Darbo partija+LSDP=meras kyšininkas

A.Zuokas – meras.

J.Pinskus (Darbo partija) – vicemeras.

R.Adomavičius (LSDP) – vicemeras.

… kap sako liaudies išmintis, toks tokį pažino ir valdžia pasidalijo..

Administracijos direktoriaus postą derėtų pasiūlyti A.Janukoniui…

(10 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • status_quo

  Dabar telieka laukti, kol Zuokas bus vėl teistas už gerus darbus.

 • stellar penny bun

  ABONENTAS + SKICH + SOCdonai = SOPRANŲ sugrįžimas.

 • austras

  O kas labiau kaltas: ar partijos-parazitės LSDP ir DP, ar vidinę vertybinę besmegeniško nacionalizmo koaliciją sėkmingai suformavę konservatoriai? Bet, gerbiamas Artūrai, siūlau apsidairyti – saulutė šviečia, o didžioji dauguma šiandien švenčia „teisto už gerus darbus“ pergalę.

  • austras

   Komentaras pašalintas – A.R.

   • mielas austrai, siūlyčiau neįsijausti.

   • Fredis*

    A.Zuoką išrinko liberalai, o taip pat žmonės, kuriems politika, ypač savivaldoje, asocijuojasi su ūkininkiškumu, šeimininkiškumu. Tai A.Brazausko (AMB) elektoratas, tačiau už „TAIP !“ balsvo ir kitų partijų rėmėjai, visiškai apolitiški, senas ir jaunas.

    • austras

     Tai sveikinu Fredi, nes šios dienos Tavo partijos pralaimėjimą, nors ir prognozuotą, aš pasitinku skaudžiai. Kaip ir kiekvieną kartą, kai meru tapdavo dabar jau oficialus kyšininkas.

     • Fredis*

      TS-LKD rinkimuose būtų užėmusi antrą vietą, tai R.Aleknai būtų buvęs šansas laimėti. Trečia užimta vieta labai logiškai pasiūlė eiti į opoziciją. Jokio skausmo, tik politinė logika.

     • austras

      Fredi, Tavo partija šiandien pralaimėjo. Kodėl? Priežastis dėl ko, aš jau kelis kartus įvardijau. Dabar jau nuo tavo kaip propagandisto talento priklauso kokiu būdu šį pralaimėjimą paversti propagandine pergale… :)

     • Fredis*

      Su tokiu miesto biudžetu A.Zuokas jokių ūkininkiškumo stebuklų nepademonstruos, TS-LKD neišdavė savo partnerių Seime liberalų – nesudarė koalicijos su A.Zuoku, TS-LKD nenuvylė dalies savo elektorato ir „nepardavė Vilniaus lenkams“. Šis „pralaimėjimas“ yra pergalė.

     • austras

      Sveikinu. Puikiai dirbate propagandinį darbą. Jau kelintą kartą galvoju, kad tokį talentą konservatoriai turėjo įvertinti materialine išraiška.

   • austras

    Gerbiamas Artūrai, o ką aš šiame komentare parašiau TOKIO, kas prasilenktų su teisybe? Artūras Zuokas yra visos lietuviškos politinės sistemos produktas. Neišskiriant nei šiandien pasižymėjusių LSDP bei DP.

    • austras

     Janukonis į Vilniaus savivaldybės administratoriaus postą buvo numatęs kitą žmogų…

     Zuoko bendražygis: svarbiausia – laiku užsimerkti

     Į sostinės merus pretenduojančiam organizacijos „Taip“ lyderiui Artūrui Zuokui „padėti“ traukti Vilnių iš duobės turėtų ir buvęs savivaldybės klerkas Valdas Klimantavičius. Tačiau ar gali „padėti traukti iš duobės“ tas žmogus, kuris, būdamas savivaldybei priklausančios bendrovės „Vilniaus kapitalinė statyba“ (dabar „Vilniaus vystymo kompanija“) valdybos vadovu, nematė, kaip šios bendrovės pavaduotoju dirbęs dabartinis sostinės vicemeras Stanislovas Šriūbėnas turtėja, o iš statybų aikštelių ir dokumentų nežinia kur dingsta mokesčių mokėtojų pinigai?
     Praėjusią savaitę rašėme, kokios vertybės vienija organizacijos „Taip“ lyderį ir drauge su juo į savivaldybių rinkimus sostinėje žengiančius buvusius liberalcentristus – interesai. Tačiau kompanija – A. Zuokas, jo patikėtiniu vadinamas buvęs vidaus reikalų viceministras, buvęs Vilniaus vicemeras Algimantas Vakarinas, savivaldybės narys Kęstutis Nėnius – būtų ne visa, jeigu joje nebūtų dar vieno A. Zuokui ištikimo žmogaus – V. Klimantavičiaus, beje, dirbančio banko „Snoras“ Verslo klientų departamento vadovu. Šita detalė – darbas banke – svarbi ne finansine prasme, o tuo, kad šio banko bendrovė „Snoro Media Investicijos“ valdo dalį bendrovės „Lietuvos rytas“. O tai gali reikšti, kad veikiausiai kritikos A. Zuoko ir jo kompanijos atžvilgiu to paties pavadinimo dienraštyje ir greičiausiai televizijoje nebus.

