Keisti karai, kuriuos kažkas įsivaizduoja kariaująs

A.Ramanauskas dažnai apsimeta karo reikalų specialistu…

Šiandien jis kalbėjo apie karą. Kurį su kažkuo kažkaip kariauja…

Kaip dainuoja, toks ir specialistas.

Jei visi karai būtų tokie, tai tereikėtų gerų biologinių valymo įrenginių ir pasaulyje įsivyrautų taika.

http://tv.lrytas.lt/?id=13574971561355774166

http://tv.lrytas.lt/?id=13574967771355258245

P.S. Aš jau pailsėjau, tad galite vėl komentuoti. Bet, kaip ir visada, dundukų ir diagnozuojančių komentarai bus trinami be gailesčio ir perspėjimų.

 

(11 balsų, vidurkis: 3,18 iš 5)
Loading...
 • Vytas30

  Artūrai, diskusiją laimėjote, bet, bent manęs, tai neįtikinote, kad elgiatės teisingai ir kalbate nuoširdžiai. Sakote, kad su Ramanausku nekariaujate, nors prieš tai rašėte, kad į atmatų sąrašą įtrauksite, net jo laidų dalyvius, jau nekalbu apie žmones kuriuos įtraukinėjate į sąrašą, įvardindami juos atmatomis, vien todėl kad jie parėmė Ramanausko nuomone. Neabejoju, kad visą naujamętę savaitę skyrėte didžiąją dalį savo laisvo (o gal ir darbo) laiko, kad įrodytumėte savo teisumą, ar apsiginumėte. Aišku, galite sakyti, kade nekariaujate, bet tuo įtikinsite tikrai nevisus. Ši situacija kažkiek primena jūsų kovas ar apsidrabstymus, nežinau kaip tai tiksliai įvardinti, su Janutiene, kai teigėte, kad nedalyvausite TV3, kol ji rodys Janutienės laidas. 
  Kitas momentas, sakote, kad Ramanaukas ir jį palaikinę yra užribis, tačiau kaip tada neužribis yra tie kuriems patinka skaityti jūsų naudojamus epitetus žinomiems Lietuvos žmonėms kurie nėra jūsų pažiūrų, tokius kaip kekšiukas, prostitutas, skystaklynis, primižtaklynis, atmata, fekalijos ir t.t ir pan. ? 

  • suomis

    Išminčiau. Juk pats pavartojai šiuos žodžius ir nė vienas iš jų, nėra keiksmažodis. Ar jauti skirtumą?

   • Vytas30

    Nepavartojau, o paėmiau (išmokau) iš Artūro. Skirtumas tas, kad kai kurie iš jų gerokai riebesni už rusiškus atitikmenis.

    • suomis

      Gerbiamasis. Tai gal pats ne lietuvis, kad tuos žodžius paėmei (išmokai)? Man susidaro įspūdis, kad gudrauji. :)  Tarkim, žodis PADUGNĖ yra labai literatūriškas žodis, ko nepasakysi apie tą terminiją, kuria naudoja Ramanauskas. ;) Juokingiausia tai, kad žmogeliukai įlipo į kakutį ir dabar apsimeta, kad viskas tvarkoje. Čia kažkas labai artimo su asmenybės nepilnavertiškumo kompleksu. Žmonės hipertrofuotai bijo išsitepti.  Susidaro paradoksali situacija, kai žmonės liguistai bijo išsitepti, bet tuo pat metu vienas kitą drabsto mėšlu. Vaizdžiai tariant butai išblizginti o laiptinės apšnerkštos.

     • Vytas30

      Man nereikia gudrauti, nepalaikau nei vienos pusės, nespaudžiau Like ant Ramanausko šedevro, man apskritai su Ramanausku viskas buvo aišku prieš 15 metų kai buvo kuriamas Radio Show. O va dėl Račo man daug kas neaišku. Bet objektyvių komentarų čia beveik nebūna, nedaugelis supranta, kad nuomonių skirtumas yra normalus reiškinys, tad diskusiją baigiu. 

