Dramblys LRT eteryje

Geriausias Lietuvoje televizijų ekspertas jau pateikė ataskaitą apie  televizijų darbą sekmadienio vakarą ir padarė atitinkamas išvadas.

Vargu, ar būtų galima ką nors iš esmės pridurti.

Bet ne visai iš esmės, tai noriu pasakyti, kad man, kaip LRT tarybos nariui, buvo šiek tiek nejauku ir gėda, kai VRK pradėjus skelbti rinkimų rezultatus, LTV ekrane rodė dramblį.

Nes mano nuomone, ne kas kitas, o būtent visuomeninės televizijos pareiga (misija?) yra nušviesti valstybinės svarbos įvykius. Už tai mes visi  juk ir mokame visuomeninei televzijai, ar ne? Ar tik už laidotuvių transliacijas?

Juo labiau, kad jei LRT vadovams ir žurnalistams trūksta kompetencijos ar įgūdžių, galėtų pasimokyti, pavyzdžiui, iš „Lietuvos ryto televizijos“ ir E.Jakilaičio.

 Jis sekmadienio vakare puikiai atliko LRT ignoruotą misiją ir padarė tai tikrai labai profesionaliai ir įdomiai. Tai yra, atliko savo pareigą, neimdamas už tai pinigų iš mokesčių mokėtojų.

 Artimiausiame LRT tarybos posėdyje bandysiu paklausti, ką apie tai galvoja aukščiausias LRT valdymo organas.  Jei posėdis nebus uždaras, atsakymais pažadu pasidalinti čia. 

O šiaip tai dar pagalvojau, kad jei rinkimai neįdomūs kai kuriems žurnalistams ir žiniasklaidos priemonėms, tai nėra ko stebėtis, kad jie neįdomūs ir pusei rinkėjų.

(7 balsų, vidurkis: 4,29 iš 5)
Loading...