Ko E.Kūris mokė A.Valinską – komentuoja mačiusieji

Ir vakar nepažiūrėjau „Redakcijos“, ir šiandien niekaip nesurandu laiko…

Bet buvo, kas žiūrėjo.

Ačiū Dariui ir „pavaryk“ – jis pažiūrėjo ir surašė, kaip jam atrodo.

Kai pažiūrėsiu, galėsiu pasakyti, ar sutinku su Dariumi, o kol kas siūlau kitą nuomonę

(11 balsų, vidurkis: 3,27 iš 5)
Loading...
 • Dėkui Artūrai, už nuorodą :)))
  vardan švarios Lietuvos jahu-uuuu!

 • Anonimas

  Prasta laida. Visa diskusija buvo iš anksto surežisuota, sustyguota ir ne vieną kartą surepetuota. Matyt tiek klausimus, tiek atsakymus abu buvo gerai suderinę, net juokeliai buvo sudėlioti į vietas prieš diskusiją.
  Vienu žodžiu vaizdelis nekoks – du aktoriai suvaidino spektakliuką, kurio tikslas pakelt Valinsko lygį iš juokdario iki politiko.

 • Anonimas

  „Visa diskusija buvo iš anksto surežisuota, sustyguota ir ne vieną kartą surepetuota.“ – TIKRAI? Kaip tai įrodote? Subjektyviais išgyvenimais? Sąžiningiau būtų pasakyti „nežinau“, „man rodos“, „galbūt“.

 • Anonimas

  @Auksinis kardas
  taip, savo komentarą grindžiu tik savo subjektyviais išgyvenimais, nes slaptos kameros Kūriui ar Valinskui nebuvau prikabinęs ir repeticijos nenufilmavau.

  Komentaruose reiškiu savo nuomonę, o ne pateikiu įrodymus teismui.

 • Anonimas

  Koks skirtumas kaip laida buvo ruošiama?! :)
  Gal svarbiau kokia gavos..:)
  Man ji kiek nykoka buvo, o ypač rėžė ausį tai, kad klausinėtojas šnekėjo gal tris kart daugiau nei atsakynėtojas…
  daugiau gan niekas ir neįsiminė..:)

 • @ praeinant
  daugiau niekas? o šis Valinsko prisipažinimas laidos pabaigoje: „Mielas dėstytojau, aš nuėjau jūsų pėdomis“… Tiesiog kaip muilo operoje

 • Anonimas

  :)
  na, siek tiek..:))

 • Anonimas

  Dariau, o klausimo į kurį taip buvo atsakyta jau nepameni?

 • Anonimas

  @Rimantas
  Kūris klausė Valinsko: Kaip čia atsitiko, kad iki šiol už kiekvieną pasirodymą televizijoje Valinskas gaudavo gerus honorarus, o dabar tiek daug filmuojasi (kaip politikas) ir nieko negauna.

 • @Rimantui
  Kūrys: „Arūnai, kaip tu nusiritai iki to iki ko nusiritai – Valinsko šypsenėlė (stambus planas)- aš turiu galvoje ką, buvo laikas kai visoms televizijoms darei kažkokius projektus, vykdei projektus ir visos už tai mokėjo pinigus. Šiandien diena po dienos, iš televizijos į televiziją ir už tai nė cento?“

  Valinskas su šypsenėle: „Mielas dėstytojau, aš nuėjau jūsų pėdomis“

  Kūrys ir Valinskas juokiasi

 • Anonimas

  Tas Valinsko seilėjimasis – mielas dėstytojau. Kūris gi rinkimų naktį pasakė: kai pradėjo dirbti, buvo vienoje grupėje keletas kvailelių (Valinskas, Ruplėnas ir pan.) bei rimtoji dalis – Švedas ir kt. Per vėlai subrendęs, po 18 metų šiaip taip baigė.

 • Anonimas

  Šiaip šios temos komentarai, manau, gerai atspindi sąvokos „bobų turgaus plepalai“ turinį…:))

  …reikia ir relakso, ką jau padarysi..

 • @praeinant
  …šios temos komentarai gerai atspindi Kūrio ir Valinsko plepalų turinį :)

 • Anonimas

  Nu nu, smagumėlis ir tiek …

 • Anonimas

  DariauK – ne KūrYs, o KūrIs. Kaip koks Mazuronis, blyn.

