Jau žinau, už ką nebalsuosiu

… Buvau užsukęs į žurnalo „Valstybė“ organizuotą konferenciją…

Galvojau prieš rinkimus pasiklausysiu apie tai, ką svarbiausios partijos ir jų kandidatai žada miestui, kuriame gyvenu – Vilniui. Nes iki šiol neapsisprendžiu, už ką balsuoti.

Iki diskusijos pabaigos neištvėriau – net mano prie demagogijos per tiek metų jau įpratusioms ausims, srautas buvo per didelis.

Bet žinau, už ką tikrai nebalsuosiu.

Nebalsuosiu už socialdemokratus, nes R.Adomavičiaus idėja, jog kad reikia užbaigti stadioną ir Vilnius galės tapti regioninės traukos centru, manęs kažkodėl tai visiškai neįtikino.

Nebalsuosiu už A.Zuoko judėjimą, nes kalbos apie strategijas, prisimenant Gugenheimą, oranžinius dviračius ir „Rubicon“, manęs jau nebeįtikina, o nieko naujo neišgirdau,

Nebalsuosiu ir už konservatorius, nes K.Masiulis kalbėjo labai konceptualiai, tačiau visiškai ne įtemą. O ypač nepatiko, kad kalbėdamas apie strategijas, lyderius ir vizijas bei aiškindamas, kokie blogi yra marginalai, kažkaip visai pamiršo paminėti buvusį konservatorių deleguotą Vilniaus merą V.Navicką.

Pats būčiau nepatikėjęs, tačiau vienintelis, kuris kalbėjo į temą, buvo darbiečių atstovas J.Pinskus. Jis kalbėjo apie Vilniaus skolas ir kokie galėtų būdai, šią problemą spręsti. Bent jau būtų apie ką diskutuoti… Tiesa, nežinau, ar to pakanka, kad būtų galima už šią partiją balsuoti.

Nebalsuočiau ir už R.Valatką (jis vertino politikų pasisakymus), jei jis sugalvotų eiti į rinkimus. Nes problemos, kurias jis kėlė, man kaip Vilniaus gyventojui, nepasirodė aktualios. Nes man visiškai nesvarbu, ar bus Vilniuje paminklas matrioškai ar ne, man neįdomus buvo jo pasvarstymai apie tai, kiek laiko Vilniuje statomas stadionas ar juokeliai apie „teistus už gerus darbus“. Viskas jau girdėta ir net, sakyčiau, nuvalkiota.

Aš kažkaip tikėjausi, kad bus kalbama apie visuomeninį transportą, automobilių stovėjimo aikšteles, poilsio zonas, mokyklas, paramą sporto mokykloms, ikimokyklinio ugdymo įstaigas, miesto infrastruktūrą, gatvių remontą, saugumą mieste ir panašius dalykus. Iš esmės tuos, kurie daro gyvenimą Vilniuje patogesnį arba sudėtingesnį.

Tiesa, gal apie tai buvo kalbama antrojoje diskusijos dalyje…

Bet kažkaip pagailo laiko.

(9 balsų, vidurkis: 4,56 iš 5)
Loading...
 • mdxacuk

  Visada lieka patikrintas variantas – balsuoti už tuos, kurie mikliai užpila duobes priemiesčių keliukuose. Net jeigu už tai jie paprašys teisės perstumdyti stadione grunto dar už kokius 100 mln.

  • mdxacuk, tamsta vėl bandote būti sąmojingas?

   Beje, kaip tik šiandien parašiau laišką į savivaldybę, prašydamas atkreipti dėmesį į baisią Pylimėlių ir Viršupio gatvės prie Rokantiškio kapinių būklę. Būtinai tamstai pranešiu, jei bent dalį duobių užlygins.

   • Žigis

    Tipinė lietuviška elgsena – balsuoti kojomis. Jei kas napatika, tai šiukštu, nasivelkime į debatus, o atsistokime ir išeikime.
    Pagal tokius vertinimus, belieka balsuoti už tapšnotojus, raganas arba ką nors panašaus į ubagų karalių. Gaila, kad Vilnius niekaip nepasimoko iš Kauno klaidų.

