Visokių yra, bet jų ir reikia, kad matytųsi, kas yra normalu

Nėra ko slėpti, gaunu ir tokių laiškų.

**************************************

Čia mano profilis, galit kuo skubiau postint. http://www.facebook.com/kestucio, KĘSTUTIS BURBA

Nelabai matau kokių ilgalaikių pasekmių turės jūsų sugalvota nesamonė, kad tiesiog surašysite žmonių vardus.

Aš suprantu, kaip gali skaudinti žmogų, kai jį vadina šūdu ir panašiai. Bet… jei kas mane ar kitą save gerbentį pavadintų taip, jis tiesiog nekreiptų dėmesio. Nes psichologija yra tokia, kad mes matome kituose save. Ir kitus vadiname tai kas esame patys savyje. Tad jo mintys ir mano asmenybė neturi nieko bendra! Nebent tai tiesa ir mane tei žeidžia. Nes taip gi ir yra – TIESA ŽEIDŽIA MUS.

Bet jei jau žmogus veliasi į karą su šūdų pilstytojais, turbūt jis viduje jaučia kad būtent toks ir yra. Neveltui yra patarlės, liaudies išmintis, „duok durniui kelią“, „Jei kariausi su menkesniu, tai karą pralaimėsi vien įsiveldamas į tai.“ ir pan…

Žodžiu manau, jei jau sureikšminate tai, TAI ŽINOKIT PATYS TĄ TEKSTĄ BEI RAMANAUSKĄ IR REKLAMUOJATE. Tad kaip matau, pasamonėje jums asmeniškai patinka šūdų pilstymai. Ir dabar dar žmones nekaltus įvelsite į savo pamazgų mėtymąsi… Bet turbūt Jūs asmeniškai to vertas esate, nors tai pačiam spręsti. Bet veiksmai teigia, kad jums tai patinka.

Jūsų nei kiek nežinau ir nesidomėjau, tad palaikysiu Ramanauską, nes jis yra Konservatorius. O tai vienintelė šviesi partija Lietuvoje. Ir manau, kad jei jau jis pyksta taip ant jūsų, vien dėl to, kad esate prieš juos nusiteikę. Tačiau, tai yra vienintelė partija (pridėjus Liberalus), kurie dirba Lietuvai, Mūsų vaikams ir anūkams. O ne verslo struktūrų interesams, kas veda į valstybės nykimą ir emigraciją iš išvogtos šalies. Aš žiūriu į esmę, o Ramanausko motyvacija yra patriotizmas. Kad ir kokiu būdu jis tai parodo, mūsų tikslas bendras.

Jei būtumėt pasukęs gyvenime kitu keliu, suprastumėt kas yra kas. Man iš apačios viskas puikiai matyt.

Ir aš didžiuojuos, kad esu tam sąraše. Nes aš visada palaikysiu Konservatorių bet kokią kovą prieš vagis ir atmatas.

Te laimina Dievas Lietuvą ir žmones kovojančius už ją. Deja, Dievas ne su jumis…

Very truly yours,

Kęstutis BurbaMobile: xxxxx

P.S. Dievas, žinoma, negali būti su manimi, nes jo paprasčiausiai nėra…

P.P.S. Reikės prie progos susitikus paklausti A. Kubiliaus ir R.Juknevčienės, ar jie irgi didžiuojuojasi, kad A.Ramanauskas yra Konservatorius

(15 balsų, vidurkis: 2,87 iš 5)
Loading...