 • Anonimas

  1.Teisės grandas prastas improvizatorius, tarškėjimo grantas prastai įsimena vaidinamo herojaus tekstą.
  2.Abu šnekėjusius turėtų paauklėti Lietuvių kalbos komisija. Kalbant temos ne liečiamos, o aptariamos.
  3. A. Valinskas dėl sveikatos ministro kandidatūros nusinekėjo, nes į sąrašus įrašytas transplantologijos grantas nenori eiti į politiką, kito kaip ir nėra…

 • Anonimas

  Man rods Darius tyčia … :)

 • Anonimas

  @Itališki makaronai:
  Oi toli gražu ne kiekvienam politikui duota pakilti iki juokdario lygio :)
  Kaip žinia juokdariai turėjo privilegiją nebaudžiami rėžti tiesą į akis, bet šiuo atveju juos baudžia net į rūmus neįžengusius. Žiūrėsim, kas bus toliau.

 • Anonimas

  Geriau nebūč žinojęs apie tą repete.
  Tada manyčiau- visai grakšti improvizacija.

 • @Domas
  ačiū Domai dėl kurys – kuris
  gramatika senokai primirsta…

 • Anonimas

  Gerb. Račai ir DariauK,
  šiandien kaip sykis skaičiau straipsnį Science apie tai, kaip jausmas, jog nekontroliuoji situacijos, skatina tikėjimą prietarais ir visokių sąmokslo teorijų išvedžiojimą (DOI: 10.1126/science.322.5898.118b).
  Laimei, priešnuodis irgi pateikiamas: tiesiog ramiai apgalvokite viską, atsikvėpkite ir patikinkite save, jog viskas gerai.

 • @Jonas
  Račas te kalba už save, o aš už save: man asmeniškai ne tas pats kas valdys Lietuvą. Į aktualijas reaguoju, kaip pridera, ir privalu reaguoti eiliniam piliečiui. Jeigu dauguma tautiečių nelaikytų užanty akmens, o mestų jį „laukan“, manau turėtume ne tik, kad šviesesnę ir sveikesnę valdžią, bet ir savo gyvenimą. Kodėl? Todėl, kad „valdžiagalviai“ reaguodami į mūsų mestus „akmenis“ elgtusi šiek tiek santūriau ir daugiau dėmesio skirtų mūsų, o ne savo, reikalams…

 • Anonimas

  Norite, kad nebutu rezisuros? Kaip taip? Gal dar atsimenate, kaip Adamkus, zadejo Lietuva padaryt kaip JAV. Ir beveik jau padare ( zinoma ne jo vieno cia nuopelnai). O REZISURA JAV’e labai isvystita (kaip niekur kitur), tik nekiekviena akis ta pastebi…

 • Anonimas

  DariuiK – patikslinimas
  Neturėjau omeny, kad kas valdžioje, mums neturėtų rūpėti. Turėjau omenyje, kad reiktų ramiau pažvelgti į Valinską. O gal tikrai nesurežisuota, gal tik susijaudinimas sąmokslo teorijų mus verčia ieškoti…

 • Anonimas

  baudzia dar i valdzia neatejusius ir nieko nepadariusius?

  ehe, kaip tik padare vaikinai ir merginos – valinskas chamija visiems dristantiems uzduoti nepalankesni klausima, visi like demonstruoja, kaip nieko politikoje neismano. nu ok, gal kas ir gali iziureti priezasciu viltis, kad si draugija valdzioje pasirodys puikiai.

  privaluma, kad jie nesusitepe politikoje, savo laiku turejo pvz., darbieciai. ju darbo rezultatas, sakyciau, nekoks precedentas naujokams. nu bet jei nori tureti vilties, be my guest.

  tik apmaudu, jog suabejojantys, ar si draugija, iki siol daugumoje pasizymejusi mokejimu dainuoti ir vaidinti (valinsko atveju – buti sou verslo vadybininku), gerai tvarkysis gavusi politine valdzia, yra automatiskai priesiskai nusiteike del savo bukumo/nesugebejimo vertinti zmoniu.

  o pastebintys itartinesnius naujoku darbelius (surezisuota valinsko interviu su kuriu) nurasomi i priesiskai nusiteikusius ir nenorincius regeti teisybes. ai, bet ka jau cia, sugebejimas neuzsimerkti selektyviai nera igimtas dalykas, jo ismokstama.

