I.Degutienė: politikos Zvonkė

Kaip tapti žvaigžde Lietuvos muzikos pasaulyje?

Reikia arba būti žvaigžde, arba turėti gerą prodiuserį. Tokį, kuris prastums tave į TV, radijo stotis ir garantuos, kad šmėžuotum visose gerumo, išsipildymo, garbės ir kitokios labdaros akcijose. Dainuoti nereikia – tai už tave puikiausiai padaro kompiuteris studijoje.

Tuo dar kartą buvo galima įsitikinti per naujuosius MAMA apdovanojimuose, kuriuose fonogramoms buvo žadamas griežtas „ne“. Išskyrus toms, kurios dainuoti taip ir neišmoko.

Tapti žvaigžde Lietuvos politikoje iš esmės reikia tų pačių savybių: arba būti žvaigžde, arba turėti gerą prodiuserį ir mokėti „dainuoti“ pagal fonogramą.

I.Degutienė pagal fonogramą dainuoja jau gana senokai. Ji dažniausiai įgarsina garsus, sklindančius iš Daukanto aikštės arba  „daugumos“ lūkesčius.

Ji taip pat turėjo gerą prodiuserį – A.Kubilių, už kurio nugaros gana ilgai slėpėsi ir rinko sau reikalingus taškus.

Nežinau, kas I.Degutienę prodiusuoja dabar, tačiau jos pasirodymas šeštadienį per MAMA apdovanojimus buvo tikrai vertas Zvonkės vokalinių sugebėjimų. Buvau sužavėtas ir net šiek tiek nustebintas.

Su kuo aš ponią I.Degutienę labai sveikinu.

P.S. Smalsu, kiek E.Dragūno trečiasis pasirodymas scenoje per MAMA apdovanojimus kainuos TV3:)

(8 balsų, vidurkis: 4,50 iš 5)
Loading...
 • Paulius

  Kai ekrane su šmėžavo Degutienė, iš kart prisiminiau neseniai priimtą įstatymą dėl atminties laikmenų apmokestinimo…

 • Fredis*

  Įvyko nesusipratimas, nes Zvonkės gerbėjai apie Seimo pirmininkę atsiliepia nelabai palankiai.

  Pranas
  2012-01-02 – 14:45

  …tai kaip nemuš į vienus vartus p.Degutienė,jeigu jos statytinė yra žiobienė.Jos vietoje jau geriau patylėtų ,nes labai neskaniai kvepia tie jų užtarinėjimai,kad nutarimai turi būti vykdomi.Man atrodo jie visi puikiai žino,kad stankūnaitė neturi kur gyventi,neturi darbo ir iš ko išlaikys mergaitę.Matomai ji jau yra suplanavusi viską atimti iš mergaitės,kas jai yra palikta tėvo.Gėdos turėkite aukštieji valdžios pareigūnai ir nors keletą val.pabūkite Venskienės vietoje,nes ta mergaitė yra jai brolio vaikas.Ir laikas palikti tą nelaimingą vaiką,ten kur jai patinka ir nori likti.

  toperis
  2012-01-02 – 14:31

  degutiene visada buvo ir yra ne savo vietoje,vat deka to veidmainiavimo ir apsimetinejimo,pasieke tokiu aukstumu,nes protelis labai jau menkas,o sazines kaip ir jukneviciene nei uz grasi,vien fanaberija.

  Kaimietis
  2012-01-02 – 20:50

  Irena neveidmainiauja, tikiu kad viska daro nuosirdziai, deja, tik sirdies Dievo neduota… kaip ir andriui, jie abu, partijos lyderiai, menkai gaudosi zmogiskuosiuose reikaluose, pavirsutiniskai i viska reaguoja, nes negali suspeti sekti informacijos, o darbine aplinka susikurti nemoka ar jiems neleidziama, t.y. palaikanti pagalbininku buri, viska sekanti ir padedanti reaguoti, tokiu nera, o gal kazkas tiesiog isnaudoja politikus, aklai einancius, jiems atrodo i prieki, savo verslo ar dar blogesniems antivalstybiniams tikslams pasiekti.