   • mdxacuk

    Terp kitko, Viršupio gatvės gabalą Lyglaukiuose nuo viaduko iki Šilo pernai Navickas užlopė labai padoriai. Nors aš jo neprašiau, bet esu dėkingas. Tiesa, toliau, pavyzdžiui Šilo gatvės ties Pakso namu netvarkė, nors irgi buvo prasta. Spėju, kad iš keršto. Tikriausiai jūsų gabalo irgi neremontavo iš keršto.

  • nesvarbu

   p.Artūrai, šį kartą mdxacuk jau ne bando, o yra sąmojingas:)

  • Renee

   Aišku, „Tvarkos ir teisingumo“ partijos gretose yra patriotiškų ir teisingų žmonių, bet kokia iš to nauda, jei beraštis „l.e.p. partijos lyderis“ gina fašistuojančius rezervuaro dogus, po šiai dienai sako „šiandey“, o silpnaprotį komunistinės šlėktos ubliudką su raudona „Fronto“ vėliava laiko gal net geriausiu TT draugu…

 • kaip ir balsuoti iš viso nėra už ką.

 • Stogas

  Pritariu, baisu, nera uz ka balsuoti. Abonetas ir jo nauja/sena partija- brr.. net nera komentaru. Navickas ir jo ex partija- gal geriau eina toliau su savo morale. Socialistai, niekada neatleisiu uz praeiti ir „valdovu rumus“ bei Leo. Darbieciai ir Viktotas meras, nz , nenoriu sostineje agrofirmos Nr 2. Tvarkieciai- man ju komanda kazkaip atrodo primityvus . Masiulis ir co, gal, bet ar jie is tikro Liberalai ar tik pavadinimas? O ar as past liberalas is naturos, kazin ar tai gerai tas liberalizmas? Tai ir rinkimai keisti- reklamuoja vienu veidus o prie lovio sedes kiti!

 • Roco

  Kodėl ponai manote, kad nėra už ką balsuoti? Visiems neapsisprendžiantiems ir svarstantiems už ką balsuoti siūlau balsuoti taip kaip aš – balsuoti už sugadintų biuletenių partiją.

 • Na sugadintų biuletenių partija irgi ne išeitis :)

 • nerijus

  K. Masiulio galvoje gimusi idėja, kuri netapo kūnu (?), cituoju iš atminties:

  „Seimo nario atlyginimas, turėtų būti toks, kokį jis gaudavo iki tapdamas seimo nariu…“

  Mėgsta, R. Adomavičius, azartinius lošimus ar ne?..

  „Į valstybinį sektorių, kai alga yra 5 tūkst. litų, papuola arba bepročiai, arba vagys“, E. Masiulis
  Tinklapyje matome (http://www.vilnius.lt/newvilniusweb/index.php/229/?), kad tik kelios personos viršija šią sumą, Vilniaus mieste (5 tūkst. Lt.):

  Administracijos direktorius- 6765 Lt.;
  Administracijos direktoriaus pavaduotojas- 6640 Lt.;
  Mero patarėjas- 5848 Lt.

  Kam tada šis sąrašas (http://www.liberalai.lt/2011kandidatai)ir kokią čia jis komandą sukomplektavo? Bepročių?..Ar sveiko proto „dešiniuosius“?..

  • Mr-Script

   Bet šiuose žodžiuose daug tiesos. Rask tu man idiotą kuris norėtų dirbti meru už 3700 „į rankas“. Juk čia ofigiena atsakomybė, kiekvieną dieną turi kentėti šūdą drabstomą į tave ir t.t. ir pan. Pažiūrėk kiek įmonėse gauna visokie poskyrių vadovai, jei kompanija didesnė (o Vilniaus savilvaldybę laikyčiau didele kompanija) tai 10k LTL yra maždaug norma, jau nekalbu apie aukščiausius vadovus. Bent manęs į tokias pareigas niekas neįkištų… Tai kai gauni juokingą atlyginimą – pradedi svarstyti kaip užsidirbti iš visokių abonementinių sąskaitų… :) taip ir gaunas kad eina dirbt tik vagys arba pusprociai :)

 • Jurkis

  Oranžiniai dviračiai – apsivogė liaudis, o kaltas Zuokas :D.
  Irgi nežinau, už ką balsuoti.