     • znakorius

      Neskiri gėrio nuo blogio: jei Ramanauskas ar pan. pasielgia blogai, tai tiksliai įvardinti jų veiksmus yra privalu.
      Kas dar neaišku?
      Tau nepatinka negražūs žodžiai?
      Tai aš tau duosiu pavyzdį iš tarybinių laikų teisėsaugos darbo.
      Kažkas sumąstė, kad jei buvo pavartotas chuliganizmo metu žodis k., tai jo vartoti yra negražu – reikia, būk, tai paaiškinti kitais žodžiais.
      Ir galiausiai grįžo prie to, kad reikia viską kaip buvo rašyti tiksliai, nes jei tas žodis k. nebuvo pavartotas, tai kitąkart tas asmuo jau ir nebe chuliganas.
      Aiškiau?
      Jei dar nesupratai, tai grįžk į mokyklą ir viską kartok nuo pirmos klasės.

     • Uzklydelis

      Kai tokie kaip „znakorius“ imasi aiškinti „evangelijas“ (aka „tiksliai įvardinti jų veiksmus yra privalu“) ir tokiais argumentais ginti A.Račą, tai…norisi p.Račui tarti: kai turi tokius draugus, kaip „znakorius“, tai pačiam oponentų jau ir nebereikia :-). Nes „znakorius“, gal būt – pats to nesuvokdamas, pateisina A.Ramanausko elgesį (kuriam irgi, matyt, atrodė, kad jis „tiksliai įvardija“ savo iškekitųjų veiksmus).

     • znakorius

      Kalbėk konkrečiai.
      Jei sugebi, žinoma. :)

     • Gylys

      …yra tiesos gerbiamo Vytas30 žodžiuose…  Aišku, tie jo pacituoti žodžiai galimi vartoti ne tik šnekamojoje kalboje, bet visdėlto, sutikime, kad taikomi konkrečiam asmeniui jie yra įžeidžiantys ir todėl turėtu būti laikytini „užribiu“…
      … O tarkim tokius išsireiškimus kaip „užsikrušti“, ar „dėjau“ tai laikyčiau net nevartotinais ir tokiu pat „užribiu“ kaip ir ramanausko išsireiškimai fekalijų tema…
      … Žodžiu, mano subjektyvia nuomone – abiem istorijos dalyviam vertėtu kritiškai pažiūrėti į savo elgesį…

  • rimas778

   Po perkunais,apie kokia A.Ramanausko nuomone rasote-ismeskite keiksmazodzius ir nebeliks nuomones

 • Opel Rekord

  Daug kur su Raču nesutinku ir man jis asmeniškai nepatinka. Bet dėl jo nuomonės apie Ramanauską, Užkalnį, Bačiulį, o ypač apie jų subscriberius pritariu 100%. Manau, kad nieko blogo, jei kažkokie ultradešinieji ligoniai reiškiasi viešoje erdvėje, bet širdį skauda kai matau, kiek begalvių tuos balvonus subscribina. O subscribina dažniausiai nuomonės neturintieji, maža to, bukai bandydami juos pamėgdžioti chamiška retorika ir įžeidimais. Šaunu, kad tie grybai surašomi į sąračą, manyčiau, kad jame vieta ir tų, kurie followina minėtus veikėjus.   

  Gėda konservatorių partijai, neatsiribojusiai nuo šio veikėjo. Jie atsiriboja (arba pašalina iš partijos) tik tada, kai apie jų korupcinius darbus kažkas prakalba viešai (Navicko, Matuzo atvejai). Po tokių įvykių ir tokių jos ginklanešių nenorėdamas tampi aršiu antidešiniuoju..

 • Didysis Karo Vadas kažkaip neįprastai ir keistai ramiai tylėjo kamputyje savo korešo virtuvėje ir muistėsi. Neliko nė kvapo to priešnaujametinio aršumo. Gal tikrai išsigando panelės Temidės? Bet juk galėjo ir neišsigąsti, kai minėtos panelės atstovas Kiškis aiškiai parodė savo priklausomybę ir savo nuostatą, paskelbęs išankstinį nuosprendį, net neskaitęs  „bylos medžiagos“. Gal Karo Vadui trukdė per ryškus studijos apšvietimas? O gal, kad tikrai nebuvo ant stalo monitoriaus, už kurio pasislėpus galima vaidinti kietuolį? 

