Labai trumpas žvilgsnis į prognozes…

Kaunas man, panašu, neįkandama mįslė…

Tačiau žiūrint į visą Lietuvą, nepaisant visų gudručių aiškinimų ir paburbėjimų, prognozuoti remiantis skaičiais ir balsavimo įpročiais, pasirodo, vis dėlto galima.

Konkrečiau tikrinsime vėliau.

(Dar neįvertinta)
Loading...
 • GIGA

  Panašu,kad prognozės gan tikslios.Kodėl Kaunas neįkandamas? Gi duomenų faktiškai jokių dar nėra…

  • Vingių Jonas

   Kodėl nėra duomenų iš Kauno? Faktiškai 9:0 TS laimi. Dar kažkiek buvo vilčių, kad Patackas apžais Juknevičienę, bet penktadienį buvo sušauktas TS aktyvo dok.filmo „Kita svajonių komanda“ nemokamas peržiūrėjimas, kuriame dalyvavo TS patriarchas. To peržiūrėjimo metu buvo pasiūlyta „susitvarkyti“. Tai ėmė ir susitvarkė:)

 • Fredis*

  TS-LKD Vilniuje ir Kaune laimi beveik viską, net prieš LRLS, tik Vilija ryškai pralošinėja V.Andriukaičiui ir D.Bekintienei nesišypso sėkmė, labai smagu, kad R.Dagys laimės prieš S.Girdauską, Darbo partija pralaimi visur viską, Vincei Vaidevutei kaip ir prognozavau labai apylygiai kaunasi su vienu iš DK (G.Dručkus), atrodo dar viena vieta bus šiai partijai. N.Puteikis laimi prieš R.Taraškevičių, labai malonus siurprizas. Gerai ir stabiliai pasirodo socialdemokratai.

  • Fredis*

   Vincė jau išsiveržė į priekį, laimėsime Kaune viską.

  • GIGA

   Reik paminėt,kad pralaimi Stundys,visiškai netikėtai fredžiams Matulas,Žeimys,Razma,TiT triuškina Kretingoje,Skuode TS visiškai beviltiškas,Gražulis aploš Bilotaitę,bet frediniai tai nutyli.Nebent va mano,mano šeimos ir kaimynų balsai „ištrauks“ R.Kupčinską…

 • suomis

  Aš nesu įsitikinęs skaičiavimo komisijų patikimumu. Arba, tai panašu į ligą.

 • Joris M.

  Kaunas – Lietuvos širdis! :D
  Pamačiau kol kas tarpinius rezultatus – euforija! Taip gerai net nesvajojau.
  Oho!

  P.S. Bent mūsų giminė (Kaune) šiame ture balsavo net aktyviau negu pirmame. Vat taip ir gaunasi su tais partijų rinkėjų aritmetiniais sumavimais. Taip paprastai sumuojant nesusiprognozuoja. Vieni neateina, kiti gadina biuletenius, dar kiti kaip tik mobilizuojasi.

  • suomis

   Umom Rosiju neponiat. :DDDD

 • Fredis*

  Jeigu A.Anušauskas įveiks P.Auštrevičių – TS-LDK Seime turės 30 mandatų.
  Liberalai, susiskaičiuokite savo mandatus.

 • Genijus
 • GIGA

  Fredi,23 mandatai buvo „asiliuko sapnas“.Mane džiugina,kad pralaimi Paulauskas,už šį mandatą respect Kreiviui,iš kitos pusės džiugu,kad Seime nebus Bekintienės :)

 • Pranas

  Kauno LSDP, DP ir TT rinkėjai geriau neateina, o atėję gadina biuletenį, nei balsuoja už DK. Sugadintų proporcija smarkiai šoktelėjo tarp I ir II turo. Va ir didelė mįslės dalis. Jei dar kas neaišku apie Kauną, kreipkitės, paaiškinsim…

 • Izbliondimas

  Kaip buvo teigiama, anuose rinkimuose pažeidimų buvo du kartus daugiau.
  Jau matosi, kad ir iš tų dabartinių yra ir provokacijų.
  Reiškia Lietuva pradėjo naudoti ir naujus juodųjų technologijų metodus.

  Antra. Tik šiuose rinkimuose, – atsistoja į savo vietas nauji dalykai. Kurie lig šiol buvo kaip ir pasakų srityje. Kalbu, kad pasitikėti rinkimų komisijomis buvo kvaila visada, pasirodo… jei stebėtojas dėl to ir į tualetą negali nueiti,nepalikęs kito vietoje savęs. Tai baisu.

  Tad ta jėga, kuri daug blogo padarė jau nuo 1990 m. vasaros nenurimsta. Lietuva, lietuviai matyt tik to ir yra verti. Niekdariai, trumpai tariant. O partijos šiuo atveju tik paprastų žmonių aukos, – aukos laimėti ir…

  O antrame turi išrinko tie, kurie neatėjo į rinkimus. Ypač Kaune. Vemti norisi ir ką čia daugiau rašyti.

  Ir čia neturiu nei vienų kuriems simpatizuočiau. Tokių Lietuvoje aš neturiu. Ne tik rinkikų. Politikų taip pat.

 • Mauras

  prognozuoti galima, o pataikyti sunkiau. Greitu žvilgsniu, paklaida apie 20%+, kas sakyčiau daugoka – nors kai kur skirtumas tik keli procentai.