 • suomis

  Labai taiklus Degutienės apibūdinimas. Geriau ir nepasakysi. Bravo. Nusibodo ta melagingai FORMUOJAMA nuomonė apie Degutienę.

  • znakorius

   ‘Daktarė’ ana.
   В отставке!
   Kaip ir kar(v)ministrė. :)
   Daug ten tokių – ir Andriukaitis, nuolat kalbantis apie posėdžių vedimo tvarką (nes kalbėti apie esmę … neduota :) ).

 • Whisker

  Nereikia taip kategoriskai del tu zvaigzdziu, nera ta situacija cia kazkokia isskirtine, uzsienyje kai kur yra daug blogiau ir konkurencija daug didesne norint prasimust, nereik dievo varyt i medi. Tiek Freaks on Floor, the Jazzu manau yra daugiau maziau tikrai verti pripazinimo, ypac zinant ypac tai, kad jie yra ignoruojami tiek tv, tiek daugumos radijo stociu. Kas del paciu apdovanojimu, tai ju neziurejau, uzteko man pamatyt Siaurusaicio veida ir kazkaip nebesinorejo toliau ziuret, net per ekrana sklinda dvokas man nuo jo ir visokiu Sapranausku ,Saulenu ir panasiu tipu, jeigu nori rimta rengini padaryt, tai ir vedejai turi buti rimti, o jei ale „sokiu desimtukas“, tai nereik rimtu grupiu i visa tai kist. Tiek Degutiene tiek ir kiti politikai (jeigu ju ten buvo, kadangi neziurejau ir nemaciau) matyt sponsorino ta visa rengini (jeigu ne, tai organizatoriai yra visiski idiotai juos cia kviesdami kaip svecius). Egis tai seniai irode, kad jam vieta ne ant scenos , o kokioj nors gydymo istaigoj, keista tik tai, jog jo karjerai tai matyt tik pades, nes jo gyneju ir uztareju tikrai nmz, patinka zmonem kai juos atejusius i koncerta pasiuncia… tuomet numeta mikrofona ir nueina, toks „atlikejas“ tikrai vertas apdovanojimu ir pagyru ir desimciu tukstanciu litu uz viena koncerta… Keista,kad TV3 viska tiesiogiai transliavo, isivaizdavau, kad kaip ir visur yra keliu minuciu pauze, butent del tokiu dalyku, dar keisciau, kad per tuos „sokiu projektus“, kai sueina visi sokiu ekspertai ir siaip intelektualai, panasios praktikos netaiko, o reiketu…

  • Henkas Moodis

   Nieko keisto, kad selo karjerai tai pades. Taip ir turėtų būti. Jimis Morisonas:Kill father Fuck the mother frazės autorius, kuri išviešinta visame pasaulyje. Jokiu būdu nesakau, kad tai gerai ar būtina, bet jokiu būdų ir nesitikiu, kad jie ten pradės su baltom pirštinėm atsiimti apdovanojimus. Iš esmės gaila, kad kažkoks panašus pareiškimas nebuvo padarytas esant Degutienei ant scenos.

   • nesvarbu

    „Iš esmės gaila, kad kažkoks panašus pareiškimas nebuvo padarytas esant Degutienei ant scenos“, – topinis sakinys:DDD

 • Vidas

  JUs paziurekite MAciulio ir Romanovo sporto sou: kaip du intelektualai savo iskrypeliskas mintis deste.
  MACIULIS: ZURNALISTIKOS GURU.

  • stogas

   Apsiramink.. eik pampersu nusipirkti.

   • Vidas

    Stoga rauna…?

 • nesvarbu

  Degutienės zvonkizmas yra skirtingas nuo zvonkizmo paprastojo.Pirmiausia šis zvonkizmo porūšis išsiskiria tuo, kad skirtingai nuo zvonkizmo paprastojo prisitaikė būti šeriamas iš biudžeto. Todėl degutienės zvonkizmas yra pavojingesnis visuomenei, bjauresnis, atgrasesnis iš pažiūros.