  Bet greičiausiai, nekalbumo, mykimo ir kasymosi priežastis buvo tokioje laidoje priimtinas kalbėjimo etiketas ir taktas, kurio Vadas nemoka: negalint drabstytis „šūdais“ ir visais įmanomais jų sinonimais, ne kažin kiek tų normalių žodžių jo leksikone ir belieka. Ai, dar galima kompensuoti angliškais screenshot’ais… Ir be abejo, po viso to belieka iki skausmo patikrintas variantas: „blogai jaučiausi… sirgau…“. Tai tinka visur ir visada. Juk ir Šapras šiandien gynė vieną savo globotinių, remdamasis jo liga. Taip ginasi dauguma, vengiantys teismų ar atsakomybės bet kurioj kitoj sferoj. Tai dažniausiai suveikia, nes sužadintas gailestis nustumia į antrą planą tai, kas svarbu iš esmės. … Nu aišku, neužilgo iš Už Kalnų atbėgo ištikimasis Amsis- palaižyt Vadui kojų pirštų ir paamsėt ant nedraugų. Geras Amsis, še hamburgerį, nusipelnei. Ir pagyra ponui Edmundui- kad ir kaip spaustų žurnalistinė etika būti nešališku, vyriškai atlaikė spaudimą ir, prisilipinęs puskvailę šypseną, dešiniąja koja turbūt spardė ir mindė Artūrui kojas po stalu, o kairiąja švelniai glostė Vadui blauzdas. Ir visai nesvarbu, kad neskiria traktoriaus nuo bobutės- jis buvo labai baltuose rūmuose, jam galima atleisti. Kaip ir Amsiui.O šiaip, imant visą laidos kontekstą, kažkur, kažkaip ir kažkodėl įžvelgiau mažą vilties spingsulę- kad viskas bus gerai. Neturiu vilties apie Didįjį Vado atsivertimą- kalbu apie teisę gyventi savo gyvenimą, teisę būti tokiu, koks esu ir tuo pačiu- teisę būti nedrabstomu mėšlu. O jeigu fekalinis bendravimas netyčia taptų norma, tada turiu savo nominacijas, po kurių paskelbimo tektų vėl iš naujo apibrėžinėti galima/negalima ribas. Visi turi liežuvį, visi moka ir gali pasakyti „šūdas“, bet ne visi turi galvas ir suvokimą, kada ir kur tai panaudoti ir ar iš viso reikia…

 • Guest

  Futbolo terminais kalbant,Algis Greitai savo bičiulio laidoje gavo į vienus vartus.Vapaliojimas apie satyrą ,skundai,kad jį Račas pele vadino…Nu ką aš žinau,be savo įprastinių keiksmų Algis jautėsi nejaukiai ir argumentų neturėjo.O kai Račas aiškino kad nemandagu ir nepriimtina kreiptis į jį “ Skambyk, driachlas š…! gabale!“Algis diplomatiškai pratylėjo :)  ,teisingai Rūta Janutienė sakė,atimkit iš jo keiksmažodžius ir jis nei trijų  sakinių normaliai nesuregs ar kažkaip panašiai,dabar tiksliai iš atminties nepacituosiu.Na ir tas minėjimas- Jekelaitis mano bičiulis ne į temą buvo.Man  kaip žiūrovui visai neįdomu kas kieno draugelis,diskusija labiau vyko tarp laidos vedėjo ir A.Račo,Algis Greitai buvo mažakalbis,dabar jis savo fb paskyroje rašo:“
  Išvados: 1. Net ir labai prašant bičiuliui, reikia atsisakyti eiti į debatus, kai dalykas ir taip aiškus. 2. Kai ryji antibiotikus su fervexu, ir temperatūra su pūliuojančia angina, turi gulėt namie, o ne veltis į beprasmes tufteles.“Aišku blogai kai esi ligonis, nuoširdžiai linkiu pasveikt,gal sergant ir nereikėjo dalyvaut laidoje,bet daliai žmonių atrodys ,kad čia neva  atmazas dėl pralaimėtos diskusijos.Kita vertus man jau nusibodo ši tema,yra daug kitų įdomesnių ir rimtesnių dalykų,bet blogo šeimininkas sprendžia ką, kaip ir kada rašyti.P.S Ši nauja komentavimo Disqous sistema man ne prie dūšios,nuolat privalau atsiminti ir įvesti slaptažodį.Šia sistema puikiai pasinaudojo Ramanausko gerbėjai ir sąračo nariai.Jei kokie karai ir vyksta,tai tik tarp Algio fanų ir A.Račo ,bet jiems šio trololo niekada nepavyks pranokti http://www.eurobasket.lt/lt/diskusijos/2/1/18100/1 nors ir temos labai skiriasi.P.P.S Kur dingo Fredis*?

