LRT Taryba: uždari posėdžiai ir O.Benderio vertas planas

… Šiandien, po LRT tarybos posėdžio viena žurnalistė manęs klausė, kaip aš vertinu tai, kad LRT Taryba dažnai rengia uždarus posėdžius.

Atsakiau, kad taip pat, kaip ir anksčiau: vienareikšmiškai blogai.

Bet nieko negaliu padaryti. Sprendimus dėl uždarų posėdžių priima LRT taryba balsavimu ir nepaisant to, kad visada balsuoju prieš uždarus posėdžius (nes manau, kad LRT, kaip visuomeninė ir mokesčių mokėtojų pinigais išlaikoma institucija neturi ko slėpti), mano balsas kaip to šuns…

Tad šiandien truputį pavėlavęs (turiu pasiteisinimą – atostogauju) vėl patekau į uždarą posėdį.

Jame buvo pristatytos LRT vidinio ir išorinio auditų išvados.

Man asmeniškai jos tik patvirtino tai, ką aš jau seniai žinojau: dabartinio LRT vadovo visišką nekompetenciją vadybos srityje.

Tai – visiškai subjektyvi nuomonė ir gali būti, kad kiti Tarybos nariai, išklausę informaciją apie auditus, padarė visiškai priešingas išvadas. Pavyzdžiui, kad LRT generalinis direktorius vadovauja puikiai.

Ieškoti kokio nors objektyvumo būtų galima tik paskelbus auditų išvadas viešai. Bet kadangi posėdis uždaras, to daryti negalima.

Negalima skelbti ir kokias struktūrines permainas yra sumanęs įgyvendinti LRT generalinis direktorius A.Siaurusevičius. Nes jos taip pat buvo pristatytos uždarame posėdyje.

Tad  galiu tik pasidalinti asmeniniais įspūdžiais. O jie, labai trumpai kalbant, tokie: visiški vėjai, kurių rezultatai visiškai neaiškūs.  Tiesą pasakius, apie numatomus rezultatus (finansinius, žmonių skaičiaus ar veiklos efektyvumo) LRT generalinis direktorius nieko ir nekalbėjo.  Klausiančių apie tai irgi nebuvo daug.

Bet vėlgi – kai kurie Tarybos nariai sakė, kad pristatytas strutūros pakeitimo planas yra geras, nes geriau ką nors daryti, nei nedaryti nieko. Įkišdamas savo trigrašį aš pasakyčiau, kad kartais geriau jau nedaryti nieko, nei daryti kvailystes.

Kita vertus, kai kurie Tarybos nariai iš viso stebėjosi, kodėl Taryba iš viso diskutuoja apie struktūros pakeitimus, nes pagal dabar galiojančius įstatymus tai LRT generalinio direktoriaus kompetencija. Tai tiesa.

Klausimas tik, ar taryba turi ramiai stebėti pertvarkas, kurios nieko iš esmės nekeičia, ar skatinti tikras permainas. Aš – už pastarąjį variantą.

Suprantu, kad ir aš pats čia šiek tiek šneku vėjus. Bet nieko negaliu padaryti: ši posėdžio dalis buvo uždara…

O atviroje dalyje buvo kalbama apie naujienų tarnybų darbą. Kažkoks labai spontaniškas ir be struktūros pokalbis gavosi, todėl ne kažin ką galiu apie jį pasakyti. Na, gal tik tiek, kad tiek radijo, tiek televizijos naujienų tarnybų vadovai viešai išreiškė abejones dėl galimybės sujungti radijo ir televizijos naujienų tarnybas. Nieko naujo, pasaulyje (įskaitant ir Lietuvą) tai bandyti buvo bandoma ne kartą ir ne du, ir absoliuti dauguma tų bandymų baigėsi nesėkmėmis.

Diskusijos metu LRT generalinis direktorius taip pat informavo, kad Seimui neskyrus daugiau pinigų LRT, korespondento Briuselyje nebus. Kiek konkrečiai tų pinigų reikia A.Siaurusevčius nepasakė, tačiau priminė, kad Seimo buvo prašyta papildomų 2 mln. litų.

