Citata #386 Apie „bazines oro linijas“

Iš Vilniaus savivaldybės pranešimo spaudai:

Vilniaus meras Artūras Zuokas susitiko su Thorstein Gudnason, vienu iš įmonės „Lithuanian Express“, steigėjų. Susitikimo metu sutarta, kad Vilniaus miesto savivaldybė kartu su kompanijos atstovais jau kitą savaitę inicijuos darbo grupę dėl verslo plano baziniam oro vežėjui steigti sudarymo ir sutarties parengimo.

Pagal pono Gudnason pateiktą planą, suformavus pakankamą įstatinį kapitalą ir gavus reikiamus leidimus, oro vežėjas reguliarius skrydžius galėtų pradėti jau kitų metų kovą.

Meras apie savivaldybės planus aktyviai dirbti, kad Vilniuje atsirastų bazinis oro vežėjas, jau anksčiau informavo Susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį, kuris palankiai vertina idėją turėti bazines oro linijas sostinėje. A.Zuokas projektą pristatys Ūkio ir Finansų ministerijoms bei pagal galimybes Lietuvos investuotojams.

… „Pakankamas įstatinis kapitalas“ tikriausiai turėtų formuojamas savivaldybės ir valstybės biudžeto lėšomis, o Lietuvos investuotoju galėtų būti „Rubicon group“…

(7 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...
 • briedis

  na, ponas thorstein gudnason dar turetu pasitikrinti kisenes- ar po susitikimo pinigine liko vietoj, dar paziureti ar nedingo laikrodis… jei dingo- nebeda. bet kada gales paieskoti pas rubikono jaunikaicius, kaip kad vilnieciai 64 hektarus zemes ozo gatvej…

 • burbulas

  net zuokula nesugeba nusissamdyti rašyt mokančių „PR’ščikų“…

 • nesvarbu

  Vėl keliama fikcinė bazinio vežėjo idėja. Prieš daug metų buvo toks darinys-nacionalinis oro vežėjas. Daugelį metų naudojosi ji Vilniaus oro uosto (valstybės)paslaugomis į skolą, t.y. už dyką, bet vis tiek bankrutavo, nes kaip ir kiekviena parazituojanti organizacija išsigimė, vadyba, finansai bei paslaugų kokybė tapo klaiki. Tačiau tais laikais toks darinys bent turėjo prasmę, nes dar negaliojo laisvos oro erdvės susitarimai, veikė paritetai tarp šalių dėl skrydžių. O kokia prasmė nacionalinio/bazinio vežėjo šiais laikais, kuomet beveik visu pajėgumu galioja laisvos oro erdvės susitarimai? Mano nuomone tikslas čia gali būti tik vienas- pumpuoti į tokią „bazę“ biudžeto pinigus ir sukurti eilinę monopoliją. Kiti galimi aiškinimai,esą tai daroma siekiant užtikrinti skrydžių stabilumą, geografiją, kad daugiau nebūtų krizių tokių kaip pernai ar užpernai, kuomet iš Vilniaus buvo skraidoma tik į kelis miestus, yra pasakos naiviems. Nes dar niekas nepaneigė ir nesugalvojo nieko geresnio už laisvą, sąžiningą konkurenciją. Tame tarpe ir oro vežėjų versle.

 • suomis

  Taip ir bus. :(

 • Fredis*

  Valentino prarasti 300,- LTL ir neįvykęs skrydis į Stokholmą Wizz Air kompanijos lėktuvu leidžia teigti, kad nėra labai giedra padangė privačioje sferoje. Austras tikriausiai nesupyks jeigu pasakysiu, jog lėktuvai, kaip ir traukiniai, turi priklausyti liaudžiai ir Vilniaus meras, ką ten Vilniaus, būsimasis visos šalies premjeras tai gerai jaučia ir žino.

