintyse keikiu tuos kurie sukūrė žmogų dėl to, kad žmoguje yra tokių netobulų vietų. Bet tada iš kart pradedu galvoti o kaip aš išspręsčiau tokią burnos ir dantų problemą ir sukurčiau ką nors tobuliau.. O tada jau paskęstu apmąstymuose :)… tol kol odontologė vėl nepriverčia pagalvoti – „kada visa tai baigsis“…

  Beje žinau kaip ir moku blogas mintis vyti lauk ir stengtis galvot apie gerus dalykus. Galiu galvoti ir apie senatvę, ir apie tuos kurie nuo vaikystės turi problemų su dantimis ir t.t. (pirmą rimtą dantų skausmą pajutau kokių 28 metų).

  NEVEIKIA :) Neveikia nes ankščiau ar vėliau pradedi galvoti apie savo „kailiuką“ ir supranti, kad būtent dabar tave ir kankins. Nesvarbu, kad kažkur žmonės badauja ar apskritai be dantų vaikšto, nesvarbu į nieką..

 • Musė

  Aš tai pradžioje didžiuojuosi savimi, kad PAGALIAU prisiruošiau ateiti. Tuomet sėdžiu kėdėje ir skaičiuoju, ką už tuos pinigus būčiau sau nusipirkusi gražaus.

 • Aš bijau, kad neužmigčiau. Vieną kartą jau buvau užmigęs :)

 • Šmočiukas

  Aš tai nieko labai įspūdingo negalvoju, tą patį, ką ir kasdien, tik papildomai kirba mintis, kad visa tai kažkada baigsis ir bus galima džiaugtis LAISVE ir gal net apdovanot save bokalu alaus už kančias :)
  Tačiau norėčiau akcentuoti, kad visi gydytojai turi tiesiog nepakartojamą juodojo humoro jausmą, dantistai – irgi :) Todėl besiklausant jų dažnai tenka prisijuokti, kas nėra taip paprasta, atsižvelgiant į tuometinę burnos „padėtį“ :)
  Pvz., iš mano patirties. Taisė sunkiai pasiekiamą dantį. Gydytoja visaip skundėsi, kad negali prieiti, tai iš pradžių asistentė rekomendavo prapjauti mano žande skylę :) O po 2 valandų pastangų daktarė pasakė: – Viskas, eik namo, nes kitaip aš liksiu visam gyvenimui žvaira, o tu – išsižiojęs :))

 • nerijus

  Paprašiau, kad antrą kartą suleistų ampolę nuskausminamųjų ( užšaldytų normaliai ), nes labai jaučiau gręžimą :)
  Nekenčiu adatų, kai leidžia skiepus, o dabar dar ir dantistų adatų :)
  Fui, net purto :)

 • Iš esmės

  Iš esmės gydantis dantis kyla tik viena mintis (atsiprašau už rusų kalbą):
  „vlip ochkarik“…

 • DT

  Kai tvarko mano dantis, galvoju apie dienotvarke, planuojuos kaip visur suspeti:)
  Jei betaisant suskausta, tai pradedu isivaizduoti gydymo procesa ir ka man ten daro;)

 • Linas

  gydantis dantis,kyla daug minčių,prisimeni įvairias patarles,priežodžius ir padavimus.Man asmeniškai patinka vieno pamiršto filosofo pastebėjimas:paprastai juokiasi paskutinis tas,kuris turi švarplę(tarpą tarp dantų)viršutinėj eilėj.Negaliu pasigirti superdantimis,bet gerai atsimenu vieną jaunystės draugą,kuris turėdamas berods 25 metus,prasižiojęs rodė visiškai sveikus dantis visose pusėse,be jokių plombų.Aišku,tai tur būt genai,tik atsimenu,kad baisiai jam pavydėjau.Labai žaviuosi asmenimis,kurie vaikšto perkreiptais nesimetriškais veidais ir aiškina,kad tik ką buvo pas stomatologą.Kartais pagalvoji,kodėl nenueina tokios būsenos filmuotis kad ir masinėse scenose kokioj nors komedijoj,nors ir apie masines savižudybes kur nors Suriname.

