„Vasaros su Ambrozija“ ir „LT paparacų žvaigždei N.Zvonkei iškilo klausimas

N.Zvonkė konstatuoja:

Televizija – vienas pagrindinių informacijos šaltinių, kuri formuoja visų piliečių nuomonę. Televizijos laidos turi būti skirtos įvairiems visuomenės sluoksniams ir įvairaus amžiaus žmonėms.

Po to – padaro atradimą:

Nereikia slėpti, kad šių dienų televizija orientuota į žemesnį išsilavinimą turinčią auditoriją. Į juos ir orientuojama visa sukuriama produkcija, kuri neturi būti sudėtinga, rimta bei įmantri.

Vėliau – prisimena savo jaunystę:

Šiais laikais televizija yra visagalė, niekam nežinomas žmogus staiga, per vieną naktį, gali išgarsėti ir tapti žvaigžde.

Pakalba apie savo šiandieną:

Ir kiekvienais metais tas pats: konkurencija, norėjimas būti lyderiu, ieškojimas įdomių personų, siekimas didesnių reitingų. Televizijos pešasi kaip šuo su kate. Kuo didesnis skandalas, tuo didesni reitingai. Niekam nėra svarbu, kad visas tas pasenęs bulvaras tampa nebeskaniu, jis greitai nusibosta. Ruletė vis sukasi ir sukasi ratu, ir niekas nežino, kada ji sustos ar bus kažkieno sustabdyta.

Ir sugalvoja klausimą:

Iškyla tik vienintelis klausimas, ar televizijos žiūrovas yra patenkintas laidų formatu ir kokybe.

..kuriam pati turi atsakymą

Taigi, tik mes patys galime reikalauti prodiuserių, kad jie pasiūlytų ko nors visiškai kitokio, kas, neatmeskime tikimybės, taip pat galėtų sudominti prie TV ekranų sėdinčius žmones.

Įdomu, ar nepamiršo pirmiausia paklausti savęs… O jei nepamiršo, įdomu, koks buvo atsakymas?

Klubas

Šiaip jau verta paskaityti visą įrašą. Skaitant, būtina prisiminti, ką TV3 televziijoje veikia pati N.Zvonkė.

(6 balsų, vidurkis: 3,33 iš 5)
Loading...