  • nesvarbu

   Fredi, o gal paklauskime austro(jau tooookio įsižeidusio ir užpykusio, tačiau vis tiek mūsų visų be galo mylimo ir gerbiamo), kam gi (liaudžiai ar privatui)turėtų priklausyti Penktoji skrydžių laisvės teisė – oro vežėjo teisė vežti keleivius ir krovinius iš šalies į trečiąją šalį, paslaugą pradedant teikti oro vežėjo įsisteigimo šalyje, pvz., Lietuvos oro vežėjo teisė vežti keleivius tarp Malaizijos ir Uzbekistano skrydžiu, kuris buvo pradėtas iš Lietuvos?

 • sataniuga

  Sykį ėjom su draugu per Mindaugo tiltą, sustojom prie šviesoforo, o greta mūsų – Zuokas ant riedžio. Draugas į mane žvilgt: čia gi Zuokas, iškart duodam į snukį, aš jam: palauk, reikia prisikabinti dėl kažko. Ir nesugalvojau dėl ko. Na vagis, aferistas, apie tai laikraščiai rašė, bet prieš mus gi realus žmogus, padoriai apsirengęs, nekriminogeninio veido. Taip ir likom stovėti, o jis nuvažiavo… O štai dabar skaitydamas gerb. Račą išvis – „air Berlin“ prisiminiau. Gal priešinfarktinė būsena yra kelrodė žvaigždė Zuokui- pasirūpink artimu savo, ne tik savim?

 • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

  o nacionalinio vežėjo verslas matyt baigsis tuo, kad niekam nežinomas ponas Gudnason perduos akcijas kokiai motininei „Aerofloto“ bendrovei. Beje, dar visų vilniečių vardu reikėtų p. Zuokui padėkoti už Maskvos namus Vilniuje ir neblėstančią tautų draugystę.

 • <>

  Mieli komentatoriai. Kam taip negatyviai – dar nežinom kas ir apie ką, o jau teisiam? Bet ką gi – laisva spauda ir nekaltumo prezumpcijos ko gero neverta tikėtis. Tik įdomu, kad paskui tie patys žmonės stebisi iš kur tokia negatyvi atmosfera Lietuvoj ir kodėl visi emigruoja.

  Kita vertus, gal ponas Račas turi ką konstruktyvaus pasiūlyti – pvz. kaip padidinti lėktuvų, atskrendančių į Vilnių, skaičių?

  • briedis

   ne tiek negatyviai, kiek is patirties. menkas malonumas lipti dar syki ant to paties greblio. galima, zinoma, ir verta butu poziuri i pona zuoka pakeisti ir netgi dziugu butu, bet tai nuo jo paties priklauso. tik pono mero darbotvarkeje- senos giesmes. grazi pradzia buvo geseftas su vilniaus energijos akcijomis, dabar- o ka dabar? gal mera per nakti ligonineje sventa dvasia atmaine?

   • Justas

    Mielas briedi ,
    gal galėtumėt bent bedrais bruožais nušviesti kokie pavojai grėstų Vilniaus miestui jeigu „Vilniaus energijos“ akcijas valdanti įmonė „Dalkia International“ akcijų valdymo teisę perleistų savo dukterinei įmonei „Societe Valmy Defense 22“?
    Kiek žinau , tai Latvijos ir Estijoj toks klausimas nekilo .
    Nejaugi latviai ir estai išties tokie … pobukiai ?

    • briedis

     bendrais bruozais, justai- kate maise- ne preke. o gal tarybai bent jau kokie nors ketinimu protokolai buvo parodyti? o konkretesniais- kaip manai, uz ka gi buvo verciama taryba balsuoti? o juk buvo verciama. tpsknt- ar uztenka zuoko „garbes zodzio“? ar dar ir informacijos reikia?

