Kiekvienas savaip teisus…

Mane skaičiavimo paslapčių mokęs tinklaraštis Media Medis šiandien įsidėjo pranešimą spaudai apie greitai startuosiantį žurnalą „IQ. The Economist“.

Pranešimas – kaip ir visi PR pranešimai: nei kuo nors geras, ne kuo nors blogas.

Tačiau štai Media Medžio dosje apie naujojo žurnalo vyriausiąjį redaktorių V.Laučių sudomino:

MM apie Vladimirą Laučių:

– buvo naujienų agentūros ELTA (kai ši priklausė koncernui “MG Baltic” redaktorius);
buvo naujienų svetainės Alfa.lt vienas iš pradininkų, ją redagavo ir į savo direktorius rekomendavo žurnalistą Virgį Valentinavičių. Vėliau dėl kilusios trinties vienam iš jų teko pasitraukti. Alfa.lt paliko V. Laučius.
– pasitraukęs iš Alfa.lt redaktoriaus pareigų V. Laučius patarinėjo tuometiniam Seimo pirmininko pavaduotojui Andriui Kubiliui, bendradarbiavo su įvairiais leidiniais rašydamas politinius komentarus, įžvalgas ir t.t. Tyliai pradėjęs patarėjo darbą, jis tyliai jį ir baigė.
– tiek prieš 2008-ųjų metų LRS rinkimus, tiek po jų V. Laučius rašė įvairaus žanro tekstus, darė interviu su žinomais politikais. Publikacijos buvo skelbiamos keliuose leidiniuose.  Dalis jų buvo publikuota dienraštyje “Lietuvos žinios”, žurnale “Veidas”, portale Delfi.lt.

Prisipažinsiu, sužinojau labai daug naujų dalykų…

Ir nusprendžiau pasitikrinti savo žinias.

Pažiūrėjau alfa.lt:

Vladimiras Laučius

Žurnalistas, politikos mokslų magistras.

 1995–1997 m. dirbo Lietuvos istorijos institute, 1997–2002 m. – atstovu spaudai Seime.

 2001–2003 m. dėstė politologiją Mykolo Romerio universitete.

 Nuo 2003 m. spalio mėn. dirbo žinių agentūroje „Elta“, nuo 2004 m. rugsėjo mėn. vadovavo „Eltos“ politikos skyriui.

 Nuo 2005 m. spalio mėn. – koncerno „MG Baltic“ konsultantas žiniasklaidos projektams.
2006 m. liepos – spalio mėn. dirbo Alfa.lt vyriausiuoju redaktoriumi, šiuo metu – žurnalo „Veidas“ apžvalgininkas.

  Nuo praėjusio dešimtmečio rašė komentarus ir straipsnius laikraščiams bei žurnalams, vėliau dirbo radijuje, televizijoje. 2003–2005 m. skaitė komentarus per Lietuvos radiją; nuo 2005 m. gruodžio mėn. yra Žinių radijo politikos apžvalgininkas.

Patikrinau balsas.lt:

Rugpjūčio 7 d. startuoja LNK televizijos realybės šou „Alfa.lt“, o kartu ir to paties pavadinimo naujienų tinklalapis. Jį valdančiai bendrovei „Alfa Media“ vadovaus Virgis Valentinavičius, o vyriausiuoju redaktoriumi dirbs Vladimiras Laučius.

Pasidomėjau, ką rašė kolegos tinklaraštininkai:

www.alfa.lt buvo atidarytas 2006 m. rugpjūčio mėnesį, kartu rugpjūčio 3 dieną per to paties koncerno “MG Baltic” valdomą LNK televiziją startavo realybės šou “alfa.lt”, kurio pagrindinis prizas – darbas interneto portale www.alfa.lt. Geresnės įvedimo kampanijos interneto svetainei vargu ar sugalvosi. Nenuostabu, jog vos prasidėjęs realybės šou sugeneravo alfa.lt kelių tūkstančių per dieną lankytojų srautą.

“MG Baltic” investicijos į interneto portalą buvo didelės: iš karto suburta gana galinga (kaip internetinei žiniasklaidos priemonei) redakcijos komanda iš beveik 20 žmonių, vadovaujama gana solidžios asmenybės Virgio Valentinavičiaus.

Dar kartą patikrinau Valstybės tarnautojų sąrašą:

VLADIMIRAS LAUČIUS Seimo nario V. Matuzo padėjėjas-sekretorius

…Ir nusprendžiau, kad tikriausiai vis dar esu tas Buridano asilas, kuris negali pasirinkti tarp dviejų šieno krūvų ir turintis didelių spragų išsilavinime, nes protingi žmonės sako, jog „požiūris, kad „kiekvienas savaip teisus“ yra išsilavinimo spraga…“

Tiesa, vis dar nedvesiu iš bado, nes nelaukiu, kol kas nors pasiūlys šieno.

 

(5 balsų, vidurkis: 2,60 iš 5)
Loading...