Reikia pagalbos

… Šiandien gavau pagalbos prašantį laišką. Mažiausiai, ką galiu padaryti – tai jį paskelbti (kalba šiek tiek redaguota)…

Pamenu, prieš keletą mėnesių kažką panašaus skaičiau kitame tinklaraštyje.  Tada rezultatas buvo beveik 7,000 litų.

Gal ir dabar pavyktų… (jei bent kas antras čia besilankantis nors po vienus pietus paaukotų). Aš pats tikrai pabandysiu.

******************************************************************** 

Laba diena,

mes kreipiamės paprašyti Jūsų pagalbos. Susidarė labai sunki padėtis ir nieko nelieka kaip kreiptis į Jus. Gal mus kas nors išgirs ir išgelbės.

Lietuva gali prarasti iškart 4 sporto šakas. Dėl finansinių sunkumų nuo lapkričio 1 dienos bus likviduojama Lietuvos Sportinės Akrobatikos Federacija.

Buvo siunčiami laiškai skirtingoms organizacijoms ir įmonėms, bet ateidavo tik atsisakymai motivuojant, kad jie suinteresuoti tik krepšiniu. Tuo metų kai aklai, neatsižvelgiant į rezultatus, populiarinamas ir remiamas krepšinis, kitos sporto šakos, turinčios iš tikrųjų labai aukštus pasiekimus vargo ir išnyksta.

Siekinat sustabdyti Lietuvos Sportinės Akrobatikos panaikinimą, gauti laiko ir suspėti rasti rėmėjus reikia mažiausiai 5000-8000 litų. Iš šių pinigų bus sumokėtos algos treneriams, apmokėtos komunalinės sąskaitos, skolos.

Visagino akrobatikos sporto mokykla yra vienintelė Lietuvoje, kuri vysto šias sporto šakas:

•    Šuoliai ant akrobatinio takelio
•    Šuoliai ant batuto
•    Porų-grupiniai pratimai sportinėje akrobatikoje
•    Sportinė aerobika

Šioje sporto mokykloje treneruojasi nacionalinė Lietuvos rinktinė. Daugiau nei 30 metų šios mokyklos sportininkai gina Lietuvos Respublikos garbę. Per šiuos metus iš pasaulio ir Europos čempionatų buvo atvežti 36 medaliai (aukso, sidabro ir bronzos). Taip pat – daugiau nei 2 tūkstančiai medalių iš kitų oficialių turnyrų ir varžybų. Akrobatikos sporto mokyklos sportininkai buvo 4-iuose pasaulio žemynuose ir aplankė daugiau nei 50 šalių.

Nedalyvavimas aukščiau minėtose varžybose sumažins Lietuvos prestižą bei sustabdys jau egzistuojančių jaunųjų talentų progresą. Todėl administracija ir trenerių kolektyvas prašo finansinės ir materialinės paramos, dalinio finansavimo padengiant varžybų kaštus.

Finansinės krizės metu buvo daugiau nei 50 proc. sumažinta ir taip nedidelė valstybinė parama komandiruočių išlaidoms. Taip pat labai susidėvėjo sportiniai įrenginiai, sportinė pasirodymo apranga, reikalingas sportinės įrangos remontas, patalpų restauracija, stogo remontas, reikalingas transportas, sumokėti treneriams algas.

Jus labai padėtumėte paskelbę šią informaciją Jūsų spaudoje, tokiu būdu pritraukdami potencialių remėjų dėmesį. 

Mainais už Jūsų paramą, mes pasiruošę suteikti:

• Padėkos raštus,
• Organizuoti pasirodymą
• Dėvėti rėmejo reklamą(logotipus) ant sportinės aprangos
• Varžybų metų patalpinti rėmėjo reklaminį stendą
• Rėmėjų skelbimas varžybų metų, spaudoje ir telereportažuose
• Sutinkame sudalyvauti Jūsų foto ir video reklamose
• Galimi ir kitokie būdai, atsižvelgsime ir į Jūsų galimus pasiūlymus

Laukiame Jūsų atsakymo
 
Prašome Jūsų padėti išsaugoti šias išskirtines sporto šakas. Tikimės, kad sutiksite susitikti ir aptarti galimą jūsų bendrovės prisidėjimą remiant Lietuvos sportą ir akrobatiką.

Pagarbiai, administracija ir trenerių kolektyvas.

Įmonės kodas:  291849410
Swedbank LT 49 7300 0100 9024 1669

Parko g. 2A
LT-31140, Visaginas
Tel.: +370 386 31642
Fax.: +370 386 31476

Informacijos atstovas: Arina Aksionova +370 614 69105 ; Liudmila Voevodina +370 655 80536
Sporto mokyklos direktorius: Sergej Albridzio +370 699 29437

Web.: akrovis.sugardas.lt , www.garsiai.net
E-mail: akrovis@gmail.com

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...