A.Ramanausko-Greitai lytiniai „juokeliai“ apie politiką

Ligitos puslapyje radau nuorodą į A.Ramanausko-Greitai juokelį apie pedofilijos skandalą – „Radioshow. Pareiškimas“.

Paklausiau, paskaitinėjau komentarus…

Dėl skonio, kaip sakoma, nesiginčijama, bet man pasirodė, kad tai jau žemiau bet kokio skonio (žinau, kad Aidas, Modestas ir Justinas nesutiktų).

Mano labai subjektyvia nuomone, puslapiams su tokiais tekstais, neturėtų būti leidžiama gyvuoti, bet Lietuva juk labai demokratiška šalis… Todėl nesitikiu, kad kas nors sureaguos, juo labiau, kad daugelio nuomone, tai, ką daro A.Ramanauskas-Greitai yra tiesiog viena iš meno rūšių.

Keiksmažodžiai ir atviri įžeidinėjimai, sklindantys iš šios „žvaigždės“ lūpų yra viena iš lietuviško meno ir kultūros išraiškų…

Tebūnie,  juk jau įpratome.

Bet štai į ką atkreipiau dėmesį. Čia daug kas piktinosi, kad LRT taryba pasiūlė Z.Kelmickaitei pasirinkti tarp darbo eteryje ir politikos – Vilniaus tarybos nario mandato.

A.Ramanausko-Greitai „juokeliai“ puikiai patvirtina, kad toks sprendimas buvo teisingas.

Nepaisant to, kad jis ne žurnalistas, o tik „pramogų pasaulio žvaigždė“,  jis politikuoja. Tarp visų „Radioshow Pareiškime“ lytiniais epitetais apdalintų Lietuvos partijų, nebuvo nė vienos, priklausančios valdančiajai koalicijai Tarp visų lytiniais epitetais apdalintų Lietuvos partjų, valdančiajai koalicijai priklausančios partijos buvo apibūdintos švelniausiai, o paties A.Ramanausko-Greitai partija – Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikikščionys demokratai ir jos lyderis A.Kubilius buvo įvardyta kaip priešprieša visoms toms p… partijoms.

Įdomu, ar ir pats A.Kubilius galvoja taip pat kaip jo partijos kolega A.Ramanauskas-Greitai? Ir jam visi kiti, išskyrus jį patį, yra (atsiprašau) „pyderai“?

Jei ne, tai gal galėtų draugiškai patarti savo jaunesniam kolegai ir priminti jam, kad jsi ne tik „žvaigždė“, bet dar ir politikas.

Beje, klausantis A.Ramanausko-Greitai tame „Radioshow Pareiškime’ vienu metu net pasirodė, kad jis kalba labai nuoširdžiai… Bet gal tik pasirodė:)

(14 balsų, vidurkis: 3,21 iš 5)
Loading...
 • NiekurNeiva

  Tiesiog būtinas įstatymas – Interneto įstatymas: santykis su žiniasklaida, santykis su “vieša erdvė”, Atsakomybė ir t.t. Arba bent analogiška Estijos Konstitucinio teismo nutartis šiais klausimais …
  O konkrečiau tinka priežodis – „mandras durnius“. Ir tiek

 • Musė

  Ar jūs neatidžiai klausėtės, ar tyčia meluojate – tarp visų išvardintų partijų buvo ir Lietuvos krikščionių ped**ų partija, ir abi liberalų partijos. Čia ne A. Greitai, čia jūs politikuojate ten, kur nėra jokios politikos.

  • Musė

   Ir dar P**ų Prisikėlimo partija – taigi buvo išvardintos visos koaliciją sudarančios partijos.

   • WU

    Aha, visos.

   • Muse, reikėtų atkreipti dėmesį, kad nė viena koalicijos partija nebuvo p…, o Lietuvos krikščionys demokratai nėra konservatoriai… TTP, mano supratimu, jau seniai nebėra koalicijos partija.

    • johnis

     is iraso:
     „liberastu ir centro pandemoniumas“ (1.26).Mano manymu liberastu tai tas pats kas p******
     lietuvos liberastu sajudis (1.39)
     lietuvos krikscionys pederastai(1.43) Na tevynes sajunga -,lietuvos kriskcionys demokratai labiau zinomi siuo pavadinimu nei kam nezinomi kiti. Todel manau jog cia mini jis tevynes sajunga- nebent ,manau, jog daugelis supranta kaip sia partija

     • iš įrašo:

      …visuomenė, nesuprantanti, kad dėl visų nelaimių kalta Kubiliaus vyriausybė, o ne mes, Lietuvos piderastai, nūnai ieško atpirkimo ožių…(0.53)

     • johnis

      Teisingai- cia jis kaip ir priespastato sia vyriausybe. Bet, manau jog tai jis darytu kas bebutu valdzioje.Gal klystu.

      Bet tai kad nemini tame paciame „krepselyje“ nei vienos koalicines partijos- na netiesa. Nes antra dalis ,Jusu iraso, butent tuo ir paremta.