     Iš darbo – su premija

     Kai 2003 metais V. Klimantavičius tapo sostinės savivaldybės administracijos direktoriumi, iki tol dirbęs savivaldybės Viešųjų pirkimų tarnybos vedėju, jis buvo pristatomas kaip nepartinis. Tačiau jau 2007 metais savivaldybių tarybų rinkimuose V. Klimantavičius dalyvavo kaip Liberalų ir centro sąjungos, kuriai vadovavo A. Zuokas, atstovas.

     Neilgai trukus po 2007 metų rinkimų V. Klimantavičius atsistatydino iš savivaldybės – tuomet dirbo Ekonomikos departamento direktoriumi. Išvakarėse parašęs atsistatydinimo pareiškimą, Mindaugo karūnavimo dienos proga jis dar buvo pamalonintas premija. Viskas pagal įstatymus.

     Statybos ir garsi pavardė

     Ką V. Klimantavičius veikė dirbdamas savivaldybės administracijos direktoriumi ir bendrovės „Vilniaus kapitalinė statyba“ valdybos pirmininku? Nematė, kaip turtėja valdišką darbą „Vilniaus kapitalinėje statyboje“ dirbęs kitas įtakingas sostinės tarybos liberalcentristas, dabartinis vicemeras S. Šriūbėnas.

     „Vilniaus kapitalinės statybos“ valdybos pirmininku V. Klimantavičius buvo nuo 2005 metų rugpjūčio iki 2008 metų gegužės. Tuo metu „Vilniaus kapitalinė statyba“, be kitų projektų, dirbo ir prie Nacionalinio stadiono statybų, ir prie Menų spaustuvės rekonstrukcijos. Kaip, beje, ir prie liūdnai pagarsėjusios Gedimino prospekto rekonstrukcijos.

     S. Šriūbėnas į „Vilniaus kapitalinę statybą“ atėjo 2000 metais ir devynerius metus šioje bendrovėje dirbo direktoriaus pavaduotoju.

     Tik visai neseniai paaiškėjo: S. Šriūbėnas – valstybiniame darbe dirbantis miijonierius, kurio turtų kilmė nesudomino nei mokesčių inspektorių, nei prokurorų. Projektai, prie kurių dirbo „Vilniaus kapitalinė statyba“, – mistiniai: kažkur išgaravo milijonai litų.

     Butas iš rangovo

     Kad ir kaip būtų gaila, daugiausiai dėmesio vertas visai ne Nacionalinis stadionas, nors ir su visais dingusiais 45 milijonais litų. Daug pikantiškesnė istorija susijusi su Menų spaustuvės rekonstrukcija, per kurią „Vilniaus kapitalinėje statyboje“ dirbęs S. Šriūbėnas iš objektą rekonstravusios įmonės įsigijo butą prestižiniame sostinės rajone už stebėtinai menką tiems laikams pinigų sumą.

     „Vilniaus kapitalinė statyba“, kurios direktoriaus pavaduotoju dirbo S. Šriūbėnas, prižiūrėjo rekonstruojamą pastatą Vilniaus senamiestyje. Jame dabar įsikūrusi viešoji įstaiga „Menų spaustuvė“. Pastato rekonstrukcijos rangovas nuo 2004 metų buvo kompanija „Dekoras“, laimėjusi kelis skelbtus konkursus.

     Už pastatų komplekso rekonstrukcijos darbus, atliktus 2004 ir 2005 metais, „Dekorui“ buvo sumokėta 1,4 mln. litų. 2006 m. buvo dar vienas supaprastintas atviras konkursas, kurį laimėjęs „Dekoras“ pasiūlė darbus atlikti už daugiau kaip 11 milijonų litų. 2008 metais – dar vienas konkursas. Jo darbų vertė – 3,7 mln. litų.

     Tuo metu, 2005 metais, kai Menų spaustuvėje dirbo „Dekoras“, S. Šriūbėnas, šaltinių teigimu, įsigijo butą prestižiniame sostinės Antakalnio rajone. Sutapimas: namą statė… „Dekoras“. Alfa.lt šaltinių teigimu, nekilnojamojo turto piko metais už daugiau kaip 70 kvadratinių metrų būstą galėjo būti sumokėta apie 150 tūkst. litų.

     Ar 2005 metais „Vilniaus kapitalinės statybos“ valdyboje pradėjęs dirbti V. Klimantavičius negalėjo pasidomėti bendrovės vadovais? Matyt, ne. Gal trūko laiko.

     Tačiau kažkam jo netrūko – pasikeitus „Vilniaus kapitalinės statybos“ vadovams buvo pastebėta, jog nėra dokumentų, kurie parodytų: rekonstruojant Menų spaustuvę 3 milijonai litų už atliktus darbus buvo sumokėti teisėtai. Konstatuota: kadangi prie atliktų darbų ir išlaidų pažymos nepateiktos atliktų darbų aktų formos už 3 046 284 litų sumą, nėra galimybės nustatyti, ar tie patys darbai nebuvo apmokami du kartus – ir Europos Sąjungos, ir Vilniaus savivaldybės lėšomis. Išvertus į žmonių kalbą – neaišku, kur galėjo dingti 3 milijonai litų. Ant minėtų dokumentų – ir S. Šriūbėno parašai.

     Patinka žmonės, kurie gali. Ką?

