Monikutė myli Algutį. O aš juos abu. Ir dar Liną Slušnį

Monikutė drąsina Algutį. Nes ją padrąsino Linas Slušnys. Visi trys labai etiški.

Monikutė drąsina Algutį. Nes ją padrąsino Linas Slušnys. Visi trys labai etiški.

Monikutės paskatintas, sėdau ir parašiau. Vardan sportinio ir viešojo inetereso

*****************

Artūro Račo

Gyvenančio adresu:

Pylimėlių 12, Vilnius

Tel: +37069974035

e.pašto adresas:

arturas.racas@gmail.com

 

Žurnalistų etikos ir leidėjų komisijai

Vokiečių g.4/2, LT-01130

SKUNDAS

2014 metų rugsėjo 15 diena

2014 metų rugsėjo 15 dieną “Žinių radijo” laidoje “Ačiū, kad atėjote” (http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2014/09/15/aciu-kad-atejote/36675) , kurios vedėjas yra žymus Lietuvos rašytojas ir publicistas, restoranų specialistas ir interneto portalo lrytas.lt kolumnistas Andrius Užkalnis, žymus visuomenės veikėjas ir žinomas Lietuvos humoristas Algis Ramanauskas paskelbė tikrovės neatitinkančią informaciją, žeminančią mano garbę ir orumą ir pažeidžiančią Lietuvos Žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso nuostatas.

Konkrečiai žymus visuomenės veikėjas ir humoristas A.Ramanauskas žymaus visuomenės veikėjo ir rašytojo bei publicisto A.Užkalnio vedamoje laidoje teigė, kad: “jis (Račas) pradėjo psichuoti”, “BNS savininkai pamatė, kokį psichą jie laiko tokiose aukštose pareigose ir jie jį išmetė iš darbo”, “jis taip pat buvo išspirtas iš Universiteto, kur jis turėjo per klaidą, aš nežinau, kas ten buvo šviesi galva, kur pasiūlė Račui vaikams studentams nuodyti smegenis, bet jis iš ten buvo paliuosuotas”, “jis neturi jokio darbo ir kas jam belieka – gerti ir spjaudytis Facebook’e”.

Prašau Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisiją įvertinti žymaus visuomenės veikėjo ir žymaus humoristo A.Ramanausko pasisakymus žymaus visuomenės veikėjo, rašytojo, publicisto ir restoranų specialisto A.Užkalnio vedamoje laidoje įvertinti Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodekso požiūriu.

Konkrečiai prašau įvertinti, ar minėtuose žymaus Lietuvos visuomenės veikėjo ir žymaus humoristo A.Ramanausko teiginys, jog “BNS savininkai pamatė, kokį psichą jie laiko tokiose aukštose pareigose” atitinka Etikos kodekso 3,4,6 ir 7 straipsnius.

Taip pat prašau įvertinti, ar žymaus visuomenės veikėjo ir žymaus humoristo A.Ramanausko teiginys, kad “jis taip pat buvo išspirtas iš Universiteto, kur jis turėjo per klaidą, aš nežinau, kas ten buvo šviesi galva, kur pasiūlė Račui vaikams studentams nuodyti smegenis, bet jis iš ten buvo paliuosuotas” atitinka Etikos kodekso 3,4,6 ir 7 straipsnius.

Taip pat prašau įvertinti, ar žymaus visuomenės veikėjo ir žymaus humoristo A.Ramanausko teiginys, jog “jis neturi jokio darbo ir kas jam belieka – gerti ir spjaudytis Facebook’e”, atitinka Etikos kodekso 3,4,6 ir 59 straipsnių reikalavimus.

Taip pat prašau įvertinti, ar žymus visuomenės veikėjas, rašytojas, publicistas, lrytas.lt kolumnistas ir restoranų specialistas A.Užkalnis, niekaip nereaguodamas į žymaus visuomenės veikėjo ir žymaus humoristo teiginius jo vedamoje laidoje, nepažeidė Etikos kodekso 59 straipsnio.

Taip pat prašau įvertinti, ar UAB “Žinių radijas”patalpinęs youtube.com svetainėje žymaus visuomenės veikėjo ir žymaus humoristo pasisakymus apie mane, su prierašu “Daugeliui žmonių turbūt knieti sužinoti, kodėl tarp Algio Ramanausko ir Artūro Račo kilo tokio masto konfliktas. Čia A. Ramanauskas viską ir išdėsto…”, nepažeidė Etikos kodekso 3,4 ir 5 straipsnių. Nuoroda https://www.youtube.com/watch?v=lrbU-fQY938&feature=youtu.be

Atkreipiu gerbiamos komisijos dėmesį, kad laida “Ačiū, akd atėjote” nėra anaonsuojama, kaip humoro laida arba politinis skečas. Taip pat atkreipiu gerbiamos komisijos dėmesį, kad laida “Ačiū, kad atėjote” nėra pažymėta N-18 ženklu.

