Konservatoriai grįžta prie tradicijų

Vilniaus savivaldybės konservatorių frakcija šiandien paskelbė pareiškimą:

Šiuo metu Vilniaus miesto savivaldybėje esančios valdžios nesugebėjimas spręsti vilniečiams aktualių klausimų bei juos nuolatinai krečiantys skandalai dar kartą parodo, kad populistiniais pažadais paremtos programos yra tik rinkėjų apgaulė siekiant naudos sau.

Siekdami kuo greičiau suformuoti naują rinkimų programų įgyvendinimo pagrindu sudarytą daugumą, remiame Liberalų centro sąjungos ir Liberalų sąjūdžio bendrą iniciatyvą  bei kviečiame ir kitas tradicines Vilniaus miesto savivaldybės taryboje esančias partijas jungtis bendram darbui.

Kaip greitai viskas keičiasi: dar visai neseniai konservatorių lyderis K.Masiulis kaltino liberalcentristų vedlį A.Zuoką korupcija ir ant kiekvieno kampo vadino jį abonentų, teigdamas, jog niekada su juo nesitaikys ir nesitrauks iš kovos prieš korupciją kelio, o dabar štai konservatoriai jau remia A.Zuoką ir kviečia paremti jį visus kitus.

O pamenate, juk Liberalų Sąjūdis atsirado todėl, kad dalis liberalų negalėjo susitaikyti su „abonentu“?

O štai šiandien jau bendra iniciatyva. Ir į rinkimus, atrodo, žada eiti kartu. Gal net sąrašo pirmas numeris bus „Abonentas“.

Tokios štai Lietuvoje tradicijos.

Todėl ir partijos tradicinės..

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...