Privatumo beieškant…

Beveik tuo pat metu kai L.Donskis Login 2009 kalbėjo apie privatumo problemas šiandieninėje visuomenėje, Kėdainių rajono savivaldybės merės patarėja išplatino pranešimą spaudai:

Merės šeimoje džiugios permainos

Kėdainių rajono savivaldybės merės Nijolės Naujokienės jauniausioji dukra Giedrė ir jos išrinktasis Paulius rytoj birželio 5 dieną 17.00 valandą susituoks Kauno Vytauto bažnyčioje. 25 metų farmacininkė gaus Dievo palaiminimą ir įtvirtins savo santykius po septynerius metus trukusios draugystės. Sužadėtinis Paulius Aukštikalnis pasipiršo praėjusių metų rudenį po jauną porą užklupusių likimo išbandymų.

Jaunieji pageidavo kuklių ir ramių vestuvių. Abu jaunuoliai santuoką priima, kaip atsakingą žingsnį Dievo akivaizdoje ir įsipareigojimą vienas kitam. Todėl savo šventei pasirinko darbo dieną ir planavo ją praleisti tik šiek tiek kitaip nei visada.

Bažnytinę santuoką paliudys jaunosios brolis teisininkas Nerijus ir jo žmona prancūzų kalbos specialistė Jūratė. Darniai tarpusavyje sugyvenanti pora nuoširdžiai padeda nuotakai pasirūpinti svarbiausia gyvenimo diena ir negaili vertingų patarimų bei rūpinasi organizaciniais reikalais, nes jaunieji atsisakė vedybų planuotojos paslaugų.

Iškilminga vestuvių vakarienė vyks ramioje Kauno vietoje įsikūrusiame restorane „Sfinksas“. Joje dalyvaus tik artimiausi giminės ir poros draugai. Šventinė atrakcija jauniesiems bus pasivažinėjimas Kauno gatvėmis išnuomotu senoviniu baltu kabrioletu bei maloni staigmena bažnyčioje.

Itin užimta jaunosios mama atvyks į tuoktuves beveik tiesiai iš savo darbo kabineto Kėdainių savivaldybėje.

Informaciją parengė
mero patarėja ryšiams su visuomene Jorūnė Liutkienė
8 687 45 607

…O po to politikai pyksta, kad žurnalistai braunasi į jų privatų gyvenimą…

(6 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...