Džiugas Misevičius: Tūkstantmečio vaikas, TSPMI studentas, nori būti politiku. Rekomenduoju TS-LKD
Šiandien norėčiau jums pristatyti jauną, tačiau labai perspektyvų jaunuolį, kuris nori būti politiku ir slapčia galvoja apie prezidento postą.
Vilnietis, baigęs Vilniaus Užupio gimnaziją. Kas tėveliai, nėra žinoma, tačiau jų įtaka Džiugo auklėjimui yra neabejotna, ką patvirtina žemiau nurodyti Džiugo Misevičiaus pasiekimai.
Mokykloje Džiugas buvo geras vaikas ir mokėsi neblogai.
Mokydamasis domėjosi politika, automobiliais, mėgdavo pabūti garaže. „Kaip ir visi vyrai“, kaip jis pats sako.
Tačiau dar besimokydamas Džiugas pademonstravo neeilinius gabumus ir 2013 metais tapo Lietuvos „Tūkstantmečio vaiku“.
Apdovanojimą jis gavo iš pačios Dalios Grybauskaitės, kuri yra atmatos Algio Ramnausko humoro gerbėja, rankų. Tikėtina, kad Džiugą ir prezidentę tai labai suartino ir jie turėjo apie ką pasikalbėti, nes Džiugui taip pat patinka A.Ramanausko „bajeriai“.
Varžydamasis dėl „Tūkstantmečio vaiko“ titulo ir galimybės nusifotografuoti su Dalia Grybauskaite, Džiugas nespėjo atskleisti visų savo talentų.
Mat konkurse nebuvo užduoties pasakoti juokingus anekdotus. Todėl šį savo talentą, koduotu pavadinimu „Pajeben trava“ Džiugas demonstravo socialiniame tinkle Youtube, kur sulaukė daugiau nei 2000 peržiūrų.
Po to Džiugas įstojo į Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, kur iki šiol studijuoja Politinę teoriją. Instituto vadovybė ir jo direktorius Ramūnas Vilpišauskas turėtų pulti Džiugui į kojas, kad jis suteikė šiai mokslo įstaigai garbę pasirinkdamas ją savo Alma Mater, nes tokių perspektyvių jaunuolių pasitaiko ne dažnai.
Ir būtent TSPMI atsiskleidė kiti, „Tūkstantmečio vaikų“ konkurse ir socialiniame tinkle „Youtube“ nefiksuoti Džiugo talentai, kuriais jis nesivaržydamas dalijasi su savo gerbėjais socialiniame tinkle Facebook.
Antai būtent studijuojant TSPMI paaiškėjo, kad Džiugas moka greitai gerti alų.
Ir Džiugas tuo viešai pasigyrė, jo mėgstamo A.Ramanausko stiliumi.
Studijų metu taip pat atsiskleidė Džiugo pašaukimas poezijai.
Kiek vėliau Džiugas žengė dar vieną žingsnį tobulumo link ir viešai pademonstravo savo politines įžvalgas naudodamas turtingą lietuvių kalbą bei subtilią ironiją.
Džiugo talentas po to jau liejosi per kraštus ir jis niekaip nebegalėjo sustabdyti to srutų srauto.
Neabotina, kad Džiugu didžiuojasi ne tik jo tėveliai, draugai ir giminės, bet ir Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto vadovybė, įskaitant direktorių Ramūną Vilpišauską, kuris mano, kad demokratija Universitete turi lietis laisvai ir per kraštus.
Atsižvelgiant į tai, kad Džiugas dar prieš porą metų, kai dar nebuvo susitikęs su Dalia Grybauskaite, sakė, jog nori būti politiku, ir į tai, kad jam patinka Mėnulio fazių specialisto Manto Adomėno rašliavos, jis labiausiai tiktų Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.
Naujasis šios partijos vadovas Gabrielius Landsbergis, kuris taip pat yra jaunas politikas, nors ir nebuvo „Tūkstantmečio vaiku“, įvertindamas Džiugo talentą, galėtų pasiūlyti jam jau dabar tapti TS-LKD vicepirmininku. Manau, kad tokiam sprendimui pritartų ir Dalia Grybauskaitė, kuri taip meiliai šypsojosi teikdama Džiugui apdovanojimą.
Aš asmeniškai neabejoju, kad Džiugo laukia puiki ateitis ir neabejoju, kad visi, kurie gali, prie tos areities prisidės.