    • briedis

     justai- o gal kalba apie vilniu, o ne „estija“? ir dar- ne kaip zinovas as pasisakau. as tik nebenoriu kerpamo be saiko avino vietoj buti. bet gal tu, kaip didesnis zinovas, pasakytum ka nors apie zuoko sumanymo vaisingas perspektyvas? gal apie erpb ir netgi pasaulio banko (jei neklystu) ryzta padaryti vilniuje kaloringa stebukla? tai as tau panasiu svajoniu visa sarasa surasyciau. bet, kaip ir ponas zuokas nepateikciau nieko- netgi menkiausios spargalkos, kuri tuos ketinimus paliudytu rimciau.

     • Justas

      briedi , nesiruoš mėnesius . iu plačiai diskutuot . Ne tas formatas .
      Bet yra toks faktas : rimta , solidi Prancūzijos kompanija kreipėsi į dar aną , senąją Vilniaus miesto tarybą dėl grynai formalios procedūros atlikimo . Pateikė krūvą dokumentų , ekspertizių , gavo visas reikalingas vizas ministerijose … Atsakymo laukė 9 mėnesius . Estijoje ir Latvijoj atsakymus(teigiamus) gavo per porą savaičių .
      Žinoma , Urbonavičius ir Co šiuo klausimu kreipėsi į prokuratūrą . Po pusmečio bus atsakymas , kad klaidingas aliarmas .
      Bet miesto ir šalies įvaizdis apdergtas , laikas sugaištas …

    • briedis

     justai, bet tame tarybos posedyje nei menkos kruveles is tos devynis menesius augintos kruvos nebuvo pateikta. tai viena. o antra vertus, pasaulyje ne vien tik dalkia yra autoritetas komunalinese dziunglese.

     • Justas

      Paskutis komentaras , nes nematau prasmės aiškinti elementarius dalykus .
      Egzistuoja procedūra prieš kiek laiko pranešama apie klausimo įtraukimą į dienotvarkę ir kokie dokumentai pateikiami miesto tarybos nariams , prieš kiek laiko pranešama apie klausimo svarstymą kaomitetuose ,plenariniame posėdyje .
      Juk klausimas ne apie tai , ne apie info nesuteikimą ar slėpimą ?
      Visa klausimo dokumentacija prieinama kiekvienam eiliniam vilniečiui …
      Esmė kitame : galvojama , kad keršijama vienam žmogui , o daroma žala reikalui …

     • na aisku, kurgi dalkijai pries komunalininku autoritetus is vilniaus…
      man cia panasus kliedesiai kaip kad su siuksliu deginimo gamykla…

  • Jonas III

   Mielas tautieti, šiandien gerokai per anksti, bet rytoj tikrai per vėlu…

  • briedis

   dar, pone tautieti, pridursiu i jusu antra pastraipa „kita vertus…“ zinote, trafaretinius sablonus gal reiktu ismesti i siuksliadeze? padeveta ir nuvalkiota. vienu metu a. kubilius buvo sita pigu triuka pameges- „baikit kritikuoti ir siulykit ka daryti“ lyg tie siulymai nebutu jam pavaldzios kanceliarijos, o pilieciu prievole. kubilius, jo garbei, sito triuko atsisake. na, bet jei norite konstruktyvaus poziurio- pradziai uzteks procedurines svaros. uzteks nemindzioti galiojancios tvarkos ir istatymu (o ponas meras ne karta i tas, lyg ir visiems privalomas taisykles, paprasciausiai nusispjove). o jau veliau, kad ir aviatoriu pasiteirauti- jie, manau, nemazai ismano ko cia reiketu.

  • Asturijos princas geriantis kavą su pyragaičiais

   Mielas tautieti, gal ta proga galėtumėte priminti p. Zuoko naudingas visuomenei iniciatyvas, konstruktyvius projektus, pagerinusius vilniečių gyvenimą? Tada būtų proga ir apie nekaltumo prezumpciją pakalbėti..
   Nes veikimo schema iki skausmo pažįstama ir naudojama daugelio aferistų Rytų Europoje ir Afrikos šalyse:
   1) „Fantastinis“ projektas.
   2) Neaiškūs verslininkai arba aiškūs verslininkai su neaiškiais ketinimais.
   3) 15% atšaka fantastinio projekto sumanytojams.
   4) Pabaiga – „fantastinio“ projekto žlugimas ir nelauktai padidėję mokesčiai mokesčių mokėtojams.

