D.Jauniškis ir jo kvaili VSD dundukai. Siūlyčiau išvaikyti, nes Lietuvai kainuoja per brangiai

Valstybės saugumo departamento, kuriam vadovauja D.Jauniškis neseniai paskelbtame 2018 metų „Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime“ Rusija įvairiais linksniais yra minima 434 kartus. Lietuva (įskaitant tai, kad VSD, mūsų visų nelaimei, yra Lietuvos institucija) – 212 kartų. Baltarusija – 97 kartus.

Grėsmėms Lietuvos viduje VSD savo ataskaitoje skyrė apie 27 proc. viso teksto. Maždaug pusė jo buvo skirta aprašyti Rusijai, jos prezidentui, jos ginkluotųjų pajėgų struktūrai ir „Zapad 2017 mokymams“, į kuriuos VSD buvo pasiuntusi savo korespondentą iš krūtų portalo.

Man patinka faktai. 2017 metų VSD dundukų „grėsmių vertinime“ Rusija įvairiais linksniais buvo paminėta 486 kartus, Lietuva – 245, Baltarusija – 116. Akivaizdu, kad Rusijos grėsmė išaugo, Baltarusijos – sumažėjo, Lietuva pasidarė mažiau svarbesnė.

O bet tačiau, svarbūs ne tik skaičiai. VSD dundukai, atrodo, pasimokė iš praeities klaidų ir todėl naujausioje dundukų ataskaitoje, priešingai nei anksčiau jūs nerasite nė vienos Lietuvos piliečio pavardės ir nė vieno judėjimo ar partijos pavadinimo. Nežinau, kodėl, bet spėju, kad dėl to, kad Lietuva yra demokratinė valstybė ir teismai net D.Jauniškiui ir jo VSD dundukams neleidžia piktnaudžiauti valdžia ir mokesčių mokėtojų pinigais bei šmeižti Lietuvos Respublikos piliečius.

Bet VSD dundukai lieka dundukais ir jiems norisi jais būti. Todėl šiemet, suprasdami, kad už šmeižtą tenka atsakyti pagal įstatymus, jie skelbia, kad:

  • 2017 m. Lietuvoje veikiantys Rusijos įtakos sklaidai palankūs judėjimai bandė konsoliduotis, rengė protesto akcijas, per kurias skelbė tikrovės neatitinkančius pareiškimus ir siekė atkreipti Lietuvos žiniasklaidos
    bei visuomenės dėmesį.
  • Kai kurie Rusijos politiką remiančių judėjimų lyderiai socialiniuose tinkluose taip pat pradėjo kurti vadinamąją
    alternatyviąją žiniasklaidą ir per ją skleisti Rusijai palankią informaciją.
  • Nors Lietuvoje veikiančių agresyvią Rusijos užsienio politiką palaikančių organizacijų ir judėjimų idėjos iš dalies skiriasi, jiems būdingas priešiškumas ES bei NATO ir įsitraukimas į Rusijos rengiamas informacines kampanijas
  • Pavyzdžiui, 2017 m. Rusijos politiką remiantys judėjimai siekė kompromituoti Lietuvos užsienio ir gynybos politiką, NATO priešakinių pajėgų dislokavimą Lietuvoje, bandė skleisti Rusijai palankų naratyvą, kad Lietuva dirbtinai kuria Rusijos grėsmę, todėl Lietuvos gynybai skiriamos lėšos turėtų būti nukreiptos kitoms sritims finansuoti.
  • Tikėtina, kad artėjant 2019 m. Lietuvos prezidento, Europos Parlamento ir savivaldybių tarybų rinkimams Rusija bandys įgyti didesnės įtakos politiniams ir visuomeniniams procesams Lietuvoje, sieks, kad jai palankios politinės jėgos keltų kandidatus rinkimuose ir turėtų savo atstovus valdžios institucijose.

Lietuvos žiniasklaidos delfiai, žinoma, užsikabino už pastarosios VSD dundukų „įžvalgos“, bet prieš ją pakomentuodamas, norėčiau visų jūsų paklausti, ar jūs supratote, kas Lietuvoje yra „Rusijos įtakos sklaidai palankūs judėjimai“, „kai kurie Rusijos politiką remiantys judėjimai“, „vadinamoji alternatyvi žiniasklaida“, agresyvią Rusijos užsienio politiką palaikančios organizacijos ir judėjimai“?

