Visokių yra, bet jų ir reikia, kad matytųsi, kas yra normalu

Nėra ko slėpti, gaunu ir tokių laiškų.

**************************************

Čia mano profilis, galit kuo skubiau postint. http://www.facebook.com/kestucio, KĘSTUTIS BURBA

Nelabai matau kokių ilgalaikių pasekmių turės jūsų sugalvota nesamonė, kad tiesiog surašysite žmonių vardus.

Aš suprantu, kaip gali skaudinti žmogų, kai jį vadina šūdu ir panašiai. Bet… jei kas mane ar kitą save gerbentį pavadintų taip, jis tiesiog nekreiptų dėmesio. Nes psichologija yra tokia, kad mes matome kituose save. Ir kitus vadiname tai kas esame patys savyje. Tad jo mintys ir mano asmenybė neturi nieko bendra! Nebent tai tiesa ir mane tei žeidžia. Nes taip gi ir yra – TIESA ŽEIDŽIA MUS.

Bet jei jau žmogus veliasi į karą su šūdų pilstytojais, turbūt jis viduje jaučia kad būtent toks ir yra. Neveltui yra patarlės, liaudies išmintis, „duok durniui kelią“, „Jei kariausi su menkesniu, tai karą pralaimėsi vien įsiveldamas į tai.“ ir pan…

Žodžiu manau, jei jau sureikšminate tai, TAI ŽINOKIT PATYS TĄ TEKSTĄ BEI RAMANAUSKĄ IR REKLAMUOJATE. Tad kaip matau, pasamonėje jums asmeniškai patinka šūdų pilstymai. Ir dabar dar žmones nekaltus įvelsite į savo pamazgų mėtymąsi… Bet turbūt Jūs asmeniškai to vertas esate, nors tai pačiam spręsti. Bet veiksmai teigia, kad jums tai patinka.

Jūsų nei kiek nežinau ir nesidomėjau, tad palaikysiu Ramanauską, nes jis yra Konservatorius. O tai vienintelė šviesi partija Lietuvoje. Ir manau, kad jei jau jis pyksta taip ant jūsų, vien dėl to, kad esate prieš juos nusiteikę. Tačiau, tai yra vienintelė partija (pridėjus Liberalus), kurie dirba Lietuvai, Mūsų vaikams ir anūkams. O ne verslo struktūrų interesams, kas veda į valstybės nykimą ir emigraciją iš išvogtos šalies. Aš žiūriu į esmę, o Ramanausko motyvacija yra patriotizmas. Kad ir kokiu būdu jis tai parodo, mūsų tikslas bendras.

Jei būtumėt pasukęs gyvenime kitu keliu, suprastumėt kas yra kas. Man iš apačios viskas puikiai matyt.

Ir aš didžiuojuos, kad esu tam sąraše. Nes aš visada palaikysiu Konservatorių bet kokią kovą prieš vagis ir atmatas.

Te laimina Dievas Lietuvą ir žmones kovojančius už ją. Deja, Dievas ne su jumis…

Very truly yours,

Kęstutis BurbaMobile: xxxxx

P.S. Dievas, žinoma, negali būti su manimi, nes jo paprasčiausiai nėra…

P.P.S. Reikės prie progos susitikus paklausti A. Kubiliaus ir R.Juknevčienės, ar jie irgi didžiuojuojasi, kad A.Ramanauskas yra Konservatorius

(15 balsų, vidurkis: 2,87 iš 5)
Loading...
 • O čia taip normalu laiškus su visais telefonais skelbti viešai? 

  • ArturasR

   Izabele, jei žmogus nori ir pats rašo, kodėl gi ne? Juk garbingą poziciją išreiškė. o aš pats neieiškojau jo telefono.

 • austras

  Pone Račai,

 • Ir 

 • Sunku patikėti, kad yra tokių tamsuolių.

 • Martynas Pilkis

  Apgailėtinas laiškas. Tikrai gėdinga. Įdomu, kur toliau dar gali ristis ir kokių pasekmių sukelti ramanauskiškas kitų žmonių žeminimas.

 • Telefona zmogaus specialiai palikote?

  Telefona zmogaus specialiai palikote?