 • nonsense

  Pinigai ir skausmas.

 • Rūta

  Kada tai baigsis?
  Ar užteks grynųjų sumokėti?
  Įdomu, kiek ji uždirba ir kaip išleidžia pinigus?

 • Galvoju apie šviesų rytojų.

 • gintaras.m

  Dantys, beje, netgi sudūlėjus kaulams, geriausia išlaiko DNR. Teismo medikai ir atcheologai išiminėja iš dantų (jeigu jie , aišku dar yra) DNR, negi jei lavonas žemėje pragulėjo 1000 ir daugiau metų. Netgi mūsų didikų Radvilų palaikus Dubingiuose identifikavo agal rastų dantų DNR likučius. Taip, kad dantys yra timtas organas, ir, galvojant apie savęs klonavimą, reiktų siekti, kad iki senatvės išliktų bent vienas gyvas dantis. Nu jeigu typo ateities technologijos leis ptrikelti lavonus iš numirusių, tai greičiausiai bus taip: vaiaičiai galės jus ekshumuti, ištraukus tą paskutinį dantį, išgryninti DNR ir klonuoti.
  Štai va man tokios mintys kyla pas dantistą.
  Bet ar aš norėčiau, kad mane kas nors klonuotų ? Čia kitas klausimas.

  • Gerbiamasis, taip, dantys anatomiškai yra labai svarbus „įkaltis“. Bet, deja, ne šiais, Holivudo, laikais :)))

 • Petriukas

  Pagrindinė mintis – svarbiausia, kad viskas būtų atlikta kokybiškai.
  Antrinė mintis – pinigų sveikatai ne gaila.

 • Donatas

  pagalvoju – gaila, kad turiu jau pastovią dantų gydytoją, pas kurią su visa šeima gydomės jau virš dešimtmečio, o tai mielai kreipčiausi į Artūrą pagalbos :) …bo girdėjau gerų atsiliepimų :)

 • Pirmiausia – Viešpatie, kaip gerai, kad gyvenu XXI amžiuje ir dantų skausmą galima išgydyti gana neskaudžiai. Juk pamename tarybines bormašinas ir mokyklų dantistes-sadistes-sportininkes, ania?

 • skalvija

  Galvoju – kas daugiau uždirba – ji ar aš? Girdžiu vis tą patį: kokios sunkios šiais laikais darbo sąlygos, nuoma, padėjėjas, technika, seminarai.. Taip, gal nenorėčiau tokio darbo. Tai ne notaras, psichologas ar kažkas panašaus. Ir darbas nuo ryto iki vakaro. Ir į darbą neateisi drebančiom rankom. Vienu žodžiu – ne man:(

 • erika

  Man pradejo patikti eiti pas dantiste. Visada labai laukiu kada suleis vistu, o tada ziuriu i lempa labai migdo, o nuo vaistu po to visa diena labai rami jauciuosi ir sekancia nakti labai gerai miegu, todel visada smagiai einu gydytis dantu nes zinau kad suleis stebuklingu vaistu :))

 • Zita

  Nežinau ar verta pasakoti, nes aš lankausi pas tokią gydytoją kuri labai ramiai ir lėtai dirba. Gal jūms tai atrodo siaubinga, bet jinai savo ramybe mane hipnotizuoja ir aš kėdėj bevei užmiegu. Tikrai, taip atsipalaiduoju, o dar tas radijos garsas iš kito kabineto, kad jeigu dirbtų ilgiau nei pusvalandį ir nepakalbintų tai tikrai užmigčiau. Tiesa, ji ima brangiai, bet už tokią raminančią aplinką negaila :)

 • Slyvanosis

  Klasika: „Dievas davė dantis, duos ir duonos.“
  Modernas: „Kodėl aš ne ryklys?“

 • DL

  O mano mintys visada vienodos: „Dieve, padėk, kad neskaudėtų ir stomotologė neplepėtų…“ Tada prisimenu keleta nukankintų šventųjų ir jų dantis relikvijoriuose Italijos bažnyčiose… Mintys nuklysta i Prancuzijos revoliuciją… Kur Hipokrato pasekėjas išrado greitą ir patikimą budą atsikratyti galvos. Galėčiau prisiekti, kad jis buvo stomotologas.
  O kur dar inkvizicija… ir raganų deginimą. Kokia moteris gali rinktis tokią profesiją…

