LNK tinklelis…

Antradienį laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ Rasa Lebedevienė pasakos, koks geras ir nekaltas yra jos vyras ir kaip ji juo tiki.

Trečiadienį laida „Abipus sienos“ žada parodyti skandalingus įrašus, atskleidžiančius A.Valinsko ryšius su žmogumi, priskiriamu Kauno mafijai.

Ir kas galėtų pagalvoti, kad abi laidas sieja Rolandas Michalskis?

(8 balsų, vidurkis: 4,38 iš 5)
Loading...
 • WU

  Reitingai. Sia tema tarkuos iki balsavimo Seime ir po to dar truputi. Eiline dumu uzsklanda, tik neaisku kokia pabaiga bus ir kiek nukentesim.. Micha ir Valinskas sulauks Herostrato sloves, o televizijoms kodel to neishnaudojus..
  Atsiprausau del lietuvisku raidziu trukumo, esu isvykes, todel tenka rasyt telefonu.

 • slidi slidi
  Seimo kėdė:)

  (čia aš apie pirmininko vietą)

 • max

  skiriasi laidų finansavimo šaltiniai

 • jona…

  Dievuli, tik Tu vienas žinai, kaip aš pati sau dėkinga, kad jau beveik prieš trylika metų įsigijau palydovinę telesistemą… ir jaučiu begalinę pagarbą pačiai sau, kad sugebu visa tai valdyti: paieškoti naujų kanalų, išmesti visą iš eterio sklindantį mėšlą, sudėlioti kanalus man patinkančia tvarka… netgi dažnius ir kitus rodiklius pakeisti, ar įvesti naujus man vieni niekai… TV3, ar LNK man primena tarybinių metų fabrikėlių ir gamyklėlių saviveiklos būrelius, kurie privalomą dalinį ideologijos krūvį pakeitė gandelių /nebijau juos vadinti tiesiog pletkeliais/ skleidimu…

  • Rytis I

   Ne į temą, bet apie dievulį – Rugsėjo Pirmoji mokiniams prasideda mišiomis Katedroje. O jei „truputį kitoks“?..

 • backstage

  ARTURAI, NEMATAU EMEILO, KURIUO GALIMA BUTU BRUKSTELTI. TAI RASAU CIA:)

  AR TURETUMETE MINCIU STRAIPSNIUI APIE NAUJA VP10 BAJERI(SIANDIENINI NUMAVICIAUS PRANESIMA), TRIUKA, NUPUSIMA IR PAN? JUOLAB KAD TEN VISKAS LABAI PAINU, SUSIJE SU REZONANSINIAIS PROJEKTAIS IR POLITIKA.

  GAL?:)
  LABAI JAU SYKSCIAI SPAUDA PATEIKIA INFO, NEKALBANT APIE SPEJIMUS, SCENARIJUS IR T.T. MATYT VISI BIJO. O JUS GI NE IS TU?:)

  • nerijus

   backstage

   Šioje situacijoje, kaip ir viskas aišku..:
   arba- VP dešimtukas fiktyviai „išsiskirsto“, nes, yra abejonių, jog, bus areštuotas jų asmaninis turtas, kad padenktų skolą VST?

   arba- eilinė machinacija, kaip vilkiti procesą iki to laiko, kol su LEO projektu nieko nebus įmanoma padaryti..? ( kaip ir procesas su „Dalkia“- tylu, net ausyse spengia. Byla, kaip galvoju, vilkinama ne be priežasties, o dėl to, kad negalėtų nutraukti sutarties, nes ji teisme :) ? )

   Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, jog G.D. eilinė „makaroninimo“ specialistė ir nieko daugiau, kaip ir jos visa svita…

   • lida

    „yra abejonių, jog, bus areštuotas jų asmaninis turtas, kad padenktų skolą VST“, „vilkinama ne be priežasties, o dėl to, kad negalėtų nutraukti sutarties, nes ji teisme“ – va, kur auga visų galų specialistas (makaroninimo).

    • WU

     Ribota civilinė atsakomybė :)

    • nerijus

     lida

     keliu klausimus, nes man labai panašu, kad LEO procesas vilkinamas iš esmės ir su tikslu :)
     O jūsų gerb. prezidentė- užtilo.
     Kur dingo jos skambieji pareiškimai, kad jai nėra laiko trim mėnesiam.. ir lai dirba naktį..? PR- as ir nieko daugiau.
     Kas liečia A.V., tai jis man ne autoritetas, bet Jūsų gerb. prezidentė kuria pracedentą- „nėra ko aiškintis, nes ir taip viskas čia aišku“? Kas aišku? Kaltė įrodyta? Nuotraukos? Turiu foto su V.L. ir kas, tai nereiškia, kad aš jo gerbėjas…
     D.G. su šia pozicija aiškiai parodo, kad su kiekvienu, kuris stos „skersai“ ar „išilgai“, bus panašiai elgiamasi ir teisė čia negalioja, tai akivaizdu…
     Demokratija, tsakant- kaip kam patogiau…