 • Anonimas

  Kas mato „nepalankesnį klausimą“, kas mato chamišką klausimą. „Sugebantiems neužsimerkti selektvyiai“ nei Grinevičiūtės nei Rachlevičiaus klausimai gerai neatrodo.
  Jei didžiausias Valinsko nusikaltimas – „surežisuotas“ (beje, smagu stebėti, kaip
  jo pokalbis su Kūriu kavinėje nuo prielaidų apie ką jie ten galėjo kalbėti nusirito iki beapelecinės išvados, kad jie režisavo interviu) – tada tikrai galima turėti vilties. Labai gali būti, kad jie suderino pokalbio gaires – čia nusikaltimas? Suprasčiau, jei jie po to bandytų vaidinti kažkokią aštrią diskusiją ar sutartinai mulkinti žmone – berods to nebuvo. Tai paaiškinkit nesuprantančiam, kodėl dabar dėl to dangus griūva?
  Ne, rimtai, kiek tokių pokalbių nėra suderinti iš anksto? Grinevičiūtės ir tuo labiau Rachlevičiaus „nepatogūs“ klausimai buvo užduoti ekspromtu? :) Net jei ir taip, tai jie parodė, kad Valinskas išgyvens ir be išankstinių repeticijų.

 • Gal ne į temą , bet apie Račo metodus(panašius kaip šis strapsniukas:
  Dėmesys ir katei malonus. Intelektualui Račui nepatiko mano nuomonė apie jį kaip apie labai profesionalų įtakos agentą. Dar kartą tvirtinu, kad taip ir yra. Kryptingas nuomonės formavimas prieš pirmą rinkimų etapą – prieš konservatorius ir už Tvarką ir Teisingumą. Dabar kryptingas Valinsko partijos puolimas prieš antrą rinkimų turą bei Dešinės daugumos formavimą.
  Dar maloniai painfomuosiu Račą, kad sveriu 120 kg ir žaidžiu regbį kartais, netgi su anglais bei nemanau atsisakyti savo nuomonės nuo bet kokių priešingos pusės vulgarių grasinimų.
  Be to primenu Račui, kad Propaganda rašoma su a, ne su o (propoganda – kaip mėgsta intelektualas ir žurnalistas).
  Žemiau minėto Račo teksto kopija:
  Artūras Račas rašė… Mielas Gyvenimo stebėtojau, jei būtum vyras, susitikęs už tokias rašliavas duočiau į snukį…Bet kadangi toks nesi ir triznioji anonimiškai, negaliu to padaryti…Ir kaip tokius kaip tu Lietuvos žemelė nešioja… Visą tautos genofondą gadina. Dėl to paskui ir atsitinka taip, kaip atsitiko 40-aisiais…O Vilniai taip pat norėčiau pasakyti: kitą kartą kai rašysi, pasvarstyk. Nes dabar atrodo, kad labai pasiilgai jaunų gerbėjų dėmesio.Sekmadienis, 2008, Spalio 5 14.35

 • Gerbiamas troy, jei galvojate, kad 120 kg daug lemia, galime susitikti ir pasisverti…:) jei ne, tai neatsisakau nė vieno savo žodžio – ir toliau manau, kad anonimiškai „varantys“ ant kitų, įskaitant ir Jus asmeniškai, yra trizniai, gadinantys lietuvių tautos genofondą (nes taip pat auklėja ir savo vaikus).

  Spėju, balsavote už A.Valinską. Sėkmės Jums.

 • Anonimas

  Susitarkim: aš neklausiu apie žmoną, tu nepasakosi kuria koja pradedi žygiuoti…
  Žygiuojame paskui jus, dėstytojau… Skautiškai, už dyką…
  Trylikos taburečių kabakėlis ir „pan Direktor“ ruošiasi užimti vyriausybę.
  Bet gi surimtėkime ir nesureikšminkime magiškojo skaičiaus 13 poveikio valstybės organizmui…

 • Gerb Artūrai,
  Svėrimo varžybas jau pralaimėjote. Deja, demagogijos sferoje nesitikiu prieš Jus laimėti. Lenkiu galvą – Jūs Meistras.
  Balsavau už TS. Neatspėjote.

 • Anonimas

  Vaje, o kažkas buvo nepatenkintas argumentacija ad hominem :)
  Ir šiaip, kuo pavyzdžiui buvimas įtakos agentu (tuo labiau geriausiu!) blogiau už buvimą ufonautu?
  Veža mane „vyrai“, kuriu vyriškumas baigiasi sugebėjimų pasiūlyti kitam į snukį, bet gal čia gero genofondo požymis. Nesu didelis specialistas, gal kas gali paaiškinti, kaip „trizniojimai“ gali sugadinti genofondą, o tuo labiau visą?
  Aliuzijos į 40-uosius ir balsavimą už Valinską neį į tvorą nei į mietą, bet bent jau argumentavimo stilius išlaikytas.

