Mes pralaimėjome… O galėjome…

Pirmavome nuo pat pirmosios minutės…

Iki pat ketvirto kėlinio pabaigos…

Ir… pralaimėjome.. nes nesugebėjome išsimesti kamuolio iš užribio per paskutinę ataką…

Buvo labai apmaudu…

Ir mes ten buvome, ir alų gėrėme… ir švęsti nebuvo ką… Ir mums abiems buvo liūdna…

Lietuva- Prancūzija – 55:57

Moterys yra moterys – jos nenuspėjamos… Čia taip mano moteris sako…

Ech…

(7 balsų, vidurkis: 3,43 iš 5)
Loading...
 • austras

  Užjaučiam ir mes, iš Vilniaus… :)

 • Julius

  p. Artūrai, i Rygą reikėjo per Lenkiją važiuoti, o ne per Klaipėdą. Ten būtumėte pigesnio alaus paėmęs. Gal būtų kelionė atsipirkus :)

 • TIMIS

  o tai ka jau kalbeti apie zalgiry :D

  • Julius

   o prie ko čia Žalgiris?

 • Apie ką čia? Nieko nesupratau.

  • Smilga

   Ech, pralaimėjome ir su Baltarusijos komanda. Kažkas į Rygą nuvežė nesėkmę…..

 • Šmočiukas

  Na, nenoriu būti niurzglys, bet man abejonių kelia trenerio darbas… Visada maniau, kad Paulauskas geras treneris, bet arba jis nesugeba vadovauti komandai, arba komanda visiškai neįgali įvykdyti jo reikalavimus. Pažiūrėjus, kaip lietuvaitės 4-am kėliny žaidė prieš aikštės gynybą, tai verkti norėjosi. Be to, kiek kartų buvo likusios kelios sekundės, ir reikėdavo išsimesti kamuolį (įskaitant ir paskutinę „ataką“), tiek kartų nesimatė jokios minties ar derinio.
  Be to, jau trejos varžybos pralaimimos jų pabaigoje, o tai irgi nepuošia trenerio.
  Kita vertus, sutinku su Paulausku, kad teisėjavimas yra gana abejotinas, nes leidžiama akivaizdžiai daužyti per rankas arba kūnu žaisti „į korpusą“(ypatingai turkėms ir prancūzėms). Ar tai leidžiama ir lietuvėms, suabejočiau… Be to, lietuvių krepšinis visada buvo inteligentiškas, dėl to kartais nukenčiame prieš „kaimietišką“ krepšinį. Vyrai po varžybų su NBA rinktine irgi rodydavo iki kraujų „be baudų“ nudaužytas rankas :)

 • Šmočiukas

  P.S. ne į temą.
  Artūrai, kadangi palaikote lietuvių kalbą ir rašybą (pagarba už tai), pasikeiskite kabučių formatą ir šiuo metu mano viršuje matomą „6 KomentarŲ į…“
  Gal nebūtų sunku žodį „komentarai“ linksniuoti, o formuluotė „Komentarai į (tekstą)“ man irgi įtartina :)
  Na, ir po skaičiaus esantis žodis „Komentarai“, ko gera, nebėra sakinio pradžia, todėl turėtų būti rašomas mažąja.
  P.P.S. nesu kalbininkas, galiu ir klysti :)

 • Mykoliukas Beraštis

  Jei Bobutė turėtų …, tai būtų Seneliu. Moterys yra dar ir kaip nuspėjamos. Visada žinai, kada kokią nesąmonę iškrės. Bent aš savo Šuns širdimi visada jaučiu. Muse, tarkite žodelį!

 • lunizz

  Esu linkęs iš dalies sutikti su Šmočiuku… R.Paulauskas – nėra blogas treneris, tačiau jo darbu šio čempionato metu pradėjau labai labai labai abejoti. Jo prieš rungtynes atliktas darbas vaisių duoda iki didžiosios pertraukos, o po to… Žinoma, rinktinė turi labai didelių problemų su gynėjomis, ypač su įžaidėja, tačiau tai buvo seniai žinoma. Reikėjo sustatyti viską, žinant šia problemą.

  Dabar po tokių pabaigų, belieka ne tik žaidėjas, kurios šimtu procentų atsiduoda, kaltinti, bet ir strategą. Tačiau nenuleiskime rankų: laimime prieš baltaruses ir itales bei žengiam į ketvirtfinalį.

 • nerijus

  Apmastei savo klaidas?
  :)

 • Virgi,
  Čia tu?