  • julius

   Sakote, didinti atskrendanciu lektuvu skaiciu? Tai kad jau dabar, jei neklystu, siulomas skrydzio vietu skaicius stipriai virsija keleiviu srauta. Ir ka turetu daryti „bazinis oro vezejas“?
   Jei jis veiks atsizvelgdamas i rinka, t.y., tures pagrindinius tiesioginius marsrutus ir skraidys i hub’us, tai kuo jis keleivio poziuriu skirsis nuo privaciu kompaniju?. Jei ne, tai as visai nenoriu subsidijuoti nepelningu skrydziu marsrutu.
   Bet kuriuo atveju poreikis ir nauda neakivaizdi, o galimybes pelnytis – akivaizdios. Todel kol kas atleiskit del siokio tokio skepticizmo :)

 • Rytis I

  Yra, yra ir teigiamų poslinkių. Jei ankstesnis vis virkavo su savo nuobodžiais „nėra pinigų“, dabar tiktų pozityvus – „pinigų yra!“.
  Štai, labai netiksliais paskaičiavimais 7-8 metams į priekį planuoja skolintis dar 40+47+40+216+69+99=511 mln. Lt.
  http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/index.php/21/?page=sublist&budas_id=1

 • Cia tas is nedaugelio atveju, kai sutinku su Racu. Net sypsenele veide isspaudziau, va tokia :)
  Beje uzkliuvo imones pavadinimas Lithuanian Ex Press
  Kaip gerai, kad ir Masiulis ‘pasirase’ ;)

 • Toli ieskoti geros praktikos pavyzdziu nereikia – Kauno oro uoste kasdien kyla ir leidziasi pilni Ryanair lektuvai. Ir su vienu persedimu gali vos ne visa pasauli pasiekti. Ir dar nereikejo jokiu „nacionaliniu“ ar „baziniu“ vezeju. Geriau tegu Vilnieciai papasakoja, kaip pardave slota Heathrow oro uoste, kur panaudojo pinigus ir pan.

 • ^..^

  Jei bus keleivių srautas, tai aviakompanijos eilutėje stovės prie VNO. Nesuprantu, kam lipti trečiakart ant to paties grėblio?

 • ^..^

  Gal Gugenheimo muziejus suformuos srautą?

  • briedis

   kaip sake zuoko bendrazygis babravicius- i ta muzieju turistai, ka jau ten lektuvais- oro balionais skraidys.)) tiesa, traukiniu ir lektuvu irgi neniekins. gaila nuorodos neturiu, bet dievazi, taip ir sake i eteri.

 • medis

  lauke lauke ir sulauke kokie tai aferiugos ostapo benderio. ir vel spamas prasidejo. pries kokius 2 metus jau pasakele viena karta paseke… bet musu lituku neatsirado, o va dabar ir kukuruzlinijos ir tramvajai ir…

  „Jis tiksliai nekalbėjo apie investicijų dydį, tačiau nurodė, jog daugiausia išlaidų pareikalaus orlaiviai. Jau pradėti bendrovės steigimo darbai – „Lithuania Express“ turėtų būti užregistruota per artimiausias savaites.

