Kodėl veržiamasi į „važinėjantį cirką“?

Žiūriu kandidatų į Europos Parlamentą debatus…

…Įsipyliau kavos, ateinu ir girdžiu R.Miliūtės frazę:

Klausykite, baikite bumbėti, ateis jūsų eilė ir paklausite

Ji buvo skirta partijos „Lietuvos kelias“ atstovui…

O po to pasirodė apsaugos darbuotojas ir su tuo atstovu meiliai pakalbėjo. Tiesioginiame eteryje.

Va čia tai debatai…

G.Akelaitis ir M.Subelis nepakartojami

O S.Stoma Europos parlamentą vadina „važinėjančiu cirku“.

Bet labai nori ten patekti.

Gal turi užslėptą klouno talentą?

(17 balsų, vidurkis: 4,41 iš 5)
Loading...
 • aušra maldeikienė

  aš irgi žiūriu. Ypač įdomu, kad Europaralmente rusų kalba (šalia anglų ir prancūzų) paskelbta oficialia ir dar, kad Lietuvos europarlamentarai esą siūlė, kažkokias įstatymų pataisas, nors ten įsįatymų net nėra…
  Šašip tai pirmą kart įdėmiai žiūriu tokias laidas, linksmiu nei Klausimėlis

 • WU

  Lietuvos kelias? Aš nenoriu eiti tuo keliu.. Dabar geriau suprantu, kodėl tokios didelės ES dotacijų sumos skiriamos Lietuvos keliams remontuoti..

 • Skaitytojas

  Man patiko jos „blitz“ turnyras :) Galėtų tokios iniciatyvos politinėse laidose tapti tradicija :)

 • as

  Žaviuosi Miliūte. Ypač po šiandieninės laidos.
  Stebiuosi Stoma. Ypač po šiandien..

 • nerijus

  Turi ne klouno talentą, o dresuotojo :)

 • nerijus

  Stebėtina, bet kiekvienas klausimas jiems „labai geras“…Čia pastebėjimas :)

 • WU

  Klausimas J. Imbrasui :- „Ar jums neatrodo, kad EP yra homoseksualu buveinė?“ :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 • nerijus

  Imbrasui buvo užduotas labai smagus klausimas dėl homoseksualų EP.
  Būtų keista, jei nebūtų jis užduotas? :)

 • WU

  J. Imbrasas: „Mazuronis užėmė trečią PRIZINĘ VIETĄ“ :DDD
  Siaubas nebegaliu :))) Tokių debatų nesitikėjau..

  • Tik nesakykit, kad iš Imbraso tikėjotės filosofine įžvalga, minties tyrumu ir konstrukcijos grynumu pribloškiančių atskleidimų :) Didesnis džoukas už Imbrasą EP gali būti nebent Murzos įsirašymas į Defamacijos lygą ar Michaelo Jacksono bandymas įsidarbinti berniukų aukle :)

   • WU

    Aidai, nesitikėjau, bet vis tiek juokinga.. Tik nesakykit, kad Jūs nesijuokėt..

    • Tai, kad jis nuo seno yra vietinis Ricky Gervais :) Ką bedarytų, ar gėjus vaikytų nuo žaliųjų vejų, ar muštų Usaino Bolto sprinto rekordus pėdindamas nuo Antakalnio iki savivaldybės, ar dar ką… Tikro talento joks TiT neužmaskuos :)

   • nerijus

    Aidai
    Įžvalga aklai taikli :)
    EP rinkimai bus nuobodūs, kaip ir prezidento.
    Dviejų metų balsavimo maratonas, jau pabodo žmonėms- žiūrovams.

  • nerijus

   Kuo toliau, tuo labiau nusiviliu visomis partijomis.
   Eina ir nežino kur ir ko eina. Svarbiausia- noras. Noras pailsėti ir gerai gyventi. Įsivaizduokim, kaip gera, kai nematai Jakilaičio, Miliūtės, Račo, Janutienės ir t.t. Tiesiog, ramybės oazė.

   Kai išgirstu, kad nuo to, jog jie laimės EP rinkimus pagerės mūsų gyvenimas. Tai didesnių/stipresnių argumentų nebereikia. Juokas pro ašaras…

 • WU

  Imbrasas jaučia, kad kiekvienas iš užduodančių jam klausimą žiūrovų ir konservatorius-kriščionis demokratas.. Gal radom naują VSD vadovą?

 • nerijus

  Žmogus, paskambinęs, uždavė gan gerą klausimą:
  Kodėl seimo nariai kandidatuoja į EP? Aš dar pridurčiau: …ir tarybų nariai savivaldose. Koks tų žmonių požiūris į darbą? Pradėtą darbą, reikia baikti. Nejau ir namie taip elgiatės?