  • Rytis_I

   Kad nereikia ten kiekvienąsyk suvedinėti slaptažodžių, užtenka nedažniau nei kokiame FB. Turbūt naršyklės konfigūravimo problemos. Fredžio* galimai neliko, nes Disqous sistema nepriima žvaigždutės :(

 • Rytis_I

  Trumpai šnekant, reikia gal pasidžiaugti, kad nenusiritome labai toli iki žirinovskinių klounų lygio, liga dar neįsisenėjusi ir yra vilties bei vietos apykultūringai diskusijai. Nekurie tiesiog ne į savo vežėčias gal įšoko, na o kam tas nepasitaiko..

 • Rytis_I

  Trumpai šnekant, reikia gal pasidžiaugti, kad nenusiritome labai toli iki žirinovskinių klounų lygio, liga dar neįsisenėjusi ir yra vilties bei vietos apykultūringai diskusijai. Nekurie tiesiog ne į savo vežėčias gal įšoko, na o kam tas nepasitaiko..

 • Arvydas123

  o kodėl tamista Račai pasiliekate teisę spręsti kas yra dundukas o kas ne, kokie dundukizmo kriterijai? Ar tai tas pats kas ir runkelizmas..;) šioje istorijoje abu su Ramanausku atrofote dundukai kaip reikiant. Kaip maži vaikai smėlio dėžėje. Nors iš principo mano požiūrio į abu tamistas nepakeis, tiek vieną skaitysiu (jei išgis iš vaikiškumo sindromo). tik kitą žiūrėsiu (situacija ta pati), tik tiek kad šiuo metu jau nebejuokingas tas jūsų karas. 

 • Laidą mačiau. Galvojau, galvojau ir visgi man vienas dalykas nepatiko iš abiejų pusių, tai vis Lietuvoje plintantis dalykas, kurį išgirdau ir laidoje: „tegul teismas nusprendžia ar Facebook profilis yra žiniasklaida“. Man tai savo proto, savo gyvenimiškosios patirties atsisakymas, ir tai labai pavojinga. Noriu iškart pasakyti, kad teisingai suprastumetė: man nepatinka A. Ramanauskas ir jo jumoras, tekstai ir pan., niekada nepatikdavo, ir nesuprantu kaip ir kam gali patikti chamizmai ir vulgarybės? Aš suprantu teismai reikalingi, bet parodykite nors kokį BK, ar CK straipsnį kuris apibrėžtų Facebook? Kas yra socialinis interneto tinklas? :) T.y. atiduodama teismui nuspręsti tai kas nėra apibrėžta jokiose tesės aktuose. Tai gal tuomet leiskime teismams spręsti ką mums valgyti ir ko nevalgyti. Nebejoju LT teismai rastų normose kokią dvasią, suponuojančią išvadą ir t.t. ir po to konstatuotų: tie ir anie maisto produktai yra draudžiami valgyti. Tarkim bulvių čipsai dideliais kiekiais, bet palaukite, argi mes to patys nežinome? Niekas gi per prievartą neverčia pirkti. Facebook profilio įrašai na niekaip negali būti žiniasklaida, nes jie nėra vieši pilna šio žodžio prasme. Įrašai matomi tik prisiregistravus. Aš Facebook akounto neturiu ir nematau. Prisiregistravusiems Facebook socialiniame tinkle vėlgi niekas per prievartą neverčia eitį į Ramanausko profilį (juk visi žino kas per tipas yra Ramanauskas), prenumeruoti jo tekstus, sekti ir spaudyti „Like“. Taigi kas yra akivaizdu atsisakome patys konstatuoti ir pasitikime pašaliniu. Jei lietuviški teismai būtų nepriekaištingos reputacijos, gal ir galima būtų svarstyti, betgi taip nėra. Puikiai žinome absurdiškų teismo sprendimų.

