Lietuva – tarp Baltarusijos užsienio politikos prioritetų

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka, antradienį skaitydamas metinį pranešimą nurodė, kad Baltarusijos užsienio politikos prioritetai yra Ukraina, Lenkija, Baltijos šalys ir Lotynų Amerika.

Įdomi kompanija, būtų galima pasakyti…

Pasak Rusijos naujienų agentūros „Interfax“, kalbėdamas apie Ukrainą, A.Lukašenka teigė, jog jei Baltarusija ir Ukraina kalbėtų vienu balsu, šio balso klausytų ir Rytai ir Vakarai.

Apie Baltijos šalis A.Lukašenka taip gražiai nekalbėjo – tepasakė, kad Baltarusijos nereikėtų kritikuoti už bendradarbiavimui su Baltijos šalimis skiriamą dėmesį.

Kaip sakoma, ačiū ir už tai. Turint galvoje, kad Lietuvos verslas Baltarusijoje veikia gana aktyviai, galbūt tai visai geras ženklas. Ir gal kas nors pasakys, kad ir Lietuvos nereikėtų kritikuoti už Baltarusijai skiriamą dėmesį. Ypač – jei tai duoda kokių nors konkrečių rezultatų.

Tačiau gražiausiai Baltarusijos prezidentas atsiliepė apie… savo tėvynę. Jo teigimu, Baltarusija yra „vienintelė valstybė civilizuotame pasaulyje, kuri nešoka pagal kieno nors dūdelę ir neatsigulė kam nors po kojomis. Tai tyra ir nekalta šalis“.

Štai taip…

(6 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...