  Kodėl sąrašuose pirmaisiais „smuikais groja“ partijos „viršūnėlės“. Sakoma dėl to, kad juos labiau žino- daugiau balsuos. Balsuos ir tada, kai jie bus įrašyti paskutiniai.
  Partijos „serga“ lyderių liga- EGO. Jie nepakeičiami ir nepakartojami.

 • nerijus

  Pastebiu tendenciją, kad Miliūtė nesusitvarko su dalyviais ir tai tampa tendencija. Lauksiu kitų laidų.

  • status_quo

   O kaip susitvarkyti? Tokiai laidai reikia ne žurnalistų, o internato auklėtojų. Gal bent išmokytų kalbėti po vieną.

   Jei rimtai, po pusės laidos aš jau pradėjau nesiklausyti ką jie kalba. Pradėjau įsivaizduoti tą laidą, kaip pirmos klasės pirmą pamoką, kai vaikai dar nemoka ramiai nusėdėti vietoje ir nori visi vienu metu pasipasakoti, ką vasarą veikė, kokius tėvelius turi ar kokį žaislą iš senelio gavo.

 • Ritą šiandien užskaitau :) Bet kuris euroskeptikas pažiūrėjęs šią laidą turėtų persiimti optimizmu – jeigu tokius fruktus kooptuoja į EP, gal, duokdie, ateis laikas ir panašios dievo mūkelės ilgainiui nutūps EK :)

 • nerijus

  Rita šiandien jautėsi „tarp savų“, tai tiek to ir aš atleidžiu :)
  Laukiu sekančių debatų ir „auksinių“ minčių bei pasisakymų.

 • briedis

  toks ispudis, kad musu isrinktieji issigando naujosios isrinktosios, ir dabar tiesiog bega, kur akys veda. tik viena miliute nieko nebijo:)

 • Valdas

  Atleiskit, bet gal kas galit paaiškint kas yra „džoukas“ ir Defamacijos lyga? ar čia ne Imbraso lygio žmogeliams skirtas tekstas?

 • WU

  Joke – yra pokštas. Defamacija – šmeižtas arba garbės ir orumo įžeidimas, nelygu civilinės ar baudžiamosios teisės kontekste vartosite..

 • Valdas

  Ačiū, kolega.

 • esu gavęs privatų laišką, kurio ištrauką atspausdinu čia: …dėl euro parlamentarų rinkimų – esu labai skeptiškas [-a] ir tikriausia nebalsuosiu (pirmą kartą per visą laiką). Man visai nesvarbu, kokios partijos atstovai ten bus išrinkti, daug svarbiau kad jie būtų kompetetingi ir netupėtų, kaip pelės po šluota. Kaip besibaigiančią kadenciją tokie kaip Birutis, Degutis, Dičkutė, Gentvilas. Jie savo darbą „atliko“pasėdėję ir gavę pinigus. Taigi ir diskusija su manim tuo klausimu būtų nekonstruktyvi…
  Bent jau aš asmeniškai su šio laiško autoriumi [-e] sutinku pilnai. Nors kita vertus – o kuris iš mūsų ką nors žinome ar jie ten ką nors gero nuveikė, ar tik užėmė vakuuojančias vietas? Bent jau aš nebūčiau linkęs asmeniškai nei vieno, nes tikrai nežinau nieko apie euro parlamentarų veiklą. Ir čia pati didžiausia kaltė, ko gero, tenka mūsų žiniatiekai [spaudai], kuri su dideliu „įkvėpimu“ dažniausiai rašo paskalas, deja, apie esminius valstybės pasiuntinių darbus pranešimų nesulaukiame jokių.
  Kita vertus nereikia būti naiviems ir manyti, kad mes, lietuviai, ES parlamente sudarydami vos įžiūrimą parlamentarų dalį, galime ten kažką labai jau nuveikti. Nežinau, bet tikriausia jei ką ir galime padaryti, tai turi būti koordinuojama visų pirma čia, Vilniuje ir tik vėliau visa tai rekomendaciniu pobūdžiu pateikiama mūsų atstovams. O ar tai daroma? Klausimas atviras iki šiol… Tad jei deleguojanti šalis savo autoritetus palieka be sukoordinavimo, kas jiems belieka? Tik pasikliauti savo asmeniniu požiūriu į visa tai kas vyksta Briuselyje apie juos. Ir tą, manau, jie ir daro.

 • Fredis*

  Aš žaviuosi lietuviais, buvusiais televizijoje, apskritai mūsų tauta. Tiesa, žiūrėjau tą laidą tik pirmas 5 min., vėliau turėjau eiti, bet štai ką jums paskysiu: – puiku, kad žmonės kažko siekia, buriasi į organizacijas, yra žingeidūs, siekia užsibrėžtų tikslų. Gal tai daro nelabai grakščiai, bet kitą kartą jiems pavyks geriau, o kažkokie mulkiai šiapus ekrano sėdi ant sofos išsidrėbę, kramsnoja bandeles, sumuštinius su dešrelėmis ir komentuoja…
  Atrodytumėte ne geriau, ponios ir ponai, būdami televizijoje peršviečiami R.Miliūtės rentgenu. Dar dvi gorilos apsauginiai kažko painiojasi studijoje, varžoma demokratija, žmonių saviraiška ir laisvas, necenzūruotas žodis.
  Už ką kovojome ant barikadų sausį? Už Respubliką !