 • Arminas

  Kaip galima būtų pakeisti klinikos interjerą,
  kaip susidėlioti timetable’ą, kad šiandien viską spėčiau,
  kaip pakeisti pasaulį,
  na žodžiu, tos pačios kaip ir einant gatve kažkur :)

 • Agnė

  Visuomet galvoju apie tą patį, kodėl pas mus nėra to įtaiso įdėti į burną (žiojiklio (rodo per filmus)), tuomet būtų galima užmigti, nebijant susičiaupt.

 • AM

  Koks sios stomatologes gyvenimas. Kokie jos interesai, ka ji megsta veikti. Ji turbut labai miela ir turiu daug sauniu draugu.

 • Giedrė

  Ar jau baigi??????

 • Savo dantiste Lietuvoj pasitikiu, tai nusiraminu, ir galvoju apie kokius nors gerus dalykus, pavyzdžiui, su kuo susitiksiu, kam skambinsiu ir ką veiksiu po dantistės (pas dantistę dažniausiai eidavau po „deadlinų“, kai niekas jau nespaudžia ir galima atsipalaiduoti, pailsėti; o dabar užsuku per atostogas, tai dar mažiau laiko yra galvoti apie dantis). Aišku, yra minčių, ar jau nebegręš, vilčių, kad šitas gręžimas jau paskutinis ir pan.
  Teko lankytis pas dantistus Švedijoje. Jausmas ne toks geras, nes žmonių nepažįsti, jų kompetencijos nežinai. Nuo vienos dantistės „pabėgau“ – pasirodo, prieš tai mane apžiūrėjęs dantistas ne tokių vaistų prirašė, kuriuos man privalu išgerti prieš einant pas dantistą (kadangi nepasitikėjau, tai ir klausinėjau, kaip ten su tais vaistais, kol jiems paaiškėjo…), tai teko ateiti kitąkart ir jau pas kitą dantistę. A, dar šiaip bandai įsivaizduoti, kokia dantisto tautybė ir kodėl jis atvažiavo į Švediją (tuo atveju, jei ne švedas). Ir viską lygini su Lietuva – aparatūra Lietuvoje geresnė, kėdė patogesnė, bet gal todėl, kad privati, o Švedijoje buvau valstybinėj įstaigoj. Kai jau baiginėjo, galvojau, kad ne taip baisu ir buvo, ir kiek reikės mokėti (maždaug dvigubai nei Lietuvoje).

 • salmoneliozė

  Dažnai kėdėje prisimenu tą seną siaubiaką „Dantistas“, kurį būdama maža žiūrėjau palindus po kaldra iš baimės :)
  Dabar nuotaika pakelia, hehe :)

 • Šmočiukas

  Man „didelio darbo“, kas konsultavo Rusijos nupirktą marionetę, iki šiol prisistatinėjančią mano valstybės prezidentu.
  Žiūriu šiek tiek plačiau, nei per savo kišenę. Taip kad, Orka, jūsų požiūris apgailėtinas.
  O kad kažkas kažką užvaldė, aš nei pritariu, nei ginčijuos – gal ir taip, o gal ir ne. Svarbu, atkakliai besispyriojanti šunvotė buvo išrauta.

 • Šmočiukas

  P.S. kažkaip įdomiai nukrypome mes čia nuo dantistų apskritai iki vienos konkrečios dantistės-žvaigždės :)

 • bang

  Reikia turėti įžulumo tiek girtis apie žinomus neginčijamus faktus ir nė vieno jų nepateikti :)
  Kaip sako klasikai savo personažo lūpomis „Хорошо излагает, собака. Учитесь, Киса!“

  • bang

   Jezusmarija, kur nušoko komentaras skirtas Orkai Gegužė 29, 2009 11:43 ryte.

  • Orka

   bang, prie alaus mielu noru. Jei esat prokuroras (tuo labai abejoju), jusų darbo kabinete. :)

 • Orka

  Pas dantistą visada stengiuosi galvoti apie pašalinius dalykus. Kabineto interjerą, patį dantistą (ypač jei tai ji ir gerai atrodo :)), ką veiksiu iš jo išėjęs, kur pagamintas grąžtas, ir pan.