Dar atvirame posėdyje buvo priimtas Tarybos nutarimas, kuriuo kreipiamasi į Vyriausybę ir prašoma naujojoje Radijo dažnių skyrimo strategijoje:

„sudaryti galimybę visiems Lietuvos Respublikos gyventojams nemokamai patikimai matyti ir girdėti visuomeninio transliuotojo televizijos ir radijo programas, skatinant raiškiąją skaitmeninę televiziją, sudaryti sąlygas ilgalaikei technologinei plėtrai, suformuojant jam atskirą skaitmeninį tinklą“

Taryba balsavo beveik vienbalsiai: prieš buvo tik vienas tarybos narys.

Jis balsavo prieš pirmiausia todėl, jog buvo 100 procentų įsitikinęs, kad geriausiu atveju mažiausiai pusė tarybos narių nesuprato, dėl ko jie balsuoja ir ko jie Vyriausybės prašo.

Jis taip pat balsavo prieš, nes Visuomenės informavimo įstatymas ir LRT įstatymas garantuoja LRT reikiamą kanalų skaičių transliacijoms, kurių mąstą, atsižvelgdama į turimas lėšas nustato Taryba.

Jis balsavo prieš dar ir todėl, kad negali suprasti, kodėl LRT, šalia jau esančių LRTC ir „Teo LT“ nori tapti skaitmeninio tinklo valdytoja ir taip tapti šios rinkos dalyviu su vsomis iš to išplaukiančioms pasekmėmis.

Taip pat todėl, kad jis abejoja, ar LRT tikrai panaudos visas tinklo suteikiamas galimybes savo programų transliacijoms ar bandys jas panaudoti papildomoms pajamoms generuoti, kas ne visai yra LRT funkcija.

Tam balsavusiam prieš šį nutarimą tarybos nariui liko neaišku, ar tas „atskiras skaitmeninis tinklas“ turi būti suformuotas valstybės biudžeto, LRTC ar pačios LRT lėšomis, ar jis tiesiog turi būti paimtas iš LRTC ir perduotas LRT (iš „Teo LT“ juk nieko nepaimsi). Ar suformavus jį, jo priežiūrą vykdys LRT ar LRTC ? O pajamos iš nepanaudotų kanalų nuomos teks kam?

Tai tik maža dalis neiaiškumų, kurie kilo balsavusiam prieš tarybos nariui.

Visiems kitiems, atrodo, viskas buvo aišku. Nes LRT Technikos centro direktorius paaiškino, kad vieno skaitmeninio tinklo pakanka tik trims HD (raiškiosios televizijos) kanalams transliuoti. Ir jei LRT nuspręs tai daryti, jai atskiras tinklas bus tiesiog būtinas.

Aš, žinoma, galėčiau susilažinti, kad per artimiausius 15-20 metų to nebus, bet kam tai rūpi… 

Kartu aš suprantu LRT generalinio direktoriaus logiką: milijoninių skolų LRTC mokėti nenorima, sąskaitų apmokėjimas per teismus atidėliojamas ateičiai (nors sumokėti vis tiek reikės), tad geriausia būtų ne naudotis LRTC teikiamomis programų siuntimo paslaugomis, o patiems tapti jų siuntėjams. O dar jei LRTC už tai mokėtų, būtų tikriausiai visai puiku.

Galiu spėti, kad A.Siaurusevičius tokius O.Benderio vertus genialius planus kuria turėdamas galvoje, kad Susisiekimo ministerijai šiuo metu vadovauja E.Masiulis.

Aš viliuosi, kad pastarojo įtakos nepakaks įtikinti vyriausybę, jog „benderystė“ yra geriausias būdas spręsti LRT problemas.

Tačiau net jei E.Masiuliui tai pavyktų (kaip pavyko pakeisti A.Siaurusevičiui neįtikusį LRTC vadovą), nelabai suprantu, kodėl šioje „benderystėje“ turi dalyvauti Taryba.

Man asmeniškai dėl to labai liūdna.

(11 balsų, vidurkis: 4,36 iš 5)
Loading...
 • stogas

  gal toej skydineje elektra nukrate smegenus, o gal ne ?

  • mielas stoge, turiu tamstą įspėti, kad pavojingai priartėjote prie šiame tinklaraštyje netoleruojamų komentarų ribos.

