Privatumo beieškant…

Beveik tuo pat metu kai L.Donskis Login 2009 kalbėjo apie privatumo problemas šiandieninėje visuomenėje, Kėdainių rajono savivaldybės merės patarėja išplatino pranešimą spaudai:

Merės šeimoje džiugios permainos

Kėdainių rajono savivaldybės merės Nijolės Naujokienės jauniausioji dukra Giedrė ir jos išrinktasis Paulius rytoj birželio 5 dieną 17.00 valandą susituoks Kauno Vytauto bažnyčioje. 25 metų farmacininkė gaus Dievo palaiminimą ir įtvirtins savo santykius po septynerius metus trukusios draugystės. Sužadėtinis Paulius Aukštikalnis pasipiršo praėjusių metų rudenį po jauną porą užklupusių likimo išbandymų.

Jaunieji pageidavo kuklių ir ramių vestuvių. Abu jaunuoliai santuoką priima, kaip atsakingą žingsnį Dievo akivaizdoje ir įsipareigojimą vienas kitam. Todėl savo šventei pasirinko darbo dieną ir planavo ją praleisti tik šiek tiek kitaip nei visada.

Bažnytinę santuoką paliudys jaunosios brolis teisininkas Nerijus ir jo žmona prancūzų kalbos specialistė Jūratė. Darniai tarpusavyje sugyvenanti pora nuoširdžiai padeda nuotakai pasirūpinti svarbiausia gyvenimo diena ir negaili vertingų patarimų bei rūpinasi organizaciniais reikalais, nes jaunieji atsisakė vedybų planuotojos paslaugų.

Iškilminga vestuvių vakarienė vyks ramioje Kauno vietoje įsikūrusiame restorane „Sfinksas“. Joje dalyvaus tik artimiausi giminės ir poros draugai. Šventinė atrakcija jauniesiems bus pasivažinėjimas Kauno gatvėmis išnuomotu senoviniu baltu kabrioletu bei maloni staigmena bažnyčioje.

Itin užimta jaunosios mama atvyks į tuoktuves beveik tiesiai iš savo darbo kabineto Kėdainių savivaldybėje.

Informaciją parengė
mero patarėja ryšiams su visuomene Jorūnė Liutkienė
8 687 45 607

…O po to politikai pyksta, kad žurnalistai braunasi į jų privatų gyvenimą…

(6 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...
 • Sfinksas atitinkamai Kaune pagarsėjusi įstaiga:)

  • o pats pranešimas vertas etikos inspektoriaus akies dėl viešųjų ir privačių interesų nesuderinimo:)

 • Marius

  vajerguteliau kaip gražu… nai nai nai … :) dar galėtų šį pranešimą ir Dagio ministerija perpaplatinti, juk toks gražus pavyzdys, vis tų „bambalių“ ant lietuvos mažiau …

  • curry

   Pirmadienį atstovė spaudai paviešina malonią staigmeną bažnyčioje:
   Jaunuosius asmeniškai pasveikinti atvyko ponas R.Dagys su visu pulku viceministrų beveik tiesiai iš savo kabineto Vilniuje po labai labai sunkios (velnias tuos bambalius rautų…) darbo savaitės.

 • a) reikia jausti mūsų krašto, valstybės realijas („pulsą“).
  Idėjos, sklindančios iš Siemens arenos, L.Donskio, dar kelių intelektualų mintys yra viena, o likusios valstybės gyvenimas, kasdienybė – visai kas kita;
  b) beveik tikras, kad pasipiktinimo verta pranešime vieta yra „Dievo akivaizdoje“, „Bažnytinė santuoka“ ir t.t..

  • Net nežinojau, kad bažnyčia ir Dievas Fredžiui kelia alergiją… Visą laiką buvau įsitikinęs, kad Fredis yra tikras doras lietuvis, tai yra – TS-LKD narys – katalikas.

  • Pamenu neseniai buvo pranešta spaudai, visuomenei, kad premjero A.Kubiliaus šeimoje gimė vaikaitis.
   Na nereikia perlenkti su savo patologinėmis neapykantomis gimimams, santuokoms, valdžiai, savivaldai, Dievui, Bažnyčiai.
   Atsipalaiduokite visi, užtenka ststyti barikadas.
   Artūrui – nesu TS/LKD narys, bet man būtų garbė priklausyti dešinei politinei organizacijai. Kiek žinau reikia trijų asmenų rekomendacijos. Jei Musė, romas ir Valentinas sutiktų mano asmenį rekomenduoti Antakalnio partiniam skyriui – būčiau laimingas, pagerbtas.

