Citata #221 S.Stoma apie norus, kurie neišsipildys…

Aš noriu žengti į Europarlamentą turėdamas aiškius tikslus ir konkrečius visuomenės įgaliojimus. Norėčiau užpildyti tuštumą ir atstovauti tuos žmones, kurie gerai pamąstę suprastų, kad Lietuvai naudingiausia iš lėto besiplečianti Sąjunga, stipri savo vertybėmis, o ne biurokratine centralizacija

S.Stomos blogas

P.S. Šiaip jau vengiu rekomendacijų už ką balsuoti, tačiau šiuo atveju pasisakysiu labai aiškiai: nebalsuokite už žurnalistą, tapusį politiku, kuris taip ir nesugebėjo išmokti, kad atstovauti jis gali ne žmones, o žmonėms…

Atsiprašau, Sauliau…:)

(8 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
 • nerijus

  Pasitikrianu savo nuomonę: http://www.manobalsas.lt
  Ir…
  Net žaktelėjau, kai pamačiau už ką man reikia balsuoti :)
  net 78 proc. už TPP iš šios partijos už:
  Donatą Bukelį- 74 proc.,
  SAULIŲ STOMĄ- 68 proc.

  Antri liko TiT
  Treti- valstiečiai,
  Ketvirti- LSDP
  Penkti- Žemaičių partija
  Šešti- TS LKD ( jiems tinka šis, mano skaičius- šešti :) )

  Apsistosiu ties…
  Spėkit, Valentinai.
  Gerbiu Jūsų nuomonę :)

 • Donatas

  nepykit, Artūrai, tačiau nors vengiate ‘rekomendacijų už ką balsuoti’, minėtame komentare duodate rekomendaciją nebalsuoti, nors sakinio struktūra lygtai leidžia tikėtis, kad vis tik duosite rekomendaciją ‘už ką balsuoti’ :)

 • Regis

  „Gana tolesnės Europos centralizacijos! Tokia ES naudinga tik kelioms didžiosioms tautoms ir nacionalumo nekenčiantiems visų šalių internacionalistams. Europos Sąjunga yra geras ir perspektyvus projektas tik tada, jeigu ji išliks laisvų, lygių ir savitų tautų bendrija. Jeigu ji netaps tautų katilu ir supervalstybe!“ A. Stoma

  šaltinis: tas pats (žiūr. aukščiau)

  Opiumas liaudžiai. Visi nors kiek mąstantys suprantam, kad nei vienas A. Stoma, nei visi 12 Lietuvos europarlamentarų smarkiau įtakoti bendros ES politikos NEGALI. Greičiausiai net ir NENORĖS.

  Beje niekaip nerandu sau atsakymo už ką balsuoti.

  • J. naivus

   Dėl paskutiniojo sakinio.
   Tamsta esi neapsakomai originalus.

  • Valentinas

   Regi,
   Kadangi EP yra labai gera, patogi ir komfortabili vieta, kurioje mokami nemaži pinigai, balsuok už tuos, kurie tavo manymu nusipelnė gyventi geriau :)

   • Regis

    Argumentas. Priimu :), tikrai apie tai pagalvosiu :).

   • Regis

    Beje teko girdėti iš tos pačios argumentų serijos – pagalvok ką norėtum pasiųsti (bent laikinai) iš Lietuvos :) Maždaug padaryk paslaugą Lietuvai, balsuok už …. ;)

    • nerijus

     Geras žodis ir labai tinkatis- PASIŪSTI…nafik ( kaip A.Valisnkas pasakytų )
     Pagal manobalsas.lt „paskaičiavimus“, tai iš tikro turėčiau TPP pasiūsti…nafik.

 • nerijus

  Iš LSDP partijos, pirmieji mano sąrašuose:
  M. A. Pavilionienė- 76 proc.
  V. Blinkevičiutė- 75 proc.