  Beje lygiai taip pat blogo, t.y. internetinio dienoraščio įrašai, na, negali būti vadinami žiniaskalaida, nes gi nuo kada vidinės būsenos aprašymai, aplinkos (gamtos, politikos, viešosios erdvės) pastebėjimai yra žiniasklaida? Periodiškumas yra vienas iš žiniaklaidos požymių, blogai šios savybės neturi. Dauguma dienoraščių yra tokio lygio: „jis mane nebemyli“, „šiandien sninga“, „noriu šokolado“, „šiandien skaudą galvą“, „visos jos tokios“, „mačiau filmą“ ir pan. Čia žiniasklaida? Absurdas čia. Mėgstu išnarstyti reiškinius iš pašaknų. Lietuvoje yra toks visuomenės veikėjas Liutauras Ulevičius, pataisykite jei klystu, bet kažkada šis veikėjas labai, labai norėjo pakliūti į Seimą kaip žurnalistas. Neįleido, tai jis per teismą išsireikalavo, kad blogeris būtų pripažintas žiniasklaidos atstovu ir būtų įleistas į seimą. Dėl tokio iš pažiūros menknieko seimo kanceliarija nesiginčijo, bet taip per neapsižiūrėjimą buvo sukurtas precedentas, pagal kurį blogas – žiniasklaidos priemonė…  Tai ir, gerbiamas Artūrai, dėl šito precedento ir nukentėjote. Viliuos teismas tą jus liečiantį LŽLEK sprendimą panaikins.

  • suomis

    O pagal patį, skelbimų lenta yra žiniasklaidos priemonė? Aš manau, kad yra. Ir facebookas taip pat yra žiniasklaidos priemonė. Tik gal kitas reglamentas turi būti taikomas.

   • Skelbimų lenta nėra ir negali būti žiniasklaidos priemone. Nes neiašku, nei kas skelbimų lentos leidėjas, savininkas ir žurnalistas. Ir dėl turinio: nuo kada skelbimai ape parduodamus viščiukus ir šieną yra žiniasklaida?

    • Rytis_I

     Keista ir tai, kad po L. Ulevičiaus precedento bei blogų stebuklingo virsmo į pilnavertę žiniasklaidą, daugelis jų savininkų iki šiol lieka anoniminiai. Netvarka… Net apie skelbimo autorių ar skelbimo lentos savininką kartais daugiau galima pasakyti, nei apie ne kuriuos blogerius :)

    • suomis

      Žiniasklaidos (viešoji erdvė) priemonė yra skleisti žiniai, skelbimui, reklamai ir t.t.

     • Žiniasklaida ir viešoji erdvė yra dvi skirtingos sąvokos. Beje taip ir neatsakėte nuo kada skelbimai apie parduodamus viščiukus yra žiniasklaida, pageidaučiau ko nors ofcialaus…

     • suomis

       Dar ir juridinį apibūdinimą duoti. Aha, taip taip. Kaip tik bėgu ieškoti…Pirmiausia, ne skelbimai o skelbimų lenta. Kuo skiriasi faktas, jei viešai išdėsiu į šuns dienas ką nors ir patalpinsiu skelbimų lentoje, nuo to, jei TĄ PATĮ veiksmą atliksiu snukiaknydėje? Man visiškai neįdomu ar skelbimų LENTA gali būtį priskirta prie žiniasklaidos priemonių, nes tai antraeilis dalykas. Čia pagrindinis klausimas ar kultūringa viešai vartoti nenormatyvinę leksiką. Ir antras klausimas, kas yra nenormatyvinė leksika. Kur jos ribos. Taip, kad demagogijos Mariuk nevaryk. ;)

     • Dokumento kur skelbimai/skelbimų lenta (tai tas pats, gi skelbimai ir yra kabinami skelbimų lentose) būtų pripažinta žiniasklaida taip ir nepateikėte. Apsikvailinote. Geriau nerašinėtumėte apie tai ko nesuprantate arba pasirašytumėte tikruoju vardu, nes tuomet pagalvotumėte prieš rašydamas.

