Citata #282 Apie prasčiokus ir jų elgesį

Argi bloga arba keista tai, kad prasčiokas prasčiokiškai elgiasi?

Markas Aurelijus

P.S. Ačiū tiems, kurie nesielgė kaip prasčiokai.

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • curry

  Artūrai,

  o visgi įdomus fenomenas – skaityti blogą ir „juodai varyti“ ant Račo. Čia kažkoks šiek tiek perversinis pasitenkinimo būdas mandig.
  Vat mąstau: jeigu nepatiktų – neskaityčiau. Patinka – paskaitau.Neturiu ką pasakyti – nekomentuoju. Turiu ką pasakyti plius turiu laiko – parašau.
  O skaityti, jausti kažkokią pagiežą ir rasti laiko dar tai ir išpilti – toks labai netgi nemažai investicijų reikalaujantis reikalas. Tai koks turi būti stiprus „draivas“!

 • max

  neseniai skaičiau buvusio aukšto sovietų Lietuvos ir tarptautinio lygio televizijos vado Juškevičiaus nuomonę apie lietuviškus interneto komentatorius – tokių niekur kitur nerasite, susidaro įspudis, kad lietuviškai interneto aplinkai reikaliga skubi ir gausi psichiatrų pagalba. Ir kaip čia nepritarsi tokiai nuomonei- Artūras tik pranešė, nebus keletą dienų ir lietuviški interneto psichopatai suviduriavo.

  • Regis

   žmogui parašiusiam tokį apibendrinimą matyt irgi nepakenktų bent jau psichologo pagalba..

   „buvusio aukšto sovietų Lietuvos ir tarptautinio lygio televizijos vado Juškevičiaus“ turimas omeny – Henrikas Juškevičius, UNESCO generalinio direktoriaus patarėjas? O nuomonę visai gražu būtų tiksliai pacituoti arba bent jau nurodyti šaltinį iš kur tai paimta.

   • max

    kaip supratu , labai jautri asmenybė esate…

    • Regis

     Tai, kad ne. Nors kas be ko specialistai gal turėtų savo nuomonę :). Šiaip gal būčiau ėjęs ir praėjęs pro šalį, tačiau visada užkliūna kai kas nors ką nors kaltina tuo kuo pats akivaizdžiai užsiima. O ir nuomonės perpasakotos ne visai rimta, čia gi internetas, galima ir tiksliai pacituoti. Tik tiek.

     • max

      daugiau taip nedarysiu, nuo pirmadienio pradėsiu keistis, t.y. taisytis… ;-)))

 • Iš kitos pusės pažiūrėjus galima drąsiai teigti, kad mūsų politikai visiški idiotai :) Prie ko čia tai? Ogi prie to, kad tai, kas vyko kol Artūro nebuvo, aiškiai parodo, kad savireguliacija, apie kurią gan dažnai šneka politikai (ypač šnekose susijusiose su ekonomika – pati rinka susireguliuos…), iš esmės Lietuvoje neveiks, nes tiesiog tokie žmonės esame – jei nėra bent minimalios kontrolės, tai daro viską belekaip, net peržengdami įstatymų ribas. Vistiek niekas nenubaus… Matome ką išdarinėja Seimo nariai (Vidžiūnas, Baukutė ir pan.), tai ko norėti iš paprastų žmogelių?

 • Man keista buvo, kad žmonės užsipuolė ir ėmė ieškoti priežasčių, kodėl Račas nerašys. Išvedinėjo hipotezes, nors pranešti, kad tavęs nebus keletą dienų – elementarus autoriaus mandagumas ir pagarba skaitytojui.
  Tačiau nereikia stebėtis, kad Račą taip puola skaitytojai. Paprastai lengviausia kritikuoti tuos, kurie kažką daro.
  Vien iš komentarų tyrimo ir analizės būtų galima parašyti pusėtiną kursinį darbą „Liaudies balsas A. Račo tinklaraštyje“:)

  • Regis

   Užsipuolimas, priežasčių ieškojimas, hipotezių išvedinėjimas visa tai pakankamai tiksliai tinka ne tik šio tinklaraščio komentatoriams. Drįstu manyti, kad tai tinka ir visam tinklaraščiui. Ir tai nėra blogai. Atvirkščiai. O dėl liaudies balso tai čia akivaizdus persūdymas. Jokis čia liaudies balsas. Kelių šimtų, labai skirtingų asmenų, pasirašinėjimai ir tiek.

 • Rytis I

  Jo.. Užėjęs į kaboką prie turgavietės nori nenori prisitaikai prie tam tikro lygio. Ką dabar.. Belieka nusivalyti seiles ir pasidaryti išvadas.

 • Nesupratau užuominos: prie ko čia prasčiokai? Kodėl ne prasčiokams ačiū?
  Vienos mįslės…

 • WU

  Šiame Marko Aurelijaus teiginyje, padaryta elementari logikoje vadinama „rato klaida“. Atleisim, kaip labai senam posakiui..

  • Fredis*

   Man irgi labai juokinga kai prasčiokai bando elgtis ne prasčiokiškai.
   Visada reikia būti savimi, bet kurioje situacijoje ir tikėti tuo ką darai.