Padėka Vilniaus savivaldybei

Apie gatvių remontą jau ne kartą esu rašęs ir žinau, kad ši tema kai kuriems šio tinklaraščio komentatoriams labai patinka.

Taigi, Pylimėlių ir Viršupio gatvės, kuriomis kasdien važinėju į darbą ir atgal, jau senokai yra avarinės būklės…

Todėl šių metų vasario 10 dieną pasinaudojau Vilniaus savivaldybės elektroninių paslaugų sistema ir nusiunčiau tokį laišką:

Nežinau, kad paskutinį kartą buvo tvarkyta Pylimėlių gatvė, bet pastaruoju metu ji darosi beveik nepravažiuojama – duobės kas keletą metrų, o kelkraščiuose susikaupęs ledas – gatvėje nepakanka vietos dviems automobiliams prasilenkti.

Tas pats pasakytina ir apie Viršupio gatvę, ypač toje vietoje, kur baigiasi sodai ir gatvė vingiuoja šalia Rokantiškių. Ten jau beveik nebeliko sveikos vietos ir gatvė tampa panaši į asfalto gabalais pabarstytą vieškelį.

Aš suprantu, kad artėja rinkimai, tačiau gal galima būtų bent šiek tiek pasirūpinti tuo, kuo priklauso rūpintis savivaldybei.

Ačiū.

Atsakymą gavau tą pačią dieną:

Informuojame, kad žiemos metu asfaltbetonio dangoje atsivėrusios avarinės duobės užtaisomos „šaltu asfaltu“. Tačiau ši medžiaga neatlaiko staigių temperatūros pokyčių ir besisukančių ratų jėgų. Todėl žiemos metu jis naudojamas tik kaip laikina avarinių duobių užtaisymo priemonė. Kuo dažnesni dangos užšalimo ir atšilimo ciklai, tuo didesnė tikimybė, kad šaltas asfaltas iškris iš užtaisytos duobės. UAB „Grinda“, prižiūrinčiai ir remontuojančiai miesto gatves, nurodyta patikrinti ir suremontuoti avarines duobes Pylimėlių ir Viršupio gatvėse. Asfaltbetonio gamykloje pagamintu karštu asfaltu gatvių dangos bus pradėtos remontuoti ne anksčiau, kaip balandžio mėnesį, kada sušils ir išdžius dangų paviršius. Apgailestaujame, tačiau nėra techninių galimybių nuo gatvių važiuojamosios dalies pašalinti suledėjusio sniego provėžas.

Operatyviai ir gražiai. Už tai labai ačiū.

Bet praėjo rinkimai, žiema baigėsi. Balandis dar neatėjo ir vaizdelis šiandien štai toks.

 

 

    

(2 balsų, vidurkis: 4,00 iš 5)
Loading...