E.Čiuldė manęs klausia, kaip per vieną naktį tapti „auksiniu berniuku“…

Apžvalgininkas E.Čiuldė naujienų portale lrytas.lt mano adresu pažeria daugybę komplimentų ir šiek tiek patrypčiojęs užduoda klastingą klausimą:

O vis tik – kaip atsitiko, jog mūsų herojus, pats nepabijojęs išeiti „prieš srovę“, pademonstravęs tokios neįtikėtinos drąsos pavyzdį, iškart, beveik per vieną naktį tapo tuo „auksiniu berniuku“, ant kurio nuo to laiko nepertraukiama srove pasipylė postų, malonių ir kitų gėrybių lietus?

Bandau atsakyti.

Pirma, nelabai suprantu, ką E.Čiuldė turi galvoje sakydamas „postų, malonių ir kitų gėrybių lietų“. Tačiau bandau spėti: postų „lietui“ kolega tikriausiai priskiia BNS vadovo pareigas ir LRT tarybos nario vietą, kalbėdamas apie gėrybes galbūt turi omenyje NMedia ir Login apdovanojimus (?), o štai dėl „malonių“ tai mano fantazija baigiasi.

Nepaisant to, mielam kolegai atsakyčiau labai paprastai: BNS vadovu tikriausiai tapau todėl, kad per septynerius metus darbo BNS buvę BNS vadovai ir savininkai neturėjo man didesnių priekaištų ir buvo patenkinti mano darbu. Tapti LRT tarybos nariu man tikriausiai pasiūlė todėl, kad jau 16 metų dirbu žiniasklaidoje, gana nemažai rašau, kalbu ir nebijau pasakyti savo nuomonės, straipsnių neperku ir neparduodu, reiškiu savo nuomonę, kai ją turiu, nelaukdamas, kol pasisakys visi kiti.

Todėl kalbėdamas apie „beveik vieną naktį“, kolega E.Čiuldė šiek tiek klaidina skaitytojus.

O jei jis bando pasakyti, kad BNS vadovu ir LRT tarybos nariu tapau dėl to, kad prieš kiek daugiau nei metus nusprendžiau pasinaudoti kiekvienam Lietuvos piliečiui prieinama konstitucine teise ir pabandyti teisiniu būdu sustabdyti Leo LT aferą, tai tada jis tuos skaitytojus sąmoningai ir, nežinia kokių paskatų vedinas, klaidina.  

P.S. Mano požiūris į VP dešimtuką ir Leo LT išardymą yra visiškai priešingas nei kolegos E.Čiuldės. Priešingai nei jis, esu įsitikinęs, kad ne šio darymo išardymas, o jo išsaugojimas atblokštų šalį dešimtmečiams atgal ir ilgam užšaldytų modernizacijos siekius.

Beje, simboliška, bet E.Čiuldė šiandien kalba panašiai kaip kitas kolega – A.Matonis, kuris Vyriausiajai rinkimų komisijai pernai kovą įregistravus iniciatyvinę grupę, jos narius pavadino “ veikėjais, siūlančiais stabdyti Lietuvos energetinės nepriklausomybės ambicijas“.

Bet juk demokratija…

(6 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...