 • Gerbiamas, Rimantai, prieš ką nors vertinant, reikia susipažinti su faktais. Jei norite, nueikite į puslapį, iš kurio Troy įdėjo mano komentarą ir susiraskite įrašus, kurie buvo komentuojami. Mano komentaras buvo to paties, tik gerokai diplomatiškesnio stiliaus ir pasirašyti.

  Kai dėl trizniojimų ir anonimiškumo, tai jie genofondą jie veikia labai tiesiogiai – gamina mankurtus, negalinčius ar nemokančius ar net neturinčius savo nuomonės, neturinčius jokių vertybių ir dergiančius žmones jiems nematant. Vėliau nuo žodžių tokie pereina prie darbų…

 • Anonimas

  Įdomu, iš ko daroma prielada, kad aš nesusipažinęs su faktais? Stilius toks?
  Taip, _prieš_ rašydamas komentarą aš nuėjau į troy puslapį ir paskaičiau kas buvo komentuojama. Niekuo ne blogiau už tamstos insinuacijas.
  Jei jau yra faktų apie tai, kas yra TPP gimdytojai, realius Valinsko sugebėjimus politikoje, ar Valinsko ir Kūrio pokalbio turinį – prašom ant stalo. „Man atrodo“, „kas galėtų paneigti, kad“ ir pan. – ne faktai. Ar čia vadinama „nuomonė“?
  Apie tai prakalbus – man atrodo, kad troy turi ir nuomonę ir vertybes. Gal jos skiriasi nuo A. Račo vertybių, bet tai nereiškia, jog jų nėra.
  O pasiūlymas į snukį už nuomonės turėjimą – na, apie tai turiu savo nuomonę.
  Apie genofondą galėsim padiskutuoti, kai abu žinosim, kas tai yra.

 • Anonimas

  Diskusijų karštis dėl Valinsko pasiekė laipsnį, kurs panašus į pasiekiamą temose apie homoseksualus ir žydus (Lietuvoje). Na, gal dar Paksą.

 • Anonimas

  Egidijau, šitos diskusijos iš esmės ir yra apie Paksą, jei pažvelgti giliau.
  Valinskas Račui užkliuvo savo nedviprasimiška pozicija TT atžvilgiu, Račas kabinėjimusi prie TPP užkliuvo ne vien Valinsko gerbėjams (ar irgi balsavau ne už TPP), bet ir Pakso nemylėtojams.
  Va ir rezultatas.

 • Anonimas

  Rimantai, o tai ką man daryti? Dėl Valinsko visiškai sutampa su Račo, o dėl Pakso visiškai nesutampa. Anot tavęs: „jei pažvelgsi giliau“, Valinskas nužengė iš žydrojo ekrano, o Paksas ir Borisovo malūnsparnio. Abu be turinio; jei už turinį nelaikysime galios ir pinigų troškulio; ir pas vieną gražiai, artikuliuotai išreikšto chamiškumo, pas kitą – tvirtai suspaustų žandikaulių ir bereikšmių akių. Valinskas kaltina TT, kad jos veikla skirta tik vieno asmens revanšizmui. Visiškai sutinku. Bet kam skirta TTP projektas, ar tik ne vieno asmens galios goduliui ir narciziškumui patenkinti. O dėl priekaištų Račui, čia gi jo blog’as, ir jis sprendžia apie ką rašyti; o ir rašymas turi savo stilių ir yra įdomus, net jei kartais nesutinki su Juo. Ir net „snukius“ čia talžo tik virtualiai. Kita vertus, čia yra galimybė išlieti nuoskaudą, matant, kaip žemai gali kristi vienas geriausių Lietuvos konstitucionalistų. Mano nuomone net antras pagal gerumą.