     „Man patinka žmonės, kurie sako: aš galiu tą padaryti. Man patinka žmonės, kurie sako, kad: aš galiu išspręsti tą uždavinį, galiu perplaukti upę. Labai keistai ir neįtikinančiai atrodo žmonės, kurie sako: to neįmanoma padaryti, aš neturiu laiko, manęs niekas neįvertins“, – sako V. Klimantavičius reklaminiame organizacijos „Taip“ klipe, stovėdamas prie Neries.

     Dirbant Vilniaus savivaldybėje, upės perplaukti niekas neprašė. Tereikėjo stebėti, kur naudojami mokesčių mokėtojų pinigai prieštaringuose „Vilniaus kapitalinės statybos“ projektuose.

     http://www.alfa.lt/straipsnis/10427118/?Zuoko.bendrazygis..svarbiausia..laiku.uzsimerkti=2010-11-29_14-17

 • dais

  Manau, vis geriau yra toks meras negu lenkas, kuris dar Vilnių paskelbė Dievo gailestingojo miestu.

  • Sejanus

   Ir aš manau, kad geriau. Ale pasirinkimo įvairovė varytų į depresiją, jei gyvenčiau Vilniuje :)

 • senko

  gerbiamieji , baikime varyti pagaliau ant tų partijų – jos tokios kokie yra vertybėse pasiklydę rinkejei, į skaitant ir neatėjusius balsuoti.

 • ^..^

  Dar turėjau viltį, kad Pylimėlių gatvę išasfaltuos… Dabar tikrai ne. Išlaidos važiuoklės remontui :(

 • Martynas Ivinskas

  Artūrai,
  O kyšininkas tai tas kuris ima ar tas kuris duoda?

 • Rytis I

  Šiandien turėtų būti karnavalas. O gal fiesta ar bent jau lotyniška „Karosa“, gal ir „Fidi“ dinozauras nepamaišytų. Pakelkim „granionus stakančikus“ už išrinktuosius. Kaip ten, stap už vadžių..

 • Genijus

  Kadangi konservatoriai yra bene vienintelė partija, kuri manyje dar išsaugojo pagarbos likučius, tai gal ir gerai. Nes jų junginys su iškart trim akivaizdžiai antilietuviškom ir Rusijos remiamomis parcijomis tuos likučius būtų užmušęs visiems laikams.
  Taip kad nelabai buvo iš ko rinktis, tebūnie ta Zuokula. Vienintelis mane tenkinęs variantas būtų buvus absoliuti konservatorių pergalė, bet čia jau utopija.

  • Mauras

   absoliuti konservų pergalė nereiškia, kad Vilniaus miestiečių nuomos rubikonui sutartis su „Dalkia“ negali būti pratęsta naujomis, dar geresnėmis sąlygomis dar 15-ai metų, ką bandė padaryti politverslininkas merickas. Tiesa, kažkur saugikliai suveikė.

 • azartas

  Nesuprantu, kuo tas Zuokas visiems užkliūva… Aiškiai išreikšta rinkėjų valia – pats “kombinuoja” ir kitiems netrukdo. Visi renkasi kandidatus pagal savo kriterijus.

  • Stogas

   Man trukdo kombinuoti, sklypo neisrase for free daugiabuciu statybai

  • aidas

   +10

 • Vakaris

  Gėda… Džiaugiuosi ir raminuosi,o komentarams žodžių nėra. Tikiuosi, kad tik Lietuvoje valdo tie, kurie sėdėti turėtų. Džiaugiuosi kad nesu vilnietis, tik bijau, jei tokia situacija tęsis ir ilgiau, teks gailėtis už TOKIUS lietuvius valdančiuosius ir gėdytis dėl to, kad lietuvis esu.

 • Stogas

  Sostine skolinga tik 970 mln lt (Klaipeda- apie 70 mln). Abonentas grizta tratinti pinigu. Rubicon icor dalkija ir kiti uzbujos uz jusu pinigus!

  • Šiaip Čiūvas

   taip rašote, garbusis, lyg rubikonas su dalkija vilniuje turėjo kokių nors problemų prie konservatorių ar tvarkakiečių merų ;)

   • Stogas

    Neturejo, ne siuo metu buvo susirupine statybom daugiabuciu, ant zemes kuria gavo uz dyka . O dabar Abonentas dar ir prates nuomos sutarti , speju 25 metams. Bet ka Vilnieciai , skolinkites, juk Jusu algos pakils 2x. :)

 • Kestutis

  Rizikuoju likti nesuprastas, bet visgi nusistebėsiu kai kuriais aspektais.

  Mane stebina vienas aspektas – kažkodėl ant Zuoko visi varo, kad jis Rubicona prastuminėja ir kad jis kyšininkas. O kaip kiti politikai?

  R.Paksas verslininką Borisovą net patarėju buvo padaręs (Zuokas Janukonio gi neskyrė į savus patarėjus), bet Tėvynės sąjunga leidžia sau į koaliciją kviesti „paksistus“. Taip pat konservatoriai norėjo koalicijoje matyti tą patį Uspaskichą, kurio partija vedė juodąją buhalteriją. Ir nieko?

  Artūrai, kur tamstos reiškiamas pasipiktinimas apie tokius konservatorių žingsnius?