   • Sorry , labai atsiprasau, pagarbos nenusipirksi, o prarasi greit! :(

 • burbulas

  Aš „neįtemą“ norėjau paklausti, ar „Kažkoks labai spontaniškas ir be struktūros pokalbis gavosi, todėl ne kažin ką galiu apie jį pasakyti“ šioje vietoje pokalbis gali „gautis“?

 • point

  „Vidinis“ auditas? O tas „vidinis“ auditorius pavaldus kam? Tarybai?

 • Baisuoklis

  Tai kad ir naujasis LRTC vadovas dar didesnė – 8 mln Lt – skola išstatęs laiko…

 • Nesvarbu

  „Sprendimus dėl uždarų posėdžių PRIMA…“.Klaida sakinyje.

 • Aras

  Na nors ką nors padarykit anksčiau už estus. Žinoma, pasaulyje jau pereinama prie HD 3DTV, bet mums nors ir senstelėjęs HD pradžiai… Juk kaip išdidžiai skamba – nacionalinis kanalas HD skyra! Be to, žinant, kad minėtas Teo jau transliuoja savo tinklais ne vieną HD programą, kalbos apie „15-20 metų nebus“ primena svaičiojimus. Technika tobulėja ir pinga labai sparčiai.

  • point

   Bet jei jau taip sparčiai bus pereinama prie HD, tai gal tai bus aktualu ne tik LRT, bet ir komercinėms televizijoms? Ar tinklų skaičius turės būti tik toks koks dabar yra, ir komercinės liks ant ledo, o LRT turės savo tinklą?

   • Aras

    Man atrodo, kad ne tik kiti komisijos nariai, bet ir pats Artūras nesusigaudė apie ką kalbėjo LRT Technikos centro direktorius. Susidaro įspūdis, jog jis aiškino, kad vienas HD kanalas transliuojant užima tiek vietos, kiek šiuo metu užima įprastai transliuojami trys kanalai (transliuojami jau skaitmena, matyt), o tai nėra jokia tragedija. Kanalų juosta plati, jei kokio prasto kanalo ir tektų atsisakyti, tai visiems būtų tik į naudą.

    • Arai, paskaitykite mano geranorišką patarimą Skaitytojui. Gal pravers….

 • AM

  Taip beviltiškai viskas atrodo. O ar įsivaizduojate, kas turėtų įvykti, kad LRT valdyme įvyktų permainos?

  • AM, taip ir esu apie tai rašęs. Pradėti reikėtų nuo Tarybos formavimo principų ir jos atsakomybės. Nes jei žmonėms yra pavedama tvirtinti biudžetą, jo vykdymą tai reikėtų, kad bent pusė tvirtinančiųjų suprastų, kas yra biudžetas. Jei pavedama rūpintis turiniu, turėtų būti išmanančių, kas yra turinys. Ir t.t. ir pan.

  • demo

   Pritarti struktūrinėms permainoms nežinant kokių laukiama rezultatų – panašu į vieną iš trijų Šimonytės išvardintų krizių.

 • Fredis*

  Kai šiandien Seime budėjo pensininkų atstovai ir giedojo „Marija Marija skaisčiausia lelija“ ir vylėsi, jog bus grąžintos 2009 metų pensijos, dar lįsti vyriausybei į akis su įvairiausiais prašymais dabar labai nepopuliaru. LRT tarybą labai tiksliai nupaišė Ilja Repin, Zaporožės kazokai rašo laišką turkų sultonui: http://www.youtube.com/watch?v=Alux8lv0AWM
  Nežinau, gal tai labai apdairus ir perspektyvus žingsnis.

 • Justas

  Dėl LRT nuosavo tinklo tai net nėr ką komentuoti-kliedesiai..
  O dėl LRTC generalinio ir E.Masiulio, turiu pastebėti, kad senasis LRTC generalinis poste taip ilgai išbuvo tik dėl mokėjimo dirbti su tam tikromis partijomis, o ne dėl vadybinių sugebėjimų. Todėl jo pakeitmimas buvo visai protingas žingsnis ir visai nesiečiau jo su Siaurusevičium.

 • NiekurNeiva

  Arui,

  nesu kažkoks TV tinklų žinovas, bet jei neklystu GALA (BALTICUM, kiti tinklai) raiškiosios televijos HDTV kanalus retransliuoja ne antžeminiu DVB-T standartu, o kabeliniu DVB-C ar IPTV. O svarbiausia – tai vyksta kabeliais šviesolaidžiais. Tik šviesolaidžiais (apie DVB-S ir „lėkštes“ nekalbėsime)ir atitinkama juos lydinti papildoma įranga.

