Palanga: pagrindinė naujiena

Iki šeštadienio, paklaustas, kas yra Andrius Jankauskas ir Vaiva Kunstmontaitė, būčiau tikriausiai pasimetęs taip pat, kaip pasimesdavo kūrybinio konkurso dalyviai paklausti, kas yra Lietuvos energetikos ministras…

Tačiau, laimei, į rankas papuolė Palangos laikraštis „Vakarinė Palanga“….

Sužinojau.

Jie – vyras ir žmona. Penktadienį Palangos bažnyčioje juos sutuokė parapijos klebonas Algis Genutis.  Dalyvaujant pačiam B.Lubiui…

Tai – neabejotinai pats svarbiausias Palangos įvykis.

Tikrai vertas „Vakarinės Palangos“ pirmojo, antrojo, aštuntojo ir devintojo puslapių.

Beje, straipsnio pavadinimas man labai patiko: “ Andrius Jankauskas savo Vaivai pagaliau ištarė „Taip“.

Tikriausiai taip ir buvo…

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...
 • Jonas Žvelgaitis

  Tai va, gerbiamas Artūrai. Dar vienas atsakymas iš kur ir apie ką žino būsimieji studentai. Dažniau laikraščius skaitykite:)

 • Na matot, kokia skaidri ta mūsų periferinė žiniasklaida. Kad straipsniai užpirkti ir suderinti matosi kaip ant delno prieš nosį, nereikia jokių juodų technologijų…

  • Berge

   Sharkeen,
   Kaip bebūtų gaila, norėčiau su Jumis mandagiai nesutikti…
   Toji mūsų „periferinė“ žiniasklaida tokius straipsnelius dažniausiai pasišokinėdama rašo savo asmenine iniciatyva dėl kelių priežasčių:
   – nes tai bus skaitoma „periderinio masinio“ skaitytojo;
   – nes straipsnio herojai, tikėtina, bus pamaloninti ir galbūt atseikės reklamos biudžeto;
   – na ir šiaip, straipsnio herojai ir redaktoriai yra pažįstami, todėl… „kodėl gi neparašyti?“…

 • Fredis*

  Svajoju, kad mėnesio trukmės atostogas tinklaraštinikas paleistų Širvintose ir pavartytų tenykštę spaudą. Pinskus, Pinskuvienė, na, bet čia tema tabu. Kunigaikštija didesnė ir paslaptingesnė nei buvusios kuršių žemės pajūry…

 • Fredis*

  Tarp kitko „Liet.Ryte“ vienu metu buvo apstu straipsnių apie I.Staškevičių, maratoniniką, daug ir smulkmeniškai pasakojama kaip Ignui sekėsi nubėgti vieną ar kitą distanciją, kokia jo savijauta, paagituojama bėgiko pavyzdžiu koks tai puikus užsiėmimas bėgimas.
  A.Jankausko tėvas, „Du Broliai“ savininkas, Palangos masteliu yra tas pats kas vilniečiams I.Staškevičius („Maxima“). Na bet dėl to mes gi nemetame „Liet.Ryto“ į šiukšlių dėžę, o įsijungę radijo spaudos apžvalgas tik ir girdime – rašo laikraštis Lrytas, rašo laikraštis Lrytas.

 • Zero

  Na, apie Jankauską net lrytas rašo:
  http://www.lrytas.lt/-11491962311148281470-mados-elitas-ateina-%C4%AF-lietuv%C4%85.htm

  Tesingiau, apie jį mažai kas nėra rašęs, taip kad nieko nuostabaus, kad ir Palangos laikraštukas parašė.

 • WU

  Artūrai, aš kilęs iš Palangos ir šiuo metu joje atostogauju. Metų metus tas laikraštis + dar vienas vietinis „Palangos tiltas“ atkeliauja į pašto dėžutę. Nuolat ten rašo tokias naujienas. Palangos bažnyčia labai populiari, o mūsų „grietinėlė“ mėgsta joje tuoktis. O Jankauskai, kartu su Jackais yra vietinės Palangos „žvaigždės“ tai kurgi nebus svarbiausiu įvykiu…

  • WU, „nuolat ten rašo“ nereiškia, kad taip ir turi būti…

   • WU

    Nereiškia, bet ko norėti.. Kas pinigus moka, tas ir muzika užsakinėja.

 • Trubadiksas

  Arturai Arturai, uzdarykite savo ta charebuka, ko jus cia siekiate rasinedamas savo tupas ir istorijai gerai zinomas mintis, gerai zinomas jusu poziuris ir Lietuvos vertinimas, kad paknisate pikantiska detale is lietuvisku oligarcheliu mazyliu gyvenimo, tai jauciates kovotoju uz tiesa ir sviesa, ar kaip…… :D taigi jie yra neverti aptarinejimo viesijoje erdveje, ju problemos, kad je vestuves kelia ir kodel kazkam tas turetu uzkliuti, kad dar visa lietuva apie tai isgirsti ir diskutuoti turetu :D tai yra zema :) paziurekite i save ir pagalvokite, ka jus Lietuvai padarete apart savo burbuliavimo, pries kokia ir uz kokia sistema kovojate :D jau dvisesimt metu sapnuojate ir pabusti negalite, ar nenorite, sapnai finansuojami tikriausiai :D cia as ne apie vestuves, o apie jusu dvidesimties metu veikla atkurtoje Lietuvoje :D

  • Trubadiksai, jei neišmoksite lietuviškai rašyti bei suformuluoti kokią nors aiškesnę mintį, daugiau patariu čia nesilankyti ir neskaityti „istorijai gerai žinomų minčių“.