  • bang

   Įdomus faktas – pagal formą ir veikimo principą iš tikrųjų ten ne grąžtas, o freza.

 • Levas

  Mano mieste tai nezmoniskai daug kainuoja.. nes mat mes toli nuo Vilniaus, privaciu dantistu pas mus 3, ir todel galbut jie save laiko dideliais specialistais todel ir ima kaip Vilniuje, o eiles.. na vienzodziu, taisausi Latvijoje, labai gera gydytoja, paskutini karta uz helio plomba sumokejau 5 Latus! Dar du dantis taisys, tai viso bus 15 Latu.., 3 helio plombos uz 75 LT, idomu kiek kainuoja pas mus Lietuvoje? Tame mieste net yra valstybine dantu klinika, ir yra begale (na bent jau palyginus su musu miestu) privaciu gydytoju.. todel kai taisausi dantis galvoju, „Na blin, kaip cia pigu, ir daro tikrai.. ko gero geriau nei pas mus.., todel ir galvoju, gal tai yra rinkos ekonomika, kai del konkurencijos privatus kabinetai negali kelti kainu.. tuomet musu miesto 3 dantistai sudare kartelini suokalbi ir laiko kainas kaip Vilniuje…. Beje visus pazystamus ir draugus agituoju vaziuoti i Latvija..

 • A.G.

  Pas dantistus esu buvęs ne daug kartų.
  Įsiminė vienas kartas, kai užleidau tą reikalą ir supūliavo tas reikalas – tad neveikė nuskausminimas, o dantį bandė traukti vistiek… tad vis pakišdavo po nose kažkokio acetono pauostyti… kai atsigaudavau, vėl tęsdavo tą bandymą, išrauti tą krūminį dantį…
  Bet ne apie tai.
  Kai mane atvedė pas dantistą, prie durų laukė kelių žmogiukų eilė (tas buvo dar anais metais), o jau kai išėjau iš dantisto, prie durų nelaukė nei vienas žmogus… matomai mano garsus inkštimas jiems padarė didelį įspūdį, tad matyt pamanė, kad dėl savo reikalų pas dantistą ateis kitą kartą…
  O kitą kartą, kai man dantistas rovė dantį (irgi užleistas reikalas buvo, bet nuskausminimas veikė) – per radiją dantistės kabinete kalbėjo apie tai, kad tuo momentu kariškiai ar jedinstvos yra užpultas ir mušamas Zigmas Vaišvila.
  Na pagalvojau, jam dabar prasčiau truputuką nei man, nors ir pats laime netryškau…

 • Virginijus

  Neturėti dantų – palaima, kai tu nenori moters – palaima, kai tau neskauda – palaima, jei dar eini pas gydytoja – gyveni…

 • eretikas

  Galvoje sukasi erotinės mintys, kad ji palenks savo galvą prie manosios, kad jausiu jos kvėpavimą ir kažkokias procedūras darys manojoje burnoje, pirštais lies liežuvį, šlaunimi prisispaudusi prie mano dubens… – ir visai nebrangiai.
  Kiek kitokios mintys, jei užleidi nesitikrinęs dantis, bet kai seksuali dantistė – jokio užleidimo negali būti. Tikrinuosi reguliariai – kas du metus. Jei nieko neranda, tai bent akmenis pavalo – vis tiek verta nueiti… Kokią nors priežastį gali surasti. Pvz – nuo rūgščių obuolių peršti dantenas, ar dantys bijo šalto metalo.

 • daiva

  as visuomet galvoju apie tai, kaip atrodys mano dantys po to…?? ar bus ka gydyti po to..??.. ir kiek kaina skirsis nuo pasakytos telefonu..??:)

 • dantis

  Man dantis savanoriu pr. Vilniuje taise labai grazi stomatologe Raimonda, tai mintys buvo geros ir spalvotos:))))

 • Dantukas

  Visi geriausi Lietuvos odontologai yra cia http://www.manoimplantai.lt/