  • nerijus

   „…apsivogė liaudis, o kaltas Zuokas…“

   Vis kalta te nevykusi liaudis…
   Gal idėjos kvailos?..
   Žinoma, jos nėra kvailos, kai iš to kažkam byra…

 • suomis

  O kas trukdo, pačiam į savivaldą kandidatuoti?

 • Aš prieš seimo rinkimus irgi aktyviai klausiau „propagandą“. Skiedžia visi. (normaliausiai kalbėjo tvarkiečiai), bet už One Man Party balsuoti nelabai norisi.. o diaugiau vieni demagogai.

 • kitas dundukas
 • romas

  Vilniečiams labiausiai trūksta tvarkos ir teisingumo

 • Šamanas

  Liko nepaminėta viena iš didesnių partijų, turinti Vilniaus valdymo patirties. Ką tai galėtų reikšti? Gal ta partija nedalyvavo? O gal čia tokia agitacijos forma?

 • vaiva

  už Valatką irgi nebalsuočiau, bet ar bus Vilniuje matrioška ar ne, ar reikės privalomai mokytis lenkų kalbos Vilniuje gyvenantiems nelenkams, o ypač lietuviams – tai man labai svarbu.

 • giedrius

  nu va, Račas ir vėl visiems priešas :))

  • Giedriau, na kodėl Tu taip… Aš visiems draugas:) Visiems vienodai.

   • Genijus

    Beje, labai norėjau paklausti ne į temą. O po šio komentaro jau truputį į temą :)
    Artūrai, jūs netyčia kokiu nevalingu ir visiškai neplanuotu rankos judesiu netyčia neužbaninot tokios lidos?
    Tikiuosi, kad ne. Nes būtų gaila tos ponios, balansavusios tarp genialaus humoro jausmo ir senmergiško marazmo…

    • Genijus

     Patikslinu – gaila ne pačios ponios, bet dėl fakto, kad jos komentarai prapuolė šeimininko valia (?).

    • Valentinas

     Lida pasakė:
     arba aš – arba Valentinas.
     Valentinas pasakė – aš.

     • Genijus

      Tai kodėl liko Valentinas, nors jis pasirinko ne Valentiną? :)
      Beje, jus irgi laikau vienu iš įdomiausių šio tinklaraščio komentatorių.
      O su didžiausiu malonumu skaitau mdxacuk komentarus (visai ne (tik) dėl to, kad jis pastoviai krimsteli Artūrui).
      Nors tokiais vakarais, kaip šis, kai esu padaręs kelis šimtus g viskio, šiek tiek myliu netgi Arą (RIP) ir nerijų…

     • nerijus

      …ir lida išėjo…

     • Valentinas

      Lidai nepatiko kaip nemandagiai aš komentuoju liūdnai pagarsėjusį komentatorių Arą. Ji pasakė, kad kol Račas toleruos tokį elgesį su Aru (beje turbūt vienas iš kvailiausių, durniausių, išprotėjiškiausių, kenksmingiausių, pavojingiausių internetinių personažų kokius man teko skaityti) tol ji nekomentuos. Ogal tai buvo tiesiog pretekstas baigti komentuoti, nes vyras nebeleido? :)

     • nerijus
     • Genijus

      Dėl Aro sutinku. Bet drįstu teigti, kad su visu jo kenksmingumu ir kitomis jūsų teisingai išvardintomis savybėmis, jis visgi neperžengdavo žodžio laisvės ribų. O tai yra vertybė, kurios tokie arai niekada nesupras ir nevertins, ir BŪTENT dėl to ji turėtų būti normalių Lietuvos žmonių siekiamybė.
      Kitaip tariant, tam, kad įrodytume, kad arai yra blogis, mes turime siekti galimybės jiems pasisakyti :)
      P.S. čia Artūras, aišku, suabejos, kodėl jie turėtų pasisakinėti ČIA :)

    • mielas Genijau, aš vis dar esu sveiko proto ir mano judesiai yra valingi ir apgalvoti. Lidos nebuvo už ką baninti, nes nepasisant jos priešiškumo man, ji dažniausiai neperžengdavo normaliems žmonėms priimtino bendravimo būdo ribos.