  Toje juostoje, kuri išskirta transliuotuojui, gali sutilpti viso labo tik 3 HDTV (1920X1080p + dolby surround) kanalai, kai tuo tarpu paprastų SD TV skaitmeninių (768 x 576 (4:3 formatas) arba 1024 x 576 (16:9 formatas) + stereo) net 30-40 kartų daugiau (gal ir padauginau, bet ne daug).

  Tai jei net ir būtų, KĄ SAVO rodyti HDTV standartu, tai tiek sveiko proto, tiek komerciniu požiūriu HDTV kanalų transliuoti neapsimokėtų. Tą ir įrodo dabartinė praktika…

  • Aras

   Visiškai paprasta nueiti į Gala internetinį puslapį ir pasitikrinti. „Skaitmeninės antžeminės raiškiosios televizijos kanalus galima matyti Vilniuje ir beveik visoje Vilniaus apskrityje“.
   TEO transliuoja tris HD kanalus oru jau senokai.

 • lida

  Slaptosios dalies tikrai nevertėjo bandyti aprašinėti.

 • a

  Komentaras pašalintas – A.R.

 • Baisuoklis

  Jei i technines diskusijas patraukem, tai man noretusi, kad transliotu 16:9 formstu. O tai naujieji televizoriai senaji 4:3 labai prastai rodo…

 • NiekurNeiva

  PASITIKRINAU … ir:

  Vilniuje 37-uoju kanalu (ruošiamasi ir Kaune 25-uoju kanalu) transliuojamos trys koduotos raiškiosios TV programos (Eurosport HD, Discovery HD, national Geographic HD (retransliuotojas Teo LT, AB)), jas gali matyti Skaitmeninė Gala abonentai…

  Taigi, atskiru siųstuvu atskiru kanalu ir tik 3 programos. Būtų įdomu sužinoti, kiek šis kanalas turi vartotojų ir kokie nuostoliai patiriami šiam marketinginiam eksperimentui. Mano kaime, deja, to nėra ir dėl HD vartotojų neskaitlingumo tokios prabangos artimiausiais metais nenusimato. Bet šviesolaidžius tampo bent 3-ys tinklai ir gana intensyviai.

  Prieštaravimas būtų, jeigu tuo HD kanalu dar ir 50 kitų standartinių kanalų rodytų. Šiaip kalbame apie tą patį…

  • Aras

   Ir iki šiol atskiru kanalu transliuojama tik viena programa.. :) Analoginė antžeminė TV dar veiks pora metų. Ir nieko, ilgus dešimtmečius užteko tų kanalų, nes vien decimetriniame bangų ruože jų išskirta 45. Dabar gi suglaudinus, į tą vieną buvusį kanalą sukiša devynias skaitmenines įprasto formato TV, arba tris skaitmenines HD formato.
   Kokiu ten techniniu klausimu balsavo LRT tarybos nariai nėra labai aišku dėl padriko aprašymo, bet jei A. Siaurusevičius yra sumanęs sukurti nuosavą LTV antžeminės skaitmeninės TV tinklą konkuruosiantį su Teo, žinoma, tai yra visiška, ir neatsiperkanti, nesąmonė. Jau dabar pusė žiūrovų televiziją gauna kabeliniais, IPTV, ar palydoviniais tinklais, antžeminės TV žiūrovų su laiku tik mažės, nes televizija persikraustys į kompiuterinius tinklus.
   Bet jei Siaurusevičius kalba apie LTV programos parengimą HD formate, tai yra tik sveikintina. Tegul tai būna pirmoji kregždė, paskui kurią greitai pasektų ir TV3, ir LNK ir kitos, ir ne LTV studijos reikalas, kaip ten HD pasieks mūsų televizorius. Svarbu kad būtų tas HD, kurį be didelių sunkumų gali pradėti rodyti ir kabelinės, ir IPTV, ir Teo antžeminė TV. O kai išjungs analoginę, tai ir LRTC centrui daugybė ir siųstuvų, ir kanalų atsilaisvins. Kanalų tai bus sočiai, bet ar turės jie ką rodyti, jei niekas nesistengia dėl HD?

