Kaip atskirti išplautasmegenę žiurkę

Neseniai viena kvaila žiurkė, kuriai patinka vata (nes ji minkšta kaip žiurkės žiurkėsmegenys) bandė paaiškinti, kuo žiurkės, išplautomis ir vatinėmis smegenimis, skiriasi nuo žmonių.

Kadangi žmonės žiurkių kalbos nesupranta, aš kaip žmogus geras ir mėgstantis gyvūnus (įskaitant ir žiurkes) nusprendžiau tai žiurkei padėti ir išversti jos aiškinimus į žmonėms suprantamą kalbą.

Tagi, štai jums kvailos žiurkės instrukcija, kaip atskirti padugninį išplautasmegenį gyvį nuo padoraus ir mąstančio žmogaus:

Išplautasmegenė žiurkė Padorus ir mąstantis žmogus
Reikia sakyti „sovietinis“, nes ir Tarpukariu taip sakėm, ir laisvame Vakarų pasaulyje vadinom, o ir šiaip nesakom kliedesinių kalbainysčių, prikurtų sovietmečiu, okupacijos laikais. Kaip sakysi, visai nesvarbu, nes tik išplautasmegeniams yra svarbu forma, o ne turinys. Išplautasmegeniai nesupranta, kad forma nekeičia turinio
Gerai, kad nuversti balvonai, o sovietmečiu pastatus visgi statė ne valdžia, o režimo įverginti žmonės. Išplautasmegeniams svarbiausia surasti, ką nuversti, nes statyti jie nemoka. Be to, žiurkės prie visų režimų buvo laisvos.
Dabar daug daugiau žmonių gauna nemokamą aukštjį išsilavinimą, bet neliko stojimo į aukštąsias už kyšius. Išplautasmegeniai niekada nesiremia statistika. Jų pagrindinis argumentas yra asmeninė patirtis.
Visi turėjo darbą, nes tuos, kas neturėdavo darbo, pasodindavo už grotų. Žiūrėti aukščiau
Ukrainoje vyksta Rusijos agresija, o ne pilietinis karas. Be Rusijos kariais ir ginkluote remiamų gaujų jokio karo ten nebūtų anei pėdsakų. Valdžia, falsifikavusi rinkimus, buvo neteisėta, ir juo labiau neteisėta yra Rusijos agresija. Ukraina yra žlugusi valstybė ir tokia buvo dar iki Rusijos agresijos. Nelaimei ši valstybė yra geopolitinės situacijos įkaitė ir šiandien tik dėl to dar nėra bankrutavusi.
Taip, Rusijos TV skleidžia propagandą ir nori sukiršinti žmones. Rusijos TV skleidžiama propaganda yra tiek pat efektyvi, kiek Lietuvos Tv ir naujienų portalų skleidžiama propaganda. Tikslas yra tas pats.
Į Sibirą trėmė ir be priežasties (vykdydami trėmimo planus), ir vien už tai, kad geriau tvarkeisi ūkyje ar buvai tiesiog protingesnis.
Į Sibirą netrėmė pagal protinius gebėjimus ir tik išplautasmegenės žiurkė gali tai teigti
Partizaninio judėjimo dėka Lietuva išliko savimi. Partizaninis judėjimas buvo labai svarbus Lietuvos Nepriklausomybei, tačiau neigti, kad tarp partizanų buvo paprasčiausių žudikų gali tik išplautasmegenės žiurkės
Į Kirkorovą ir kitas Rusijos TV žvaigždes pasižiūrėkit ir apsiraminkit. Beje, Rusijos leidinys „Pravda“ (kurį tikrai atsimenat) kartą skelbė medžiagą apie Žirinovskio orgijas su paaugliais berniukais. Žirinovskis – Putino politinių kliedesių ruporas, išsakantis tai, ko pats Putinas neišdrįsta. Putinas išplautasmegenėms žiurkėms yra toks pat fetišas kaip chemtrailai Mildai Bartašiūnaitei. Todėl Putino vardą kasdien galima rasti delfiuose. Žirinovskio orgijos su berniukais yra svarbus argumentas, kai norima sužinoti, ko nori mergaitė.
Aišku, be abejonės Baltarusijoje žmonės gyvena geriau už tuos, kas pas mus gyvena šiukšlyne. Išplautasmegenės žiurkės apie gyvenimą šiukšlyne kalba remdamosis asmenine patirttimi. Dar jos mėgtsa kalbėti apie Šiaurės Korėją.
Nuo chemtreilų labai padeda aminazinas, haloperidolis ir kiti slapti vaistai, kurių galite paprašyti gydytojo, kad išrašytų. Reikalaukite gydytojo primygtinai ir nepasiduokite atsikalbinėjimams, nes jie nesiūlo šių vaistų paprastiems žmonėms, viską slepia, bjaurybės. Chemtrailai yra viena iš mėgstamiausių išplautasmegenių žiurkių tema, diskutuojant apie kurią žiurkė gali pasipuikuoti savo medicininiu išsilavinimu ir humoro jausmu.
Svastika – dibilų simbolis jau gerokai daugiau kaip pusę šimtmečio. Išplautasmegenės žiurkės dažniausia gerai išmano ne tik mediciną, bet ir istoriją. Nes kaip ir tarakonų, žiurkių Černobylio tragedija nesunaikino.
Tai irgi dibilų simbolika, jau kokį šimtmetį. Lietuva yra vienintelė ES valstybė, numačiusi baudžiamąją atsakomybę už sovietinę simboliką. Žiurkės to nežino.
Daugelis pažįstamų ėmė rimtai vertinti Rusijos grėsmę. Išplautasmegenės žiurkės bendrauja su sau lygiais.
Tie nedaugelis Rusijos atlikėjų, kurie turi smegenų, seniai kovoja prieš Putina ar buvo paskelbti už ribų. O kriminalinis šansonas (blatniakas) tinka nebent buduliams, nusikaltėliams ir šiaip visokiems putinizmo mylėtojams. Kultūra niekaip nesusijusi su kalba ir valstybe. Žiurkės neturi kalbos ir valstybės, todėl jos kultūrą skirsto pagal kalbą ir kompasą.
Labą dieną. Sugrįžk į Lietuvą ir apsižiūrėk, nes panašu, kad 20 metų čia nesilankei. Ach, pasakoji, kad čia gyveni? Tai gal nors dienai išsiblaivyk tada. Žiurkės mėgsta primesti kitiems savo pomėgius. Jos laikosi nuomonės, kad A.Kubilius dar parašys vadovėlį apie Lietuvos gelbėjimą.
Landsbergis visada buvo ir yra įžvalgiausias Lietuvos politikas. Išplautasmegenėms žiurkėms taip pat pat patinka marsiečiai, su kuriais dažnai pasikalba Landsbergis. Vyresnysis.
Ne šiaip sau sovietinių produktų sudėtis nebūdavo skelbiama. O tais atvejais, kai būdavo užrašoma ant pakuotės, tai būdavo panašu į chemijos fabriko produkciją. Sasyskų sudėties neskelbdavo dėl to, kad jose mėsos tiesiog nebūdavo, nes mėsos nebūdavo ir šiaip parduotuvėse. Išplautasmegenės žiurkės sovietmečiu negaudavo sasyskų ir misdavo tik jų apvalkalu. Todėl šiandien jos laikosi nuomonės, kad geriausias maistas yra kotletai iš sasyskų, įsprausti tarp bandelių už tris kapeikas.

 

 

 

(12 balsų, vidurkis: 4,58 iš 5)
Loading...