  Išvados po ką tik pasibaigusios loterijos: AR paskleista žinia apie konservų mirtį buvo stipriai per ankstyva – visgi pasirodė AR wishful thinking, rinkėjai nepatvirtino. 2008-ais ištrintų iš politikos žemėlapio prunskienės ir paulausko pėdomis pasekė visi „taip“, atsivertę žiemelio „krikšioniai“ caplikas ir kompanija, bei karbauskininkai; neskaitau Baškienės, nes ji keistas fenomenas, kompetencija (…) ir rūpestingumu primena blinkevičiūtę. Jėgų konsolidacija politikoj akivaizdi, rinkėjai akivaizdžiai baudžia tuos, kurių nagai labiausiai riesti į save, ir tai matosi.

  Agurkichas neteko lyderio marškinėlių, bet vyriausybėj žinoma dalyvaus. Naujoji opozicija turint galvoje nepopuliarumą žiniasklaidoje ir provincijoje gavo nemažai balsų, bet nėra ypač stipri, todėl trejetas tvarkytis galės daug lengviau nei dabartinė dauguma – kas mano galva nėra gerai, nes rizikuojam turėti per mažai dialogo.

  • romas

   TiT yra durni ir nesukalbami. Manau, kad koalicija nebus labai stipri. Uspaskich norėtų koalicijoje liberalų.

   • GIGA

    o prasidėjo etikečių klijavimas:)Daktare,Romai,nepergyvenkit taip,jei ir nesujungs energetikos ir ūkio ministerijų,tai koks nors „durnius“ Vilimas Sekmoką deramai pakeis

    • romas

     GIGA, tiesiog pastebėjimas toks. Jiems jau vieną kartą nepavyko rasti kompromisus su koalicijos partneriais, pamenu. Nesitiki, kad TiT duos kokią nors reikšmingą ministeriją, o tai ir gali būti nesantaikos pradžia. Iš tikro, jei perspektyvos atrodytų puikiai, Uspaskichui liberalų netrūktų.

     • GIGA

      Nu Mazūronis pakeis Kazlauską,o Žemaitaitis – Šimašių.Ar tai reikšmingos ministerijos nežinau,bet faktas,kad renovacija pajudės iš mirties taško:)

     • romas

      Mirties taške renovacija buvo 2009m. Dabar, beveik garantuoju, kad atėję nieko sistemoje nekeis, nes procesas yra pajudėjęs. Naujos sistemos atidirbimas kainuotų laiko, o rezultatais pasigirti norėsis greitai.

     • suomis

      Jo, Mazuronis tikrai gali būti aplinkos ministras. O kaip kažin Balsys ten įsikomponuotų?

     • romas

      Aplinkos ministerija – labai svarbi, bet ne pati svarbiausia. Aš sakiau, kad postų skirstymasis, gali būti nesantaikos pradžia, bet gali ir nebūti. Kažkodėl atrodo, kad DP ir TiT nėra labai geri partneriai, todėl ras dėl ko susipykti. O Gražulis ir su socdemais ras dėl ko.

  • Maurai, neuvo jokio wishful thinking. Ir nesakiau aš, kad konservatoriai mirė. Paskaitykite dar kartą labai atidžiai ką parašiau. Jei nesunku.

   • Mauras

    tiesiog manyčiau kad skelbti apie konservų prasidėjusį nykimą, agoniją ir t.t., išvadas darant palyginus šiuos rinkimus su 2008-ais, kas buvo jų žvaigždžių valanda, už sąrašą pirmam ture gavus 20% mažiau balsų, jau gerokai per anksti. Ką tada reikėjo sakyti 2000-aisiais, kas konservams buvo katastrofa? 2008-ais – pasikartosiu – kairiųjų impotencija ir mėtymasis pinigais, visokie Leo LT ir t.t. buvo visus užknisę negyvai, ir ore jau tvyrojo jau kieto nusileidimo nuotaikos, taigi jie iš nestabilaus elektorato gavo ir nemažai „prieš kairiuosius“ balsų.

    Nors sakyčiau silpnėti prielaidos yra, ir ne tik jiems, tačiau paremtos ne plika statistika, kuri labiau iliustruoja nuotaikų, vertinimų ar su nauja valdžia susijusių iliuzijų ir visos tos emocinės mišrainės įtakoto aktyvumo kaitą, nei pokyčius stabiliajame elektorate.

    Beje, kaip manote, kiek ir už ką šiuose rinkimuose balsavo jaunimas? Atmetus migraciją, balso teisę turinčio jaunimo per 4 metus padaugėjo ~100+ tūkst. Liberalų sąjūdis gavo 1 mandatu mažiau nei 2008-ais, kas atrodo neblogai, turint galvoj kontraversiškai vertinamą Steponavičiaus vadovavimą švietimo sistemai. Dauguma nebalsavo, ar už magišką 1509?

 • gato

  Viskas su tuo Kaunu aišku, kaip ir Klaipėda ar Panevėžys visada palaikė dešiniuosius. Tik dalis dėl smagumo už marginalus prabalsuodavo. Nenustebino ir šįkart.

 • Miroslavas

  O kas čia rašė, kad TS nykstanti partija. Norai neišsipildė. Ji užimą antrą vietą Respect. Joje daug jaunų gabių jaunuolių.

 • romas

  Rezultatai – labai įdomūs. Įmanoma net ir mažumos vyriausybė, paremiant TS ir LS, todėl socdemai gali derėti kietai.

 • dpd

  Kaunas tai ne Garliava. Suprantama dėl ko galėjo kilti abejonių, bet Kauno elektoratas liko ištikimi savo politinėms nuostatom, kurias demonstravo jau eilę metų