 • NeAras

  Kodėl visur reikia matyti klastą. LRT tik pareiškia pageidavimą užsitikrinti ateityje(po 2 metų)atskirą (vieną) kanalą iš naujai koordinuojamų 4 kanalų. Norint ateityje transliuoti HDTV ,kuri užima 3-4 standartinės raiškos Tv programų srautą jau dabar reikia tuom rūpintis, nes kai dažniai bus išdalinti tada būtų galima kalti prie kryžiaus už netoliaregiškumą.Dėl transliavimo elementaru :paskelbi konkursą ir už mažiausia kainą išsirenki transliuotoją. Toks konkursas jau buvo ,kai buvo pradėtas skaitmeninis transliavimas. Dalyvavo TEO ir LRTC. Laimėjo LRTC

  • eldorado

   O kiek kaštuos mokesčių mokėtojams toks „atskiras tinklas“. Ar LRT mokės siuntėjui tiek, kiek dabar (beveik) visos „neraiškiosios“ televizijos kartu sudėjus? Į ką tada pavirs dabartinis 8 mln. ieškinys?

 • goga

  Ar Lietuva dar nepribrendo tam, kad joje atsirastu sava WikiLeaks, kuri sukeltu bent sioki toki skersveji tokiu ir panasiu tarybu posedziuose.

 • Mano klausimas Artūrui paprastas – ar jo įspūdžiai iš uždaro posėdžio dalies ir kolegų nuomonių paviešinimas reiškia, kad posėdis bus uždaras ar buvo pusiau viešas?

  • Skaitytojas

   Dainiau, taigi daba madingiausias „Vikiliksas“.
   Lietuvoj da neturim savo Assanžo :)

  • mdxacuk

   Kaip jūs manot, ar kitą kartą negalima būtų balsavimo būdu užrakinti p. Račą skydinėj, kol bus aptariami nacionalinio maštabo strateginiai klausimai? Kam reikia tokių nachališkų kurmių garbingoj kompanijoj? Neduokit jam daryt sau reklamos Tarybos sąskaita.

  • kasblogo

   O kas blogo tame, kad paviešintos kolegų nuomonės, gal A.R. kaip tik norėjo parodyti, kad kažkas galvoja kitaip negu jis. Sąžiningai atspindėta nuomonių įvairovė, tsakant.

  • Aras

   O išbarus, pabaigai vertėtų pridėti firminę, topinę, universalią, filosofinę, visiems negeriems atvejams pritaikomą frazę: „Tai brokų brokas, pats didžiausias brokas…“

  • Gerbiamas Dainiau, mano atsakymas labai paprastas – visi svarstomi klausimai buvo nurodyti viešai paskelbtoje darbotvarkėje, tad įioje vietoje konfidencialumo nepažeidžiau. Apie pačius svarstomus dokumentų projektus, jei pastebėjote, neparašiau nė eilutės. Mano įspūdžiai apie juos – subjektyvi ir, aš manau, visiškai neslapta, nuomonė. Konkrečių kolegų reakcijų į konkrečius projektus taip pat nepaviešinau. Todėl sakyčiau, kad posėdis tikrai buvo uždaras.

 • Neatmetu galimybės šioje erdvėje išgirsti pavekršlenimų ko dar trūksta mūsų ministrei be jau įvardintų trūkstamų „bendrojo išsilavinimo žinių (iš tų pačių – politinės, socialinės, kultūrinės, etinės, demografinės ir t.t. – erdvių)“, bet Ji dar pasirodo nežinanti kiek reikia pingų Radijui ir TV.
  Vakar B.Vėsiatė skundėsi dėl per mažo Kauno arenos finansavimo…
  I.Šimonytės pastaba apie augančius pinigus „kaip grybai po medžiais“ buvo gana tiksli. Grybautojų turime daugiau negu reikia.

 • Gotika

  Kiek žinau, LRT strategija dar tik kuriama. Darbo grupė jai parengti žada pristatyti strategijos projektą pavasarį. O visai atsietai nuo tos darbo grupės, uždarame ratelyje Siaurusevičius su vienos advokatų kontoros teisininkais kuria naują struktūrą. Gal visgi reikėtų susieti šiuos dalykus? Gal strategija turėtų apspręsti kokia reikalinga struktūra, ar reikia ją keisti ir kaip tą daryti? Iš strategijos, manding, turėtų išplaukti visa tolimesnė seka: uždaviniai, funkcijos, procesai.