 • Mykoliukas Beraštis

  Ne Valiau, čia aš :D

 • 7x

  „Pirmavome nuo pat pirmosios minutės…“
  Šiaip tai pirmavo rinktinė, o ne „mes“ :).

  • WU

   Ne. Pirmavom nuo pirmos minutės mes, o pralaimėjo rinktinė..

  • Šmočiukas

   Pirmavo LIETUVA. Jeigu Lietuva – ne mes, tai kas tada mes?

   • 7x

    „Mes“ esam žmonės (bent dauguma mūsų), gerbėjai, žurnalistai, studentai, politikai ir santechnikai. Bet ne krepšininkai. Ir pirmavo ne „Lietuva“, o merginų rinktinė. Lietuvos vardu teismo nuosprendžiai priimami, o ne krepšinio krepšinio rungtynės lošiamos.

    • Šmočiukas

     Keistas jūsų požiūris, sakyčiau, kažkoks formaliai teisinis, neveltui apie teismą rašote :) Galbūt nesat krepšinio gerbėjas, ar išvis ne lietuvis (kas nėra blogai).
     Jei aš ne aklas, tai ant žaidėjų aprangos, rungtynių švieslentėse ir pan. rašoma yra LIETUVA. Rungtynių komentatoriai arba žiniasklaida po varžybų irgi sako: laimėjo/pralaimėjo Lietuva. Gerbėjai tribūnose irgi skanduoja Lietuva, tuo, beje, prisidėdami prie žaidimo. Jie – irgi Lietuva. O jeigu jūs nesijaučiate Lietuvos dalimi, kuomet mūsiškiai laimi, tuomet jums užuojauta.

     • 7x

      Vyrų krepšinio fanas esu gana didelis, nors pastaraisais metais dėl televizoriaus neturėjimo turėjau didele dalimi atsisakyti šio malonumo :). Ir, deja, savo malonumui pažaisti kažkaip neišeina. Dėl moterų krepšinio, tai jis man ne itin įdomus ir kartais, akį užmetus, atrodo, kad jis neįdomus net pačioms žaidėjoms (vau – per WNBA rungtynes prieš kelis metus pirmąkart įdėjo į krepšį!! ne, neskambiai įdomiai).
      Ir nors suprantu, kad žiūrėti rungtynes sergant už kurią nors pusę yra daug smagiau, tačiau Lietuvos rinktinės pergalės nelaikau „Lietuvos“ pergale – tai paviršutiniškas patriotizmas ir savęs glebiasčiavimas be pagrindo, nieko daugiau.

 • Mykoliukas Beraštis

  Virgiau, kaip ir įsakyta, aš „ša“.

 • Keista situacija, Arūnas su Giga dingę. Virgis su Fredžiu komentuoja…
  Virgi, kad suprasti kokioje esame situacijoje, gal gali informuoti visus ar tu vis dar galvoji, kad Valinskas yra nepelnytai sudirbtas Tautos gelbėtojas? Ką galvoji apie Stomos demaršą?
  Nekantrauju pamatyti kaip Virgis su Giga diskutuoja apie Valinską :)

  • Fredis*

   Valentinai, daug įdomesnė tema – kas labiau nusipelnę būti opozicijos lyderiu: socialistai-socildemokratai, ar trečiojo kelio atstovai Uspaskich, Paksas? Šie du veikėjai labiau linksta link liberalizmo. Kiti liberalai – koalicijoje, matyt greitu laiku susijungs į vieną partiją. Jei taip atsitiks, tai socialistai greitu laiku (artimiausioje 4-8-12 metų perspektyvoje) nebus valdžioje. Man tai yra gana džiugus faktas, štai ir delfy kabo staripsnelis, kad R.Dagys – už sočias, ilgas ir laimingas motinystės atostogas (išmuša argumentus iš tų kodėl reikėtų balsuoti už socialistus).
   Laukiu Regio, Auksinio kardo ir austo komentarų iš vienos pusės ir GIGOS, Arūno, Virgio – iš kitos. Na, ir žinoma nepriklausomo, autoritetingo ir gausiai praturtinto vitaminu B (alus, mielės, apyniai) žvilgsnio iš Prahos (Mykoliuks Beraštis).