 • stogas

  Geriausiai buvo, kad kazkokia tai kalba is anksto parasyta pagal fonograma vare, o kai pastebejo, kad pasvilpauja sale, nutraukti nepavyko…. fonograma. Juokas paeme, o drasos nutraukti ir iseiti neliiko…

 • Tomas

  Artūrai, ne į temą, tačiau tiesiog iš smalsumo: ar tiesą sako R. Juozapavičius, kalbėdamas apie Ž. Plytniką ir „žurnalisto A. Račo liudijimą“? Aišku, jei nenorite, galite ir nesakyti:)

  http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/vtek-narys-rjuozapavicius-nusisalino-nuo-zplytniko-elgesio-svarstymo.d?id=53914913

 • Valentinas

  Daroma prielaida, kad visi Račo blogo skaitytojai žiūrėjo MAMA apdovanojimus ir matė ką ten darė Degutienė. Aš pažiūrėjau Mikutavičiaus pasirodymą, man labai nepatiko garsas (garsistai nesusitvarkė su savo darbu) ir kad nebesinervinčiau, išjungiau televizorių. Gal kas nors galite atpasakoti ką tokio bunkiško padarė Degutienė?

  • Valentinai, I.Degutienė teikė vieną iš apdovanojimų. Užėmė garbingą vietą tarp V.Šapranausko, J.Statkevičiaus, D.Butkutės, O.Grigorian ir kitų Lietuvos žvaigždžių.

   • leokadija

    o aš ją pamenu drausminančią tokią mergaitę Raudoną. Kad toji viešai eteryje negražiai pasielgė atsidavusi vyriškiui… O dabar pati atsidavė (na ne vyrui, reitingams – bet gal tai dar „negražiau“). Ir daug kartų. Diskredituodama moralizuotojo-konservatoriaus įvaizdį.

 • Šamanas

  Pasirodo Degutienės prodiuseris Kubilius. Visokių Kubiliaus nuodėmių girdėjau, bet kad tokia dėmė… Neatleisiu – čia beveik kaip sugriauti kolūkius.

 • Fredis*

  Nebūtina mėgdžioti JAV, kurioje Atstovų rūmų pirmininkas Grammy apdovanojimų ceremonijoje nedalyvauja. Esame nedidelė tauta ir vienas kito petį turime ypatingai gerai ir stipriai jausti ir kur tik įmanoma būti drauge. Sarkastiškas ir piktas nusiteikimas mus silpnina, o ne stiprina. Jeigu noras pašiepti ir sumenkinti Seimo pirmininkę buvo toks didelis, kad nesusilaikyta, tai išmintingi žmonės tai supras, tačiau ateityje nereikėtų kartoti infantiliškų išsišokimų.

  • mielas fredijau, juk žinote, kad pakenčiu tamstą čia kaip visų trolių-čyvų-užkalnių stereotipą ir demokratijos bei dundukų balso garantą. Tačiau neįsijauskite – mano kantrybė net ir tamstos atveju turi ribas.

  • stogas

   Kubiliu Zalgirio arenoje visai neseniai nusvilpe su palaikais, tad pasiunte savo adjutanta (ipedini) pasireklamuot.. Polilitikai turi turet suprocio kur jiems pijarintis ir kur geriau tik sampana gerti…