     Beje, to paties nepasakyčiau apie tamstos klausimo paskutinį sakinį.

     • Genijus

      Ačiū, kad atsakėt, ir nepykit gi taip baisiai ant manęs :)
      Na taip, esu labai kategoriškas ir politiškai nekorektiškas pilietis. Beje, tokių savybių turite ir jūs (nors mūsų požiūriai į kai kuriuos dalykus yra diametralno protivopoložni). Ir tai nėra blogai. Nes politkorektiškumas pražudys pasaulį. Gal. Tikiuosi, kad ne :)
      P.S. jūsų tinklaraštis, mano manymu, vis dar išlieka geriausias Lietuvoje. Už ką ir ačiū. O jį kuriate ne tik jūs, bet ir lida, Aras (RIP dar kartą), mdxacuk ir netgi kokiu 0,000001 proc. ir aš :)

 • Fredis*

  Jeigu rinkėjas iki šiol buvo neapsisprendęs, priklausė neapsisprendusiųjų kategorijai ir apsilankęs konferencijoje staiga nutarė, jog už kažką nebalsuos – dar nereiškia, kad toks rinkėjas nepersigalvos rinkimų išvakarėse ar sutikęs kurį nors partietį prie parduotuvės rinkimų dieną.
  Nežinau kodėl, bet manęs kažkodėl panašios neapsisprendimų problemos niekada nekamuoja. Yra trys vertos dėmesio partijos – krikščionys demokratai-Tėvynės Sąjunga, liberalai ir socialdemokratai. Už socialdemokratus – niekada, net jeigu su ugnimi padus degintų, adatomis panages badytų.

  • Stogas

   Fredi,
   o jeigu badytu tas panages rinktum i merus gerb Navicka ar A.Zuoka, taip liaudyje vadinama Abonenta?

   • Fredis*

    A.Zuokas – artimas socialdemokratams žmogus, žmona Agnė Seime priklauso socialdemokratų frakcijai. Buvusiam Vilniaus merui V.Navickui miestelėnai didelių priekaištų neturėjo.

    • Fredi, Jei teisingai suprantu kregzduciu morale paprasta- vykdyk savo partijos sponsoriu pageidavimus, kitu partiju interesus – mesk lauk i siuksli deze (siusk nafik). Ne veltui kregzdutes…
     Zuokas – taip ir liks liberalu veidas su parsidaviliskom paziurom del kapeikos. Prie ko tu jo neslietum..

  • mdxacuk

   Aš tai Neapsispendusiojo Rinkėjo vietoj balsuočiau už sveiko proto dešiniuosius – sąrašo numeris 143. Nes prie jų „Keliai bus tvarkomi, o ne lopomi“. Tai žymiai geriau, negu prie parduotuvės sutikto partiečio kaulyt, kad palopytų po blatu.

   • ok

    Liberalų sąjudis net tik, kad sveiko proto, bet ir nėra lopai…Koks rytoj bus šūkis?… Mes neužkonservuosime krizės….

  • kaip bebutu, su jumis pritariu 100%. Liberalai arba kregzdutes. Pypkoriaus xebra – niekaip

  • Darius

   Už socialdemokratus – niekada, net jeigu su ugnimi padus degintų, adatomis panages badytų. >>>> o kas jei liežuvį išluptu ir rankas nukapotu, vis tiek nebalsuotum ?

 • nesvarbu

  Šiandienos topiniu pripažintinas sakinys, ištartas vaikinuko, kurį N parduotuvėje į pirkėjo vežimėlį bekraunantį maišus su cukrumi nufilmavo LNK.

  „Tai girdėjau, kad 6 litai bus. Tai yr investicija!“,- pasakė jis.

  • WU

   :DDDDDDDD

  • nerijus

   Apie cukrų:

   Eina suvalkietis ir nešasi trilitrinį stiklainį. Sutinka kaimyną.
   -Iš kur eini?
   Tai va, poliklinikoje buvau, šlapimo tyrimus dariausi.
   -Kodėl trilitrinis?
   Kad negalvotų, jog suvalkiečiai skūpūs.
   -Tai kam atgal nešiesi?
   -Aha, cukraus rado!!!

