A.Ramanausko-Greitai lytiniai „juokeliai“ apie politiką

Ligitos puslapyje radau nuorodą į A.Ramanausko-Greitai juokelį apie pedofilijos skandalą – „Radioshow. Pareiškimas“.

Paklausiau, paskaitinėjau komentarus…

Dėl skonio, kaip sakoma, nesiginčijama, bet man pasirodė, kad tai jau žemiau bet kokio skonio (žinau, kad Aidas, Modestas ir Justinas nesutiktų).

Mano labai subjektyvia nuomone, puslapiams su tokiais tekstais, neturėtų būti leidžiama gyvuoti, bet Lietuva juk labai demokratiška šalis… Todėl nesitikiu, kad kas nors sureaguos, juo labiau, kad daugelio nuomone, tai, ką daro A.Ramanauskas-Greitai yra tiesiog viena iš meno rūšių.

Keiksmažodžiai ir atviri įžeidinėjimai, sklindantys iš šios „žvaigždės“ lūpų yra viena iš lietuviško meno ir kultūros išraiškų…

Tebūnie,  juk jau įpratome.

Bet štai į ką atkreipiau dėmesį. Čia daug kas piktinosi, kad LRT taryba pasiūlė Z.Kelmickaitei pasirinkti tarp darbo eteryje ir politikos – Vilniaus tarybos nario mandato.

A.Ramanausko-Greitai „juokeliai“ puikiai patvirtina, kad toks sprendimas buvo teisingas.

Nepaisant to, kad jis ne žurnalistas, o tik „pramogų pasaulio žvaigždė“,  jis politikuoja. Tarp visų „Radioshow Pareiškime“ lytiniais epitetais apdalintų Lietuvos partijų, nebuvo nė vienos, priklausančios valdančiajai koalicijai Tarp visų lytiniais epitetais apdalintų Lietuvos partjų, valdančiajai koalicijai priklausančios partijos buvo apibūdintos švelniausiai, o paties A.Ramanausko-Greitai partija – Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikikščionys demokratai ir jos lyderis A.Kubilius buvo įvardyta kaip priešprieša visoms toms p… partijoms.

Įdomu, ar ir pats A.Kubilius galvoja taip pat kaip jo partijos kolega A.Ramanauskas-Greitai? Ir jam visi kiti, išskyrus jį patį, yra (atsiprašau) „pyderai“?

Jei ne, tai gal galėtų draugiškai patarti savo jaunesniam kolegai ir priminti jam, kad jsi ne tik „žvaigždė“, bet dar ir politikas.

Beje, klausantis A.Ramanausko-Greitai tame „Radioshow Pareiškime’ vienu metu net pasirodė, kad jis kalba labai nuoširdžiai… Bet gal tik pasirodė:)

(14 balsų, vidurkis: 3,21 iš 5)
Loading...