„Vasaros su Ambrozija“ ir „LT paparacų žvaigždei N.Zvonkei iškilo klausimas

N.Zvonkė konstatuoja:

Televizija – vienas pagrindinių informacijos šaltinių, kuri formuoja visų piliečių nuomonę. Televizijos laidos turi būti skirtos įvairiems visuomenės sluoksniams ir įvairaus amžiaus žmonėms.

Po to – padaro atradimą:

Nereikia slėpti, kad šių dienų televizija orientuota į žemesnį išsilavinimą turinčią auditoriją. Į juos ir orientuojama visa sukuriama produkcija, kuri neturi būti sudėtinga, rimta bei įmantri.

Vėliau – prisimena savo jaunystę:

Šiais laikais televizija yra visagalė, niekam nežinomas žmogus staiga, per vieną naktį, gali išgarsėti ir tapti žvaigžde.

Pakalba apie savo šiandieną:

Ir kiekvienais metais tas pats: konkurencija, norėjimas būti lyderiu, ieškojimas įdomių personų, siekimas didesnių reitingų. Televizijos pešasi kaip šuo su kate. Kuo didesnis skandalas, tuo didesni reitingai. Niekam nėra svarbu, kad visas tas pasenęs bulvaras tampa nebeskaniu, jis greitai nusibosta. Ruletė vis sukasi ir sukasi ratu, ir niekas nežino, kada ji sustos ar bus kažkieno sustabdyta.

Ir sugalvoja klausimą:

Iškyla tik vienintelis klausimas, ar televizijos žiūrovas yra patenkintas laidų formatu ir kokybe.

..kuriam pati turi atsakymą

Taigi, tik mes patys galime reikalauti prodiuserių, kad jie pasiūlytų ko nors visiškai kitokio, kas, neatmeskime tikimybės, taip pat galėtų sudominti prie TV ekranų sėdinčius žmones.

Įdomu, ar nepamiršo pirmiausia paklausti savęs… O jei nepamiršo, įdomu, koks buvo atsakymas?

Klubas

Šiaip jau verta paskaityti visą įrašą. Skaitant, būtina prisiminti, ką TV3 televziijoje veikia pati N.Zvonkė.

(6 balsų, vidurkis: 3,33 iš 5)
Loading...
 • Anonimas

  Kas idomiausia – ji visiskai teisi. Na jei pasiziureti i TV tinkleli, tai bent jau 90-cia procentu.

 • Anonimas

  TV poveikio galmybes dar 1936 m. sėkmingai pradėjo naudoti Juozapas Gebelsas. Pramoginių laidų tinklelio sudarymą ir jo realizavimą propagandos ministras buvo patikėjęs savo žmonai. Dokumentai liudija, kad būta daug panašumų į šiuolaikinius TV laidų tinklelių turinius.
  Ponios Natalijos savaraniški „atradimai“ daro jai garbę.
  Ministras Juozapas konsultacijoms buvo pasikvietęs patarėją – Tibeto vienuolį, kuris aiškino vizualinės informacijos poveikį žmonių pasąmonei ir t.t.

 • Anonimas

  Čia ir arkliui viskas senokai aišku buvo. Įdomiausia šiuo atveju yra tai, kad Zvonkė atradimą padarė gerokai vėliau už arklį.

 • Anonimas

  Vyrai, o kuri ten Zvonkė? Man jos visos panašios kaip zanzibarietės, tik plaukai kažkokie… :)

 • Anonimas

  Genetiškai modifikuoti produktai ~ muiluotos zvonkės ~ krepšiuotas alus… Tai toks psichologinis vakuumas apgaubęs tiek žmogaus kūną, tiek jo sielą, tiek jo dvasią, kad net „skurdžiu buržuazijos žavesiu“ nebekvepia. Kaip pasakė viena prancūzė psichoanalitikė: mūsų epochos, tipo „modernybės“, simbolis – tai ne draskomas kaltės ir instinktyviųjų varų Edipas, o savimi besigrožintis, bet savęs neatpažįstantis Narcizas (psichologiškai man labiau panašus į Buratiną ar Pinokį, nes mitologiškai Narcizas – seksualinės prievartos vaisius). Kita vertus, o kam spoksoti tą televizorių, spoksant kimšti skrandį ir žaksint užsiimti išsigimusia sofistika. Juk tas sintetinis mėšlas miršta tuomet, kai pradedi į jį nekreipti dėmesio, nes jis nuturi savyje gyvybės.

 • Anonimas

  Atsakau „dariui“

  Tai aisku, kad aisku (del arklio nezinau, bet daugeliui tikrai). Man netgi nekelia abejoniu, kad ponia Zvonke pati tai supranta nuo pat pradziu, taigi daug anksciau uz Jusu mineta arkli. Nors is jos to tikejosi nedaugelis ( visai be reikalo). Juokinga, kad issiduoda suprantanti (sventas naivumas). Zanro taisykles reikalautu vaidinti iki galo.

  Galu gale visi pliusai poniai Zvonkei. Be anksciau pastebetu privalumu, ji dar ir zaviai naivi.