„Fortuna privata“ – kai kam sekasi…

Mano rankose – dalelė elito…

Naujas, puikios kokybės, ką tik iš spaustuvės, dažais kvepiantis žurnalas „Fortuna privata“.

Kuo čia dėtas elitas? Taigi virš pavadinimo parašyta: „Lietuvos elito žurnalas“.

Šiaip žurnalas visai nieko: kokybė gera, yra ir gana įdomių tekstų.

Tačiau mane labiau sudomino ne puslapiai su straipsniais apie krizę, naftos kainas ar automobilius. Labiausiai mano dėmesį atkreipė tie, kurių šone parašyta „viešieji ryšiai“.

Antai, šalia puslapio A.Bosui ir dviejų puslapių skirtų Alytaus bendrovei „Azarto technika“ puikuojasi ir du puslapiai, labai gražiai aprašantys „Lietuvos kultūros sostinę Žemaičiuose“. Ir interviu su Plungės mere ir jos nuotrauka įdėtas…

Po to – du puslapiai, skirti Utenai. Labai gražus tekstas. Ir labai graži Utenos mero Alvydo Katino nuotrauka – beveik per pusę puslapio.

Toliau – du puslapiai apie Prienų rajoną ir tai, kaip savivaldybės vadovai kuria ambicingus planus. Žinoma, Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko ir savivaldybės administracijos vadovo Arūno Vaidogo nuotraukos.

Verčiam toliau – o ten labai graži Birštono merės Nijolės Dirginčienės nuotrauka. Mažesnė nei Utenos mero, nors teksto – taip pat du puslapiai.

O štai Kauno rajono savivaldybė pasitenkino vienu puslapiu. Ir kad niekam nekultų jokių pašalinių minčių – nuotraukoje ir meras, ir jo pavaduotojai, ir administracijos direktorius su pavaduotoja ir net tarybos sekretorius bei mero patarėjas.

O dar kažkas sako krizė, reikia taupyti…

Pasirodo, ne viskas taip blogai, kaip atrodo.

Yra ir kam sekasi…

P.S. Beje, norėjau išsiaiškinti, kiek kainuoja du puslapėliai viešųjų ryšių „Fortuna privata“. Paskambinau, paklausiau, žadėjo atsiųsti kainoraštį. Taip ir neatsiuntė…

(7 balsų, vidurkis: 4,14 iš 5)
Loading...