      P.S. Beje aš senai ne Mariukas, ir čia šūvis pro šalį.

     • suomis

       Vadinsi, pagal paties logiką išeina, kad skelbimų lentoje galima vartoti nenormatyvinę leksiką ir tai gali būti pripažinta etiška, nes skelbimų lenta nėra įvardinta kaip žiniasklaidos priemonė? :DDDDDDDDDD

     • Tai pagal jūsų logiką. Dokumentą, kad ir BK ar CK straipsnius kur juodu ant balto būtų parašyta, kad skelbimų lenta yra žiniaslaida!

     • suomis

       Kiek metukų pačiam? Klausiu dėl to, kad pats viską nori įrėminti į įstatymo rėmus. Nors ne viskas įsirėmina. Juk spausdinimo mašinėlė irgi ne žiniasklaidos priemonė, kaip ir kompiuteris, bet tais gerais laikais visos spausdinimo mašinėlės buvo registruotos…   ;)

     • Uzklydelis

      O kiek metukų pačiam, kad tauškiate tokius „kažkur kažkas sakė“ niekus? Tais „gerais laikais“, jei čia kalbate apie sovietmetį, spausdinino mašinėlės NEBUVO registruotos: aš pats pirkau spausdinimo (rašomąją) mašinėlę (mokslinių straipsnių rašymui) apie 1982 ar 1983 m, ir jos pirkimo procedūra niekuo nesiskyrė nuo rašomo popieriaus įsigijimo :), tik brangiau kainavo. Padavė, susimokėjau (berods 230 rublių), ačiū, sudie. 

     • suomis

       Papasakok bobutei. KGB apie tavo spausdinimo mašinėlės šrifto braižą žinojo viską. Jeigu būtumei atspausdinęs kokį antisovietinį tekstą, jie kaip mat būtų prisistatę pas patį namus. Štai taip studentę.

     • Uzklydelis

      Apie mano spausd.mašinėlės braižą KGB galėjo  žinoti viska, bet apie jis pirkėja (mane) – nieko :). Nes pirkau mokėdamas grynais (anuomet nebuvo kortelių:), niekas paso neprašė, nefotografavi ir nefilmavo, video kamerų toje kanc.prekių krautuvėje nebuvo. Taip kad pasakoti pasakėles apie   visų tikių mašinėlių registracija teks tau savo bobutei :-). Jei dar gyva ta bobutė. Ir jeigu patikli, nes kitaip lieps tau ant žirnių paklūpėti už durnas baikas :-):D

     • suomis

       Kad pats grynais mokėjai, tai dar nieko nereiškia. O iš kokio magazino pirkai? :DDDDD Ir kas tave rekomendavo į tą magaziną? Gal nori pasakyti, kad kiekvienam magazine jomis prekiavo?  ;) Taip kad njuokink žmogeli. Viskas buvo sureguliuota. :DDDDD

     • Uzklydelis

      Pirkau iš kanceliarinių prekių parduotuvės, kuri buvo (gal ir dabar tebėra?) A.Vienuolio gatvėje, šalia Operos ir baleto teatro. (Jei tuomet gyvenai Vilniuje, turėtum ją žinoti; tuomet visi studentai ten apsipirkdavo).Kas mane „rekomendavo“ į tą parduotuvę? Juokingai durnas klausimas, liudijantis apie liguistą paties sąmonės būklę :-). Dar paklausk, kas mane (ir mano grupiokus) anuomet   rekomendavo į Žemaičius alaus atsigerti :).  Juokdarys!…:-):-):-)

