„Lietuva tiesiogiai: su V.Mazuroniu ir V.Andriukaičiu

Ką tik parėjau…

„Lietuva tiesiogiai“ su E.Jakilaičiu, V.Mazuroniu ir V.Andriukaičiu apie šiandieninį Konstitucinio Teismo sprendimą.

Buvo aiškiai per mažai laiko, nes daug temų liko nepaliesta. Bet žiūrėtis turėtų smagiai.

Kartojimas šiandien 21.55 per „Lietuvos ryto“ televiziją.

(3 balsų, vidurkis: 2,67 iš 5)
Loading...
 • O ekspertas Andriukaitis buvo??

 • briedis

  Nei čia bus diskusija, nei čia smagu- abu labu tokiu, tik iš varpinių kitokių.
  Nuobodybė- abu prognozuojami, kaip daugybos lentelės rezultatai. Statyčiau šimtą prieš vieną, kad Andriukaitis postringaus KT naudai (nes yra didelis to teismo gerbėjas ir aktyvus bylų iniciatorius), o Mazūronis šnekės kitaip, nes yra Pakso partijos funkcionierius nr.1.
  Kam dar čia laiką gaišti?

 • Xalabokaz

  KT man buvo smukęs labai žemai po R.Pakso apkaltos. Suvokiu tą KT nutarimą rašiuso žmogaus proto galią, – retas (jeigu dar kuris nors apskritai) būtų galėjęs kažką panašaus sukurti.
  Tačiau šiandien KT galėjo atsikelti ir iš politinės vėl tapti teisine institucija. Deja, nieko nuostabaus, nesugebėjo. O buvo taip paprasta – viso labo reiktų pažiūrėti vieno iš teisėjų atskirąją nuomonę. Elegantiškai parašė. Ir, svarbiausiai, teisingai.

  • Apžvalgininko nuomonė

   Nieko gero iš to Pakso nebuvo – ar jis buvo premjeras (lėkė ES siūlyti AE uždaryti ir pan.), ar prezidentas – jo chebrantai su jo pagalba (?) užsiėmė tikrai nederamais (o gal net nusikalstamais) dalykais, jis pats, atakuojamas už Borisovo paskyrimą, pradėjo blaškytis, pasimetė – kas yra neleistina vyr. vadui.

 • NiekurNeiva

  Įspūdis toks, kad p.Valentinas tokio rezultato ir tikėjosi. Gal net toks tikslas buvo.
  1. Ar galima teigti, kad R.Pakso strategija „arba aš partijos vadas, arba …nors ir tvanas“?
  2. Ar yra kokių objektyvių požymių (pvz. partijos rinkimų sąrašas), kad eKS atsistatydins ir gali būti išrinktas kitas T&T PARTIJOS vadovas? Pvz. tas pats p.Valentinas, jei jo šalininkų sąrašo viršuje įrašyta daugiau?

 • Audra

  Kas link konstitucinio teismo sprendimų-tai rašiau ir galiu pasikartot. Kalbantis su dvasiomis Kūris išžagino Konstituciją. Jo dabartiniai teisėjai užuot tą patvirtinę, pareiškė, kad Konstitucija tokia ir buvo su defektu. Juk pagal tuos šamanus išeina, kad mūsų Konstitucijoje randasi žmogaus teisių pažeidimas.

  • Apžvalgininko nuomonė

   E.Kūris buvo teisus – reikėjo kaip tai suriktinti netikėlius.
   Kaip tik tai patvirtina dabar Lrt.tv laidoje su Mazuroniu ir Andriukaičiu dalyvaujantis Šindeikis.
   Juokingiausia yra kada daktariukas – istorikas su architektu šneka apie teisę, kurios žinių neturi ir yra toje srityje paprasčiausi analfabetai.

   • GIGA

    Viską neginčytinai žino tik apžvalgininkas,tiksliau „apžvalgininko nuomonė“:)

    • Apžvalgininko nuomonė

     Šnekėk nešnekėjęs – ne lakūnams būti prezidentais.
     Be to, reikia draugus ir bendradarbius atidžiau rinktis, kad, tapus prezidentu, galėtum būti tikrai vyriausiu, o ne kieno tai pieška, po ko ir atsiranda tokie sprendimai.
     Žinia, paksų mylėtojai verkaus – sakys, kad gal nėra visai pagrįsta, gal trūksta to ar ano, bet dėl esmės visi sutinka – netiko tas žmogus tam postui.

 • Taškas

  Post factum. Tai kas iš tų diskusijų? .

  O 21.25 per BTV – Klivečkos „Sąmokslo teorija“

 • Sveiki, Artūrai.
  Aš šiek nesupratau, kai Jūsų buvo paklausta, ką Jūs konkrečiai manote apie Seimo Pirmininkę, tai Jūs ir pasakėte, ką apie ją manote, čia viskas suprantama.
  Tačiau po tokios įmantrios refleksijos Seimo Pirmininkė taip tiesiogiai nieko (truputį pamalė) ir neatsakė. Tada greitai šviesas išjungė ir pasakė, – susitiksime kitą trečiadienį.
  Kaip čia tokią alogiją suprasti? Toks jausmas, kad išeinama iš tos garantijos, kai rinkėjams yra viskas atsakoma. Sakykime, kad nors ir neteisingai, tačiau vistiek atsakoma, o dabar nieko..

  • Žymantai, tikriausiai kalbate apie LNK laidą. Nemačiau jos, todėl nelabai galiu komentuoti, nes įrašas truko apie tris kart ilgiau nei laida.

   Bet prisipažįstu, kad padariau klaidą – po ilgos pertraukos nuėjau į netisioginę laidą. Stengsiuosi jos nebekartoti.

 • Čia laida – Diagnozė: Seimas. LNK televizija

 • Vingių Jonas

  Norėčiau p-no Artūro paklausti, ar ekspertiškasis V.P.Andriukaitis rado Konstitucijos straipsnį, kuriame aiškiai parašyta, jog šiurkščiai pažeidęs priesaiką teisėjas nebeturi teisės būti ar tapti teisėju iki gyvenimo pabaigos? Ačiū:))

  • Jonai, jis neturėjo akinių…

  • Vingių Jonas

   Mačiau, kad akinių neturėjo laidos metu. Vadinasi, ir po laidos jų neturėjo. Supratau. Ačiū:)) Aš turėjau akinius, bet neradau:))