  Pasak T.Gudnasono, dėl bendrovės perspektyvų ir galimos paramos deramės su valdžios atstovais, savo viziją investuotojai pristatė ir susisiekimo ministrui Eligijui Masiuliui, kitiems atsakingiems pareigūnams.“

  http://www.diena.lt/naujienos/transportas/-lithuania-express-zada-nauju-reguliariuju-skrydziu-is-vilniaus-240546

 • Facebooke naujas sparčiai augantis puslapis – http://www.facebook.com/Meras.Zuokas

 • briedis

  ponui dainiui urbanaviciui. stai ir palaukim oficialios vyriausybes pozicijos. nes tuo tarpu is paviesintos informacijos apie tarybos posedi galima suprasti, kad pasiulymas perleisti akcijas tarybai buvo netiketas.

  • Dainius Urbanavičius

   mielas briedi, kadangi turiu asmeninį interesą žinoti, kas dedasi savivaldybės taryboje (ir kad ten viskas vyktų maksimaliai skaidriai), esu vartes tuo klausimu pateiktus dokumentus. Buvo nuo Navicko laikų sudėta pateikimų istorija. Tai, kad tai buvo netikėta vyr. opozicionieriui V. Urbonavičiui ir Delfi komentatoriams, stebinti neturėtų.

   • nesvarbu

    Jau pagalvojau, kad pats Vilniaus miesto tarybos narys Vidas Urbonavičius parašė. Būtų topas,bent jau man, nes tai vienas mano šiandienos herojų. Aš juo tikiu (dėl to kyšio bylos aplinkybių),tikiu, ir viskas, nors gyvo nemačiau tik vis nuotraukose ar per TV.

    • Dainius Urbanavičius

     aš irgi tikėjau. Dabar, kai matau, kad jis arba atvirai meluoja, arba nesiorientuoja realybėje, pradėjau nebetikėti niekuo.

     • briedis

      pone dainiau, bet zuoku pasitikite? nes man- na niekaip kolkas pasitiketi neisena. teismas siapjau kysininku ji pripazino. ko dar reikia? kad kirviu kokia bobute uzkapotu?

     • Dainius Urbanavičius

      mielas briedi, aš pasitikiu tik faktais. Kol kas opozicijos išsakyti „faktai“ yra tik prielaidos, dažnai grįstos nepasitvirtinusiais argumentais. Štai kad ir V. Urbonavičiaus trydaliojimas, kad „garanto keitimas į laiduotoją mažina garantijas“ sukėlė įtarimą, ir pirmu google šūviu suradęs šilumos ūkio nuomos sutartį randu, kad Dalkia su veik milijardo eurų kapitalu kaip buvo laiduotoju nuo 2002 taip ir liko. Ir žada likti. Lygiai kaip pradinė isterika, kad „neturime jokios informacijos apie IFC ir EBRD ketinimus“ – pirmi du šūviai paieškoje man iš karto paneigė šitą argumentą, be to kiek mačiau viskas ten jiems buvo pateikta, bet jei neturi idėjų ir sugebėjimų oponuoti protingai, oponuoji kaip įprasta pas mus – pudrinant smegenis būrams visokiom sąmokslo teorijom.
      Beje patiko kažkurio ten komiteto vado nuomonė, kad šitos investicijos atveria kelią šilumos ūkio privatizavimui, nes „yra sutartyje punktas, leidžiantis perimti ūkį, jei savivaldybė nesugebės atmokėti investicijų“. Lyg ir šiuo metu savivaldybė su 915 mln litų minusu sugebėtų kažką atpirkti :)

     • nesvarbu

      Dainiau,aukščiau esančio pačio komentaro 2-ame ir 3 sakiniuose nėra logikos ir prasmės. Atrodo, kad neturiu teksto suvokimo problemų… Nežinau reikalo esmės, tačiau kalbant iš bendrų principų, tai V.Urbonavičius galbūt yra teisus, nes finansinė (garantija jei tokia buvo) ir laidavimas esminiai skiriasi. Užtikrinant prievolės įvykdymą bet kuriuo atveju kreditoriui turėti garantiją (ypač finansinę garantiją)yra geriau, nei tik laidavimą.