  • Uzklydelis

   Aš nesu išsamiai susipažinęs nei su BK, nei su CK, tad nežinau ar ir kaip ten apibrėžiamas žiniasklaidos terminas (Gal jūs, Mariau, žinote? jei taip, būkite malonus, pacituokite). Todėl man kyla nemažai klausimų ir abejonių dėl to, kur prasideda ir kur baigiasi žiniasklaida, o kur – paprastų skelbimų „zona“ (sakau „paprastų“, nes juk ir žiniasklaida skelbia, pvz. apie dolerio kurso kritimą ar apie prasidedančia Oktoberfest šventę:). Pvz. rašote „nuo kada vidinės būsenos aprašymai, aplinkos (gamtos, politikos, viešosios erdvės) pastebėjimai yra žiniasklaida?“ O kaip tada oro prognozės, kuriomis tradiciškai baigiasi žinios TV ar radijuje, laikraščių paskutiniai puslapiai – ar tai žiniasklaida ar ne? Kitas klausimas: ar įvairių apžvalgininkų bei politologų diskusija radijo ar TV laidoje tema „savaitės įvykiai“ yra žiniasklaida, ar tik jų vieši politikos ir viešosios erdvės pastebėjimai? o gal tiesiog tai tik jų viešas pokalbis?  Ar, pvz., „Žinių radijo“ savininko pseudofilosofavimai (su rubrika „Verslumo dvasia“) savajame radijuje laikytini žiniasklaida? O ar išleista publicistinių tekstų ar memuarų knygelė laikytina žiniasklaida ar tik viešu paplepėjimu, „viešosios erdvės pastebejimu“, o gal „vidinės būsenos aprašymu“? Ar kokia nors pramoginė (šokių, dainų, bajerių, apkalbų /aka „gyvenimo būdo“/ ir pan.) laida per radiją ar TV yra žiniasklaida (juk tokiose irgi dažnai didžiausia naujiena būna „jis manęs nebemyli“:)? Ir t.t.
   Jei tai – ne žiniasklaida, tai OK. Tada ne tik bloge, bet ir laikraštyje, TV ar radijuje galima „pavaryti“ ir „apvaryti“ kaip nori (svarbu ne tame puslapyje, kuriame pranešamos žinios :-). O  jei tai, kas yra žiniasklaida, lemia „nešėjas“ (t.y. kas skelbiama žiniasklaidos priemonėje – yra žiniasklaida), tai tada ir blogas – žiniasklaida (juk neneigsite, kad internetas YRA žiniasklaidos priemonė?).
   Taigi va. Čia yra ką „išnarstyti iš pašaknų“, kaip skelbiate mėgstantis :-)

 • Karolis

   jeigu Ramanauskas negali diagnozuoti premjerui idiotizmo, ar Račas gali
  diagnozuoti prezidentei senatvinį maramą, kaip tai jis padarė savo
  bloge?

  • ArturasR

    Karoli, jei duotumėte nuorodą, kur aš tai padariau galėtume bendrauti toliau. Jei ne – staltiesėlė tamstai kelias ten, iš kur negrįžtama.

   • karolis160

    Štai praėjusių metų rugsėjo 23 d. įraše (visus juos galima rasti archyve) jis diagnozavo prezidentei senatvinį marazmą

   • karolis160

     Atsiemu savo žodžius.

    • ArturasR

     Karoli, dar būtų neblogai, jei atsiprašytumėte už viešą netiesos sakymą. Jei mokate, žinoma.

     • karolis160

       Atsiprašau už viešą netiesos sakymą
       

     • ArturasR

      Atsiprašymas priimtas. Kitą kartą skaitykite atidžiau :)

 • karolis160

   Jeigu Ramanauskas negali diagnozuoti premjerui idiotizmo, ar Račas gali
  diagnozuoti prezidentei senatvinį maramą, kaip tai jis padarė savo
  bloge?

 • karolis160

   jeigu Ramanauskas negali diagnozuoti premjerui idiotizmo, ar Račas gali
  diagnozuoti prezidentei senatvinį maramą, kaip tai jis padarė savo
  bloge?