   • Valentinas

    Užeinu šiandien į Rimi, raštelyje, kurį rūpestingai surašo mylimoji buvo parašyta:
    Cukraus.
    Einu prie cukraus skyrelio žiūriu, viskas išluota iki paskutinio pako. Ech, galvoju, nerijus, tas netikėlis, investavo į cukrų, o dabar spekuliuos man siūlydamas už dvigubą kainą. Neišdegs nenaudėli! Nusipirkau daniško, rudo. Kad ir keturis kartus brangiau, bet svarbu, kad tau netektų mano juodu prakaitu uždirbtų pinigėlių :)

    • nerijus

     nerijus, apsukrus, prieš porą savaičių, nusipirko porą pakelių. Iki mėnesio galo turėtų pakakti :)

     Tad, Valentinai, teks Jus nuvilti- negausite, kad ir kokia kaina siūlysite, antrojo pakelio, kurį esame tik ką pradėję :)

     Beje…arbatą geriu be cukraus, o kavą į kurią deduosi cukraus, namie geriu tik savaitgaliais (išeiginėmis), dažniau ją geriu darbe. Darbe cukraus atsargų dar geram mėnesiukui ;)

     Einu gert kavos su Marijampolėje gamintu cukrumi, kuris, beje, vienintelis nepriklauso danams ir yra saldesnis, kaip lenkiškas (ne skaidrus)ir rusiškas. Ypač galima tai pastebėti, kai daromos uogienės- konservuojant ir dedant pagal receptą Danisko cukraus, neišsilaiko uogienės- „nušaudo“ dangteliai.

     • Valentinas

      O jei 10 lt už saldesnio cukraus pakelį pasiūlyčiau?

     • nerijus

      Kadangi, esate pripažinęs, jog esate vadybininkas, galiu tik įtarti, jog paskutinius cukraus maišelius į prekių vežimėlį susidėjote tamsta.
      Geriu kavą…Prisijunkit.

      Egipte, kaip teigia http://www.delfi.lt/news/daily/world/egipto-revoliucija-prasidejo-facebooke.d?id=41930897, revoliucija prasidėjo internete, o tiksliau- FB. Tai kodėl mums nesusėdus ir neišgėrus kavos per racas.lt?..

     • nerijus

      Beje…kavą perku PC Rimi esančioje parduotuvėlėje :)

 • J. naivusis

  Dėl Zuoko :
  Oranžiniai dviračiais jis išmurkdė mus visus, parodydamas idėją, kurią gal po 3 metų sėkmingai (tik realistiškiau) įgyvendino Paryžiuje.

  Antrą kart – Guggenheimo muziejumi. Ir vėl plebsas – tiek aukščiausioje valdžioje, tiek plačiosiose masėse – nesuprato idėjos, o dabar jau vėlu… Bet net plebsui aišku- kažkas ne taip, jei tieji lėtapėdžiai suomiai statys tą muziejų. Ir pastatys, kaip kad baigia statyti atominę.

  Trečią – valdžia net ir neišgirdo Zuoko įspėjimų apie tai, kad tampam gūdžia provincija. Tapom.

  Bet – nėr to blogo, kuris neišeitų į gerą – nebus Vilniuje tramvajaus, painių finansavimo schemų ir kitokių zuokalbių.

 • nesvarbu

  Gera laida „Человек и закон“, per rusų 1 kanalą dabar prasidejo. Maskvoje yra savi Valdovų rūmai-metro. Kilometras tunelio kasimo darbų milijardas dol. kainavo, kuomet reali kaina keturis kartus mažesnė. Rekomenduoju.

  • Jei paskaitytum Rentinio, Ups, Vilniaus Metro, atlikta „nepriklausoma“ studija, tai ten nuostabiai deliojamos frazes:
   1) Pagal galimu rangovu apklausas, kilometro kaina – 75 mln lt (!)
   2) Pasilyginus su siuo metu statomo MInsko Metro kilometro kaina (120 mln lt) – kaina yra realistiska apie 100 mln..
   3) tramvajaus kilometro kaina – tik 30 proc mazesne – 50 mln litu (!!!)