   • 7x

    Pirmiausia, tai socialdemokratai tokie pat socialistai, kaip Valinskas – profesionalus politikas. Visos partijos Lietuvoje linkusios į dešinę, o tai, kad pas socialdemokratų partijos atskirus veikėjus kartas nuo karto prasiveržia kairiosios idėjos, tereiktų džiūgauti, mat socialinė nelygybė, atskirtis yra gana didelė, valstybė nesugeba garantuoti kokybiškų viešųjų paslagų, regresiniais mokesčiais yra apmokestinti mažiausiai gaunantys ir taip toliau.
    O kalbant apie liberalus, tai jų liberalizmas apsiriboja laisvosios rinkos garbinimu ir stambiojo verslo protegavimu. O liberalizmas yra kur kas daugiau nei tai – tai siekis užtikrinti kuo platesnį teisių spektą, nepažeidžiantį kitų teisių, tai lygiateisiškumo užtikrinimas, kova už stigmatizuotų grupių teises. Žodžiu, ir „socialistai“ ir „liberalai“ pas mus yra nevykę ir džiaugtis, kad homofobiški naciukai iš Tvarkos ir Teisingumo ar verslininkų šutvė iš Darbo partijos kartu su trankyti-galvą-į-stalą verčiančiais konservatoriais ilgą laiką liks valdžioje tai tas pats, kas kakoti ant Visuotinės žmogaus teisių deklaracijos.

  • J. naivus

   Taigi, būtų įdomu…

  • Valentinai, vadinasi Arūnas su Giga tai iš tikrųjų Virgis su Fredžiu, tik karts nuo karto pakeičia pseudonimus! :D O šiaip jie visi yra Artūras x)) Čia vieno iš jų stiliumi dėstau…

   • Fredis*

    o Lia* yra puse etatato BNS’e dirbanti Račo sekretorė, laisvalaikiu studijuiojanti filologiją. Kas yra Valentinas?
    Tačiau, gerbiamosios ir gerbiamieji, norėčiau, kad visi pasisakytumėte mano iškeltu opiu klausimu – kas yra vertesnis opozicijos lyderio vardo ir jūsų matymas, perspektyvos, mūsų valstybės tolesnės raidos prognozės.

    • WU

     Graužinienė ar Mazuronis? O ko čia būti vertam? Vietos valdyboje, didesnio priedo ir automobilio, tegul perpjauna gerkles vieni kitiems dėl šio posto..

  • WU

   Visi išplaukė kartu su Valinsku į Nidą aptarti partijos reikalų..

  • Arūnas

   Valentinai, namanau, kad tu pasiilgai mano komentarų. Greičiau SAVO ATSAKYMŲ Į MANO KOMENTARUS. O tavo atsakymai labai lėkšti ir neįdomūs. Aš jau tave kartą pavadinau mažu kaprizingu vaiku. Galiu tai pakartoti ir dar kartą. Tik mažas ir kaprizingas vaikas gali rašyti, kad jo tikslas erzinti Arūną su GIGA, o po to dar ir skųstis, kad nuo erzinimo labai pavargsta. Užjaučiu tave, Valentinai, bei noriu, kad nors šiek tiek pailsėtum :)
   P.S. Jei rimtai – visą savaitę turėjau žiauriai daug darbo. Kita irgi bus „visas sultis išspaudžianti“.
   P.P.S. nerijau, čia nuoroda, kurios prašei (filmas Water): http://ifolderlinks.ru/filmy/voda-water-1985-dvdrip.html

   • Arūnai,
    Labai daug mąsčiau apie mudu ir nusprendžiau, kad esi visiškai teisus. Aš buvau it mažas, kaprizingas vaikas, tenorėjau tik erzinti tave su GIGA, rašyti visokias nesąmones ne į temą. Juo labiau, kad tai yra lėkšta ir neįdomu. Bet dabar aš pasikeitęs. Kažkas lūžo manyje, mano požiūryje į dalykus ir dabar gyvenu vienintele viltimi – gal tu kada nors pašauksi mane:
    – Bendraminti!
    Beje, kaip psichologės meilužis, esu sužavėtas tavo įžvalga apie tai, kad laukiu ne tavo komentarų o savo atsakymų į juos. Taip giliai kapstyti galėtų gal tik koks Navaitis.
    Laukiu Arūnai tavęs grįžtant. Man tavęs labai prireiks, nes grįžo Virgis. Vėl laukia batalijos už ir prieš Valinską. Bus nelengva, bet suvieniję jėgas gal bent jau nepralaimėsim :)

 • J. naivus

  “Mes pralaimėjome… O galėjome…”

  Ši antraštė puikiai tiktų platesnei temai, gal net apie Antrąją Lietuvos respubliką.
  Negi tai dėsninga, kad baudžiauninkų ainiai gali būti tik kumečiais?