 • Anonimas

  kalbant apie „didziausius nusikaltimus“, valinskas kol kas nuo partijos ikurimo kaip ir nieko nera nuveikes. taip, progos nebuvo. tad apie jo potenciala ir tolimesne veikla galima spresti pagal pazadus, bei pagal darbo braiza.

  pazadu valinskas kaip ir nesako kitokiu, nei savo laiku sake paksas (mazdaug – „mes ne tokie, kaip dabartiniai, mes dirbsime geriau“). nu ok, nepazadejo visiems duoti i snuki, irgi neblogai. tarkim, neutralu.

  pagal darbu braiza – nesiskaito su pasnekovais ir chamavoja ir vadina zmones prostitutemis ar kitaip juos „stato i vieta“, jei nepatinka ju klausimas. novatoriska, sakyciau, iki siol tik uspaskichas sau bandydavo tai leisti.

  tuo paciu rupinasi, kad zmones apie ji gerai galvotu, sutartadamas su palankiu interviuotoju, kad uzdavinetu palankioje sviesoje leidziancius pasirodyti klausimus.

  iki siol interviu zanras buvo „zurnalistas pasirengia klausimus, kurie jo nuomone aktualus, atskleidzia interviuojamaji, pasnekovas i juos atsakineja“. valinsko interviu zanras – „sutariu, kokius man klausimus uzduos, sutariu, kad nebutu man netinkamu, gaunu patarima, kaip i juos geriau atsakyti, pries kameras apsimetu, kad vyksta ne vaidinimas, o pokalbis“

  tai siuos faktus ir nagrinejame cia. galima tarti, kad viskas sitas fignia, nes valinskas yra geras zmogus ir jam rupi lietuva is sirdies, arba galima galvoti, kad skaidrumo jo ir jo partijos veikloje nebus daug – tik rezisuotos panegirikos, paaiskinancios, kad jie dirba gerai.

  kitaip besidomintys – galima spresti pagal ligsioline patirti – bus prostitutes, uzdavines ne tuos klausimus, kuriuos reikia, ir t.t.

  tai ir tiek. tikrai noreciau suzinoti argumentus, kad klystu budamas skeptiskas del valinsko del jo aprasyto elgesio.

  o del rezisuros – jo, nesunku pastebeti, kad kai kurie TV forumai buvo surezisuoti ir nuobodus. ypac, kai dream team is valatkos, miliutes, matonio ir, tarkim, jurseno, viska, ka sutare, aptaria per puse laidos laiko, o likusia dali pradeda kalbeti bile ka, vos ne vieni kitus girti, nes scenarijaus nebera like.

 • Anonimas

  Mielieji, Artūrai, Rimantai, Egidijau, Trojau. Pažvelkite į jūsų ginčą iš šalies.
  Emocijos ir ambicijos.
  Jūs jau aptariat savo asmeninius požiūrius, bet ne reiškinius, kuriuos buvote pasišovę vertinti.
  Matau A. Valinsko būdingąją sarkastišką šypsenėlę…

 • Anonimas

  Vidaus reikalų ministro — ačiū policininkams — iš TPP, panašu, nebeturėsime…
  Na, bet kaip gi šitaip pulti ir pulti…
  Jie ten ką, dar nesuvokia, kad dabar kaip niekada anksčiau reikia būti labai labai pūkuotiems ir atsargiems?
  O čia švaistosi teisiniu nihilizmu ir dar sapalioja apie naujoves ir padorumą…
  Kažkoks fatališkas gaivalas ir gana destruktyvus (moralei, sąžiningumui, padorumui). Ne, dabar jau tikrai nebenoriu tokio gaivalo politikoje.

 • Anonimas

  Slyvanosiui – tamsta visiškai teisus, kaip bebūtų gaila. Visas šitas mūsų ir ne mūsų erzelynas rimto faktinio pagrindo neturi :(. Prielaidos, spėlionės ir reakcija į prieladas ir spėliones + dar vienas kitas akmuo užantyje iš paksogeito laikų. Teks tiesiog palaukt dar kelias savaites ir pažiūrėti, kas čia bus.
  Dabar man tik įdomi Valinsko ir TPP reakcija į R. Žilinsko „žygdarbius“, leis
  pamatyti, kas ir kaip.

  hehe – prisipažinsiu, nejaučiu didelės simpatijos žurnalistams, ir Valinskas į Grinevičiūtės repliką „Jūs chamas!“ atsakydamas „Ačiū, jūs irgi“ buvo teisus.
  Ne visai tikras dėl to, ar jis buvo teisus dėl prostitucijos – visgi manau, kad prostitutės, skirtingai nuo kai kurių (čia eufemizmas žodžiui „daugelio“) žurnalistų, savo darbą išmano.