  O kaip dėl pačių konservatorių? Zuokas stūmė Rubiconą, o konservatoriai kadaise vos ne dykai atidavė Mažeikių naftą Williams (neskaitant kitų prasikaltimų). Kaip dar konservatoriai drįsta į valdžią eiti, kodėl mes nematėme viešo V.Landsbergio ir G.Vagnorio teismo?

  Vienintelis pasiaiškinimas šioje situacijoje yra tik tas, kad Zuokas turi oficialų teistumą, ir tiek. O dėl viso kito galima ramiai teigti, kad visi politikai vienodi. Žmonės tai jaučia ir balsuoja ne pagal praeities darbus, o labai realistiškai. Bent jau aš taip bandau suprasti rinkėjų logiką.

  Jeigu Jūs manote, kad Lietuvoje visos kitos partijos nenusipelno bent po vieno Abonento skandalo, tai man nuoširdžiai gaila Jūsų naivumo.

  • mielas Kęstuti, aš taip pat rizikuoju būti nesuprastas, tačiau tikiuosi, kad ilgametė asmeninė pažintis leis mane suprasti ir nesupykti…:)

   Tavo nusistebėjimas skamba šiek tiek dundukiškai ir yra panašus į iš medžio iškritusio žmogaus, kuris prardo gebėjimą vertinti faktus ir suvoklti aplinką.

   R.Paksas buvo padaręs J.Borisovą patarėju ir buvo suteikęs jam pilietybę už paramą per rinkimus. Tai – politinė korupcija ir už tai jis neteko posto. Tačiau jis nebuvo pripažintas kaltu už kriminalinį nusikaltimą, nekalbant jau apie papirkimo organizavimą.

   Tavo teiginys, kad V.Uspaskicho partija „vedė juodąją buhalteriją“ yra žinomai klaidingas. Žinoma, jei laikysimės nuostatos, kad teisingumą Lietuvoje vykdo teismai. Kaip buvęs žurnalistas, tikriausiai taip pat nepamiršai, kas yra faktai, o kas tik versijos.

   Todėl Tavo klausimas, kodėl nesipiktinu, yra dundukiškas, jei kalbėsime apie faktus ir skirsime juos nuo versijų.

   Tavo teiginiai apie „Williams“ viso Tavo komentaro kontekste yra dar labiau dundukiški, nes „Mažeikių naftos“ pardavimas buvo palaimintas Seime, tai yra, įstatymu. Be to, piktintis tuo, kad konservatoriai „vos ne dykai“ atidavė „Mažeikių naftą“ ir kartu siūlyti piktintis kosnervatoriais, kad jie kviečia į koaliciją „paksistus“, kurių lyderis atsistatydino iš premjero pareigų, nes nenorėjo „vos ne dykai“ atiduoti „Mažeikių naftos yra jau nebe dundukizmas, o čyvizmas, užkalnizmas ir krivickizmas kartu sudėjus.

   Suprantu, kad galima mėgti ar nemėgti A.Zuoko, R.Pakso, V.Uspaskicho ar A.Kubiliaus. Tai – natūrali būsena. Bet kaltinti kitus naivumu, painiojant faktus, versijas, asmenines simpatijas ir galbūt netgi darbą – yra jau net nebe dundukiška. Tai – paprasčiausiai žema.

   Todėl gailėtis reikėtų Tavęs.

   Tikiuosi, kad tai laikina. Ir tikiuosi, kad vis dėlto nesupyksi:)

   • Kestutis

    Mielas Artūrai, pagal raidę esi visiškai teisus. Bet esmės tu nesupratai.

    Utopiniame pasaulyje dundukams ne vieta, pritariu. Tačiau iš visos politinės sistemos baksnoti į vieną, kai aplink yra begalė kitų tokių pat, tai jau yra naivumas arba asmeninė nesimpatija.

    Ir pridengti šiuos teiginius teismais šiuolaikinėje mūsų teisinėje sistemoje yra mažų mažiausiai keista. Teisiniame bloge tai pripažinčiau ir suprasčiau, tačiau šiame „gyvenimiškame“ (leisiu sau tokiu pavadint), tikrai ne. Zuoko fenomeną tokį, koks jis yra, pirmiausia sukūrė ne Zuokas, o visa politinė sistema ir jos genezė. Tik tiek, kad Zuokas papuolė, o kiti ne. Ūkiškai šnekant, matyt, kažkam nedavė arba davė ne tam.

    Žinoma, kad Zuokas teistas, žinoma, kad tai yra blogai, bet aš atkreipiu dėmesį – kodėl čia skaitau įrašus tik apie jį? Tik dėl to, kad jis teistas?!!!

    Šis tavo įrašas, Artūrai, man primena ankstesnį, kuriame sakei, kad A.Janukonis praleido progą patylėti. Šįkart tamsta praleidai progą patylėt :)

    Beje, pripažįstu, kad dėl tam tikrų realijų esmi šiuo klausimu visiškai neobjektyvus :)

    Prašau, nesupyk, Artūrai.

    • nesvarbu

     Kestuti, mes visi akivaizdžiai matome, koks apgailėtinai korumpuotas yra šiandienos mūsų valstybės teisėjų korpusas, tačiau kartais ir tokie „teisėjai“ būna teisėjais, geba priimti teisingus ir pagrįstus sprendimus. Ypač, kuomet abi proceso šalys yra varguoliai, byla dėl mažų sumų ir pan. Ir Zuoko bylos atveju, nesvarbu dėl kokių priežasčių,veikiausiai dėl per didelio viešumo,jie sugebėjo priimti pagrįstą sprendimą, tiesa akivaizdžiai per švelnų.