  Struktūrą nulemia funkcijos ir procesai. Šiuo metu, kiek man žinoma, LRT struktūra yra funkcinė. Veikė gerai ir buvo tinkama visus tuos metus po Milaknio reformos. Jeigu dabar kažkurie procesai toje struktūroje stringa, veikia neefektyviai, reikėtų tai įvardinti, nurodyti to priežastis ir būdus padėčiai ištaisyti. Tuo pat metu būtina pateikti žmogiškų bei finansinių išteklių, būtinų tokiems pataisymams, poreikį. O kartu pateikti finansinius skaičiavimus kaip ir kiek tokie pakeitimai įtakos įmonės finansinius rezultatus.

  Kiek suprantu, jokio pagrindimo, kodėl dabartinė LRT struktūra yra netinkama Siaurusevičius nepateikė. Kaip nepateikė ir naudos iš tokio struktūros keitimo įvertinimo.

  Todėl belieka sutikti su demo pasakymu, kad LRT tarybą, panašu, užklupo viena iš trijų Šimonytės išvardintų krizių. Paaiškinimas, kad geriau ką nors daryti, nei nedaryti nieko neatlaiko jokios kritikos. Kai nežinoma nei kodėl reikia tą daryti, nei koks bus tokio darymo rezultatas.

 • Bobutė

  „Artūras Račas
  Gegužė 26, 2010 3:59 vakare

  miela Bobute, spėju, kad mažumą sudaro ne mažiau nei vienas ir ne daugiau nei 5 LRT tarybos nariai…“

  Po pusmečio:

  „Taryba balsavo beveik vienbalsiai: prieš buvo tik vienas tarybos narys.“ A.R.

  Taigi, viltys, kad mažumoje gali būti daugiau nei vienas – beveik „palaidotos“…

  • Nesvarbu

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • Nesvarbu

    Klaida, turi būti taip:“LRT iš esmės yra eilinė parazitinė valstybinė įmonė“.Beje, tai tik mano nuomonė, ką aš žinau:)

   • Nesvarbu

    p.Artūrai,kvaila aiškintis, tačiau nieko tokio nepasakiau, kad reikėtų šalinti. Nesąžininga taip:( Su vis pagarba Jums.Galite ir neatsakyti.

   • Bobutė

    p. Nesvarbu

    Negaliu sutikti su Tamstos teiginiu, esą ”LRT iš esmės yra eilinė parazitinė valstybinė įmonė”, kur… (Komentaras redaguotas A.R.)
    Manau, kad ji nėra eilinė, vien todėl, kad turi galingą instrumentą ne tik formuoti visuomenės nuomonę, bet ir įtakoti politikus bei jų sprendimus…

    O kai tuo užsiima siauri elžėesiniai pirmininkai – nieko gero nelauk, čia ne koks nors pavogtas nupiepęs milijonas…:)

    • Nesvarbu

     Bobute, „elžėesiniai pirmininkai“, čia Jūs apie vienos žurnalistų profsąjungos pirmininką p.Dainių Radzevičių?

     Aš tai manau, kad jis yra geras profsąjungos pirmininkas, veiklus. Nebent Jūs manote kitaip.

     • Bobutė

      Apie tą patį, Nesvarbu…

      Jis man primena patį tikriausią sovietukinį profsojuzo predsedateliu – tribūnoje – aršiausias kovotojas už profsojuzo narių teises, o nulipęs nuo jos (turiu omenyje tribūna)… Manau, žinot ką jie veikdavo…

      Be to, jei neklystu, minėtas ponas pretenduoja būti laikomas žurnalistu…

  • miela Bobute, skirtinguose balsavimuose dauguma ir mažuma pasiskirsto skirtingai. Kalbant apie šį konkretų balsavimą, mano nuomone, rezultatai buvo tokie tik dėl to, kad tarybos nariai ne visiškai įsigilino į siūlomą projektą.

   • Bobutė

    p. Artūrai,

    O ar nors kartą buvo, kad mažuma būtų tapusi dauguma?

