Ką aš skaitau: tinklaraščių piarinimo savaitė

… Prisijungiu ir aš prie Rokiškio iniciatyvos.

Pabandysiu čia išvardyti tuos tinklaraščius, kuriuos skaitydamas randu arba naudingos informacijos, arba gerų idėjų arba šiaip nekasdienių pamąstymų.

uagadugu.lt – apie televizijas. Tiems, kam įdomu, kas jose vyksta, kodėl priimami vienokie ar kitokie sprendimai, kokie tų sprendimų rezultatai. Žmogus išmano, apie ką rašo, o tai Lietuvoje nedažnas atvejis.

Dar viena alternatyvi nuomonė – apie teisę. Taip pat labai retas dalykas Lietuvoje. Bet – kaip ir pirmuoju atveju – žmogus supranta, apie ką rašo. Skaityti nėra lengva, bet jei gali skaityti, nesi dundukas:)

verslo klasė – turi bendro su prieš tai paminėtu. Ta prasme, kad dažnai minimas dundukų, kurie skaitydami šį tinklaraštį tikriausiai aiškiai suvokia savo dundukiškumą ir dėl to jiems kyla nevaldomos pykčio bangos. Be to,  mažai Lietuvoje kas aip valdo žodį.

Rytas Staselis – žurnalistas, apžvalgininkas. Turintis minčių, o ne tik lojantis pagal komandą, už honorarą arba už skiltį. Mažai jau tokių Lietuvoje belikę…

Marius Laurinavičius – buvęs kolega „Lietuvos ryte“. Pastaruoju metu stebina labai blaiviais komentarais apie užsienio politiką. Dar šiek tiek ir, manau, gali tapti pačiu geriausiu šioje srityje.

Eastern approaches – „The Economist“ autorių tinklaraštis apie mūsų regiono valstybes. Tinka tiems, kuriems pasaulis nesibaigia „Akropoliu“.

burgis.lt – apie gyvenima. Aš taip pavadinčiau. Bet daug ir apie švietimą. Be to, vienas iš labai retų atvejų, kai daug nesuvaidintos gyvenimo išminties.

kinogramas.lt – labai įvairios temos: nuo bušido iki Lietuvos nemokumo rizikos. Bet kai skaitai, neapleidžia įspūdis, kad rašo žmogus, turintis atsakomybės jausmą ir smegenų.

Piktas gnomas Arvydas – man atrodo, kad rašo nuoširdžiai. Gal dėl to kai kurie įrašai ir patinka…

Justas Šaltinis – daugiausiai ekonomika. Gaila, kad gana retai rašo…

Mr. Script – anksčiau rašė apie ekonomiką. Labai įdomiai. O dabar – apie akvariumus, žuvytes, lietuvišką muziką… Net nežinau, ką pasakyti… Bet vis dar skaitau. Gal grįš prie ekonomikos?..

komjaunimas.lt – pastaruoju metu gal nebuvo temos, kuri labai „vežtų“, tačiau yra buvę ne kartą, tad vis dar tikiuosi:)

Buržujaus rašinėliai – užkabino fotografijų serijomis. Kartais kai ką parašo:)

Common sense – dar vienas ne dundukams. Tačiau gal neįsižeis, jei pasakysiu, jog kartais susidaro įspūdis, kad būna, jog  bando iššokti aukščiau bambos ir pabūti tuo, kuo nėra. Kai būna savimi – tiesiog puikūs.

sharkeen.lt – apie muziką. Įskaitant lietuvišką, be zvonkių, tarasovų ir radžių.

Lolz.lt – būna, kad juokiesi garsiai. O to kartais labai reikia.

Atsiprašau, jei ko nepaminėjau. Gal dar prisiminsiu.

Be to, būtinai reikia paskaitinėti ir mane pareklamuojančius visų galų meistrą ir išmanytoją, vynų, valgių, cigarų, automobilių, žiniasklaidos, kelionių bei viso kito žinovą, populiariausią emigracijos rašytoją Lietuvai A.Užkalnį ir vieną drąsiausių Lietuvos apžvalgininkų, nebijančių nuolat kritikuoti net pačią D.Grybauskaitę, nenuilstantį katališkų ir moralinių užsienio politikos vertybių gynėją, asmeninį G.Vagnoriaus autobiografą, socialdemokratų sąjungos asmeninį nuomonių ir nuodėmių klausytoją, daugelio populiariausių pokalbių laidų dalyvį T.Čyvą. Čia kad būtų galima pajausti skirtumą tarp tų, kurie gali rašyti ir turi minčių bei tų, kurie mano galį ir turį. Ir tuo labai didžiuojasi. Nuorodų nededu, nes jie tokie populiarūs, kad susirasti bus labai lengva.

(6 balsų, vidurkis: 4,33 iš 5)
Loading...