     Jūsų bandymai įrodinėti, jog Zuoko teistumas yra niekis, mažareikšmė smulkmena, gal net klaida, nes Zuokas „kažkam nedavė arba davė ne tam“, kad kiti esą tokie patys“, nes „Zuokas papuolė, o kiti ne ir pan. yra simptominiai. Ta prasme, jog atskleidžia arba dramatišką, pavojingai nihilizmo kupiną pačio vidinį pasaulį, draskomą nusivylimo gyvenimu (kas būtų labai blogai)arba asmeninį suinteresuotumą, taip atvirai naiviai ir primityviai, bei tuo pačiu ciniškai, pudrinti kitiems smegenis panašiais išvedžiojimais (kas taip pat nėra gerai).

     • Kestutis

      Gerbiamas Nesvarbu.

      Man nepatinka tai, kad meru tapo teistas asmuo.

      Bet man taip pat nepatinka tai, kad visi lipa ant galvos jam vienam, kad pakeliui yra begalė kitų blogų politikų. Man tai atrodo neteisinga.

      Kodėl konservatoriai leidžia sau pareikšti, kad jie jokiu būdu neis su Zuoku, kai tuo pat metu derasi su Uspaskichu ar Paksu, kurie mano akimis žiūrint tikrai nėra „geresni avinėliai“.

      Prašau suprasti mano požiūrį ne dėl to, kad „Zuokas yra gėris“, bet „kodėl visi lipa ant jo, o nutyli kitus“. Štai kur dundukizmas, mano požiūriu.

      Ir pasiteisinimas, kad vienas turi teistumą, o kiti ne – tikrai nerimtas. Jeigu jau kalbame apie politikų etiką, tai kalbėkime apie ją bendraisiais, o ne teisiniais terminais.

     • Kestutis

      p.s. Jeigu jau deklaruojame esantys teisuoliai, tai varykim visiems po lygiai :)

    • Rytis I

     O juk Zuokas nėra eilinis „teistas“. Maža to, kad yra viešas ir „visų gerbiamas“ asmuo, maža to, kad jam patikėta skirstyti mūsų pačių ir valdiškas lėšas, t.s. suteikiamas eilinis begalinio pasitikėjimo kreditas – be viso to nėra nei nubaustas nei savo kaltę pripažinęs. Reiškia, dvigubai, trigubai pavojingesnis nusikaltėlis nei bet koks bent porą metų „pasėdėjęs“.

     • Mauras

      labai teisingai pastebėjote, tačiau tikėtis kad pagautas už rankos peržengęs teisėtą ribą politverslininkas ims atgailauti ir mes politiką – naivu. Geriausiu atveju taps atsargesnis ir nebelipdys savanaudiškų, naudingų interesų grupei schemų tiek daug ir taip įžūliai, kas savaime irgi pasiekimas.

      Tačiau zuokas valdžioje vis dėlto nėra klaida, kol jis pats to neįrodė, žinoma ne pijaru o savo veiksmais ar neveikimu.

     • Rytis I

      Sutinku, tapęs „politverslininku“ – verslininku nebūsi jau niekada. Funkcionieriaus atsargumas ateityje manęs nedomina ir juomgi netikiu, mat nieks už rankos taip ir nepagavo, grybštelėjo už rankovės ir tiek.
      Nesulaikė – slydo ir nuslydo srutų duobėn.. o geras žmogus buvo, profas, ir kaip visada mes patys kalti, tokį žmogų pražudėm…

    • Kęstai, man tada belieka pasakyti, kad mūsų požiūris į tai, kas yra esmė skiriasi iš esmės…:)

     • Kestutis

      Bent smagiai padiskutavome :)

   • Justas

    Išties …
    Skiriasi pats supratimas apie nusikaltimą , kaip sąvoką …
    Bet juk kai kam Priesaikos sulaužymas yra didesnis nusikaltimas negu bandymas papirkti ?
    Gal tiksliau perpirkti…ar atpirkti nupirktą partijos draugą …
    Toks kalambūras gavosi ..

 • briedis

  a.zuokas+v.klimantavicius- mazoka. truksta j.elzbergo.

 • ok

  O man įdomu, kodėl Tomaševskis nepanoro eiti i koaliciją su konservatoriais? Akivaizdu, kad kol jis nepasiūlė lietuviams integruotis Vilniuje, turėjo visas galimybes būti valdžioje. Tai klausimas: ar žmogus Es parlamete tapęs milijonieriumi tiesiog leido sau pasakyti, ką visą laiką nutylėdavo, nes suvokė, kad visada bus perrenkamas ir todėl jam nusišvilpt… Ar turėjo kitų tikslų? Nejau svarbiau sukiršinti lietuvius su lenkais ir LT su Poland? Kam to reikia?

  • Arturas

   *man įdomu, kodėl Tomaševskis nepanoro eiti i koaliciją su konservatoriais?*

   Ir kodėl tamstai taip įdomu? Nes šiaip jau lyg ir akivaizdu – lenkai + konservatoriai + paksistai = 24, kai koalicijos minimumas yra 26.

