Jauni ir gražūs: Vilniaus Universiteto dėstytojas Vytautas Valaitis

Vytautas Valaitis yra Vilniaus Universiteto dėstytojas. Juanas ir gražus, plaukus riša į kasytę, kad atrodytų stilingas. Valaitis su kasyte

Matematikos ir informatikos fakultete V.Valaitis studentams dėsto apie kompiuterinę techniką, algoritmus ir programavimą.

Kai nemoko studentų, V.Valaitis skaito A.Ramanausko, A.Užkalnio ir kitų padugnių kūrybą.

Radęs Vilniaus Universiteto dvasią ir jo vidines vertybes atitinkantį tekstą, V.Valaitis savo susižavėjimą išreiškia viešai.

valaitis

Nors ir neturi tam reikiamos kvalifikacijos, kaip ir dauguma padugnių, mėgsta diagnozuoti. Įsitikinęs, kad galvoje turi būti daug Amerikos.

Valaitis paaiškina.

V.Valaitis, kaip tikras Vilniaus Universiteto akademinės bendruomenės šviesulys, ne tik išreiškia pritarimą internetuose surastiems intelektualiems tekstams, bet laisvalaikiu ir pats rašo apie tai, kas jo gyvenime svarbiausia.

valaitis pisa

Kadangi yra Vilniaus Universiteto dėstytojas, labai didžiuojasi savo galva. Todėl savo įspūdžiams išreikšti dažnai naudoja būdvardžius, pabrėžiančius jo galvos savybes.

Valaitis bybgalvis

Valaitis šūdgalvis

Visa Vilniaus Universiteto akademinė bendruomenė didžiuojasi Vytautu Valaičiu ir jo galva.

Todėl, jei jūsų sūnus ar dukra iki šiol neapsisprendė, kur studijuoti, geriausia vieta yra Vilniaus Universiteto Matematikos ir informatikos fakultetas, kuriame dėsto V.Valaitis. Jis paaiškins apie galvą, apie tai, kas yra svarbiausia ir juokinga, o reikalui esant – diagnozuos.

Be to, jaunas ir gražus, ir turi mąslų žvilgsnį.

Valaitis mąsto

 

(11 balsų, vidurkis: 3,91 iš 5)
Loading...