  Už primąją dar balsuočiau, o dėl antrosios…abejoju :)

  Lauras Bielinis 63 proc.

  • Aras

   Nori išsiūsti A. Povilionienę iš Lietuvos? Kad netrugdytų P. Gražulio užmačioms? :)

   • nerijus

    Niekur aš jos nesiūsiu… :)
    Jai gerai ir čia :)
    Gražuliui bus liūdna :)
    Man pačiam keista, kad iš LSDP pirmose vietose moteriškės ir dar su tokiais procentais, o labiausiai „patinka“ antroji- „pensininkų globėja“. Gal galima bus paskelbti ją šventąja- pensininkų globėja? :)

 • max

  na šiaip Stoma yra architektas. Bet žinant , kad Lietuvoje krepšininku, ūkininku ar žurnalistu gali tapti kasnori , tai nieko nuostabaus….. Todėl ir turime tokius „specialistus“

  • Donatas

   max, ne bet kas, kas tik nori – krepšininkui reikia turėti fizinių duomenų ir gabumų, ūkininkui – žemės ir pašaukimo ją dirbti, žurnalistui – ‘ilgos nosies’ ir rašto mokslo, o architektui – erdvinės vaizduotės ir noro kurti.
   nors niekaip negaliu isivaizduoti, pvz. tokio jagmino, kuris yra, sakosi, ūkininkas ir gauna pajamų porą mln. per metus, nors kiti pažįstami ukininkai vos galą su galu suduria…

   • bang

    „reikia turėti“ – nepainiok siekiamybės su realybe :)

    • nerijus

     bang

     Ale, tamsta ir priekabus. Leisk žmonėms rašyti taip, kaip jiems atrodo ir kaip jie nori. Nebūk pernelyg teisingas ir raštingas- …neišeik iš krašto…
     To ir palinkėčiau :)

     • bang

      Čia buvo baika, o ne priekabė.
      Dėl priekabumo: jei turėsim galvoje, kad šiame bloge kas antras komentaras tavo, o tu nesikalbi pats su savim … ;)

     • nerijus

      Kas antras mano?
      Būt gerai :)
      Šiuo metu atostogauju, tai laiks nuo laiko „prižiūriu“ pasisakymus. Naudojuosi proga, nes savaitgaliais dažniausiai nebūnu namie, o kitą savaitę- darban :)

  • GIGA

   o kur krepšininku ar ūkininku negali tapt kas nori?

 • GIGA

  Spėju,kad rekomendacija nebalsuoti už Stomą yra ne dėl to,kad jis iš žurnalisto tapo politiku ir netgi ne dėl to,kad būdamas žurnalistu daro gramatines klaidas…:)

  • Donatas

   kadangi S.Stoma pagal išsilavinimą yra architektas, o žurnalistas yra pagal gyvenimo praktiką, tai gramatinės klaidos jam galėtų būti labiau atleistinos :)

 • egis

  manau, garsūs vardai rinkiminiuose europarlamento sąrašuose yra tiktai žmonėms pritraukti ir kad partijų lyderiai nevažiuos į Briuselį nors ir laimės. tada tas vietas užims sekantys pagal sąrašą – niekam nežinomos „pilkos pelytės“. ir tiek mes juos tematysim – iki kitų rinkimų.

 • Meras

  Uz ka gi ten balsuoti gerbemieji? Vakar teko stebet per LTV laida su sitais kandidatais, kur kazkokia bobele net nesugebejo sakinio suregzti paklausta. As net nezinau nei kokia ten partija nei jos pavardes, nes tokios diskusijos kai 30 veltedziu sedi ir per valanda kazka isdiskutuot turi tai ne rinkimu kampanija o kazokia nesamone..
  Arba kai uspaskyhas pradejo pezeti apie tai kad ju nr 12 yra koks tai ypatingas o tie kurie turi nr 15 atseit nevykeliai, nes ju numeris neturi reiksmes…
  Supratau kad teisingai padariau kad ana savaite besitvarkydamas kambari ismeciau rinkejo pazymejimus (prezidento ir EP) i siuksliu deze…