  Jis ji jums uzrase, o ne visiems siaip jau.Negraziai elgiates, Arturai

  • suomis

    Ponas Račas, tai „beretei“ nieko neskolingas.

 • suomis

  Aš manau, kad jie didžiuotųsi, jeigu Kęstutis Burba būtų konservatorius. :DDDDDDDDDDDD 

 • vikt0rija

  Hej, malonu pamatyti jus per TV! ir visa laiką manęs neapleido mintis, kad esat savas, pažįstamas. Gal net didžiavausi, kad va, – labiau susikaupęs, taikliau replikuojat ir galų gale pasirodėt šauniau. Beje, tas nervas (ar jautrumas, kaip čia pavadinti?) jums tinka :) 

  Tik niekaip negaliu palikti ramybeje jusu P.S. Nr.1. 
  Nors esu atvirkščiai proporcinga kvadratu religijai, atkreipiu dėmesį, kad niekas neįrodė ir atvirkščiai, t.y. kad dievo nėra. Taigi, kol kas dar neaišku, kas tas dievas,  o jei visgi jis yra, ir jeigu tai „jis“- tai su kuo jis ir prieš ką. Negali žinoti, – gal Račas yra didysis pranašas mahomedas antrasis, o jo blogas www – naujasis koranas?
  Sėkmingos ateinančios savaitės, 
  V.

  • Nors ne i tema, bet nesusilaikiau:
   O kol niekas neirode, kad nykstuku ir drakonu nera, tai irgi siulysite jais tiketi?
   Ar juciu pacios logika sitam atvejui jau netiks?

   • vikt0rija

    Tomai, 

    nuo klausimo/pastabos iki tikėjimo dar ilgas kelias, ir aš nesiūliau niekuo tikėti.
    bet jei jau sudėjom dievą ir logiką į vieną, tai reikia atsispirti nuo apibrėžimų. jei jūs teigiate, kad dievo nėra, vadinasi pagal jūsų apibrėžimą  tokio dalyko ir nėra. pagal mano apibrėžimą – kitaip.

    Pavyzdžiui keli apibrėžimai:
    nykštukas – mažas suaugęs žmogus. Juk tokių tikrai yra (jie net turi stebuklingų mobilaus susisiekimo galių!). drakonai – dinozaurai. tokių irgi buvo. Dievas – ……………..(įrašykite pats).

    Jei apibrėžime yra kažkas tikrai nelogiška ir neįmanoma, vadinasi tokių dalykų ir nėra arba jie yra išgalvoti, kaip ir daugelis dalykų biblijoje, korane ar kitur. O mano pastaba (niekas neįrodė, jog dievo nėra ir tai nereiškia, kad jo tikrai nėra) – logiška.

 • Karolis Urbonas

  „Jūsų nei kiek nežinau ir nesidomėjau, tad palaikysiu Ramanauską, nes jis yra Konservatorius. O tai vienintelė šviesi partija Lietuvoje. Ir manau, kad jei jau jis pyksta taip ant jūsų, vien dėl to, kad esate prieš juos nusiteikę. Tačiau, tai yra vienintelė partija (pridėjus Liberalus), kurie dirba Lietuvai, Mūsų vaikams ir anūkams. O ne verslo struktūrų interesams, kas veda į valstybės nykimą ir emigraciją iš išvogtos šalies. Aš žiūriu į esmę, o Ramanausko motyvacija yra patriotizmas. Kad ir kokiu būdu jis tai parodo, mūsų tikslas bendras.“

  O kurmi… Ramanauską ir Užpakalnį reikia tikrai izoliuoti nuo viešumos, nes nesubdrendusiems atsilupėliams daro itin neigiamą įtaką. Po to jie neadekvačiai vertina tikrovę

  • Jo jo, juk tikras auksto intelekto protinguolis (ka atspindi ir paskutiniai rinkimu rezultatai, uz ka balsavo mistas/kaimas) balsuotu TIK uz Socdemus arba Darbo partija.. Na dar Tvarka ir teisinguma… 

 • Kaip desiniuju paziuru rinkejas, turiu tvirtai pasakyti, kad nei sis pilietis, nei Ramanauskas neatstovauja visu desiniuju nuomones :) Bet sveikinimai Racui kruopsciai atrinkus rimto beprocio laiska, kad irodyti savo „teisuma“