     • Dainius Urbanavičius

      štai čia yra nuomos sutartis, joje žodžio „garantas“ bendrai nėra, o štai terminą „laiduotojas“ rasite dažnai:

      http://www.google.lt/url?sa=t&source=web&cd=4&ved=0CDAQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.vilnius.lt%2Fdoc%2Fkuro_k%2FNUOMOS_SUTARTIS_1.doc&rct=j&q=%C5%A1ilumos%20nuomos%20sutartis%20Vilniaus%20%C5%A1ilumos%20tinklai&ei=-IXbTYfSHMqQswbn28XNDg&usg=AFQjCNG37xUWREm6JkeXIVmVWEMZb-ertQ&cad=rja

      Kas įdomiausia, kad bendrai viskas ko yra prašoma iš savivaldybės, tai tik sutikimo, kad vienas dalkia juridinis vienetas persleistų akcijas kitam juridiniam vienetui, nes to reikalauja nuomos sutartis, nieko daugiau. Nes jeigu būtų keičiamos nuomos sutarties sąlygos, tai ir klausimas tarybai būtų pateiktas svarstymui kaip „pritarimas akcijų perleidimui ir šilumos ūkio nuomos sutarties pakeitimui“.

     • Rytis I

      Aha, na tai būsiu turbūt praleidęs… Jei tai galiojanti sutartis, kuri praeitais metais buvo „patobulinta“, tai turime:
      „7 STRAIPSNIS. NUOMOS TERMINAS
      Nuomos sutartis galioja 15(NUBRAUKTA) 35 metus nuo Sandorio įvykdymo dienos, nurodytos šios Sutarties 4 straipsnyje, jeigu ji nėra pratęsiama 36 straipsnyje numatytais pagrindais arba nutraukiama anksčiau Termino pabaigos.“
      Neatsižvelgiant į tai, kad konkurencijos taryba nuomos termino pratęsimui nepritarė?

     • Dainius Urbanavičius

      hah, geras, kaip suprantu nuoroda veda į taisytą sutartį, kuria norėjo pratesti nuomą. Anyway, taisymai ir originalus tekstas gerai matosi ir vietomis visai įdomūs bei keliantys minčių ;)

 • nesvarbu

  Dainiau, jei galima plačiau. Man įdomu.

  • Dainius Urbanavičius

   atleiskite, plačiau apie ką?

  • nesvarbu

   Apie tai, jog „atvirai meluoja, arba nesiorientuoja realybėje“

   • Dainius Urbanavičius

    dažnai jis tai daro, kai tapo opozicionierium. Vienas iš daugelio pavyzdžių:

    Ištrauka iš čia: http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/vurbonavicius-kur-as-ji-maciau.d?id=45245337

    „…Tačiau A. Zuokui trečią kartą tapus meru kažkodėl „Vilniaus energija“ paskelbė ir pakėlė šilumos bei karšto vandens kainas…“

    Keista, bet nedundukai prisimena, kad kainas kėlė ne „Vilniaus energija“ ir meras tuo metu buvo R. Alekna, štai faktai: http://verslas.delfi.lt/energetics/vilniuje-branginama-siluma-ir-karstas-vanduo.d?id=43295311

    beje, Alekna prieš rinkimus buvo susitikes su Vilniaus Energijos vadovybe ir išreiškė susirūpinimą aukštomis šildymo kainomis, ko rezultate kainos nebuvo keliamos, nors privalėjo, pagal esamą tvarką.

    Žodžiu man kažkiek nesmagu, kad per rinkiminę kampaniją europietišką įvaizdį bandę prilaikyti Vilniaus konservatoriai patapo kažkokiais kreivais paksistais.

    ps. Lementauskas turėtų dėkoti Seimui už jo neįgalumą, išsisuko vyrutis lygioje vietoje.

   • Dainius Urbanavičius

    du kartus bandžiau įrašyti komentarą, kuriame buvo nuorodos į Urbonavičiaus pasisakymus ir į juos paneigiančius faktus, bet komentarai taip niekur ir nepasirodė. Esu užbanintas? Ar tai dėl nuorodų?