 • Anonimas

  Nors paranojinių sąmokslo teorijų ir politinių veikimo būdų hipotetinės prielaidos teigtų, kad R.Ž. sklaidymasis gali būti gana gudriai suregztas planas atsikratyti, tarkime, silpnosios ar nesuinteresuotos dirbti grandies asmenų, tos grandies asmenų sutikimu (ar net pageidavimu)? Lyg savotiškas apsivalymas. O gal net tai bandymas pakoreguoti reitingavimo rezultatą, siekiant išmainyti (neapgaudinėjant, nenuviliant rinkėjų) gautus mandatus bent į kelis tokius su kuriais galima būtų žengti į seimą… ;-)
  Kaip kartais gera žinoti ar bent jau manyti, kad žmogiškosios klaidos yra tik žmogiškosios klaidos ir kad nutikę įvykiai yra tik nutikę įvykiai…

 • Anonimas

  taigi galutinis argumentas – „manau“ ;)

  (siuo atveju darbas, kaip suprantu – ne kiz, o politika)

 • Anonimas

  @hehe, jei 42 komentaras atsakas 5 mano 40, tai patikslinsiu mintį – manau, kad prostitutės (tikrosios) savo darbą išmano, kitaip nei žurnalistai, todėl žurnalistus jomis vadinti yra nepagarba prostitutėms.

 • Anonimas

  DariusK pavarė: „man asmeniškai ne tas pats kas valdys Lietuvą“ – lankykitės rinkimuose, Dariau! Jie kaip tik tam skirti. Beje, kitiems rinkėjams taip pat leidžiama ten apsilankyti, jau nesupykit.

  „Jeigu dauguma tautiečių nelaikytų užanty akmens, o mestų jį “laukan”, manau turėtume ne tik, kad šviesesnę ir sveikesnę valdžią, bet ir savo gyvenimą. Kodėl? Todėl, kad “valdžiagalviai” reaguodami į mūsų mestus “akmenis” elgtusi šiek tiek santūriau ir daugiau dėmesio skirtų mūsų, o ne savo, reikalams…“ – iš šios replikos reikia suprasti, kad tie akmenys, mėtomi štai tokiomis kryptimis kažką spręstų? Manyčiau, to tikėtis naivoka, labiau veiksminga būtų kaip tik nuimti įtampas nuo bendravimo su valdiškų namų darbuotojais (šnekėjimas be išankstinės įtampos, žiūrėjimas į akis), bei vis peržiūrėti tokių įstaigų buvimą iš funkcionalumo taško – jų perteklius ir savaiminis pampimas tik blogina padėtį. Jokių karų, jokių stebuklų, ir jūsų bendrapiliečiai valdiškuose namuose elgtųsi kiek žemiškiau. Nes jus skiria ne tokia jau ir bedugnė, pirmiausiai dėl to.

 • @ Auksinis kardas
  Kas jums pakuždėjo, kad nesilankau rinkimuose?
  Visuose buvau :)
  O nemėtyti akmenų manęs neįtikinote

 • Anonimas

  Geras komentaras alfoje:
  „tikra tiesa:) as jau seniausiai stengiuosi perjungti kanala vos ji isvydes, bet sunkiai iseina tai padaryti, nes jo pilna visur..radijas, televizija, laikrasciai… man jau atsiranda minciu kad atsidarius saldytuva ten isvysiu Valinsko snuki :))“

 • Anonimas

  Valinskas linksta į dešinę koaliciją – ką ta tema šneka suokalbių mylėtojai? Maskuojasi Valinskas iki rimtesnės progos?

 • Anonimas

  @Auksinis kardas:
  aš vat irgi labai laukiu prfesionalių apžvalgininko komentarų. Pažiūrėjus konservatorių flirtą su TPP „Versijose“ ir Landsbergio bei Valinsko interviu (http://video.alfa.lt/lt/video/view/?id=121&page=1) kažkaip nepagarbiai „gimdytojams socdemams“ leptelėta „Mūsų tikslas yra permainos, patys tai deklaravome, dabar meluotume ateidami į koaliciją su socialdemokratais, nes ten permainomis net nekvepėtų“ įdomu, kokį grandiozinio sąmokslo schemą dabar atskleis aštrieji protai.
  Nors kas tiem apžvalgininkam reiškia gimdytojų etiketę perklijuoti ant kitos partijos ir aiškinti, kad ji ten visada ir buvo. Gal ir teisus Valinskas apie tokius sakydamas, kad iš savo mąstyo dėžučių nesugeba išlįsti.