A.Valinskas kol kas (net?) trečias. Pirmauja…viešieji ryšiai

Joniškėlio miesto svetainėje lankytojams siūloma atsakyti, už ką jie balsuos Seimo rinkimuose.

Kol kas rezultatai tokie:

 1. Eugenijus MALINAUSKAS (socialliberalas) 46,6 proc.
 2. Artūras LAKTIONKINAS (liberalcentristas) 19,9 proc.
 3. Arūnas VALINSKAS 16,8 proc.
 4. Antanas MATULAS 15,8 proc.

Kaip dažnai pasitaiko pastaruoju metu, socialliberalų rezultatai šiek tiek stebina. Gali būti, žinoma, kad iš 292 balsavusių tie 136 balsai už E.Malinauską atkeliavo iš Gedimino prospekto Vilniuje.

Nors gal ir ne – E.Malinauskas yra buvęs Pasvalio rajono savivaldybės narys, be to, sprendžiant iš biografijos, žmogus anuose kraštuose gerai žinomas.

Bet stebina ir A.Valinsko rezultatas – tikrai nemaniau, kad net šeštadalis rinkėjų gali sugalvoti balsuoti už jį ar visą „žvaigždžių“ partiją…

Šiek tiek stebina ir A.Matulo ketvirtoji vieta, ypač turint galvoje tai, kad konservatoriai pastaruosius savivaldybės rinkimus ten laimėjo. Ir laimėjo gana įspūdingai.

Bet šiaip jau eksperimentas labai įdomus ir daug ką pasakantis.

Ir nebūtinai vien apie rinkėjų pasirinkimą – gal net daugiau apie partijų viešuosius ryšius:)

Ir apie didėjančią interneto reikšmę ir jo poveikį…

(2 balsų, vidurkis: 3,00 iš 5)
Loading...
 • Matulas sukliude zmonem ziuret krepsini, todel dabar jau nieko asmenishkai nelaimes.

 • Anonimas

  Racai, savo puslapyje apklausa paorganizuok :)

 • Anonimas

  Išgyvenome klounus Vilkaitį, „vadybos bakalaurą“ Šustauską ir pan., išgyvensime ir „teisės magistrą“ Valinską, su visa gimine, draugais, draugėmis ir jų giminėmis.

 • Anonimas

  Na ką, matyt galima sakyti, kad klounų laikai baigiasi neprasidėję. Jei net partijos lyderis tesugeba surinkti varganus 17 proc ir trečią vietą (ir mažiau už bent jau man niekad gyvenime negirdėtą Lationkiną), reiškia Lietuvos reikalai ne tokie ir blogi.

  Bėje, įtariu, kad realiuose rinkimuose žmonės balsuoja atsakingiau nei internetiniuose, taip kad reali situacija- dar geresnė.

 • Dalinai pritariu Egidijui. Kas išgyvens (šuo ir kariamas pripranta), kas pasitrauks į užsienį, o kai ko gal ir visai nepalies. Juo labiau kad Valinskas greičiausiai nėra blogiau už konservatorius su jų šeimos koncepcijomis.