 • Vardenis

  Kas ten toks už Imbraso nugarėjos sėdėjo, kur karts no karto jam į ausį kažką pakuždėdavo?

 • austras

  O dabar paskaičiuokim kiek antanų nedzinskų siūloma į Europos parlamentą? Vienmandatėj nugalėjęs konservatorių senbūvį vienas iš nedzinskų jau parodė koks efektyvus, o ne tik efektingas yra žinomų klounų panaudojimas lietuviškoj politikoj. Įsivaizduojat, jei į prezidento postą balotiruotųsi Radži? Grybauskaitė per pirmą turą tikrai „nepraeitų“. tad kuo čia stebėtis, kai pamatę Nedzinsko sėkmę savo laimę bando ir kiti klounai.

 • aušra maldeikienė

  to Martelis
  esu įsitikinusi, kad būtent žiniasklaidos vaidmuo absoliučiai NEINFORMUOJANT tai kas ir kodėl yra daroma Europarlamente ir yra triuškinančio vakarykščio idiotizmo TV debatuose viena esminių priežasčių.
  Deja, mūsų žurnalistai yra gerai įvaldę skalbinių ir piniginių (apie kuriuos beje irgi menkai išmano) aprašomąjį žarną. Europos reikalų nušvietimas (ir ne tiek, ką veikia Lietuvos europarlamantarai) bet tai, kokios problemos jaudina Europą ir kodėl reiklalauja išmanymo, kompetencijos ir KONTEKSTO. Kur jis?
  Galima savimi žavėtis be galo (gerbiu ir tikrai simatizuoju A.Račui, bet tai akmuo ir į jo daržą), bet gerokai sudėtingiau atsikelti, nueiti į biblioteką, ten dirbti, išanalizuoti debatų turinius, juos aprašyti, etc. etc.
  Dabar žiniasklaida pageidauja, kad europarlamentaras ne tik dirbtų savo tesiginį darbą, bet dar ir juos informuotų, ką daro. Net jei taip būtų, tai vis dėlto lieka palyginimo ir konteksto dalykai. Ir vėl grįžtame prie žiniasklaidos kokybės ir atsakomybės.
  Asmeninė rinkimų patirtis jau dabar kalba apie tai, ką sakiau ir rašiau ne kartą — kova su korupcija turi prasidėti būtent čia, žiniasklaidos baruose. Dabar kaip kandidatė negaliu ekonomikos mokytojams duoti savo parašytos knygelės vaikams, kuri jiems reikalinga per pamokas, nes tai bus rinkimų įstatymo pažeidimas. Bet — viokios Ekstros , Veidai (6 tūkst už straipsnį) siūlo savo paslaugas. Žinių radijas irgi džiugiai ima. Draugiškai prašoma pinigų už tai, kad malonėtų dirbti savo darbą ir informuotų skaitytojus. Taigi, bent jau įstatymo pataisos dėl dovanų kažkodėl žiniasklaidos neliečia…

  • Pilnai sutinku. O dėl akmenuko į Račo daržą, tai taip pat tiesa, vertėtų vieną kartą gi pasiųsti savo kažkuriuos žmones į ilgalaikę komandiruotę Briuselin. Ir net ne todėl, kad europarlamentarai galimai neturi laiko nušvietinėti lietuviškos spaudos apie atliktus darbus, bet ir todėl, kad taip būtų kur kas objektyviau, negu jų pačių „išpažintis“.

 • Rūta

  Gerb. Aušra, nekantriai laukiu jūsų pasirodymo tv ekrane ir linkiu sėkmės rinkimuose (sakykime, vieną balsą jau turite:)
  Norėjau paklausti ne į temą,
  kaip reikalai su policijos vokeliais? Gal jau yra tyrimo rezultatai?

 • Regis

  10 minučių bandžiau pažiūrėti vakarykštę laidą ir pagailo savo laiko. Tiesiog radau kaip įdomiau praleist laiką :). Graudu. Iš kitos pusės vien jau statistiškai iš 3 mln. kažkiek privalo būti žmonių su didesniais ar mažesniais nukripimais. Amžius ne tas, kad eit į muzikinius šou, belieka tik priešrinkiminės batalijos :). Ar prezidento, ar parlamento, ar Euro parlamento..

 • Pingback: Citata #216 R.Miliūtė apie Lietuvos Respublikos kandidatus į Europos Parlamentą | Artūras Račas()