   Vienok jei kas nori itikinti kad patiesti 2 metalo gabalus sparta iki 100 m/diena ant zemes kainuoja tik 2 kartus pigiau nei iskasti tuneli ir tiesti tuos 2 metalo gabalus tunelyje) tai zinokit turgine boba su 10 lt i diena irgi netikiu.

   skaiciu magija. ranku miklumas ir jokios apgaules :)))))

 • ok

  Valatkos tiesa nuvalkiota… niekada nepamiršiu kaip jis visus ketinančius balsuoti už Grybauskaitę išvadino rujojančiais gyvūnais. Šlykštalas

  • ok

   taigi visi rinkimuose balsavę už D. Grybauskaitę t.y 950 407gyv, paduotų i teismą R. Valatką už garbės ir orumo pažeidimą. Bei pareikalautų nors po vieną litą kaip simbolinę baudą. Va, tuomet jis suvoktų , kad su žodžio laisve taip pat reikia elgtis atsakingai. Jei turi teisę rašyti, tai turėk pareigą ir atsakyti už žodžius. Juk žodis kaip peilis, tik pjauna be kraujo…

 • Leonardas

  Fredis- blogas agitatorius.
  Sunkus jo jumoras.

  • Leonardai, nesutinku. Fredis – labai geras agitatorius. Aš netgi spėčiau, jog su patirtimi. Ta prasme, kad agituoti, gali už bet ką, priklausomai nuo suos, nes vertybių yra lygiai nulis. Paprastai kalbant – vertybinė prostitutė.

   • nesvarbu

    Tas agitatorius su patirimi Artūrui, kaip bokso kriaušė:)

   • Betgi ar Artūrui Račui kaip amatininkui iš prigimties pritinka tiek šnekėti apie vertybes? Kategoriški principai, taip, puikiai dera su ta sausra jo rašyme, o vertybes gal palikim gilesniems :)

  • Sveiko Proto Rinkėjas turėtų balsuoti už tas partijas, kuriose yra daugiausiai Sveiko Proto Partiečių. Mano manymu tokie koncentruojasi trejose partijose, jau išvardinau kuriose ankstesniame įraše. Už vieną šių partijų nebalsuočiau net kankinamas ugnimi – tiek stiprios yra mano verybės ir įsitikinimai, todėl apkaltinimas prostitutiškumu yra neteisingas, dėl ko labai apgailestauju.

 • Viktoras

  Esu desinysis, balsuoju tradisciskai uz konservatorius, tik va pagalvojau, ar man patogiau gyventi Vilniuje vien del to, kad Vilniu valdo konservatoriai :) Savivaldoje kriterijai, pagal kuriuos renkames valdzia, turbut kiek kitokie, nei seime… Ir dar reikia zmonem burtis i stiprias bendruomenes, kad jos galetu bet kada (ne tik per rinkimus) savivaldu darbus pakontroliuoti, taip sakant visada laikytu „ant pulso“ vietinei valdziai.

 • Respondentas

  O man prie Pakso patiko Vilnius. Gatvės sutaisytos – smagu. Lyginu su Rubikonu ir klausimų nekyla.

 • Darius

  Galbūt tai palaikysi reklama, bet darbo partijoje bent jau yra 4 jaunimo kandidatai – 3 33 18 ir 54. Siaip tai gauti 3 numerį 20 metu atstovui išties geras rodiklis. Idomu ar kokioj kitoj partijoje yra panašus variantas ?

  • Fredis*

   Vienas iš kriterijų pasirenkant partiją už kurią balsuoti galėtų būti teistų asmenų bandymas nuslepianti nuo rinkiminės komisijos teistumo faktą. Tvarkos ir teisingumo, Darbo partija ir Paulausko partija šia prasme yra čempionai.

 • nerijus

  http://blog.lrytas.lt/alauspatranka/?p=323

  …ir klausimas beveik apie politiką:

  12. Klausimas skambėjęs pavasarėly 11-ame klausime paminėtoje TV viktorinoje: Iš kurios pusės reikia melžti karvę?
  a. Iš kairės.
  b. Iš dešinės.
  c. Iš Naujosios Kairės 95.
  d. Melžk iš kurios tik nori, bet nepamiršk Dešinės rankos taisyklės.