   • GIGA

    Pagal oficialią versiją.Valentinas „mikės pukuotuko“ gerbėjų kompanijoje,nors spėju,kad tuoj pasigirs komentarai,kad navaitis toks pats nesusipratimas kaip Žiemelis,o visi kiti šventi

 • Berge

  Pirma reakcija – siaubo filmas! :)
  kažkodėl literatūriškai skambančius ištiktukus iš smegenų išstumia visokie „vamzdiec“, „shakez“ ir pan. :)
  Įdomu, ar šis pranešimas taip ir liks tam tikru akibrokštu, ar pasipils „pasekėjų“ variantai…

 • romas

  Artūrai, kiek jai kainavo išplatinti ir už kieno pinigus išplatino?

  • Romai, spėju, kad kaina sunkoka būtų nustatyti – išplatinta elektroniniu paštu. Tad gal būtų galima sakyti – nieko nekainavo…

   • romas

    Tada braukimės jei jis už dyką :) Nors abejoju, ar brausitės :(

   • dzyvai

    Na jeigu išplatinta naudojant tarnybinį e-mailą ir darbo metu, tai kainavo kaip minimum orgtechnikos naudojimas, elektra, taip pat mokesčių mokėtojų pinigais apmokamas darbo laikas, ir tų kurie rašė, ir tų, kurie skaitė.

    Man tai įstrigo nauja „kuklumo“ savoka – šiais laikais kuklu – tai girtis ir viešai skelbtis. Tik nesuprantu kodėl tokiam KUKLIAM pranešime nepaminėta, kalta ar nekalta išteka jaunoji. Juk jeigu jau taip kukliai, tai iki galo, negi ryšių su visuomene specialistė nežino ką reikia paminėti, kad pranešimą perspausdintų kuo kuklesnis ratas žiniasklaidos priemonių?

    • Berge

     Pagal senovines tradicijas pranešimas spaudai apie jaunosios nekaltumą kartu su daiktiniais įrodymais turėtų būti išplatintas po pirmosios nakties :))))))

     • Rytis

      O tai kokie ten išbandymai „užgriuvo“? O gal čia visai ne oficialus pranešimas? Kam tas konkretumas – pasveikintų ir tiek.. Kažko aš nesuprantu..

 • sigitas

  Atkreipiu demesi, kad „Jaunieji pageidavo kuklių ir ramių vestuvių.“

  cia su kolegomis nusprendeme, kad Kedainiu savivaldybes vr skyriui gresia optimizacija, tai visai stengiasi save pateisinti

 • Tiesos kriterijus

  Pageidavimų koncertų lygis. Kažkokios pavaldinės (tikrai moters) padlaižiavimo viršūnė. Kas tokiems pasakys, kas yra kas. Na, gražu, ir tiek.

 • Auksinis kardas

  Skamba kaip karališkos valdovų šeimos pranešimas. Visa begalybė iki valstybės tarnautojo, tegu ir gerbiamo už darbus Kėdainiuose.

 • Berge

  Tai ką, su ramunėm rankose (juk jaunieji pageidavo kuo kukliau) šeštadienį vakare renkamės prie Sfinkso? :)

 • kolega

  Ne veltui Kedainiai – kunigaikstyste. Tai atitinkami ir spaudos pranesimai :)

 • Jonas

  Svečių nekviečiam, tik giminaičius (netikėtų sveikintojų automobiliams aikštelė šalia Vytauto bažnyčios), puotos nebus, tik kukli vakarienė (aikštelė netikėtų sveikintojų automobiliams šalia „Sfinkso“), šventinių atrakcijų nebus (netikėti sveikintojai gali būti visame senamiestyje – važinėsime baltu kabrioletu (Valst. Nr. pranešime), itin užimta jaunosios mama dirba mero kabinete Kėdainių rajono savivaldybėje (netikėti sveikintojai ras aikštelę prie savivaldybės, bet patogesnė prie kuklių namų, adresą visi žinote).

  Jei kils klausimų dėl aikštelių išsidėstymo, skambinti
  tel.: 8 687 45 607

 • racas.lt yra „antibernardininis“ agnostikų tinklaraštis http://lt.wikipedia.org/wiki/Agnosticizmas ,
  juokinga kaip žali geltonsnapiai agnostikėliai bando sušukti į taktą, įsiteikti Didžiąjam Vadui.