 • WU

  Aš pas Ligitą įdėjau tą nuorodą, nes man pasirodė juokinga. Kai žiniasklaida tiek tarkuoja tą pedofilijos skandalą, žinojau, kad kas nors pradės ir juokauti šia tema. Man daug įdomiau, kai pasirenkamas toks groteskiškas situacijos šaržavimas nei, kad kiekvieną vakarą įsijungus televizorių žiūrėti, kaip įvairiausio plauko laidos (ar kitos žiniasklaidos priemonės) be jokių fantazijos ribų prikurinėja faktus ir kelia niekuo nepamatuotas ir nepagrįstas hipotezes.

  • romas

   Mano interpretacija irgi buvo panaši

  • nerijus

   Kad negirdėti kalbų apie pedofilijos skanadalą- nejunkite TV arba paspaudykite, pultelyje, mygtukų ir tikrai raiste kanalų, kur nebus apie tai užsimenama…Paprasta.
   „Pigus“ būdas, kai liaudis patraukiama keiksmažodžiais…

   • nerijus

    Ir pridursiu…
    Dauguma UŽ, kurie vaišto į religinius namus ir tiki…
    :)
    Turbūt, to religiniai fanatikai moko, nes Valentinas teigė, jog visas Pasaulis būtų nyki žemė su vietiniais čiabuviais, nes be jų ( fanatikų ) nebūtų technologijų ir pan.
    :)

 • Rolandas

  Pasiklausiau tą pranešimą… Pigus, bjaurus „briedas“. Čia tas atvejis, kuomet turėtų pasidarbuoti Lietuvos Respublikos Žurnalistų ir leidėjų etikos komisija.Viskam yra ribos, tiek šlykščių keiksmažodžių vienoje vietoje, viešoje erdvėje dar neteko girdėti. Abejoju, kad tai labai „kieta“. Viena akivaizdu – šio projektėlio autorių smegenėlės labai jau paveikios. Jei ne vadinamas „Kauno pedofilijos“ skandalas ir po jo prasidėjusi serijinio kilerio garbinimo isterija, vargu ar šie veikėjai išdrįstų tokias nešvankybes paleisti į viešą erdvę.

  • Spectre

   Tamsta, gal davatka iš vienuolyno?

   • Rolandas

    Ne, tik nepatinka „bajeriai“ nuo klyno.

   • lai lai lai

    Pritariu Rolandui.
    o Jūs, gerbiamas Spectre, išbandykite (-site) savo jėgas netapti vienuolyno davatka, kai tai palies Jūsų šeimą, vaikus. Pradedant „nekaltais“ keiksmažodžiais ir baigiant smagiais juokeliais apie pedofiliją… Visa tai – taip linksma ir šmaikštu, patikėkite…

    • nerijus

     Algis Ramanauskas, nebejaučia ribų, nes jo nevalyvi juokeliai, išskyrus, per dviračio žinias, jau atgyvena ir nieko naujo nesgalvojama. O keiksmažodžiais, visada lengviau patraukti publiką, nei eiliniais juokeliais arba persirenginėjimais moterimis. „Ligonis“ ir tiek.., o dar tarybos narys. Gėda man už jį ir už tuos, kas jį renka. Žinoma, pasirinkimo laisvė- demokratija…

     Man patinka Zadornovas…Žinoma, šaukit, kad rusofilas, bet, žmogus, bant supranta kas yra jumoras ir kaip jį pateiktį publikai, kad nenušvilptų…

     • lida

      „Man patinka Zadornovas“ – kažkodėl neabejoju.

     • nerijus

      „lida“

      O tamstai patinka, kai per tokias laidas, kaip „dzin“, persirengiama moterimi ( cololo ) ir daroma kvailė/ „pigiai“ tyčiojamasi iš moters, t.y. IR tamstos prigimties?

      Zadornovas, suprantama, rusas ir pasakoja/ tyčiojasi, bent iš savų ir moka tai daryti. O Lietuvoje nėra normalių/ šmaikščių jumoristų, nes visi NUSIKLYNAVO, nusip*pavo ir pan.

      O dar, tikite dievą…

     • lida

      Zadornovo tautybė ne prie ko, jis yra paprastas niekšelis darantis biznį iš rusų pseudopatriotinių jausmų. Bet kurio pasirodymo vinis – rusai patys patys, o visi kiti tiesiog durniai, aišku, amerikiečiai labiausiai. Paskiau dejuoja, kad jam neduoja JAV ar Lietuvos vizos. Atvykęs į Lietuvą, jis patampa beveik lietuviu pagal savo senelę, Latvijoje – jis beveik latvis, nes ten gyvena. Patys rusai jį vadina politine prostitute. Nežinau, kuo remdamsis padarėte neteisingą išvadą, kad man patinka Cololo humoras.
      Taip pat neturite jokio pagrindo teiginiui, kad aš tikiu Dievą, taip kaip jį suprantate ar nesuprantate jūs.

     • mdxacuk

      Lidai.

      Išsprūdo žmogui… Turiu galvoj Nerijų.