   *Nejau svarbiau sukiršinti lietuvius su lenkais ir LT su Poland? Kam to reikia?*

   Dar vienas naivus klausimas? Rusijai to reikia, Rusijai.

   • ok

    Po to ką pasakė Tomaševskis visi atsisakė eiti su jais į koaliciją. Kodėl lenkai nepanoro valdžios Vilniuje? Vėl gi, ar svarbesnis tikslas buvo gauti didesnį finansavimą iš Lenkijos savo tautinei mažumai?

 • a

  pasikalbam, kad saskaitos, uz sildyma veluoja,siandiena isrinkus Zuoka sumete i pasto dezutes,vadinas lauke ir zinojo :) kad nesinervuotu pilieciai be reikalo.

 • Mauras

  Valdžia savivaldybėse yra svarbi ir ypatinga tuo, kad jose ir aplink jas partijos sugeba įdarbinti savo eilinius narius ir panaudoti užimamus postus pasistiprinimui prieš rinkimus.

  kalbant apie riziką – norėčiau būti neteisus, bet manau politverslininkas zuokas puikiai žino, kur ir dėl ko eina. Ne veltui stropus AMB mokinys seimo nario kėdę užleido žmonai – seime monetizuoti kėdę daug sunkiau nei savivaldybėje, be to, kombinatoriaus talentas tuščiai žūsta neturint platesnio palaikymo ir įgaliojimų. Tačiau teks dalintis su bendradarbiais.

  Nepamirškime, kad zuokas yra po padidinamu stiklu – ne tik piliečių, bet ir spectarnybų, todėl nepaisant jo neeilinio sugebėjimo kabinti runkeliams makaronus teks keisti įpročius, bent jau iki ateinančių rinkimų kai, labai tikėtina, taps įteisintu. Kitas scenarijus – 26 iš 51 yra minimali persvara, taigi nepasitikėjimo galima sulaukti po pirmo rezonansinio atvejo. Kad žiniasklaida juos sugeba sukurti, abejonių niekas neturi, reikia tik užsakovo.

  O gal zuokas stebuklingai pasikeitė, nutraukė ryšius su rubikonu ir pradės atstovaut miestiečių interesus? Matysime iš realių veiksmų, nes konservai siekia sukurt konkurenciją šilumos ūkyje, o Vilniaus šilumos tinklų nuomos Dalkiai sutartis baigiasi 2017 metais..

 • liuka

  Šauni komanda.Plėšrūnai – gaujoje.
  Ir švilpia jie ant garbingų komentatorių, ba grobį dalinsis, kitkam neturi įdomumo.

 • mar

  kaip ten bebūtų su tuo meru ir jo nuopelnais, šalies valdžios (esamoji ir buvusioji) turėtų būti smarkiai nusivylusios: šitaip sėkmingai su kultūra ir sportu kovojo – lėšas tik mažino.. mažino.. o dabar tas pusprotis į sostinės valdžią atėjo, kuris tik apie muziejus šneka ir dviračius miestelėnams dalija… šitiek vyriausybių darbo perniek nueis..

 • Andrius

  Komentaras pašalintas – A.R.

  • mielas Andriau, tamstos leksika tinkama čyvamas ir užkalniams, bet ne šiam tinklaraščiui.

 • tsatas

  Man gėda už visus Zuoko rinkėjus. Ir atsiprašau už tai visų kitų. Šiandien per „Lietuvos Ryto“ televiziją ponas žadėjo dirbti gerbdamas Lietuvos įstatymus. Bet, paklaustas apie savo teistumą, teismą išvadino politizuotu ir pats buvęs persekiotas teisėsaugos pareigūnų. Tuo labiau – savo rinkėjus vadina mastančiais ir ypač reikliais žmonėmis. Mielieji Zuoko rinkėjai – ar nematote dvigubų standartų? Ar tai, kad visi tokie, tai jis neblogesnis? O gal šis pasakymas (apie pagarbą įstatymams) kaitosi tik nuo dabar, bet ne į praeitį? Zuokui, jo teistumas, moralės nė kiek negadina, o Zuoko rinkėjams, tikriausiai, moralė irgi nė motais?

 • Andrius

  Komentaras pašalintas – A.R.

  • mar

   Andriau, paaiškinkite, man neapsišvietusiam, kodėl Artūras taip nemėgsta Užukalnio?

   • mar, Andrius išėjo ir jau nebegrįš…

    • mar

     gaila. įdomu abi puses išgirsti. Jūsų pozicija – aiški. Bet ana, tai ne.

     …kodėl yra taip, kad du (lyg ir) suaugę žmonės nesugeba padoriai bendrauti?

  • mielas Andriau, tamstos komentarai buvo labai į temą. Ką tik baigėme žiūrėti „Šuns širdį“.

   Klasika.

   Gali pabandyti padaryti iš šuns žmogų, bet galų gale gaunasi Švonderis…

   Ne visiems gamta davė pasinaudoti suteikiamomis galimybėmis…

   Viso gero.

   • austras

    Atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet tas iš kurio darė žmogų buvo vardu Šarikovas. O Švonderis buvo iš namų valdybos.