 • Taškas

  Tikslumo dėlėi tekste reiktų pataisyti dieną- „… jos pasirodymas šeštadienį…“

 • Izbliondimas

  Kažkada pasakytas sakinys labai buvo įstrigęs. Ir jį vis retsykiais prisimenu. Mat, kai šią sentenciją išgirdau (ją pasakė labai tiesus, teisingas žmogus, vėliau žuvęs autokatostrofoje, kai kas mano, kad ne atsitiktinai, – mat tiesiam ir tesingam būti versle, pradiniame etape, kai jame kapitalą krovėsi nusikalstamų grupuočių lyderiai…), – ji atrodė nieko bendro neturinti su tiesa. Čia kartą esu minėjęs, tik pakartosiu (ir jau ne pažodžiui): Ar tu matai skirtumą tarp JAV prezidento rinkimų ir TSKP genseko skyrimo (kurį faktiškai skiria politbiuras)…
  Tad deja, politika, demokratijose – apskritas zvonkizmas, gal (čia geras atrastas terminas, manau, yra, aplamai politikai demokratinėse šalyse, įvertinti…). Ne demokratijose, – bent va šito reiškinio gal yra išvengiama, bent jau vienas ir ne menkas privalumas, gal, nors…
  Ir aplamai, juk gyvenimas toks trumpas, tad niekaip neatsistebiu, ko žmonės veizi Lietuvos komercines televizijas. Kaip tik labai gerai suprantu poltikus, – būtent ten jų vieta ir yra (čia rimtai). Juk jei žmonės, kurie visą gyvenimą teatlieka vieną vienintelį veiksmą per savo visą gyvenimą/us, – t.y. kala pinigus (pridurčiau niekingus…), nieko bendro neturi su kūryba, žmogaus dvasiniu gyvenimu, – juk jiems reikia pabų, stadionų, komercinių televizijų… O juk jie ir renka tuos politikus, olimpan, – tad nors širdyje juos ir niekina (nes iš tiesų yra šūdžiai, ir tiek), bet juk…
  O mes geriau, jei nepyks šeimininkas, paklausykime dar sykį gražios melodijos (atkreipkite dėmesį, kokia meilė užsiliepsnojo tarp smuikininkų (iš kurių vienas, garsusis Andrea…), nuo 1.14 min.
  Tad manau neverta gaišti laiką, kur nėra meno, kūrybos (t.y. ten, kur tik pinigas kalamas…). Juk tiek nemažai per tūkstantį metų genijai yra sukūrę, kad nors dalelę žvilgtelkime į tai, nesiblaškydami į visiškai niekus… na, o atvirkščiai, politikai sąmoningai yra pasirinkę zvonkių kelią, tad tuo ne stebėtis reikia, o juos paguosti, uždėjus ranką ant peties (o, Dieve, kokį Jūs savo gyvenimą paaukojote, kokį nuostabų… Tautos labui): http://www.youtube.com/watch?v=K6QTaI8OliU&feature=related

 • Pingback: Žmonės susidomėjo « Tomas Čyvas()

  • suomis

   Durnių namai.

 • Degutienė – politikos nendrė, gerai jaučia vėją ir pagal jį linksta iki žemės. Kaip kad su violetinės šaikos „peticija“.

 • Valentinas

  Degutienė neatmeta,kad nuomos sutartis su Dalkia gali būti nutraukta:
  http://verslas.delfi.lt/energetics/idegutiene-neatmeta-kad-vilniaus-silumos-ukio-nuomos-sutartis-su-dalkia-gali-buti-nutraukta.d?id=54008739
  Puiki proga atkreipti dėmesį į vieną iš viešosios informacijos sklaidos žanrų – Neatmetimą.
  Tai labai patogus, funkcionalus, lankstus retorinis įrankis. Neatmesti galima labai daug ir dažniausiai nebūsi neteisus. Pavyzdžiui aš neatmetu, kad paliksiu Račo blogą ir daugiau jame nekomentuosiu. Tai pat neatmetu, kad susikurs komentatorių visuomeninė organizacija, kurios tikslas būtų grąžinti Valentiną į Račo blogą. Neatmetu, kad Fredis ir Račas yra tas pats asmuo. Neatmetu, kad Venskienė gali pasiryžti smurtui prieš Stankūnaitę.
  Net jei pasirodytų, kad aš neteisus, visada galiu pasiteisinti, jog aš neteigiau, o tik „neatmečiau“. Ypač įdomu matyti, kai žmogus visiškai neturintis įtakos situacijai kažko neatmeta. Vienintelis klausimas lieka žiniasklaidai (šiuo atveju BNS):
  Kodėl faktas, kad Degutienė kažko neatmeta yra naujiena?

  • Fredis*

   Valentinai, matau, kad aš bergždžiai beldžiausi į Tavo ir „nesvarbu“ sąžinę. Žiobienė yra Degutienės statytinė. Negi taip sunku išspausti gerą žodį?
   Kita tema, šiandien A.Ažubalis apdovanoja buvusį Seimo narį A.Račą URM garbės ženklu „Lietuvos diplomatijos žvaigždė“ už nuopelnus plėtojant Lietuvos ir Gruzijos santykius, oi, atsiprašau … ir Vokietijos http://www.tsajunga.lt/

  • nesvarbu

   Valentinai,vertinant p.Degutienės retoriką, jos viešąsias kalbas būtina turėti galvoje tai, kad p. Degutienės kalbos yra emocinės. Emocinių kalbų, skirtingai nuo kokių nors dalykinių kalbų, poveikio būdas yra iracionalus, pagrindinė jų funkcija – estetinė. Jos turi meninio stiliaus, neretai nusikalbėjimo elementų. Stipriausiai p.Degutienė jaučiasi sakydama progines kalbas. Dalykinės kalbos nėra jos stiprioji pusė.