  • Matotaupa

   Trubadiksai,
   Is karto matosi, kad si tema jums labai skaudi. Priimkite mano uzuojauta ir nusiraminimui dar karta perskitykite paskutini ‘Zmoniu’ numeri..

 • Slyvanosis

  Mano pažįstamas marsietis pasiguodė, kad bandė suprasti Lietuvos aktualijas nusipirkęs didžiausio tiražo žurnalą „Žmonės“.
  Visą vakarą jis mane vargino klausinėdamas, ar Lietuvoje trūksta maisto, kad ant viršelio reklamuojamos patelės su didelėm pieno liaukom.
  Ilgai ir argumentuotai jis man aiškino, kad jųjų planetoj draudžiama tuoktis, jei patelės ir patino IQ skiriasi daugiau, kaip 10%.
  „Mūsų planetoj,- pasipiktinęs tratėjo Aelitas,- puikuotis turtais ir prabangos atributais draudžiama!“
  Tai esą traktuojama kaip intymaus gyvenimo viešinimas arba neprofesionali reklama. Pirk ir turėk kiek nori bei ką nori, bet nusipirkęs vartok tik savo reikmėm.
  Reportažai iš vakarėlių taip pat draudžiami, nes jie vertinami kaip puikavimasis prieš kitus gyventojus, nenorinčius nerūpestingai eikvoti prasmingam gyvenimui skirto laiko.
  – Kokią naudą jie duoda jūsų visuomenei šitaip neprotingai elgdamiesi?- bakstelėjęs į salonų panterų ir liūtų atvaizdus, paklausė svečias. Aš numykiau apie apsikeitimą informacijos paketais ir nusukau kalbą į nanotechnologijų sritį.
  Bingo! Sužinojau daug įdomių ir naudingų dalykų. Pabandysiu pasigaminti kišeninį vandenilio plazmos reaktorių, apsirūpinsiu elektros energija 100 metų ir nepriklausysiu nei nuo rusų, nei nuo LEO.lt.

  • Berge

   Slyvanosi,
   Mano kukliu vertinimu, Lietuvoje, atvirkščiai, pagrindine santuokos sudarymo sąlyga tapo sutuoktinių IQ skirtumas mažiausiai mažiausiai perpus…
   Ką turim – tą turim :)
   Priežastinius ir pasėkminius ryšius matome visi :))

 • nerijus

  Apie IQ, čia draudžiama kalbėti…

 • paprasta piliete

  Kodėl jūs manote, kad IQ skiriasi?

  • me

   skiriasi skiriasi..
   protingos moterys ieško kvailų vyrų..

 • Linas

  nežinau,ką ir bepridėti.Visiškas nukvakimas a-la Trubadiksas.Taip ir tampomės su visokiais Asteriksais,Mirakuliksais ir panašiom pakraipom.Kita vertus,A.R.nuostaba dėl tokios įvykių raidos man pasirodė kiek dirbtinė,tiesiog reikia kažką rašyti į nuosavą blogą,ėmė ir parašė.O vietinė spauda – ko gi iš jos norėti:visa sulindus neonomenklatūrai sub…n.Ne vakar tai įvyko,žiniasklaida irgi verslas,besiremiantis kapitalizmo dėsnais – svarbiausia paklausa.

  • Linai, tamsta mane nuostabiai gerai perprantate… Beveik taip pat kaip fredis.

 • turbūt to laikraščio tiražas kokie 666:)

  ir aš galvoju, kad būtent tokiems įvykiams nušviesti ir reikalingi tokie vietinių žinių formatai. Juk kur kas svarbiau ne žmonių problemas liest ir spręst, ką daugeliu atveju vietinė purvasklaida nedaro, o rašyt apie fantasmagorinius dalykus, tokias, kaip 7 įtakingų bičų asmeninę šventę…

 • Linas

  Nesupratau,ko čia neperprasti.Visi gi matome,kokiu šlamštu užversti visi TV kanalai ir kita žiniasklaida.Bet aš esu įsitikinęs,kad tai yra objektyvus mūsų dabartinės būsenos atspindys ir jokie Račo,Lino,mdhacuk-o ir panašių paaimanavimai šioj plotmėj nieko nepakeis.Bent dabar,pakol gyvi esam.Gal po 50m.kas nors ir pasikeis,nors aš neįsitikinęs.Aišku,galima kovot iki nukritimo,keliant lygį,propaguoti sveikos mitybos,pacifizmo,motinos Teresės elgesio,Juliaus Sasnausko katalikų radijo ir pan.idėjas ir nuostatas,bet tai beviltiška.

  • mdxacuk

   mdhacuk – tai tikriausiai mane turėjot galvoj. Nelabai suprantu kodėl būtent mane įtraukėt į šitą mažą kompaniją, bet jaučiuosiu pagerbtas.