     • nerijus

      O kiek leituvių, mokančių pasityčioti iš savęs, o ne iš kitų?
      Man nesvarbu ar jis politinė ar kokia riebi „prostitutė“ prie „Gintaro“ viešbučio ir man nesvarbu, kad rusus iškelia į pačius pačiausius- nereikia visko priimti, taip, kaip yra sakoma. Žinoma, kai apie „pribaltiką“ jis pareiškia savo neigiamą nuomonę- nelabai ir man patinka…Ir suprantama dėl kokių priežasčių…
      Sakote ir teigiate, jog jį, dauguma rusų, vadina politine „prostitute. Pagrįskite- kas ta dauguma? Gyvenantys Lietuvoje ar Rusijoje?

      Jo jumoras žymiai pranašesnis už mūsų „ale jumoristus“, o ypač „Humoro „šou“ Nr.: 1″…

     • lida

      Nesakiau, kad dauguma. Sakiau apie tuos kuriuos pažįstu. O daugumą turbūt pažįstate jūs.

     • nerijus

      Kaip lietuviai- patys pačiausi, kaip amerikiečiai- patys pačiausi, kaip gruzinai- patys pačiausi, taip ir rusai- patys pačiausi…Kiekvienas iškelia savo naciją virš kitų- visada. O, kad jis iš to daro pinigą- suprantama- „biznis“ ir tiek…
      Jei, tasmtai nepatinka SEB siūlomos sąlygos, einate į Snorą ar Swedbank ir pan.?
      Elementaru ir paprasta, bet, ne tamstai suvokti, kad nereikia visko priimti į savo smegenėles, o atsirinkti ir fiksuoti tai, kas nežeidžia tamstos savigarbos ar savimeilės…pasidižiavimo savo ego ir pan.

 • Juokingiausias yra šio „žvaigždūno“ pasiteisinimas: tai ne jis sako, tai sako jo personažai :) Beje, nežiūrėjau aš to „jumoro“ nes tai, deja, iš tikro nebėra jumoras. Jo „jumoras“, mano manymu, taip ir pasiliko tame žemame lygyje, kuriame ir prasidėjo, nes buvo orientuojamasi ne į kilimą, o i pigų populiarumą ir pinigus. Ši tema iš dalies sutampa su ankstesne Artūro tema apie PR… Na, jei nemoka kurti intelekualesnio jumoro, tai jaunimo tarpe galima išsilaikyti panaudojant senus, išbandytus metodus. Va Aido Puklevičiaus (ir visos jo komandos) bandymai yra šiektiek aukštesnio lygio, bet „TV Antis“ tikrai turi kur kilti… Bent jau nenusileidžia kaip Ramanauskas iki kiemo lygio alejuokų…

  O dėl uždraudimo aš nebūčiau toks griežtas. Kam reikia tokių dalykų, tai tegul žiūri. Man jo alehumoras tikrai nepriimtinas (nors studentavimo laikais, pasirodžius pirmiesiems radiošou įrašams tai labai klausiausi), dėl to nei klausaus, nei yra noro komentuoti. Gyvenu pagal demokratiškus principus – nepatinka ir nežiūriu. O tų, kuriems patinka, vis vien nepakeisite…

  • Vis dėl to peržiūrėjau… Ir čia šnekėjo žmogus-personažas-alepolitikas, kuris pasipiktino Modesto Vaišnoro soft-humoreska apie Nijolę? :)

  • nerijus

   Simai
   Dėl TV anties- sutinku šimteriopai :)
   Dar jie parodys, kur antys kepamos :)

 • johnis

  siaip tai kaip ir sako p.Racas- tai skonio reikalas.Man irgi pasirode neskoninga.
  Bet p.Racai- Jus atkreipete demesi i kita situacija- ogi tai kad jis nemini “ nebuvo nė vienos, priklausančios valdančiajai koalicijai, o paties A.Ramanausko-Greitai partija – Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikikščionys demokratai ir jos lyderis A.Kubilius buvo įvardyta kaip priešprieša visoms toms p… partijoms“
  Arba mes klausemes kito iraso….Muse teisi. Jie minimi- ir liberalu sajudis, ir liberalu centras ir prisikeleliai ir net Lietuvos kriscioniu partija. Tad arba neatidziai klausete arba klaidinate samoningai.
  Manau jog neatidziai klausete nes ieskojote tuometu Fredzio beribeje erdveje atplaukianciu apsivertusiu pilvu kaip sh*** Nery.
  Tad paprasciausiai istaisykite savo irasa. Beliks tik pirma dalis iraso apie skoni.

 • Rolandas

  Kiek tenka žvilgtelti Lietuvos TV, tai tokių a lia Ramanauskų vedamos laidos, tokios kaip „Tortų mūšis“ ir panašios, turėtų būti draužiamos įstatymu, kaip tiesiogiai žalojančios fizinę ir psichinę sveikatą. Ypač nesubrendusių asmenų. Akivaizdu, kad šis tipelis nenurims iki negaus gero ieškinio dėl neturtinės žalos atlyginimo iš protingo žmogaus. Tikrai juoką kelia jo iliuzija, kad jei jis užsidės kvailus akinius ir raudoną švarką, tai gali kalbėti ką nori-tipo čia ne aš, čia personažas. Beje, tas Ivanovas, irgi buvo su labai kvaila stora, ruda striuke…

  • Ar

   Drausti, drausti, …
   Ne drausti, o auklėti, kad patys skirtumą suprastų.
   (čia apie žuvį ir meškerę).