  • Sutinku.
   Reikalavimai EP:
   – sumazinti ju skaiciu,
   – sumazinti altlyginimus,
   – priimti ju atsaukimo istatyma ir, esant reikalui, ji
   taikyti,
   – jie turi periodiskai atsiskaitineti rinkejams,
   – renkama turetu buti pagal asmenybiu, o ne partiju
   sarasus,
   – jie turi svarstyti siuos pagrindinius
   prioritetinius istatymus:
   1) finasines atskirties (tarp valstybiu) panaikinimas,
   2) socialines atskirties panaikinimas,
   3) intelektualines atskirties (atskirties inovacijose,
   moksle, svietime ir pan.) panaikinimas,
   ir t.t ir t.t.

 • nerijus

  Šiandien man patiko:

  http://tv.delfi.lt/video/OshMOgQS/

  Apie Kremliaus sieną ir lietuvius :)

 • Karoče balsuokit už mane, aš pastovus jūsų klientas…

  atstovauti žmonėms, žmones, žmonėse – nedidelė kalbos klaidelė, kad tik tokios bėdos kankintų kandidatus.

 • Slyvanosis

  Ar ponas Saulius stačiatikis, kad jau žengia Briuselin, kaip Jėzus dangun?
  Mane visuomet žvaliai nuteikia pasiūlymai susimąstyti. O kai susimąstau, tai padarau išvadą, kad aš esu vertesnis būti Tautos išrinktuoju, negu siūlytojas.
  Bet gal gi ponas Saulius nusprendė padirbėti gyvaja Ogiusto Rodeno skulptūros kopija ir užpildyti kurią nors EP dangoraižio tuštumą? Tuomet tikrai turės laiko mąstyti…

  Atsiprašau, Sauliau…:)

 • PauliusT

  A.Racas sukritikavo TPP, liberalu saj., dar sukritikuos, aisku konservus, gal socdemus, o Tvarkieciu ir darbieciu nelies kaip visada ir toliau desis objektyviu zurnalistu. Tas pats pries kiekvienus rinkimus

  Atsiprasau, Arturai :)

  • nerijus

   Keistas, tamsta, Pauliau T :)

   Gera strategija- iškeikti, o paskui atsiprašyti :)

  • Pauliau, tai kritikuokite, kas tamstai neleidžia…

   O, beje, nepastebėjote – socialliberalų, Lietuvos kelio, pileičių demokratų, teisingumo, humanistų, pensininkų partijų ir net liberalcentristų taip pat nekritikuoju.

 • Meras

  O kodel Arturas Racas niekada nekritikuoja Tvarkos ir Teisingumo? Kur kritika Paksui ir yapc kur kritika seime esanciam ir ka tik kandidatavusiam i prezidentus Mazuroniui? Duokite nuorodas jeigu tokia buvo …

  • mdxacuk

   Kaip gali ką nors kritikuoti, kai tau Pylimėlių gatvę asfaltuoja?

   • Regis

    O tu įsitikinęs, kad Pylimėlių gatvė buvo:

    1. asfaltuota būtent Libdemų „paliepimu“ (pavedimu).
    2. arba dėl to, kad ten gyvena būtent A. Račas.
    3. pirmas ir antras variantas kartu.

    Aš pavyzdžiui neįsitikinęs.. Aš manau, kad tai visiškai nesusiję (A. Račo TiT NEkritikavimas ir Pylimėlių gatvės asfaltavimas).

    Gal kas turit kokių įrodymų, kad aš (mes) klystame?

    • mdxacuk
     • Regis

      Beveik patikėjau, beliko tik išsiaiškinti o kaip su asfaltavimu? Ar tai tikrai J. Imbraso darbas?

