Palanga – yra „MDK Blues Band“, o „Vilos Ramybės“ nebėr…

Iš tikrųjų tai tokios grupės kaip „MDK Blues Band“ tikriausiai ir nėra. Bet vakar ji grojo Palangoje muzikiniame klube „Kampas“ (tokio klubo iš tikrųjų taip pat nėra:)

Bet viskas buvo tikra. Buvo ir bliuzas, buvo ir kavinė (prie viešbučio „Žydroji liepsna“). Bliuzą grojo tokie šiek tiek vyresni už mane žmonės.

Džinsuoti, pasipuošę odinėmis skrybėlėmis.

Kai kada šiek tiek nepataikydavo, bet grojo nuoširdžiai, grojo tai, kas jiems patinka.  Kviesdavo visus einančius pro šalį (tokiu pat būdu ten atsidūrėme ir mes). Ir skrybėles davė, o po to net didžiulę žvakidę su penkiomis žvakėmis ant stalo atnešė kaip geriausiai palaikymo komandai…

Dvi valandos su geru maistu ir „Žaliomis devyneriomis“ prabėgo labai greitai ir smagiai. Gal būtume dar ir ilgiau pasilikę, bet laukė pirtis „Žydrojoje liepsnoje“. Pirtis dviems – su jacuzzi, alumi ir šalto vandens baseinu… Kas gali būti geriau po „MDK Blues Band“ koncerto gryname ore…:)

Beje, o Palangoje tai saulė šviečia. Gražu, gražu… O Vilniuje tikriausiai lyja kaip lijo ir vakar?

Ir dar. Na negaliu susilaikyti nepasakęs kelių žodžių apie „Vilą Ramybę“ Vytauto gatvėje. Kokius 15 metu jau tikriausiai ten lankomės, esame ir gyvenę ne kartą. O štai vakar atvažiavome, galvojome apsigyvensime, bet kažkodėl tai pasirodė, kad niekas mūsų ten nelaukia.

Kambarių yra, bet nėra kambarinės. Stovėjau 5 minutes prie baro ir labai norėjau sulaukti pasiūlymo tipo: tai išgerkit kavos ar vyno, užkąskit ką nors, o mes per tą laiką ką nors sugalvosime…

Vietoj to išgirdau: turėtumėte džiaugtis, kad tiek žmonių į Palangą atvažiuoja…

Tuo, žinoma, galima pasidžiaugti, bet atvažiavus kažkur ir apsinakvoti norisi…

Gaila „Vilos Ramybės“…

(4 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...