Konservatorių viešieji ryšiai: kaip nulį sumažinti perpus… Nebejuokinga

Konservatorių frakcija šiandien paskelbė labai smagų pranešimą:

Taksi bei maršrutinių taksi bendrovėms mažesnis mokestis už automobilius

Šiandien Seime pritarta LR Laikinojo mokesčio už juridinių asmenų valdomus automobilius įstatymo pataisai, kuri numato, kad taksi bei maršrutinių taksi bendrovės nuo 2009 m. sausio 1d. už automobilius mokės mažiau.

Kaip teigia vienas iš minėtos įstatymo pataisos iniciatorių TS-LKD frakcijos narys Vitas Matuzas, nuo 2009 m. sausio 1 d. iki tų pačių metų. gruodžio 31 d. taksi bei maršrutinių taksi bendrovės už automobilius mokės perpus mažesnį mokestį.. (t.y. Vietoj 150 Lt. – 75 Lt. per mėnesį).

—————————————————-
TS-LKD atstovė spaudai Estela Mažonaitė

Mob. tel. +370 68793509

Jei žmogus nieko nežinotum, skaitytum sau ir džiaugtumeisi: koks geras tas mūsų Seimas, o ypač TS-LKD frakcijos narys Vitas Matuzas, kuris pasiūlė, kad taksi ir marštrutinių taksi bendrovės jau nuo kitų metų pradžios mokėtų „perpus mažesnį mokestį“ už automobilius.

Gerasis Seimas tokį pasiūlymą įvertino ir, atmetęs drakonišką naujosios Vyriausybės siūlymą (koks sutapimas, kad jai vadovauja TS-LKD pirmininkas A.Kubilius) pritarė išmintingam V.Matuzo pasiūlymui.

Taksi ir maršrutinių taksi bendrovės tikriausiai džiūgauja ir nuolankiai dėkoja V.Matuzui ir visam Lietuvos Seimui…

Taip tikriausiai atrodo pačiam V.Matuzui ir E.Mažonaitei.

Bet, mielieji, gal nejuokinkite pasaulio, nustokite tyčiotis ir nelaikykite kitų visiškais kvailiais. Viešieji ryšiai – geras dalykas, tačiau perlenkti lazdą vis dėlto nepatartina.

Jei jau labai norite pasireklamuoti, tai parašykite, kad  V.Matuzo siūlymu, tų pačių konservatorių įvedamas naujas mokestis taksi ir maršrutinių taksi bendrovės nuo Naujų Metų bus mažesnis nei visiems kitiems.

Juk tikriausiai abu mokėtės mokykloje ir jei ją sugebėjote baigti, tai turėtumėte žinoti, kad neįmanoma „perpus sumažinti“ to, kas neegzistuoja.

Kartais gal vis dėlto prisiminkite, ką kažkada Baltijos valstybių vadovams patarė J.Chirac’as…net jei jis tada ir nebuvo teisus.

(5 balsų, vidurkis: 4,20 iš 5)
Loading...