Džiugas Misevičius: Tūkstantmečio vaikas, TSPMI studentas, nori būti politiku. Rekomenduoju TS-LKD

Šiandien norėčiau jums pristatyti jauną, tačiau labai perspektyvų jaunuolį, kuris nori būti politiku ir slapčia galvoja apie prezidento postą.

Tai Džiugas Misevičius.??????????????????????????????????????????

Vilnietis, baigęs Vilniaus Užupio gimnaziją. Kas tėveliai, nėra žinoma, tačiau jų įtaka Džiugo auklėjimui yra neabejotna, ką patvirtina žemiau nurodyti Džiugo Misevičiaus pasiekimai.

Mokykloje Džiugas buvo geras vaikas ir mokėsi neblogai.

Mokydamasis domėjosi politika, automobiliais, mėgdavo pabūti garaže. „Kaip ir visi vyrai“, kaip jis pats sako.

Tačiau dar besimokydamas Džiugas pademonstravo neeilinius gabumus ir 2013 metais tapo Lietuvos „Tūkstantmečio vaiku“.

Apdovanojimą jis gavo iš pačios Dalios Grybauskaitės, kuri yra atmatos Algio Ramnausko humoro gerbėja, rankų. Tikėtina, kad Džiugą ir prezidentę tai labai suartino ir jie turėjo apie ką pasikalbėti, nes Džiugui taip pat patinka A.Ramanausko „bajeriai“.

Varžydamasis dėl „Tūkstantmečio vaiko“ titulo ir galimybės nusifotografuoti su Dalia Grybauskaite, Džiugas nespėjo atskleisti visų savo talentų.

Mat konkurse nebuvo užduoties pasakoti juokingus anekdotus. Todėl šį savo talentą, koduotu pavadinimu „Pajeben trava“ Džiugas demonstravo socialiniame tinkle Youtube, kur sulaukė daugiau nei 2000 peržiūrų.

Po to Džiugas įstojo į Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, kur iki šiol studijuoja Politinę teoriją. Instituto vadovybė ir jo direktorius Ramūnas Vilpišauskas turėtų pulti Džiugui į kojas, kad jis suteikė šiai mokslo įstaigai garbę pasirinkdamas ją savo Alma Mater, nes tokių perspektyvių jaunuolių pasitaiko ne dažnai.

Ir būtent TSPMI atsiskleidė kiti, „Tūkstantmečio vaikų“ konkurse ir socialiniame tinkle „Youtube“ nefiksuoti Džiugo talentai, kuriais jis nesivaržydamas dalijasi su savo gerbėjais socialiniame tinkle Facebook.

Antai būtent studijuojant TSPMI paaiškėjo, kad Džiugas moka greitai gerti alų.

Ir Džiugas tuo viešai pasigyrė, jo mėgstamo A.Ramanausko stiliumi.

misevičius 3

Studijų metu taip pat atsiskleidė Džiugo pašaukimas poezijai.

misevičius 5Ir politinio šaržo menui

misevičius 4Kiek vėliau Džiugas žengė dar vieną žingsnį tobulumo link ir viešai pademonstravo savo politines įžvalgas naudodamas turtingą lietuvių kalbą bei subtilią ironiją.

misevičius 2Džiugo talentas po to jau liejosi per kraštus ir jis niekaip nebegalėjo sustabdyti to srutų srauto.

misevičius 6misevičius 7Neabotina, kad Džiugu didžiuojasi ne tik jo tėveliai, draugai ir giminės, bet ir Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto vadovybė, įskaitant direktorių Ramūną Vilpišauską, kuris mano, kad demokratija Universitete turi lietis laisvai ir per kraštus.

Atsižvelgiant į tai, kad Džiugas dar prieš porą metų, kai dar nebuvo susitikęs su Dalia Grybauskaite, sakė, jog nori būti politiku, ir į tai, kad jam patinka Mėnulio fazių specialisto Manto Adomėno rašliavos, jis labiausiai tiktų Tėvynės Sąjungai – Lietuvos krikščionims demokratams.

Naujasis šios partijos vadovas Gabrielius Landsbergis, kuris taip pat yra jaunas politikas, nors ir nebuvo „Tūkstantmečio vaiku“, įvertindamas Džiugo talentą, galėtų pasiūlyti jam jau dabar tapti TS-LKD vicepirmininku. Manau, kad tokiam sprendimui pritartų ir Dalia Grybauskaitė, kuri taip meiliai šypsojosi teikdama Džiugui apdovanojimą.

Aš asmeniškai neabejoju, kad Džiugo laukia puiki ateitis ir neabejoju, kad visi, kurie gali, prie tos areities prisidės.

Misevičius 8

 

 

(17 balsų, vidurkis: 4,76 iš 5)
Loading...
 • Simocha

  Normalioje šalyje tokio vaikio karjera pasibaigtų dar neprasidėjusi. Gaila, kad Lietuvai dar toli iki normalios šalies.

 • ArturasR

  Normalioje šalyje net tokie dundukai kaip tamsta gali laisvai reikšti savo nuomonę. Ačiū, kad skaitote.

 • Nu jo, vaikis nesupranta, jog tai ką įdedi į internetą lieka jame amžinai ir ištrinti to negalima. Savo facebook bajeriais susivarė sau karjerą ir atgauti reputaciją yra sunku, lengviau ją susigadinti.

  Nepaisant to, kad jis yra tūkstantmečio vaikas, tai jį į darbą neimčiau paskaitęs tokį straipsnį, bet vaikis pats susigadino sau reputaciją.

  Nebus iš jo politikas, tai jau tikrai.

 • Danutė

  Bet Artūrai, buvote kažkada tikrai padorus žurnalistas, o dabar nusiritote iki tokio lygio, tyčiojatės iš vaikų, užsiimkite prasmingesne veikla.

  • ArturasR

   Miela Danute, jei turite kačiukų, patarkite jiems, nes, mano subjektyviu požiūriu, turite tam kompetencijos. Aš tamstos patarimų neprašiau. Bet turiu kitą prašymą – nerašykite čia nesąmonių, kuriuos išduoda, jog esate dundukė. Ačiū.

 • Kastytis

  Bet tas anekdotas tikrai geras, man patiko, ačiū už pasidalinimą

  • ArturasR

   Džiugu, kai žmonės, panašūs vienas į kitą susitinka bent jau virtualiai. Net jei tie žmonės padugnės.

   • Μarius

    Neįtikėtina. Jūsų blogas Artūrai tikrai yra jėga. Kažkas (aišku kodėl) nepatingėjo susirasti daugiau nei metų senumo įrašą (kurį senai daug kas pamiršo) ir dabar tokiais komentarais nori sumenkinti Džiugo Misevičiaus pasažų svarbą niekindamas… jus! „Logika“… Ar šitie du komentataoriai Danutė ir Kastytis kartais ne su tuo pačiu IP?

    • ArturasR

     Taip, Mariau, jūs aiškiaregis. Nes Danutė-Kastytis tikriausiai yra asmuo, kuriuos Tailande vadina „shemmale“ – ryte vyras, vakare – moteris., o IP – tas pats.

     • Μarius

      Tiesiog elementari logika! Keista matyti komentarus po senu straipsniu, keista matyti kai skirtingi (neva) komentoriai panašiu laiku ima komentuoti po tuo pačiu senu įrašu. Manau suprantame kas tas Danutė-Kastytis, aš tai dar paieškočiau Google paieškoje įvedęs tą IP adresą, dažnai paaiškėja kas yra tas asmuo.