Taip pat atkreipiu gerbiamos ir etiškos komisijos dėmesį, kad nesu psichinis ligonis (jei gerbiama komisija pageidaus, galėsiu atnešti atitinkamą pažymą), kad nebuvau išmestas iš BNS (jei etiška komisija pageidaus, galėsiu pateikti atitinkamus įrodymus), kad nebuvau išspirtas iš Universiteto (jei garbinga komisija galvos, kad reikia, galėsiu tai įrodyti), kad nenuodijau studentų smegenų (nors ir bus sunku, bet etiškai komisijai pageidaujant, galėsiu pasikviesti liudyti studentus), ir kad iki šiol turiu darbo ir gaunu pajamų, ką galiu įrodyti pateikdamas pajamų deklaraciją (jei gerbiama ir etiška komisija bei jos gerbiamas ir pats etiškiausias pirmininkas Linas Slušnys manys esant tai reikalinga).

Tikiuosi, kad gerbiama ir etiška Etikos komisija tinkamai įvykdys savo pareigą, laikysis jos pačios priimto reglamento ir principingai bei dorai ir etiškai įvertins žymaus visuomenės veikėjo, žinomo humoristo A.Ramanausko pasisakymus žymaus visuomenės veikėjo, publicisto, rašytojo, lrytas.lt kolumnisto, restoranų ir maisto specialisto A.Užkalnio vedamoje laidoje.

Pagarbiai

Artūras Račas

 

(20 balsų, vidurkis: 3,35 iš 5)
Loading...
 • aha

  Račččai, apsiapręsk. FB rašai, kad tai humoro laida, čia rašai, kad ne. Panašus tampi į butkevičių, kuris užvalgęs ar užgėręs kažko, pakeičia nuomonę

  • ArturasR

   Prietranka, išmok rašyti pirmiauisa, o po to jau dalink savo dundukiškus patarimus.

   • vienas

    Pirmiauisa? Kas čia rašyt nemoka?…

    • ArturasR

     Mielas vienas, klausimas kvailas, gal galėtumėte paaiškinti jo prasmę?

 • Valdas

  Bet kokiu atveju, kaip minimum, įdomu ir sukelia šypseną. Nors, etiškoji komisija turėtų rimtai priimti sprendimą paremta ne humoristinėmis simpatijomis, bet rimtais teisės aktais.

 • ArturasR

  Mielas Dovyai, ačiū, kad skaitote. Bet gal skaitote kur nors kitur, o komentuojate čia. Nes pamazgas pilsto A.Ramansukas ir jo proto broliai, o ne aš.

 • ArturasR

  Mielas Sauliau, vienas toks dudndukas po panašaus komentaro šiandien jau ieško advokato. Duosiu patarimą: mėžkis iš čia susna arba ir tau reikės jo ieškotis.

 • ArturasR

  Labai smagu, kad čia užsuka tokie dundukai kaip tamsta ir didina mano blogo populiarumą, o kartu ir mano pajamas.

 • ArturasR

  Migle, o laidoje nesakė, kad tamsta esi padugnė?

 • ArturasR

  Jei nebūtum pridėjęs į kelnes ir drįstum paklausti savo vardu, gal ir atsakyčiau.

 • ArturasR

  Mielas Tadai, nežinau, kas tamstai pasakė, kad man svarbu kuo padugnės tiki, o kuo ne. Ukš.

 • ArturasR

  Mielas Jonai, o man visai neįdomu, kas įdomu dundukams. Grįžkite į savo smėlio dėžę.

 • ArturasR

  Mielas Sarunai, langų valiklį geria tokios padugnės kaip tamsta. Užsgerdamos actu ir užsikąsdamos bintu. Skanaus, utele.

 • Edvardas Račkauskas

  Paskaičiau komentarus ir susidarė įspūdis, kad Račą (kuris yra atviras) užsipuolė užsianoniminę Ramanauskas ir Užkalnis. Anonimas ir anonizmas panašūs žodžiai :)

 • ArturasR

  Mielas anonimine padugne, o tamstai niekas nesakė, kad esi atmata?

 • Valdas

  Palaukit, ar ta laida, apie kurią kalbą p. Račas, buvo transliuojama per „Žynių“ radiją? Ne per „Lietaus“, „Radiocentro“, „M-1“ ar kitos radijo stoties laisvalaikio valandelė, kurią vedą tarkim „ŽASų “ nariai? Kažkaip atrodė, jog „Žynių“ radijas solidesnis, tokias laidas turėtų, ar tokias žinias skleistų….