Citata #135 L.Jakimavičius surado darbą Saulėlydžio komisijai

Aukštojo mokslo reformą projektuojantieji, sakyčiau, labai rimtai turėtų permanyti, ar tai kas šiandien pas mus vadinama žurnalistika, neturėtų atsidurti Saulėlydžio komisijos akiratyje.

bernardinai.lt

P.S. Jei ką, tai aš visomis keturiomis „už“. 

Pats apie tai kalbu pastaruosius kelerius metus ir labai džiaugiuosi, kad pagaliau atsiranda bendraminčių.

(4 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Įdomu būtų paskaityti-paspoksoti-paklausyti TV, laikrakštinį, radio autorinį Račo darbą. Pamekentų kaip koks Antanaitis, ar Savukynas. Kritikuoti lengviausia. Tokių žmonių kaip Kuolys, Donskis, ar Vasiliauskas – vienetai. „Reporterė“ Grinevičiūtė – taip pat unikali, visi kiti – tik pilka masė (filadelfijai), deja …

  • Fredi, jau buvau pasiilgęs tamstos komplimentų…

   Ką gi, bent žinau, kad pataikiau.

   Kovok ir nenurimk. Tik žiūrėk, neperlenk lazdos ir neužlipk ant grėblio:)

 • J. naivusis

  CITATA +

  Apskritai iš mūsų tautinių žurnalistų anuometinių rašinių galėjai imti manyti, kad Lietuva išvis yra ne globaliame pasaulyje, o kosmose, kur tėra tik Arūnas Valinskas, Inga Valinskienė ir vakarėlyje dainuojanti Donata Meiželytė.

  Pardon, nesusilaikiau- labai jau tiksliai ;(

 • nerijus

  Būtų šaunu pamatyti per TV- Artūro Račo žurnalistiniai tyrimai ir paplepsėjimai. :)

  Sulauktų dėmesio,kaip ir Grinevičiūtė.

 • dimes

  Ir įdomu kodėl tokia mintis? Ar tik ne dėl svarstymų ką daryti su Žurnalistų etikos inspekcija ir inspektoriumi? Žinot, labiausiai mane gasdina tas dalykas, kad žurnalistai radinami būti solidarūs. Gražus kvietimas, bet iš kitos pusės – žiniasklaida įgys monopolinę nuomonę. Kitaip sakant, visi žurnalistai eis link vienos nuomonės. O dėl žurnalistų laisvių ir nepriklausomybės nuo kažko…tai mitas.

 • Woo

  Gal vertėtų pradėti nuo to, kad žurnalistai turėtų gauti bent jau leidimą dirbti žurnalistinį darbą? Kokius nors pažymėjimus, licencijas ar pan. Nes dabar praktiškai visi, kas netingi, gali vadinti save žurnalistais… ;/