 • sim

  o sita ponia apie boteliu griovima gal ir pasisake? kazkaip praleidau… nes gi turi patirties jos seimynele kaip su vienu leidimu tris namus pastatyti.

  http://www.balsas.lt/naujiena/301098/aritmetika-pagal-degucius-trys-namai-su-vienu-leidimu

 • Fredis*

  Vakar nepelnytai pro akis prasprūdo labai stiprus programinis V.Laučiaus straipsnis „Kokį V.Uspaskich’ą turėsime valdžioje – …“.
  Citata: „Liberalų ir socialdemokratų rinkėjams būtų daug juoko pro ašaras, jei susiburtų valdančioji koalicija su daug „T“: „Tvarka ir teisingumas“, TS, tomaševskininkai, ir „Taip“; žodžiu – Talibanas. Arba – JAV „Tea Party“…“

  Valentinas su „nesvarbu“ nuosekliai kovoja su „Tea Party“, tačiau Jus galiu patikinti, kad V.Uspaskich bus kiek tik įmanoma socialdemokratiškai liberalus. Faktiškai grįšime į paskutinių dviejų dešimtmečių aukso amžių Gedimino Kirkilo laikus.

  • Valentinas

   Fredi,
   Yra vienas testas, kurio pagalba galima tiksliai nustatyti ar politikas yra kairysis ar dešinysis. Užsirašyk:
   1. Jei politikas kalbėdamas apie progresinius mokesčius sako, kad didesni mokesčiai daugiau uždirbantiems yra „bausmė“ už tai, kad labiau stengiesi, tai politikas dešinysis.
   2. Jei politikas kalbėdamas apie progresinius mokesčius nevartoja sąvokos „bausmė“, o vartoja sąvoką „solidarumas“, tai politikas kairysis.

   Uspaskich sako, kad progresiniai mokesčiai yra „bausmė“ už tai, kad esi turtingas.

   • Fredis*

    Jeigu I.Degutienę sąlyginai galima priskirti prie TS/LKD „Tea Party“ grupelės, tai politikė su aiškiomis pažiūromis ir pasaulėžiūra, kuri yra pakankamai nuosekli ir lengvai prognozuojama bei atspėjama, tai V.Uspaskich apskritai sunkiai galima pavadinti politiku. Verslininkas politikoje „viarslyninkas“ (Mokytoja Aušra) prasme.
    Kai buvo buriama paskutinė Vilniaus savivaldybės koalicija, tai DP partiečiai sakė, kad bendraudami su TS partiečiais jaučiasi nejaukiai ir nekomfortiškai, jiems daug artimesni socialdemokratai ir Zuokas. Finale visi jie ir susibūrė.
    Mane gerokai nustebino V.Laučiaus susirūpinimas būsima socialdemokratų rinkėjų savijauta po rinkimų, nes iki šiol save priskirdavo dešiniesiems.

 • VG

  Kažkas Degutienę taikliai yra pavadinęs „Gegutiene“. Patikėkite, tai tikrų-tikriausioji jos esmė. „Skolintis“ svetimas mintis, prisiplakinėti prie svetimų reitingų (ne veltui papūgauja prezidentei), „skolintis“ vietas partijose ir vyriausybėse: tai neokomunistų viceministrė, tai – save vadinančiųjų konservatoriais vicepirmininkė… Kur tik ras svetimą lizdelį, ten ir nutūps.
  Šiaip – žmogus vidutinybė, pakelta kvadratu. Bet labai turi gerą uoslę ir vyraujančių vėjų nuojautą. Bijau, kad dėl valdžios (o tam reikalingi reitingai) bet ką parduos.