 • Šmočiukas

  Neatsibosta verkti, gerbiamas kumety?

  • J. naivus

   Aišku, dainuot smagiau, tik net linksmos dainos nejuokina

   Всё хорошо, прекрасная маркиза
   Всё хорошо. как никогда
   К чему скорбеть от глупого сюрприза
   Ведь это право ерунда
   …..
   …..
   …..
   Узнал ваш муж, прекрасная маркиза
   Что разорил себя и вас
   Не вынес он, подобного сюрприза
   И застрелился в тот же час

 • Mykoliukas Beraštis

  Фредис, ну погоди! Мы еще поговорим про витамин Б в темноте, одни, за углом Латвю улици. Вы еще мне попляшите, Бриедис…

 • Šmočiukas

  Mykolai, alkoholio poveikis jums ne į gera. Be to, dažnokai kažkaip vartojate… :)

 • Mykoliukas Beraštis

  Ach, tai Jūs tas kaimynas, kur skambina į mano darbovietę ir klausia, kiek puodelių šalto vandens išgėriau ryte ir kiek alaus parsitempiau vakare iš pardės. Och Jūs… toks anoks…

 • Musė

  Vau, žiūrau, visi pagrindiniai klounai susirinkę :) Šalin rankas nuo Mykoliuko!

  • Vasia

   Muse, o Mykoliukas tai Brauzdazkaites vyras ?

 • LOL

  Isties turiningos ir dzentelmeniskos diskusijos. Senokai bebuvau cia. Progresas akivaizdus. Maldauju leisti sugrizti. Truksta kaip oro ir vandens. Visada Jusu. Kuo nuolankaiausiai…

 • Mykoliukas Beraštis

  Vasia, rankas nuo Musės! Dar lįsit į akis, būsiu Jūsų vyras, pagal Gender Loop programą. Princas & Princas.

  • Kunas

   Oho, štai kodėl šis tinklaraštis geriausias! Čia klesti demokratija ir lygios teisės! Ir tas demokratijos ir lygybės buterbrodas kaip kokia druska išskirtiniu intelektu pabarstytas. Sveikinimai!

 • A.G.

  Čia žiūriu kaip po senoviškos kaimo veseilės (kai ant galvos verdama vienas kibiras putojančio)ir kai kalbasi keletas iki paryčių (praktiškai iki naujo stalo padengimo)užsibuvusių prie stalo svečių.
  Pšeprašem panie.

  Čia kažkas vis galvoja vienu klausimu – apie opoziciją.
  Esu tikras, kad Lietuvai jau tas visiškai nėra svarbus voprosas.

  O kuo čia žurnaliztai bandys sudominti mus – tai tikrai yra įdomu (juk gazietų prenumerata vienų jau baigėsi, kitų jau ant dienų…).
  Žiūriu, kad lrytas šeštadienį jau buvo panašus į tą, kurio ne tik antraštes skaičiau (nors ką – jau niekaip neatmenu, bet jei nors biski vėl žvilgtelčiau…).
  Taigi, gana.
  Čia neužsukau nei karto – galvojau, kad bus apie sportą, tvojų…. biskį reiškia prašoviau, bet ratams užtat buvo lengviau musėt.

  • Musė

   Štai kas būna, kai tėtis išvažiuoja iš namų ir palieka vaikus vienus be priežiūros…. :)

   • A.G.

    Jo jo, gali ir šukių rasti…

 • Jonas

  Gerbiamieji, neužsimirškite, jūsų švelniai apibūdinant nusikvailiojimus skaitote ne tik jūs. Yra etikos ribos, nepamirškite, kad ir tinklaraščio šeimininkui netiesiogiai krenta tai, ką jūs čia parašote

  • WU

   Aš galvojau, kad į delfi.lt pataikiau :)

 • Regis

  Matosi, kad tinklaraščio šeimininkas sureagavo į visą šį jovalą. Ko gero pirmą kartą toks didelis komentarų pašalinimas (> 30). Neblogai. Vienas pilietis dėl kol kas neaiškų priežasčių kankinamas noro kiekvieną sutiktąjį išvadinti ar sumušti, kitas pilietis atsibudo po ilgo miego kankinamas noro prikelti tautą..

  Niekas nežino, gal kokios planetos paskutiniu metu ne ta puse pasisuko?..