 • Dainius Urbanavičius

  Na, mielas Artūrai, ir ka gi Jūs čia parašėte? Pašmaikštavote? Nejuokinga, nes matyti tokio lygio žurnalistą nusiritant iki alfa.lt lygio, baisiai nesmagu.
  Lygiai kaip ir nesmagu, kai net ir profesionalūs žurnalistai kartais sugeba garsųjį „pilvu aukštyn nerimi“ priskiria Zuokui, o ne tikriesiems pokalbio dalyviams.

 • Fredis*

  Jūs nesuprantate kodėl Zuokas šachuojamas kiekviename žingsnyje. Spaudimo ir visiško ignoravimo veiksmai bus nuolatiniai, kol mero grupuotė bus nušalinta nuo valdžios, kol bus atstatydintas ar baigsis jo kadencija. Tai vyksta todėl, kad meras yra užribio žmogus. Kartą susidėjo su grupuote, veikiančia kriminaliniais metodais, todėl visi geros valios žmonės ir visa pilietinė bendruomenė jį turėtų ignoruoti ir savo veiksmais parodyti, kad jam nebus ištiesta ranka, kad jis yra nepageidautinas, kad į visas jo iniciatyvos bus žiūrima labai nepalankiai, įtariai, įdėmiai, pro padidinamąjį stiklą. Zuokas politikoje ir valdžioje yra tas pats kas Krivickas televizijoje, o Drižius, Tomkus ir Vainauskas – žurnalistikoje.

  • Dainius Urbanavičius

   Aš tai suprantu. Nesuprantu tik, kodėl visi kiti, kurie sėkmingai dirbo su ta grupuote (įskaitant paksistus ir konservatorius), išlipo iš balos sausi ir gražūs.

   • Fredis*

    Apsimetinėji durneliu, bet paaiškinsiu, nes tinklaraštį skaito daug žalių geltonsnapių. Zuokas su ta grupuote, veikiančia kriminaliniais metodais, veikė išvien formuodamas sostinės tarybos valdančiąją daugumą, kitos, gi miesto tarybos turėjo reikalų su ta bendrove kaip su duotybe.

    • Dainius Urbanavičius

     atsiprašau, tada priminkit, su kuria grupuote tada veikė p. Paviržis tuo pačiu laikotarpiu? Arba p. Lementauskas praėjusioje kadencijoje? Kodėl pvz. STT netesia savo gerų tradicijų tekinti pokalbius? Šiaip smalsu.

     O jei jau šviežinti atmintį apie duotybes, tai tuos vyrukus į savivaldybę atvedė meras Paksas, nes jo įmonė Restako neprastai su Rubicon Prodimpeksu dirbo statybos medžiagų srityje.

     • Fredis*

      Man neįdomu ką atvedė ir su kuo dirbo Paksas. Nusikalstama veikla vyko bendradarbiaujant su Zuoku, teismas tai įvertino, šio fakto pakanka, kad su užribyje pabuvusiu žmogumi nesinorėtų bendradarbiauti, matyti jį mero poste, tiesti jam ranką. Ši ranka yra purvina.

     • Dainius Urbanavičius

      O štai Lementausko rankos yra švarios, nes teismas jo nenuteisė.

 • Stogas

  Gerai skambetu AR LAL ( ne A Racas, o Abonent – Rufikon lalas) :)
  Baigtis aiski, bankrotas pries tai ispardavus visa savivaldybes NT. O ant pakilimo tako daugiabuciu gyevenviete vardu ICOR pusinelis su centriniu sildymu!

 • Zuokas imasi veiksmu :)

 • Mauras

  po bazinio oro vežėjo tuoj turėsime ir bazinį metro, už kurio atsipirkimą atsakingų nebus.

  Stabdo tik skolinimosi limitas.