  • curry

   Jeigu žali – tai kaip su snapais? Vistieik geltoni? Siūlau apsispręsti dėl spalvų.

   • tomas

    O „žalias“ čia turbūt reiškia „neišvirtas“, kaip ir žalia mėsa.
    P.S. Graži ta lietuvių kalba

  • Rytis

   Fredis* jau „apsiplunksnavo“ – Artūras jį pagyrė. O mums belieka patylėti. Dibilai esam, ir dar žalčiasnapiai..

 • Slyvanosis

  Mano pažįstamas atnešė etileno ir vandens mišiniu apsinuodijusio politiko samprotavimų stenogramos gabalą:
  „Jeigu ponui naujienų agentūros direktoriui Kėdainų rajono mero patarėja ryšiams su visuomene Jorūnė Liutkienė siunčia parengtą informaciją, vanas, ik, jis tą informaciją gauna pagal sutartį su Kėdainų rajono savivaldybe.
  Jeigu sudarė sutartį, tai, ške, laimėjo viešą konkursą, ik, savivaldybės informaciją platinti.
  Jei laimėjo viešą, ik, konkursą, vanas, jis yra merės prietelius.
  Jei jis – merės prietelius, vanas, yra kviečiamas į dukters – 25 metų farmacininkės Giedrės, ik, vestuves su Paulium Aukštikalniu, ckant.
  Kadangi dalyvaus iškilmingoje vestuvių vakarienėje ramioje Kauno vietoje įsikūrusiame restorane „Sfinksas“, ške, tai jis braunasi į Kėdainių rajono politikės privatų gyvenimą, ckant, ir atlieka žurnalistinį, ik, tyrimą.
  Kadangi jis, ške, braunasi į politikės privatų gyvenimą, ik, ir atlieka žurnalistinį tyrimą, vanas, jis yra ne http://www.racas.lt, o papa.racas.lt!
  Nu, į sveikatą!“

  • bang

   „Jeigu sudarė sutartį, tai, ške, laimėjo viešą konkursą, ik, savivaldybės informaciją platinti“ – tai būtų labai negražu konkurso laimėtojui iš to tyčiotis :)

 • į geltoną įlašini lašiuką mėlyno ir gaunasi žalia.

 • nerijus
 • nukvakus kedainiske. idomu ar jos dukrele zino apie si reikala :)

 • manau, kad tai tėra politikų bandymas rodyti pavyzdį, kaip reikia kurti „pilnavertes šeimas“. Spėju, mamytė – konservatorė…

 • J. L.

  Kėdainių merijos kiemsargio šeimoje džiugios permainos

  Kalė Gavgafija atsivedė šuniukų. Šeima pagausėjo 3 „berniukais“ ir 4 „mergaitėmis“. Tėvas – žinomos Kėdainių miesto šeimos šuo Toras (Sibiro laika). Ši kukli šeima pageidavo būti nepaviešinta. Šuniukų laukia maloni staigmena bažnyčioje – Krikšto mama sutiko tapti minėtos garsios Kėdainių šeimos politinės partijos bendradarbė Loreta G. Po oficialiųjų iškilmių kiemsargio kalės šeima kviečiama itin kuklių vaišių į ŽŪKB „Krekenavos mėsa“ laisvalaikio ir pramogų centrą „Vytinta“, į kurį gausi šeima bus „pavėžinta“ oro balionu.

  Informaciją parengė
  mero patarėja ryšiams su visuomene J. L.

 • teta

  nu ir kas? siūlau visiems nebūti tokiems piktiems. Vedybos visada yra puiku. graži šeima štai ko reikai Lietuvai, o ne jūsų liejamos bjaurasties.

 • Marija

  Šūdžiai sėdit ane su akuliorios (nes akutės nuo bloginimo ir parom trunkančio internetavimo nusilpusios), nuo alaus išpampusiais pilvais ir stumiat ant nuotakos..
  Savo sarkazmą galėtumėt pasilaikyt..
  pasidžiaugtumėt kartu su šeima, visgi vestuvės, šiuolaikinė šeima priėmė gana nepaplitusį bažnytinės santuokos sakramentą.

  O šeip tai, kertu lažybų, kad jeigu jau sumokėtų jums tai kiekvienas išspausdintumėt ir viešintumėt kaip tik galit visose nuo krizės merdėjančiuose visuomenės informavimo priemonėse.

  • nušneki Maryte biški:)

 • Pingback: Kas išleis dar durnesnį spaudos pranešimą? (pamokos piliečiams ir politikams) | PDFONTOUR tinklaraštis()