Ar tai marsiečiai, apie kuriuos nuolat kalba profesorius? O gal tai „žalieji žmogeliukai“ iš Naisų? Ar TS-LKD, kurios „rusai puola“ L.Kasčiūnas klausė I.Degutienės, ką ji galvoja apie MG Baltic interesus?

O ta „alternatyvi žniasklaida“ gal yra A.Tapino „Laisvės TV“, kepanti dešreles už ES pinigus? Ar Rita Miliūtė, kuri ilgai mito Naisų vasaros pinigais, o paskui susidomėjo, kuo jie kvepia. Nes pakvipo ES pinigais?

Aš nežinau. Aš tik spėlioju. Nes VSD dundukai yra tokie pat bailūs, kaip Rokiškio žiurkės ir aptukę rašytojai, gyvenantys su dukromis – jie niekaip neišdrįsta kalbėti tiesiai ir atvirai ir elgiasi kaip katės, pavasarį pauosčiusios valerijono. Kniaukia, trinasi, ir laukia, kol kas nors supras, ko jos iš tikrųjų nori.

Aš atvirai prisipažįstu, kad nesuprantu. Galbūt todėl, kad nedirbu krūtų portale, todėl, kad galvoju, kad LRT Tarybos pirmininkas Ž.Pečiulis yra mažiausiai 222 kartus mažiau kompetingesnis už mane spręsti, kas gali būti LRT direktoriumi ir esu įsitikinęs, kad krūtų portalo išugdytai A.Žilinskienei ne vieta Vyriausiojoje rinkimų komisijoje.

Galiu klysti, bet jei klystu, mane pataisykite.

Pataisykite mane ir tuo atveju, jei klystu galvodamas, jog D.Jauniškis ir jo VSD dundukai turi dar mažiau kompetencijos nei Ž.Pečiulis. Nes tik visiški durniai gali viešai skelbti, kad Lietuvos prezidento 2019 metų rinkimuose gali laimėti koks nors Rusijos kandidatas. G.Nausėda, S.Skvernelis, V.Blinkevičiūtė, N.Puteikis – kuris iš jų VSD prieglušių nuomone yra didesnis kagėbistas nei partškolos lektorė?!

Aš tik klausiu. Jūs turite patys sau atsakyti.

Bet rasti atsakymą jums gali padėti tie patys D.Jauniškio VSD dundukai, kurie skelbia, kad „2017 m. visuomenės pasitikėjimas VSD išliko stabilus, nuosekliai mažėjo VSD nepasitikinti visuomenės dalis. Ir tai iliustruoja štai tokia diagrama:

Nes kai pusmetį nepasitikinčių skaičius didėja, tai, dundukų nuomone, yra „nuoseklus mažėjimas“.

Ir tikriausiai būtent dėl „nuoseklaus mažėjimo“ VSD dundukams 2017 metais, palyginti su 2016 m.,  skirtas finansavimas padidėjo 1 493,9 tūkst. eurų, ir todėl D.Jauniškis ir jo dundukai 2017 metais „teismo sankcionuotus veiksmus atliko“ 955 Lietuvos Respublikos piliečių atžvilgiu. Beveik 100 daugiau nei 2016 metais, kai VSD terorizavo 874 Lietuvos Respublikos piliečius. 

Aukščiai paminėti skaičiai nelabai koreliuoja su Rusijos ir Lietuvos vardo paminėjimu VSD dundukų nacionalinių grėsmių vertinimuose, bet čia galbūt lemia padidėjęs VSD finansavimas. Arba tai, kad VSD vadovą skiria partškolos lektorė.

Laimei, partškolos lektorės kadencija jau greitai baigsis, Ir aš nuoširdžiai tikiuosi, kad tas, kuris ją pakeis, nebeleis D.Jauniškiui ir jo dundukams tratinti mokesčių mokėtojų pinigų. Nes jaunai Lietuvos Respublikai yra per brangu mokėti už  dundukų nekompetenciją ir neįgalumą viešinant grėsmes nacionaliniam saugumui.

Galiu, žinoma, klysti.

Su Šv. Velykom. Jėzus neprisikels iš numirusiųjų, bet jūs galite pasisiūlyti nuplauti kojas partškolos lektorei ir jos klapčiukui D.Jauniškui. Nes kas iš mūsų be nuodėmės?

(9 balsų, vidurkis: 5,00 iš 5)
Loading...