 • znakorius

  Save apibūdinai.
  Ir ko nerimsti – manai, kad esi neatrandamas?
  Tada tau jokie atsiprašymai nebepadės.

 • Viccini

  Klostosi tokia tradicija, kad turėti konservatyvias pažiūras darosi nejauku. Iš dalies dėl pačių konservatorių veidmainiškumo, iš kitos pusės dėl to, kad tokie konservatyvias pažiūras deklaruojantys pseudopatriotai/propagandistai  savo oponentus iš anksto laiko žemesnės rūšies padarais. Neieškodami argumentų, nesirinkdami žodžių drebia savo išmatas ant tų, kurie turi skirtingą nuomonę. „Laikintojai“ ir „šierintojai“ nebūtinai palaiko ramanausko marazmus, tačiau tokiu būdu itin paprasta pasirodyti šmaikščiu dešiniųjų pažiūrų Lietuvos gelbėtoju…
  …nenustebsiu, jeigu teisėsaugai prispaudus, sužinosime, kad tai tebuvo be rusiško žargono sunkiai sakinius dėliojančio šoumeno naujametinis trolinimas. Kaip išsigelbėjimas.

 • Karolis Urbonas

  – Kodėl naciai pralaimėjo Nurnbergo tribunolą ?
  – Nes teismo posėdžių metu sėdėjo su angina prisiriję fervexo.

 • Uzklydelis

  Tesybės dėlei, reikia pripažinti, kad ABU diskusijos dalyviai užsiiminėjo demagogija. A.Ramanausko šnekas čia prikomentavo su kaupu, tad šįkart – apie A.Račo argumentus (kurie, prisipažinsiu, man skambejo kaip tipiška demagogija). 
  O būtent: p.Račas pareiškia (matyt, ir mano), kad tokie žodžiai, kaip „idiotas“ netinkami viešojoje erdvėje, bet jam kažkodėl atrodo, kad žodis „kekšiukas“ visiškai tinkamas vartoti, apibūdinant tuos „kitus“ ar „kitokius“. Kažin kodėl taip? T.y.  kodėl žodis, kuris šiandien vartojamas apibūdinti sunkia psichine liga sergančiam laikytinas nepalyyyyginamai labiau įžeidžiu (vulgariu, nevartotinu, smerktinu) negu žodis, kuris taikomas apibūdinti pardavinėjančiam kūną už pinigus? Čia, matyt, tik nuo vertintojo pozicijos priklauso… Bet tada negalima ir vienareikšmiškai smerkti.Beje, pone Račai, jei neklystu (pataisykit, jeigu), žodis „šūdas“ nėra laikomas nerašytiniu (ar kaip jūs ten vadinate: nenorminiu?). Mokykloje net Donelaičio raštuose jį galima perskaityti, jau nekalbant apie Gavelio „Vilniaus pokerį“ :-). O taip, sutinku, kad juo švaistytis kitų asmenų adresu – nepriimtina ir nekultūringa. Bet tą patį manau ir apie „kekšiuką“. 

  • ArturasR

   Užklydėli, tamstos nuomonė vertinga. Bet kai turėsite laiko, pavartykite žodyną, o jei tingite, paskaitykite: prostitute: a person who willingly uses his or her talent or ability in a base and unworthy way, usually for money.

   • Uzklydelis

    Ačiū už patarimą, kuriuo, beje, ir pačiam praverstų pasinaudoti PRIEŠ skausmingai reaguojant į kitų vartojamus terminus. Paskaitykite: „An idiot (…) is a mentally deficient person, OR someone who acts in a self-defeating or significantly counterproductive way“.  Ypač atkreipkite dėmesį į tą sakinio dalį po „or“ (t.y. „arba“).  Kuo puikiausiai pasitarnautų kaip „pridengiantis“ (sofistinis) argumentas, norint „išsivynioti“ nuo kaltinimų, kad viešai vadinti kitą asmenį idiotu – nekultūringa, chamiška, nepriimtina. Žodžiu, kai  nori save pateisinti, o kitą už panašų dalyką pasmerkti – ieškok ir rasi, anot Šv.Rašto :-)