   • lai lai lai

    Eureka!
    Taigi štai ir išeitis! Nereikia drausti- palikime kūdikiams ir vaikams patiems atsirinkti, kas jiems labiau priimtina – būti tvirkinamiems nebaudžiamų pedofilų, mirti nuo narkotikų perdozavimo netolimoje ateityje ar supūti kalėjime, jei per neapdairumą ten pateks, kai netyčia besilinksmindamas su smagia kompanija, nužudys draugą… Anot Ar – meškerė jiems buvo duota. O ar sveiką žuvį pasigaus šiukšlėmis ir naftos produktais užterštame vandens telkinyje, tai jau tikrai ne tėvų, visuomenės ar kt. rūpestis…
    Įdomus požiūris, sakyčiau…

    • Įdomiai suvokiat sąvoką „auklėti“, sakyčiau…

     • lai lai lai

      Maniau, kad šioje vietoje išaiškinimų neprireiks…:)
      Taigi, aiškinu, ką norėjau pasakyti apie auklėjimą.
      Auklėjimas vyksta pavyzdžiais: „vaikeli, aš ne tik kalbu, bet ir elgiuosi taip, kaip sakau“. Tad, remiantis tuo, norėjau pastebėti, kad prie dabartinių negatyvių pavyzdžių gausos, abstraktūs tekstai apie auklėjimą yra nulio verti. Kaip ir pavyzdys apie meškerę ir žuvį.
      Daugiau nesiplėtosiu, nes kiti komentatoriai labai puikiai aprašo esamą padėtį tiek TV, tiek kitose informacinėse priemonėse bei apskritai aplinkoje, kurioje gyvename ir „auklėjame“ savo vaikus.

     • Vaikui TV personažai tampa sektinu pavyzdžiu tik tada, kai jo nėra arčiau. Taigi, suversti viską TV ir kitoms media priemonėms būtų tiesiog atsakomybės nusimetimas. Žinoma, aš jokiais būdais netvirtinu, kad dabartinė situacija yra sveika ir tokios nesąmonės kaip čia aprašyta turėtų būti rodomos (bent jau „pogrindžio“ tai jos tikrai nusipelnė:D ), bet toks a-la sarkastiškas priešpastatymas „NEREIKIA DRAUSTI – LEISKIME KŪDIKIAMS (!) IR VAIKAMS PATIEMS PASIRINKTI…“ šiek tiek atrodo kaip atsakomybės permetimas kažkam kitam. Maždaug, „kaip aš savo vaiką dabar auklėsiu, jei per TV tokius dalykus rodo… Tipo jau tas auklėjimas kažką padės…“ Tik tiek…

     • lai lai lai

      Gerb, Aidi,
      iš esmės tai kalbame ir mąstome panašiai. Tik aš nesutinku su vienu dalyku. Mano giliu įsitikinimu nėra atsakomybės keleto rūšių. Atsakomybė yra viena ir nedaloma- neįmanoma jos perkelti ant kitų pečių- nes pečiai tik vieni. Mes esame savo visuomenės modelio autoriai ir, jei matome, kad yra kažkas tame modelyje ydinga, turime keisti, o ne prisitaikyti ar skėsčioti rankomis. Gyvenimas nėra žaidimas, kai augini vaikus. Aš būčiau UŽ tai, kad vaikai niekada bent jau TV ar radijo eteryje neišgirstų šlykščių keiksmažodžių ir neturėtų galimybės matyti smurto, sąmoningai brukamo populiariausiu laiku. Juk mylite, dievinate, lepinate visi savo vaikus:) Tai ir lepinkite juos geriausiais ekologiškais produktais t.y. atsakingais sprendimais, paremtais ne pinigine, o morale.
      …ech… tai tik mano nesklandžiai išdėstytos emocijos…:)

 • VYTS

  „Tarp visų “Radioshow Pareiškime” lytiniais epitetais apdalintų Lietuvos partijų, nebuvo nė vienos, priklausančios valdančiajai koalicijai“

  Taigi buvo :)

 • albinas

  …vienas zmogus nusikeike, o desimtis bando isiaiskinti, graziai nusikeike jis ar ne.
  Eilini karta daugelis uzkibo ant Algio „kabliuko“.

 • Kostas

  na nesuprantu aš to Algio Greitai „bajerių“ ir tiek. Man atrodo jog keiksmažodžiais tik paauglius gali privilioti, o daugiau nieko blatno ten ir nėra. Gal reiktų Algiui užsukti į mokyklą ir pasiklausyti kaip kalba mokiniai, o kaip kalbės Algio vaikai ar norėtų jog taip kalbėtų?
  Esu girdėjęs Ramanauską šnekant kad tai nieko tokio, bet net patys rusai pripažytsa jos slaviški keiksmažodžiai yra nepalyginami su kokiais angliškais fuck ar pan.