    • austrai, visiškai neabejoju jūsų išsilavinimu, bet paskaitykite dar kartą, ką parašiau:

     „Gali pabandyti padaryti iš šuns žmogų, bet galų gale gaunasi Švonderis…“

     Ir pabandykite suprasti mintį:)

     Ir, beje, tas iš kurio darė žmogų, buvo Šarikas…:)

 • įdomių dalykų galima rasti twitteryje

  http://gavelis.lt/tai-ka-nutylejo-arturas-zuokas/

 • mar

  * trolinate, norėjau pasakyti :)

  na va, dabar smalsumo apimtas Jūsų abiejų blog’us skaitinėju ir niekaip nesuprantu, ko Jūs čia abu pešatės.. dar suprasčiau, kad tokios kalbos vyktų tik vienam blog’e, bet matau, jog abu jaučiate kaži kokį malonumą viens kitą komentuodami. Tai man ir įdomu, kaip čia taip? :)

  • mar, kažką painojate… Negaliu peštis su tuo, ko nėra… O to švonderio, kuris čia nesąmones rašinėja, nepažįstu.

   • mar

    kad nieko nepainioju :) gal daug proto ir neturiu, bet skaityti, esu pramokęs..

    jei vienas sako „račislovas“, o kitas jį pavadina „švonderiu“ ir užblokuoja, sunkoka krikščionims būdingą meilę įžvelgti… :)

    peštynės gi nebūtinai turi būti fizinė, virtualios – irgi, nes tai, kas virtualu yra realu :))

 • austras

  Radau siužetą, susijusį su komentaru.

 • AndriuZ

  O gerai… Mano senas oranzinis dviratis jau suluzo :)

 • Smilga

  Kadangi niekas po šiuo įrašu nesidžiaugia kad Zuokas tapo Vilniaus meru, tai nors aš pasidžiaugsiu :))
  Ir siūlau konservatoriams prisijungti prie šios koalicijos ir kartu dirbti vilniečių labui.

  • Regis

   Džiaugsmo čia mažai. Netgi labai labai mažai. Visame Vilniuje ar Lietuvoje neatsirado normalaus žmogaus kuris galėtų vadovauti mūsų šalies sostinės savivaldybei. Gerumą matau tik tokį, kad A.Zuokui šis postas užkirs kelią geresniam pasirodymui ateinančiuose Seimo rinkimuose, o taip pat, kad save įvardinusi kaip regioninė partija spjaunanti ant mūsų šalies (konkrečiai ir įstatymų, ir tos pačios LR Konstitucijos skatindami tautinę nesantaiką, ir pačių žmonių) negaus tokios trokštamos įtakos jau Vilniaus savivaldybėje. Mano akimis LRA dešimtimis kartų didesnis blogis negu A.Zuokas. Labai gaila, kad rinkimai nulėmė tokį pasirinkimą, kad reikia rinktis tarp šių blogių. Labai gaila ir labai blogai. Tai va toks čia ir džiaugsmas.

   • Fredis*

    Labai įdomią įžangą į savo susirūpinūsį komentarą drėbtelėjai, labai originaliai suformulavai mintį – „Visame Vilniuje ar Lietuvoje neatsirado normalaus žmogaus…“ …
    Tikriausiai motinos ir tėvai kalti, kad blogai išauklėjo savo vaikus, švietimo įstaigos neparengė dorovingų piliečių, teisėsauga pro pirštus žiūrėjo į nusikalstamą asmenų, susijusių su organizuotomis struktūromis, veiklą ir laiku jų neužkardė nusikalstamos veikos.

 • Zhilvinas

  Vakar per „ŽR“ girdėjau Jūsų komentrą dėl mero rinkimimų Vilniuje. Žiūriu ir tinkalrašatyje pozicijos nepakeitėte… Nebūdinga lietuviui pozicija. :) Juokas, juokais, bet ar nebaugu, jog po viešo p. Zuoko išvadinimo vagimi būsite patrauktas teisninėn atsakomybėn?

  • Zhilvinaitikriausiai kiek neatidžiai klausėte, Nevadinau A.Zuoko vagimi, nes neturiu tam įraodymu. Vadinau jį nusikaltėliu ir kyšininku.

 • bankrotas

  A. Zuokas (kyšininkas) – meras.
  J. Pinskus (kontrabosas) – vicemeras.
  R. Adomavičius (bankrotas) – vicemeras.
  Administracijos direktoriaus postą derėtų pasiūlyti J. Elzbergiui ar S. Novikovui (advokatams)

 • Kestutis

  Filosofinis klausimas – kas didesnis vagis?

  Ar tas, kuris vagia ir žino, kad vagia. Ar tas, kuris mato, kad vagia, bet nemoka tam užkirsti kelio – dėl savo nenoro, nemokšiškumo? :)

  • KK

   Anachronizmas beribis. Ir ko verti Jūsų norai ar sugebėjimai mūsų santvarkoje? Lyg iš Jūsų valdžios mastu nieko nebūtų pavogę.