      Beje pasitikslinau žemėlapyje (siūlau ir kitiems tą padaryt) tai Pylimėlių g. viena iš pagrindinių (tranzitinė) tuose soduose ir ten turėtų būti nemažas automobilių judėjimas. Dar vienas klausimas ar nebuvo rinktos lėšos iš gyventojų, galbūt iš dalies patys gyventojai sumokėjo už tos gatvės asfaltavimą?

     • regis, be reikalo stengiatės su tais žemėlapiais – juk ne tai svarbu. Svarbiausia, kad ten gyvena Račas. Dėl to, kad jis pažįsta politikus, jam privalu važinėtyi per pusmetrio gylio ir metro pločio duobes. Šiukštu ką nors kam nors sakyti.

     • Regis

      Stengiuos ne be reikalo. Aš esu iš tų žmonių kuriems aiškumo ir objektyvumo niekada nebus per daug (tikiuosi aš čia ne vienas toks). Periodiškai ta nelaiminga Pylimėlių gatvė šio tinklaraščio komentaruose pašmėžuoja ir iki galo niekada (bent jau aš nepastebėjau) neišsiaiškinama kaip yra iš tikrųjų.

      Ar tikrai ta gatvė buvo asfaltuota tik dėl to, kad ten:
      1. gyvena A. Račas.
      2. maža to, būtent pats A. Račas ir „pramušė“ asfaltavimą.

      Aš paprašiau, kad kas nors pateiktų įrodymus. Deja nukreipė tik į straipsnį kuriame pasakojama apie duobių išlyginimus. Maža to, visi žinom, kad J. Imbrasas jau nebe meras (čia dėl sąsajų su TiT). Taigi jeigu niekas negali įrodyti, kad to rajono viena iš pagrindinių (tranzitinių) gatvių asfaltuojama būtent dėl A. Račo, kam tada tą temą iš naujo kelt?

     • mdxacuk, matau, kad ir vėl matote tik tai, ką norite matyti. Juk visai neseniai rašiau, kad visai neseniai baisųjį Pylimėlių gatvė vingį kylant į kalną išasfaltavo iki pat mano vartelių. Ačiū naujajam merui – ne kaip I.Imbrasas tik duobutes užpylė, bet visiškai naują dangą išliejo. Nebekritikuosiu gerbiamo V.Navicko, nebekritikuosiu.

     • ir dar – tamsta, mdcacuk esate visiškai teisus – Pylimėlių gatvėje aš gyvenu vienas. Nuo pat tos gatvės pradžios iki pabaigos.

 • nerijus

  Esminis ir didelis skirtumas:
  A.R. galėjo net nesakyti, jog užsiminė Imbrasui, jog jo gatvelė duobėta. Liktumėt, net nesužinoję.
  Žinau keletą pavyzdžių, kaip politikai, akivaizdžiai, išsiasfaltavo keliukus ir apie tai niekur nei „bum“.
  Nestersuokit.
  Tik ką gryžau iškelionės dvirčiu. Buvau senamiestyje. Baisu. Mašinos statomos bet kur ir bet kaip. Keliai duobėti.
  Kur mūsų Navickas ( net pamirštu, kas meras, tenka jungti google :) )? Su „rubiko- kubiku“ „žaidžia“?

 • bang

  „Tik ką gryžau iškelionės dvirčiu“ – kada tu spėji, turbūt kompą ant kaklo pasikabinęs :)

  • nerijus

   Spėju…
   :)

   Neilgam buvau išlėkęs- pasidairyti po apylinkes ;)

   Nieko, bang, šį savaitgalį ir kitą savaitę pailsėsi :)

 • JolaS

  „Į komunistų partiją stojau, norėdama ardyti tą sistemą iš vidaus“ – kažkada sakė Nijolė Oželytė apie savo pasirinkimą tapti TSKP nare. Kokį š… sumaltų apie pasirinkimą tapti europarlamentarais daugelis pretendentų, nesunku nuspėti. Todėl ką sakytų Stoma ar Donskis – esmės nekeičia.

