Citata #118 Konstitucinis Teismas pasimetė tarp specialistų?..

Iš Lietuvos Respublikos Konstitucinio teismo pranešimo spaudai:

Konstitucinis Teismas nutarė atidėti bylos dėl Atominės elektrinės įstatymo 8, 10, 11 ir 20 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo nuostatų konstitucingumo nagrinėjimą. Penktadienį apklausus specialistus paaiškėjo naujos aplinkybės, dėl kurių būtina apklausti kitus specialistus, taip pat gauti naujų dokumentų. Teisminis bylos nagrinėjimas nukeliamas į sausio 27 d. 9 val.

(3 balsų, vidurkis: 2,33 iš 5)
Loading...
 • Anonimas
  • O aš manau, kad nieko gero. Mano požiūriu kvaila lyginti apmokestinimą pajamų, kurios realiai neegzistuoja…

  • Anonimas

   Siauliai visai savo varda pasigadins

 • Anonimas

  kiek dar mus mulkins?, 2009 01 19 12:34
  Maximos akcininkai pasinaudojo istatymu netobulumais (kas galetu paneigti, kad jie nebuvo tycia sukurti?) bei prisidengdami invalidais per desimtmeti is valstybes biudzeto issunke simtus milijonu MUSU VISU pinigu. Tokie budu jie prie viso to igijo nesaziningos konkurencijos didesnes galimybes, kurios padejo suzlugdyti smulkesnius verslininkus.
  Veliau seke „keistas“ VST privatizavimas, kai sumoketi 700 mln., vos ne kita diena buvo issiurbti is imones, o pacios imones turtas prie viso buvo perkainuotas iki milijardiniu sumu. Dabar mes mokame brangiai uz elektra del to menamai brangaus turto.
  Na o paskutinis, bent jau visuomenei zinomas, neskaidrus sandoris yra LEO LT ikurimas, kai vatstybe liko su asilo ausim, nes mat tie VST valdomi laidai yra vos ne brangesni uz RST ir Lietuvos energijos laidus.
  Daugiau geopolitika. lt/trigalvisslibinas/ ?artc=519

  Dabar islenda nauja keista istorija kai Flylal akcininkai ŽIA valda“, „Sanitex“ ir „Indeco“ privatizavo Lietuvos avialinijas, atskyre pelninga veikla nuo nepelningos ir nepelninga paliko bankrutuoti taip APVOGDAMI 29400 keleivius, Vilniaus aerouosta ir kitas imones.

  Bet MES galime ne tik ziureti kaip mus mulkina, bet ir veikti. Mes turime milziniska perkamaja galia. Mes galime pirkti ten kur musu nemausto ir remti sazininga versla, bei suzlugdyti nesazininga. Bet tai galime padaryti tik KARTU.

  Dabar kvieciu nebepirkti Maximose, Nekropoliuose, nebetureti reikalu su Ziemeliu ir jo vadovaujamomis imonemis (ziavalda. lt/index. php?id= 93).

  Nukopijuok sita teksta ir patalpink kituose komentaruose jei tam pritari.

  P.S. Jei nenorite reiksti savo minciu viesai,kad butu zinomas jusu IP, nes oligarchai su delfio ir neaisku kam dirbancios teisesaugos pagalba gali jums pridarykite nemalonumu, naudokite anoniminius serverius pvz. torproject. org arba atsisiuskite paruosta nemokama ir legalia opera narsykle, kuri is karto naudoja Tor tinkla ir pakeis jusu kompiuterio IP. Adresas (files.myopera. com/archetwist/operator/OperaTo r-3.3. zip) Beje ja galite isirasyti i USB.
  Koks jusu IP galesite pasitikrinti Opera narsykleje ivede ip-adress. com
  Turekite kantrybes nes jus jungsites per kitas salis, ir tai uztruks.

 • Anonimas
 • Anonimas

  Albiną Janušką pamiršo apklausti. Kaip be tokio šalies „patrioto“ ir „specialisto“ galima buvo pradėti svarstyti strateginius šalies reikalus. Ir apskritai: „nekiškit rankų į svetimą kasą“.