 • Virginija

  Mielas Artūrai,
  norėčiau priminti seną tiesą:,,Jupiteri, tu pyksti? Vadinasi , tu neteisus….O savo tinklapio skaitytojus iškoneveikti ,,dundukais, švonderiais ir kitais …“ tiesiog nekultūringa. Seniai aišku, kad politika yra nešvarus biznis ir nė vienas padorus žmogus ten nesibrauna, taip kad rietis , juolab prie Velykas nederėtų,
  Gerų, ramių visiems šv. Velykų, PABŪKITE GAMTOJE, pamirškite politiką, gyvenkite pavasariu……

  • miela Virginija, su visa pagarba jums, noriu priminti, kad visus, aiškinančius, kaip man reikia gyventi, ką daryti ir ko nedaryti, dažniausiai siunčiu pas čyvą ir užkalnį…

   Skaitytojų nekoneveikiu, o štai tiems, kurie čia atėję nori teršti ir įvedinėti tvarką, aiškiai pasakau, kad jie švonderiai ir jiems čia ne vieta. Ir toliau taip darysiu, nepaisant to, ar jiems ir kitiems tai patinka, ar ne.

   • Na gal aš pavyzdžiui geriau žinau, kaip jums derėtų gyventi, tad kodėl gi nepatarus klystančiam.

 • nerijus

  Kaištininkas?..

  http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/seimo-pirmininke-evaldas-lementauskas-akiplesiskai-atejo-i-seima-ir-paeme-mandata-56-146972

  „E.Lementauskas pareiškime pagrasino, kad „jei politikai nesiliaus viešai komentuoti nebaigto proceso, bandydami paveikti visuomenės ir teismo nuomonę, jis taip pat atskleis faktus, kurie yra susiję Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų politikais“.“

  Ar tai ne informacinis šantažas? Jei kažką žino ir nesako, tai turėtų susidomėti atitinkamos struktūros ir Salamakinas, etikmat*.

  • Rytis I

   Šiuo atveju atitinkamų struktūrų kojos ir rankos per trumpos apsukruolius vaikytis… Atėjo ir pagrobė mandatą. Kriminogeninė situacija Seime prastėja.

 • sataniuga

  Na taip meras – kyšininkas. Bet pykti galima tik ant rinkėjų, kurie už jį balsavo. Man pačiam, kaip vilniečiui gėda, kad miestui vadovaus aferistas.

 • Šiaip Čiūvas

  Zuoko pergalė dėsninga. Pažiūrėjus TV laidą (berods ta, kur Savukynas per LTV veda), pasimatė koks beviltiškas yra mūsų politinis elitas ir kaip Zuokas jų tarpe yra pranašesnis dešimčia galvų. O su tuo „teistas, kaip baisu“, Artūrai, kažkiek juokinat. Lyg vakar gimęs bandote aiškinti, kad štai teisinį įvertinimą gavęs yra blogesnis, nei darantis tą patį, bet turėjęs užnugarį teisėtvarkoje.

  ps. O gal dar prisiminkim kokias bylas uspaskis užsidarė patekęs i Seimą?

  • Stogas

   Ciuvas, o tu siap ne daktaras jaunesnysis? Juk tai neblogas herojus , juk nenuzude ar neisprievartavo 2 mergaiciu? Kiek tu milteliu stumdytoju dar neteistu ?

   • Šiaip Čiūvas

    tark tamstele taurelei griežtą ne. Čia palinkėjimas, nepiktai.

  • a

   Per toki va poziiuri ,va taip ir gyvenam,kai dauguma pilieciu nelaiko nieko smerktino imt duot kysius ir kitaip apgaudineti valstybe ir kitus bendrapiliecius,o ta kuris issisuka laiko pranasesniu desimcia galvu,uz ka toks pilietis balsuos per rinkimus… Viskas desninga,kokie rinkejai tokia ir valdzia,vagiu respublika.

   • Šiaip Čiūvas

    matote, tamstele, pagal pono Račo logiką, štai Paksas yra geras, nes kriminalinio teistumo neturi praeityje, o Zuokas blogas, nes buvo teistas. Tas pats Uspaskis užsidaręs savo gazootkatinių reikalų pinigų plovimo ir kontrbandos bylas yra švarus kaip kūdikis. Bendrai, aš nežinau nei vienos švarios politinės jėgos. Gal konservatoriai, nes anie per savo kietakaktiškumą mažai valdžioje sugebėdavo pabūt, tai nespėjo pilnai sistemos įsisavinti. Nors savivaldoje ir anie puikiai atrodo.

 • Rytis I

  Na štai, o per vieno tinklo visas PC jau kaip išprotėję laksto „City Servise“ kablukai (Viso gero?) bei keičia apšvietimo lempas. Smulkmena, bet ir malonu.. bus pirkti malonu. Ir tai tiesiog atsitiktinumas.

 • Fredis*

  Pirmoji A.Zuoko viešoji akcija:
  http://www.lrt.lt/news.php?strid=5082&id=5727143

  • Rytis I

   Greičiau gazpromo+svarščiko akcija.

 • Jonas tikriausias

  Gal daug kas ir tiesa , bet – gaila , jog ponas Artūras yra konservatorius . Sekantis žingsnis (neduok Dieve) nusiristi iki megztųjų berečių .

 • Fredis*

  austrai, Tavo požiūris į Vilniaus merą turėjo visiškai pasikeisti, jeigu būtum klausęs nac.radiją rusų kalba sekančią dieną po rinkimų. Vienas po kito į radijo studiją skambino pagyvenę dėdės ir tetos, kurie kaip susitarę tvirtino, kad „Vilnius pagaliau VĖL turi gerą merą“. A.Zuokas buvo apipiltas klausimais ir pageidavimais. Meras sudarė įspūdį asmens, kuris žinano kas yra viešieji ryšiai, su užduotimi susitvarkė puikiai.