     Kas dėl Sacharuko- žmogus išsigando, jog prisikalbėjo ir kontratakavo, o kas jam liko..? Už parašus atsakingas tik parašus renkantis asmuo :)
     Jis, man toks nuvargęs atrodo- tikras Sacharukas :)

 • Trka

  O pirmadienį (t.y. šiandien) „Kakadu“ rodo kaip Valinskas susimušė su partijos kolega, paskui Grinevičiūtė atskleis sąmokslą kaip Žiemelis ir Valinskas postus dalinosi, o mafijoziai užkulisiuose juo už virvelių tampė. „Dviratis“ vargu ar išvengs Valinsko paminėjimo. Ne tik pramogų, bet ir akivaizdžiai skandalų ir gelsvo žvilgsnio LNK. Gal todėl labai nemenka LT televizijos auditorija žiūri ne vietinės televizijos laidas.

 • A.G.

  Koks susidaro įspūdis, ne politikui.
  Bet žmonėms, kurie mąsto savo galva, o ne žiniasklaidos peršamai (R. Pakso odisėją prisiminus, kai žiniasklaida išmaudė žmogelius, geriau kaip nukvakėlius).
  Dabar elgiamasi gal kiek kitaip, – nors gal ir be reikalo bijomasi vėl numesti grėblį. Ir tarti – prašau, lipkite. Juk iš tiesų lietuvis ant grėblio lips tiek kartų, kiek kartų bus paprašytas (grėblių šalis, gal).
  Taigi.
  Vadinamieji dešinieji pirmą kartą istorijoje pripažino (manau tik po to, kai ES pareikalavo – kitaip gal…), kad prichvatizuotą (vogtą) turtą galima nacionalizuoti. Iki šiol kiekvienas išsižiojęs panašiai būtų apšauktas komunistų, raudonu ir pan.
  Kas toliau.
  Toliau – prichvatizatoriams pradėjo nepatikti Lietuva. Na nepatikti, kad prasideda vogto turto sugrąžinimo valstybei akcija.
  Jei jau Rusija, t.y. Rytai tai daro ir seniai (kai Tauta išsirinko jų gelbėtoją nuo tų vagių gaujų, gaujelių…).
  Tad prasideda prichvatizatorių konvulsijos. Bandoma griebtis šiaudo – pradedama pertvarka valdžioje, t.y. pradedamas A. Kubiliaus nuvertimas.
  Tam reikalingi keli paruošiamieji žingsniai.
  Juk pagal mūsų Konstituciją, yra trys valžios (antra – ne spikeris, bet Seimas. Atminkime šitai. Jis valdžia tampa tik vienu atveju, – jei reikia pavaduoti Prezidentą).
  Taigi čia A. Valinskas nei prie ko.
  Vyksta planinis pjudymas. To pjudymo pirma auka R. Valinskas (iškeliant Lietuvai seniai žinomus faktus apie jį, – tik vienu ypu). Nes per šitą figūrą įsiūbuoti valtį – joukun dabs (ir pagalbos tam, Lietuvoje kiek tik nori… ir už dyką).
  Pasakysiu taip.
  Dabar momentas yra tas Lietuvoje, kad gali atsirasti ne vadinamieji, o tikrieji dešinieji. Mano dešinieji. Ir to paties A. Kubiliaus vedami (kito šanso šiandien nėra).
  Ji yra tvirtas. Be to yra medžiojamas jau, tad kito kelio ir neturi.
  Gali pamaišyti tik du dalykai.
  Pirmas ar nelaiko lemiamam puolimui kompromato.
  Ar iš tiesų, pagaliau suprato, kad nacionalizacija pavogto turto yra kas kita nei užsidirbto (iki šiol – pavogtas buvo šventa karvė, nes šansųužsidirbti Lietuvai, tų pačių – nebuvo duota, tad ir lemta lig šiol).

 • J.naivusis

  O argi tai, kad į tą patį žmogų norima pažiūrėti iš visiškai skirtingų taškų yra taip jau blogai?
  Net ir į tokį niekadėją…

  Vis tik kaip mėgstame užspardyti. Turim gi kažkuom skirtis nuo elgesio pagal „daktariškus supratimus“ (po poniatijam)

 • KUR TIESA

  Kas bebutu, teisingumas nugales, as tuo tikiu ! O jums po 10 metu geda bus atsisukti ir pazvelgti… koki supuve buvot !!!

  • nerijus

   Kokių dar 10 metų? Žmonės jau po mėnesio pamiršta, jog Kirkilas buvo premjeras, neblaivus važinėjo Vidžiūnas, ir t.t., ir t.t.

 • Arminas Boguševičius

  O dar asilas laidoje „Antanėlio Lietuva“ Valinską buvo pasikvietęs pagirti.

 • nerijus

  Jei apie LNK tinklelį, tai, šiandien anonsavo „dvirčio“ žinias ir naująjį jų produktą- Lietuvos mitų griovėjai.
  Reiks žvilktert…
  Galvoju, kad šie personažai sukurti vietoj Adamkaus personažo, nes Grybauskaitės vaidmenio niekas nedrįsta imtis/ vaidinti :)