 • mdxacuk

  Be reikalo, p. Račai, taip susijaudinot. Aš gi niekur nesakiau, kad tai blogai. Nacionaliniu mastu tai yra netgi labai gerai. Jeigu Dagys turėtų asfalto ir žinotų kur asfaltuot, tai gal būtų sutaupęs bent dalį iš tų 10+ milijonų, už kuriuos teko užsakinėt kažkokias bereikalingas agitacines akcijas. Galima būtų prie pensijos visiems pridėt po kokį litą.

  • Nei jaudinuosi, nei ką. Ir nelabai suprantu kuo čia R.Dagys dėtas…

 • Meras

  Vadinasi Imbrasas Raco paprasytas smeliu uzpyle gatveles duobes, O Navickas darba jau pabaige. Taciau Racas Navicka vistiek kritikavo del sio mokesciu deklaracijos. Gerai!
  Taip iseina cia Racas nori pasakyti kad jo TT, Pakso, ir Mazuronio nekritikavimas nesusijes su gatveles asvaltavimu.
  Gerai, bet kodel tada nera sitame bloge nei vieno Mazuroni, ar Paksa kritikuojancio straipsnio? Valinskas vos pasijudines jau tuoj pat siame bloge apkritikuojamas kaip imanoma – Mazuronis kazkodel ne… KODEL?

 • Slyvanosis

  Ponai intelektualai, rašantys „išsiūsti“ vietoje „išsiųsti“, „sugryžti“ vietoje „sugrįžti“ir .
  Esate Lietuvos nemylėtojai ir niekintojai!
  Nesiteisinkite, kad jūsų kaime taip žmonės šneka…
  Pastabos apie taisiklingą rašybą galioja ne tik ponui SS.

  • mdxacuk

   Mūsų kaimo intelektualai tai rašo „taisYklingai“ vietoj „taisiklingai“.

 • Slyvanosis

  Pasitaisau: rašykite taisyklingai ir neklyskote, taip kaip aš…

 • Linas

  Sauliui.Kaip kūrybinis kūrybiniam turiu porą pastebėjimų.Visų pirma,gerai pamąstęs,pradedu suprasti,kas vis tik Lietuvai yra svarbiausia.Atsakymas nėra paviršiuje,bet visgi tai ne Ignalinos AE problema,bet tai,kaip greitai ir efektyviai pavyks plėstis,nors neginčijama tai,kad geriausiai pavyktų su lėtomis vertybėmis,nes perskubėjimui čia ne vieta.Tikrai ne kaip eurokandidatas neturiu aiškių tikslų ir euroįgaliojimų visos visuomenės atžvilgiu,todėl tuo ir skiriuosi nuo buvusio eksrašytojo ir eksžurnalisto.Todėl nenorėdamas žengti kad ir karvės š–an,privalau pritarti gerb.Stomos intencijoms,visgi tai geriau nei Donskis.

 • gyras

  Raco favoritai TT, ka cia bekritikuosi…. Skelbiasi nepriklausomu zurnalistu bet veiksmai ir rasiniai rodo ka kita…
  Gal ir ne be reikalo A Greitai ji populistine bezdzionele pavadino… Nepriklausomi zurnalistai neturetu taip elgtis, o jeigu gina susikompromitavusia politine jega …. tai galetu taip ir pasivadinti racasTT ar kazkas tokio, o ne vaizduot neva nepriklausoma

  • Gyrai, man nereikia niekaip vadintis, nes aš čia pasirašau vardu ir pavarde. O štai tamstai, panašu, pavadinimo reikia… Antraip drąsuolio pavaidinti neišeitų, ar ne? Beje, kitas panašaus pobūdžio (tai yra, ne į temą, o įžeidinėjantis) komentaras bus trinamas