I.Staškevičiaus atminties spragos arba apie tai kas, ką ir kaip viliojo

Aš vis dėlto stebiuosi VP dešimtuko ir konkrečiai Igno Staškevičiaus drąsa…

Po viso to, ką pastaruosius dvejus metus matėme, atsistoti ir viešai pareikšti, kad „NDX Energija“ valstybės buvo įviliota į Leo Lt aferą…

Tikrai „drąsioje Lietuvoje“  taip gali būti.

Spėju, kad net G.Kirkilas taip drąsiai nepakalbėtų….

Tiesa, būtent jis yra viešai prasitaręs, kad genialiojo Leo LT projektą į Vyriausybę atnešė ne kas kitas, o būtent VP dešimtuko atstovai. O tada beliko tik padailinti, „pasiderėti“, po to … gauti darbą Leo LT ir kompensaciją iš ten išeinant.

R.Juozaitis, S.Spėčius, D.Degutis – paklauskime šiandien savęs, kam jie visi dirbo? Valstybei, kuri viliojo „NDX Energiją“ į Leo LT ar kam nors kitam?

Apie G.Kirkilą klausti net liežuvis neapsiverčia.

Na, apie kokius „viliojimus“ galima kalbėti kai net pats A.Zuokas VP dešimtuką vadino „nacionaliniu reketuotoju“ ir kalbėjo apie patiriamą spaudimą.

Isivaizduojate spaudžiamą ir reketuojamą A.Zuoką?..

Aš sunkiai…

Galima prisiminti ir „NDX Energijos“ ultimatumą dėl „Leo LT“ steigimo dokumentų iš karto po to kai šį projektą palaimino prezidentas Valdas Adamkus. (Beje, labai įdomūs buvo jo pastarieji pareiškimai apie tolstančius energetinės nepriklausomybės siekius).

Galima būtų priminti ir dar daugiau įvairiausių pareiškimų: Ž.Marcinkevičiaus – apie tai, kad elektra nebrangs ir jo paaiškinimus apie savas ir svetimas kasas ir kita.

Bet mielam Ignui labiausiai norėčiau priminti jo paties frazę:

Mes padarėme savo sprendimą – pasisiūlėme tapti valstybės partneriais ir mus pasirinko

Kadangi ji buvo skelbta viešai ir nebuvo paneigta, drįsiu spėti:

  • arba I.Staškevičiui kilo problemų dėl atminties ir dvejų metų senumo įvykiai yra per tolimi, kad jis juos prisimintų
  • arba jis viešai meluoja.

Kaip gerbiamas ir daug pasiekęs verslininkas, vadovaujantis bendrovei, kuri yra Lietuvos valstybės partneris didžiausiame bendrame projekte, jis turėtų tuojau pat viešai atsiprašyti ir pripažinti, jog ketvirtadienį savo interviu jis truputį suklydo.

Kita variantas – kuo skubiau susirūpinti sveikata.

Įtampa tikriausiai daro savo…

(14 balsų, vidurkis: 4,43 iš 5)
Loading...