 • nerijus

  O kurį kelią (rinkimuose) pasirinksi tu:

  http://demotyvuok.one.lt/naujausi/visi/o-kuri-kelia-1238402.html

 • Na pabandykime ir mes pasidėlioti už ką čia balsuoti:
  Tikrai nebalsuosiu už:
  1)Tvarka ir teisingumas – prisimenu, kaip berods STT du tvarkiečiu vicemerus sulaikė už kyšių ėmimą. Kita vertus tur būt labiausiai sostinę praskolino būtent TT partijos merai.
  2) Socialdemokratai – apskritai niekada nebalsuoju ir kol kas dėl to nesigailiu.
  3) Darbo partija – gal baikime…?
  4)Zuoko judėjimas „Taip“ – reikia pripažinti, kad Vilnius bene labiausiai pasikeitė prie Zuoko. Gana stiprus vadybininkas (skirtingai nuo administratoriaus Imbraso, kuris teišmano, kaip paskirstyti, bet ne uždirbti ar surinkti), bei inovatyvių idėjų. Dėl to vis prisimenamo Gugenheimo muziejaus – nurimkite. Helsinkis jau peremė šitą idėją. Traukos centrai bus kitur. Taigi gal? Bet vis dėlto ne….

  • Stogas

   Kiekvienas caras turi turet savo muzieju, AMB- valdovu hata, Abonentas- gugalmogal. Gera seryklele tiek vienam tiek kitam. Abonento trinkeles = kinietiskos Gedimino prospekte- tarnaus labai ilgai :) Jusu vaikai ir ju vaikai zuoko skolas mokes, o dar kiek icoras rubikoras pasidare is jusu bizniuko

 • saulius

  tai išeitis yra – kadangi gerb. A.Račas geriausiai žino, kas svarbiausia miestiečiams, siūlau balsuoti už jį.

 • Vaida

  man tai baisiai liūdna, kad už ką balsuoti ar nebalsuoti sprendžiama, apsilankius belekokiose konferencijose, surengtose prieš pat rinkimus :( argi tai turi lemti, kas gražiau, įtikinamiau pakalbėjo, kas geriau pasiruošė kalbą?
  mano galva, už ką balsuoti (ar nebalsuoti) yra sprendžiama, atsižvelgiant į savo asmeninias nuostatas, vertybės ir tai, ką matote visus metus – ir kalbu ne apie pasirėkavimus opozicijoje, kai nesi už nieką atsakingas, ir dėl nieko galvos neskauda, o kai dirbi realius darbus, ir priimi realius sprendimus.. pas mus rotacija jau kaip ir įvykusi, ir visi turėjo progą pasirodyti – ar garsiau rėkia, ar geriau dirba..

  • Sejanus

   Aš manau, apsilankymo konferencijoje tikrai nepakanka, norint nuspręsti, už ką balsuoti. Tačiau gali pilnai pakakti supratimui, už ką nebalsuosi :) Kaip ten sakei, asmeninės nuostatos, vertybės… jei konferencijoje kažkas prišnekės prieš mano asmenines nuostatas ir vertybes, už jį tikrai nebalsuosiu, labai paprasta.

 • nesvarbu

  Štai čia tai bent rinkiminė reklama!! Esu liberalas, tačiau jau tikrai ne iki tokio lygio…ir kaip po to balsuoti už liberalus, kuomet ten tokie „ekspertai“ sėdi… Nesu medikas, juo labiau tam tikros siauros srities,kurios specialistai gal ir pakomentuotų šio kliedesio autoriaus dvasinę būklę:

  http://www.delfi.lt/news/ringas/politics/sgustainis-tualetu-moterims-dvigubai-daugiau-nei-vyrams.d?id=41906391

  • Jonas III

   Nebalsuosiu už liberalus, bet jeigu tokių „kliedesių“ kiekvienais metais po 50-100 būtume įgyvendinę, bet manau, kad per praėjusius 20 m pasaulis būtų gerokai pašviesėjęs.

