Citata #487 VDU profesorius G.Mažeikis, žino iš ko Lietuvai reikia imti pavyzdį

Vytauto Didžiojo Universiteto profesorius Gintautas Mažeikis išmano kaip kovoti su Rusijos informaciniu ir propagandiniu karu ir siūlo pažangiausių valstybių išbandytus metodus:

Ir anksčiau esu kalbėjęs, ir dabar pritarčiau kai kurių Rusijos laidų (nebūtinai kanalų) stabdymui arba cenzūravimui, jeigu jos yra labai agresyvios, turint omenyje, kad jos išties valstybei ir piliečiams pavojingos. Keista, bet pavyzdžių galima atrasti Baltarusijoje, kur Aliaksandras Lukašenka sėkmingai tildo tas laidas, kurios agresyviai nukreiptos prieš jį.

Ir iš tiesų, kodėl nepasimokius iš Pinočeto, Pol  Poto, Mao? Jie visi žinojo, kaip kovoti su priešiška propaganda. Stalinas bei Gebelsas irgi visai tiktų.
Ir ko paskui tikėtis iš studentų, kai jų profesoriiai tokie?
(10 balsų, vidurkis: 4,60 iš 5)
Loading...
 • Simocha

  O pas ką nors Lietuvoje smegenų dar liko?

 • Borisovas Borisovas

  Kodėl garbingas profesoriaus vardas yra pažemintas ir paniekintas?

 • LOL

  Jau ir Mažeikis užkliuvo. Įdomu ar dar liko Lietuvoj nors vienas padorus žmogus Račo neapskalytas?

  • ArturasR

   Čia priklauso nuo to, ką tamsta laikote padoriu. Spėju, etalonas yra A.Ramanauskas?

 • Edvardas Račkauskas

  Palyginimui: yra toks dalykas kaip GPS (globali pozicionavimo sistema), kurios principas padėti orientuotis erdvėje. Priklausomai nuo to iš kiek palydovų GPS prietaiso smegenys gauna informaciją, tuo tiksliau žinai koordinates, t.y. savo vietą. Minimalus palydovų kiekis nustatant vietą yra 3
  Su informacija tas pats – iš kuo daugiau kanalų gauni informaciją, tuo geriau supranti situaciją. Su laiku kai kurie kanalai atmetami pagal melo faktus (juos nesunku patikrinti, nes kanalų yra daug), jei 3 melagingi faktai iš eilės – nėra prasmės tuo kanalu naudotis. Taigi, tie kas nori atjungti informacijos kanalus siekia, kad tos informacijos vartotojai (šalies piliečiai) būtų suklaidinti. GPS prietaisas neveikia, kai turi duomenis tik iš vieno palydovo, o kur mūsų šalis nuvažiuos su tokia vieno kanalo „navigacija“.
  Viską ką rašau yra tik mano nuomonė

  • Valdas

   pritariu