  • nerijus

   Kostai

   Tiksliau- totoriški :)

   Štai, ką rašo twiter administratorius:
   http://www.nezinau.lt/twitter-blogerio-pagalbininkas

   „* – Administratoriaus pastaba. Nors pats vengiu šių žodžių, autoriai svečiuose gali naudoti ką tik nori (tik ne totoriškus keiksmažodžius).“

 • lombius

  akivaizdu, kad jis sneka nuosirdziai. sitas zmogus degraduoja. ankciau jis, mano manymu, buvo intelektualaus humoro atstovas, o dabar tapo eiline tv absurdo leliuke, o tai, ka daro internete taip pat reiktu vertinti, kaip pataikavima masems, dar ir bandant ibrukti savo neva teisinga vulgaru pasaulio suvokima. kitaip tariant, kazkada buves alternatyva, algis tapo popsu, blogiausia sio zodzio prasme.

 • nerijus

  Siūlau visiems, nueiti į kas antrą trečiadienį ( šią savaitę- bus ), tarybos posėdį ir pažiūrėti ką veikia Z. Kelmickaitė…Posėdyje buvau prieš tris savaites, stebėjau, kas ir ką veikia…Z. Kelmickaitė vis ateidavo- išeidavi, kalbėdavo teledfonu ar su šalia sėdinčiu ir neįsivaizduoju, kaip žmogus sugeba klausytis kas yra svarstoma- pasiūlymai/ pageidavimai ir balsuoti…Tiesiog, barbė- devyndarbė.
  Ir iš tikro, pritariu A. R. nuomonei, kad reikia rinktis: arba- arba…

 • nerijus
 • Milda

  jooo, neišklausiau iki pabaigos… save gerbiantis žmogus, juo labiau – vyras, neleistų savo burnos tokiais tekstais žeminti ir būti durnelio vietoje… ramanaucki, suski (tik stengiuosi pataikyti į toną), ar davei savo vaikui savęs paklausyti?… o kaip koncervų partijos etika, nieko tokiais atvejais nedaro?

  • nerijus

   Konservatorių partija džaigiasi jį turėdama, nes jis žinomas ir naudingas per rinkimus, kai žmogus stovi su balsavimo lapeliu- biuleteniu ir nežino už ką balsuoti; balsuoja už žinomą pavardę; ir čia, pasitaiko Greitai- greitai ir užbalsuoja… :)

 • Jonas tikriausias

  Žinoma tai yra pigu ir neskoninga . Drausti nereikia .Kam tokios kvailystės patinka , tegu ir spokso . Nereikia skirti daug dėmesio Algiuko nesamonėms . O gal jo tikslas toks ir buvo ? . . .

  • nerijus

   O jei, vaikas, grįžęs iš mokyklos įsijungia TV ir žiūri kartojimą ( galioja ir kompiuteriui ). Kodėl tokios laidos rodomos ne po 23: 00, kaip ir visos sex laidos ( ir alkoholio reklama, beje :) ), o tinklapiuose nereikia registruoti, prieš tai, kol atverčiamaspuslapis, kuriame skamba ne tik Greitai, bet ir kitų“aktorių“ keiksmažodžiai ir nelietuviški…
   Kodėl, A. R.- Greitai, nepasiūlo alternatyvos- laidos su lietuviškais keiskmažodžiais ( žalia rūta, mėta neplauta, nuskabytas krapas, nerupūs miltai ir pan., ir pan. )?

 • jona…

  Manau, kad tas algiukas, kaip buvo, taip ir liko begaliniai pačiu savimi patenkintu paaugliu, rašinėjančiu tam tikrus, jį labiausiai dominančius žodžius, ant tvorų ir daugiaaukščių laiptinių sienų…

 • Kęstutis

  Kažkada Algis Ramanauskas aiškiai pasakęs yra, jog jis juokauja iš stereotipų. Ir ypač dažnai iš „besišaipančiųjų iš situacijos“ stereotipų. Čia nematau nieko grėsmingesnio nei juokelius apie žydus gyvenančius inkiluose. Juk visą pareiškimą skaito ne Algis Ramanauskas, o jo sukurtas personažas „Bronius“.
  Tikrai nemanau, jog sunku tai pamatyti. Matyt Gerbiamas Artūras Račas bando per giliai kažką įžvelgti.

  • nerijus

   Kęstai

   Dėl įsitikinimų ar kitų priežasčių, galima atsisakyti skaityti tekstą ar vaidinti/ parodijuoti kokį tai personažą? Ar ne taip?
   Ar, tokios „griežtos“ sutarties sąlygos, jog reikia TV eteryje valgyti ir š*dą, jei režisierius liepia..?

   • tomas

    Nerijau, tu, perdedi, ten gi ne televizija, o internetinis aka blog’as. Ir tavo senstelėjusios pažiūros ir humoro jausmo (mano manymu) neturėjimo rodymas ir neadekvatūs (dažnai) komentarai, verčia nesusilaikyti. Ir (užbėgant už akių) nereikia čia man apie karvių ganymą ir taip toliau…“Tu“ normalus lietuviškas įvardis, naudojamas kreipimuisi į lygų asmenį, o tavęs aš nelaikau niekuom viršesniu ar geresniu už save, kaip ir savęs už kitus.
    į tema, visoks požiūris turi teisę egzistuoti, net jei pilka senstelėjusi masė ir nesupranta.