    Kaip jau esu sakiusi, esu labai nekokios nuomonės apie žurnalistus (kaip visumą, žinoma, kad ir tarp jų yra vienas kitas padorus), bet pastaruoju metu linkstu prie nuomonės, kad žiniasklaidą, reitingų apklausoje, talpinčiau žemiau partijų…

    Reikia gi sugalvoti – slaptas audito ataskaitų aptarimas, slapti reorganizavimo planai ir t.t…. Ir čia LRT Taryboje…

    • miela Bobute, dar nebuvo, bet vis dar turiu vilties)

     • Bobutė

      Jooo, mielas Artūrai, kaip sakoma – viltis miršta paskutinė…:)

      Privalau konstatuoti, kad esate nepalyginamai didesnis optimistas nei aš…

 • Regis

  Komentaras pašalintas – A.R.

  • Regi, atsiprašau…

   • Regis

    Suprantu :). Ir pritariu, tokius Nesvarbiojo šedevro citavimus reikia irgi pratrint.

    Tik pasikartosiu, Nesvarbu, gal galit prieš viešai formuojant teiginius apie padarytas ir daromas nusikalstamas veikas pagalvoti ar bent galėsit įvardyti bent pavardes tų kurie pagal jus tai darė ir darys.

    • Nesvarbu

     turiu gerą labai įprotį- arams, regiams ir nerijams neatsakineti, nėra jokios prasmės.Tai jau atleiskite, už šią išimtį, daugiau taip nedarysiu:)

     • Regis

      Matyt labai savotiškas pas tamsta prasmės suvokimas. Vienur matai prasmę, kitur nematai.. Šiaip, jeigu turėtum tikrai gerą įprotį įsiklausyti kas pasakyta ar paklausta, tai suprastum, kad ne tik regiams taip gali atrodyti. Nu man neatsakei, atsakyk kitiems – kuo remiesi formuodamas viešai tokius teiginius?

 • Nesvarbu

  regi, padarysiu jau gal paskutinę išimtį ir pasinaudojęs Artūro išmintimi atsakau- dėjau ant tamstos interpretacijų mano užduotų klausimų temomis.

  • WU

   Kodėl taip nedraugiškai?

   • Nesvarbu

    WU, tai labai draugiškas atsakymas į kurį tikrai verta įsiklausyti.

   • Regis

    Spėju dėl to, kad nelabai ką gali atsakyti į savo „…“ (buvo nurodyta konkreti veika). Jeigu tai rašo tas pats Rolandas, tai turėtų žinoti (lygtais) teisinę atsakomybę už tokius viešus pamąstymus. O gal ir ant teisės jis „dėjo“..

    Nesvarbu ar Rolandai, tu džiaukis, kad Artūras pratrynė tavo sapaliones, nes kas nors iš LRT tarybos narių gali užsinorėti ir savo garbę ir orumą ginti.

 • Nesvarbu

  galiu pakartoti dar kartą, tikiuosi jau tikrai paskutinį: dėjau ant tamstos interpretacijų mano užduotų klausimų temomis.

  • Regis

   Tik nepervark taip „bedėdamas“ kiekvieną kartą.

 • Taip ir maniau, kad niekas iš kitų Tarybos narių nepakomentuos šio įrašo. Radzevičiaus trumpo kvyktelėjimo „kaip drįsti viešinti posėdžius!“ komentaru nelaikau.

  • kasblogo

   Ar tik ne dėl „pristatytas strutūros pakeitimo planas yra geras, nes geriau ką nors daryti, nei nedaryti nieko“ paviešinimo Radzevičius pyktelėjo? Aišku, nemalonu, kai tokį, kaip Gotika sako, kritikos neatlaikantį paaiškinimą kas nors paviešina.

 • Sapnas

  Daug ką pasako viena frazė: „dabartinio LRT vadovo visišką nekompetenciją vadybos srityje“. Taigi, ne kiekvienas TV vedėjas gali valdyti įmonę… vyrėjai gal sektųsi geriau.

 • Pingback: LRT KANALIZACIJA ARBA KĄ ŽMONĖS PASAKYS | uagadugu()

 • Pingback: LRT Taryba: retas atvejis | Artūras Račas()

 • Pingback: LRT taryba: ataskaita, atskiras tinklas ir etika | Artūras Račas()