  • nesvarbu

   Jonai III, tai pirmyn, nuo žodžių prie darbų! Išsiimkite patentą išviečių verslui ir įrenginėkite specialiai moterims, kad ir po 50 tų išviečių kiekvieną mėnesį. Ko laukiat, juk žinote ką daryti, kad Pasaulis taptų kiek šviesesnis? Viena sąlyga, beje, tai darykite už savo pinigus ir savo rizika. Tik nebandykite su tokiais ar panašiais kliedesiais lįsti į miesto ar valstybės biudžetą, bei jų valdymą.

   • Jonas III

    Aš tualetus laikiau tik vienu „kliedesiu“ (ar Jūs tos nuomonės, kad šią paskirtį puikiausiai atlieka prezidentūros pamatai?). Kiti būtų – gatvių dangos tvarkymas, kamščių gatvėse mažinimas, informacinių gatvių rodiklių iškabinimas, šiukšliadėžių įrengimas, mokesčių inspekcijos, sodros ivairios informacijos skleidimo tobulinimas, biudžeto ir europos lėšų įsisavinimo kontrolė ir viešinimas (nemanau, kad būtinai už n milijonų) … Ir taip iki 100 „kliedesių“ per metus, kuriems derėtų skirti valstybės pinigų (čia nepatenka 15 min. naujametiniai fejerverkai).

    • nesvarbu

     JonaiIII, o aš jau pagalvojau, kad ir Jūs apie spec. tualetus moterims, kaip tas „ekspertas“:)

 • samogitian

  Komentaras pašalintas A.R.

 • vadas

  reiktų dar žurnalistams duoti pavaldyti savivaldybes. gal tada visi marazmai baigtusi?

 • promo

  Reikia skirti dvi skirtingas savokas – kalbėti ir daryti. Daug kas moka protingai ir aktualiai pakalbėti, bet kai reikia nuveikti kažką konkretaus, tada pamirštama tai kas buvo kalbėta. O politikoje dažniausiai taip ir būna, priklaba daug ir visko bet atėjus metui veikti nepadaroma nieko naudingo. Taip kad vien paklausius kalbų prieš rinkimus dar nereikėtu spresti už ką balsuosi, o už ką ne. Reikia verinti visumą (pati kalbėtoją (kaip asmenybę), jo padarytus darbus, jo praeitį ir t.t.), o ne vien klausyti, ką jis šneką tą akimirka.

 • skaitytojas

  Tik nereikia tikėti visokiais naujai atsiradusiais pretendentais,kurie ,užuot grįžę į savo skurstančius miestelius ir ten kurę patogų gyvenimą vietos žmonėms, dabar veržiasi į Sostinės valdžią. Kaip rodo viena nesena istorija,jų tikslas tikrai ne patogus gyvenimas mieste visiems.

 • Paulius

  D.Kreivys konferencijoje galejo geriau kalbeti apie seima – manau butu TS reitingus tikrai pakeles: http://kitukampu.blogspot.com/2010/10/seimos-ekonomika.html

 • Aš irgi žinau už ką nebalsuosiu. Nebalsuosiu už seimo nario žmoną A.Ručienę. Ir ž antru numeriu esantį garšvą nebalsuosiu. Nes jis partijoje attsirado kaip iš dangaus.
  http://matelislt.wordpress.com/2011/02/11/sustabdau-savo-naryste-tvarkos-ir-teisingumo-partijoje/

  • nerijus

   Jei gerai pamenu, tai jo dukra „pasiųsta“ į EP?..

 • Gerai pameni. Tai liūdnas faktas apie kūrį sžinojau gerokai vėliau. O rimtasis pretendentas buvo Stanislovas Tomas iš Klaipėdos. Bet jis pasirodė lengvasvoris prieš Ručį, nors ir susirinkęs visą užsienio valstybių diplomų kolekciją. Nors ir aktyvus neišpasakytai. Tiesa, mums gal ir ne visai įprastai.

  • nerijus

   S. Tomas, jei gerai pamenu, Klaipėdoje, konkuravo su E. Masiuliu ir pralaimėjo.
   „Vertybės“ panašios visose partijose.

 • nerijau, pagooglink „Stanislovas Tomas“ ir sužinosi plačiau. Tai unikali asmenybė. Deja, asmeniškai jo nepažįstu. Tik Facebook’e draugų sąraše jį turiu. ;)

 • nerijus
 • Pingback: Nedarbo savaitė konferencijose #1()