 • Butėnas

  Na, mano klausymu, nebuvo paminėta tik Tėvynės sąjunga, nors tiksliai nežinau. Ar tokie juokai, kurių penkias dešimtis laiko sudaro keiksmai, yra juokingi, aš nežinau. Čia visiems pagal skonį. O aš net neabejoju, kad tamstoms Modestui, Aidui ar Justinui su Algiu nepakeliui. Ponas Algis juokauja stereotipais, bet gaila kad jo personažai kažkaip keistai vaizduoja tik visuomenės padugnes, iš kurių, galbūt, reikėtų ne juoktis, o padėti. O aukšti valdžios, hegemonijos asmenys, reikia suprasti, stereotipų neturi. Juk visada paprasčiau pajuokti tuos, kurie nieko nelemia ir yra neįtakingi. Taigi Algis yra viso labo patogus sraigtas, kurį galima pastatyti tarp blondinių ar paikų humoristų, svarbu, kad babkių mokėtų. O ne koks nonkonformistas, kaip jie čia internautai įvardija, a la ironiškas.

 • nesupratau

  vargas konservatoriams del to Greitai.O gal Kubiliui, Navickui tokia leksika patinka?Galetumete gerbiamieji tiriamosios zurnalistikos profesionalai paleisti garsiai irasa, paklausti ka pasakytu sie politikos profesionalai.Ir butu aisku.O tai dabar: patinka-nepatinka.Is anksto sakau: man nepatinka.Ir zaloja nebrandzias sielas.

 • Kad suprasti humorą reikia suprasti ir žinoti juokaujančios šalies kultūrą. Kažkas minėjo M. Zadornovą. Jis mums juokingas todėl, kad mes suprantame Rusijos kulturą. Tačiau jaunimas, kuris užaugo per nepriklausomybės tarpsnį, nesupranta ir nebesupras Zadornovo. Aš asmeniškai nemanau, kad Ramanausko juokai yra pabrėžiantys mūsų kultūrą. Deja, deja… Štai kažkuriame komentare Aidas Puklevičius pasiūlė pasiklausyti JAV stand-up humoro legendos George Carlin. Pasiklausiau. Tikrai juokinga, sarkastiška, nors ir su keikmažodžiais… Tačiau senesni jo pasirodymai, kažkodėl nepatraukė ypatingo dėmesio. Todėl, kad aš net nežinau kas tuo metu vyko JAV…

 • Normaliam žmogui Lietuvoje, tikiuosi, „konservatorius“ ir taip yra keiksmažodis, o dabartinis premjeras ir jo šutvė – šlykščiau už juodžiausią pornografiją. Pvz., mano motina pamačiusi jį televizoriuje visuomet perjungia kanalą, palydėdama premjerą kokiu keiksmažodžiu, kas šiaip jai labai nebūdinga. Laikraščius su Kubiliaus veidu visuomet tiesia katei kakoti. Tad papildomai konservatorius apibūdinti dar ir keiksmažodžiais Algiui nėra jokio reikalo.

 • lida

  Į Regio pastabą, apie klaidinančias blogo įrašų antraštes, Artūras atsakė taip:
  „Čia gi viso labo asmeninis tinklaraštis, kuriame autorius kartais pateikia savo asmenines emocijas ir leidžia sau paieškoti tas emocijas atspindinčių formų.“

 • Arturas

  Ramanauskas – Greitai yra elementarus šiknius. Jo juokai – beverčiai, iškreipti. Jam labai patinka pilti ant kitų, o būti kritikuojamu… manau esat ne kartą pastebėję. Kažkas išlekia iš darbo už netyčia pasakytą frazę ar keiksmažodį, o jis, matot, dievas ir daro/kalba kaip jam atrodo. Mano manymu interneto erdvė šiais laikais prilygsta televizijai ir tokiems „oratoriams“ turėtų būti kokie tai apribojimai.

  P.S. Net ir apie klyną būna taiklių pajuokavimų ir anekdotų.

  • lida

   Ačiū Dievui, kiekvienas kvailys internetinės erdvės cenzūruoti negali.

 • Arturas

  Lida, Jūs dėkojat dievui , Jums patinka Ramanausko amailiojimai ir Jūs, ko gero, bažnyčioj lankotės – puikus derinys :-)

  • lida

   Man dažnai nepatinka Ramanausko humoras, nesilankau bažnyčioje (išskyrus kikštynas, vestuves, laidotuves ir pan.), bet žiauriai patinka, kad kiekvienas kvailys internetinės erdvės cenzūruoti negali.

 • nerijus

  Arturai

  Labiausiai keista, kai vaikšto į religinius namus, labiausiai patinka A. R.- Greitai ir jo, totoriški, keiksmažodžiai. To moko religija? Negirdėjau…

 • 00478

  Algis pradėjo nuo antro galo (kasečių), juo ir baigs. o tai, kad tarp šių galų jis buvo garbinamas, tik parodo mūsų visuomenės menkumą.

