Ko E.Kūris prieš laidą mokė A.Valinską?

Šiandien LTV rodys laidą, kurią labai mėgstu žiūrėti. Tai – „Redakcija“.

Jau iš anksto buvo paskelbta, kad toje laidoje Lietuvos Konstitucinės teisės grandas E.Kūris kalbės su naujosios Lietuvos politikos grandu A.Valinsku.

Apie ką kalbės, nebuvo pranešta, tiesa, pats A.Valinksas pirmadienį kitoje LTV laidoje užsiminė, kad su E.Kūriu konsultuosis dėl atlyginimų…

Labai gaila – negalėsiu pažiūrėti tiesiogiai, nes eisiu žaisti krepšinio (per tuos rinkimus baigiu formą visiškai prarasti:) Bet įrašą būtinai pažiūrėsiu.

Turi būti labai įdomu ir labai profesionalu. Žinote kodėl?

Ogi todėl, kad šiai laidai tiek E.Kūris, tiek A.Valinksas, pasirodo, labai krupščiai ruošiasi. LRT kavinėje: E.Kūris kalba, o A.Valinksas linkčioja galva.

Žinoma, net negaliu pagalvoti, kad E.Kūris iš anksto pasako A.Valinksui, ko jis „Redakcijoje“ klaus ir ką į kiekvieną klausimą reikia atsakyti, kad atsakymas būtų teisingas ir solidus. Net negaliu drįsti pagalvoti, kad E.Kūris užsiminė A.Valinskui, kad bus ir nepatogių klausimų, bet iš karto nuramino, kad nereikia jų bijoti, nes atsakymai į juos taip pat yra.

Juk tai būtų visiškai neprofesionalu.

Panašiai kaip dainuoti pagal fonogramą… 

Todėl tikriausiai taip ir nebus. Tikriausiai E.Kūris su A.Valinsku prieš laidą aptarė formatą, paaiškino į kurią kamerą žiūrėti, kaip prisisegti mikrofoną, informavo kiek laiko truks interviu. O visą kitą laiką jie dviese kalbėjo apie gyvenimą, Seimo rinkimų pirmo turo rezultatus, kaip kažkada E.Kūris apkaltos išvakarėse kalbėjo su G.Steponavičiumi.

Todėl „Redakcijoje“ tikriausiai matysime aštrius ir netikėtus klausimus ir gyvą, nesurežisuotą diskusiją tarp Konstitucinės teisės grando ir žmogaus, žinančio, ką reikia keisti Lietuvos politikoje.

Įsijunkite televiziorių.

(12 balsų, vidurkis: 3,67 iš 5)
Loading...