  „intelektualus humoras“, kažkas pavadino ir visi suvartojo. bet niekas iš jo vartotojų negalėtų priminti jo „bajerio kontekste“ (su įžvalgom ar kaip jas bepavadintų L.Donskis svečiuose laidoje)

 • Arturas

  Gerb. Lida, pasirodo, kad mūsų nuomonės ir įsitikinimai sutampa :-). Tada prie ko čia „kvailys“ :-)? Aš išsakiau nuomonę (asmeninę) apie A.R. ir pasakysiu dar, kad jis prie viso to yra paprasčiausias bailys. Susikibo su Ivanovu ir po to lėkė į prokuratūrą. Tegul pabando dabar nueit prie kurios nors prokuratūros su savo kvailu peruku ir akiniais :-)

  • lida

   Na aš irgi išsakiau tik savo nuomonę. O jūs šiuo klausimu priešingos nuomonės, ty manot, kad geriau būtų, jei kiekvienas kvailys galėtų cenzūruoti inmternetinę erdvę ?

  • tomas

   Nepatinka, Artūrai, nežiūrėk. A. Greitai, pasielgė civilizuotai, kreipdamasis į prokuratūrą, jug teisinėj valstybėj gyvenam :)

   • nerijus

    Tai kodėl kreipėsi ne kaip personažas, o A. R. Greitai? Juk įžeidė tada, kai jis vaidino „Bronių“? Ar vėl aš klystu?
    Prieš Jus atsistoja koks tai klounas, maivydamasis ir provokuodamas uždavinėja klausimus, o jūs net nenorite su juom kalbėti..?
    Ką darote? Kantriai stovite?
    Nesu aš senų pažiūrų, nereikia…

 • Roco

  Kaip zmogus A. Greitai yra nepraustaburnis piktas meluoti nevengiantis paslemekas.
  O jo humoras kartais visai nieko. Radioshow leliu laikais geriausiai buvo, dabar isisemineja jau, kai kurie nauji personazai su Justu Mamontovu beviltisiki – beziurint tik miegas ima.

  O Kubiliu ir TS tikrai jis atvirai gina, ne tik siame Pareiskime, bet ten pat galima rasti ir kita irasa „Kas durnesnis uz Kubiliu“ kur vel vienareiksmiskai ginamas Kubilius.

  • lida

   Na tegu ir gina jis tą Kubilių, kas čia keisto ar blogo, jei žmogus, anot Artūro, savo asmeniniame tinklaraštyje, kartais pateikia savo asmenines emocijas ir leidžia sau paieškoti tas emocijas atspindinčių formų ?

   • tomas

    Pritariu, Kaip A. R. turi teisę reikšti savo nuomonę ar poziciją, jam tinkačiu būdu (kad ir apie Vaišnorą) taip ir kiti vieši ar nevieši veikėjai turi teisę reikštis savo blog’uose ar saituose.pYs.

  • minde

   pazistu ramanauska kaip grubu ir pikta zmogu, bet meluoti jam tikrai nebudinga. gal gali konkreciai kur ir ka jis melavo? pavaryk prasau, nemelagi.

 • LOL

  Juokingiausia A.Ramanausko – Greitai humoro vieta: jis visur kalba absoliučiai nuoširdžiai. Ir tik kai jį pradeda „kalti“ už visą tą infantilų „mėšlą“, jis taip pat nuoširdžiai dar kartą išvadina visus d, p, ir t.t. Vienok įdomus „humoristo“ bruožas. Nors ir net su kai kuriais „kraštutinumais“ negalima nesutikti.

 • A jomajo. Šiaip jau, pavaryta taip žiauriai, kad turbūt net į rėmus netelpa. Lupant iš akies yra dviejų spalvų humorai – baltas (subtilus, skoningas) ir juodas (be cenzūros, žemas). Ramanausko bajeriai tokie žiaurūs ir juodi, jog net švystelna mintis, jog tai netgi nėra žemas humoras [nors visuomet kažkodėl maniau, kad jie kuria kažką tikrai neprasto, nors nelabai seku įrašus], o tiesiog jis atstovauja kažkokiai hardcore-ultra pusei. Lyg koks undergraundas.

  Kitaip tariant, leksika tokia juoda, kad iš to juodumo tai net nebejuoda. Žodžiu :)

 • Ople

  Turbut man vieninteliam, is visu komentavusiu, patiko Broniaus pranesimas. Ir net labai. 4 ar 5 minuciu vaizdelis buvo ,,suzipintas“ kokiu desimties menesiu Lietuvos ivykiu kokteilis, pagardintas paskutiniuju savaiciu kicu.
  P.s. uzbegant uz akiu – taip taip, as dundukas, dvylikos klasiu nebaiges, juokiusi ziuredamas i pirsta o keiksmazodziu tuntas ir kalbos apie ,,antra gala“ mane tiesiog veza. :)

 • minde

  roco, tai kaip ten su algiuko melavimais? ar nebusi tik pats ponas apsimelaves? ajajajaj, kaip negrazu…

 • Roco

  Mindaugas, tai gal mažai pažysti Algirdą Ramanauską? Aš asmeniškai nepažįstu jo, bet … Štai garsioji senoji kasetė „Unplugged“. Vėliau Algirdas per mass media teigė, kad ši kasetė įrašyta buvo ne jų su Šapausku, o neva kažkokių kitų žmonių Radioshow pasivadinusių. Tai kas gi tai jei ne melas?
  Arba labai neseni interviu su Ramanausku, kur jis iš peties deda ant TV, neva kokio žemo lygio TV mūsų, o pats būtent ir veda ir anksciau vedė tokias sh lygio laidas kaip NML, dabar vėl ten kažkokia pigi namų vaizdelių laidelė berods. Na šiuo atveju jei nepatinka žodis melagis, tai galim vadint apsimetėlis.

 • minde

  prie ko cia “apsimetelis“? hipokritikas labiau tinka.
  o tu tikrai zinai, kas irase “Unplugged“? ramanauskas niekada nebuvo nei apsimetelis, nei melagis.

  • 00478

   hipokritikas. čia geras. o jo gerbėjai tikri tikros kritikos gurmanai, įžvalgų skanautojai (jokiu būdu ne tie patys personažai)

   ir Unplugged nedrįskit Algiu „siųti“. jie šitų draugų nepažįsta.

 • Kaskaip jau seniau man pasirode, kad politika trukdo AG subalansuoti reikalų

  http://krokkkas.blogas.lt/ssg-gyvai-per-lietuvosryto-tv-beziurint-30.html

 • Fredi*, atleisk Artūrui, nes jis nežino ką daro

  Tokia jau tos virtualios tikrovės prigimtis, kad niekas nežino kaip iš tikrųjų viduje šį įvykį išgyveno tikrieji jos herojai. Tačiau mūsų blogosferoje šį įvykį galėtume prilyginti biblinei Dovydo kovai su Galiotu. Vienoje kovos arenos pusėje stojo populiariausio tinklaraščio savininkas ir apskritai tikras viešosios erdvės titanas, o kitoje – „nelaimingiausias“ ir reguliarus to paties tinklaraščio komentatorius, eilinė vidutinybė ir nevykėlis, besispjaudantis tulžimi dėl savo nevykusio gyvenimo, kuris nors ir artėdamas prie 40 metų ribos taip ir nesugebėjo įsigyti nei kabrioleto, nei blondinės, apie kuriuos svajojo nuo pat vaikystės. Visą šią pagiežą tekdavo išlieti populiariausio tinklaraščio komentaruose, į kuriuos įsigilinęs dundukų ganytojas ištarė savo verdiktą. Palaiminti dundukai ir pagirtas tarp jų tas, vienintelis, kuris ir buvo nukryžiuotas.
  O kas po to? Taip mėgsta klausti kai kurie… Ogi nieko… Tiesiog nauja tema ir, dar panaudojant likusią inercijos jėgą, nauja diskusija apie tai ar A. Ramanauskas-Greitai kalbėdamas apie iš sysalo tekantį kremą tinkamai atseikėjo purvo valdančiajai koalicijai ar ne? O buvo jis nuoširdus? Nauja diena, naujos temos tik jau be to ano, kuris pakils atgimęs kažkur kitame tinklaraštyje, ar kur kitur. Turbūt dėl to neverta kalbėti apie pažeistas konstitucinės minties raiškos laisvės pažeidimą. Tereiktų pakalbėti apie nuvarymą nuo vaišių stalo tos vakarienės, kuri dar anaiptol ne paskutinė.
  Bet kas žino, galbūt neužilgo užgims pas mus toks Fredžio blogas, kuris bus pats populiariausias ir ne tik mūsuose. Ir bus jame toks piktas, piktas komentatorius Artūras*, sumalantis į miltus bet kokią Fredžio nuomonę ir reguliariai atskleidžiantis Fredžio menkystę ir veidmainiškumą. Galbūt dabar tai atrodo neįtikėtina, bet kaip sakoma, nespjauk į šulinį iš kurio gali tekti gerti.

 • Karolis

  Mano nuomone, viska teisingai isdeste Ramanauskas, nes ka zinau jaigu pedofilu nesugebat sutvarkyti, susitvarkyti istatymo vadinas ir reikejo isdet i suns dienas jus :) pradekit dirbti, o ne atpirkimo oziu ieskoti:) kaip ramanauskas sako, gal ieskot ne atipirkimo oziu o atpi*** **** :D o siaip labai nepatenkintas esu, kad nepalieciate pedofilijos skandalo nesutvarkote ir nepadarote rimtu bausmiu, nes tikrai zinau ne viena varijanta, ypac kiek kaimo vaiku yra nuskriauziama taip, pat savo ausimis bent 2istorijas girdejau is merginu, ir kagi tie kas pasilinksmino tikrai nenubausti liko o vaikai issigande, nes mano nuomone jus visi prilygsta ramanausko zemiau bambos juokeliams, nes i betkoki tinklapi ziniu iejus nieko naujo neraso, tik apie jusu issidirbinejima:)

 • Slyvanosis

  Vilniaus miesto tarybos narys A.Ramanauskas užsimaukšlino peruką, prisiklijavo ūsus, pasibalnojo nosį XXXL dioptrijų akiniais ir rėžė programinę kalbą prieš „pederasus“. Tokis jojo politinis credo: konservatyvi antiplatoninė doktrina.
  Žmogelis realizavo Konstitucijos garantuotą teisę skelbti savo pažiūras (dvasinių vertybių rinkinį). Personažas tik perskaitė ant popierius surašytą politiko gromatą…