Citata #184 J.Olekas žino, ką daryti, kad sunkmetis baigtųsi greičiau…

Iš socialdemokratų Gedimino Kirkilo ir Seimo nario Juozo Oleko pranešimo spaudos konferencijoje Seime:

Jei per artėjančius Prezidento rinkimus Lietuvos žmonės apsispręstų išrinkti tokį žmogų, kuris puikiai tarsi suaugęs su Lietuvos žmonėmis, ekonomika ir politika, tuomet sunkmetis baigtųsi greičiau. Socialdemokratų iškeltas pretendentas į kandidatus jau surinko reikiamą kiekį parašų, kad būtų registruojamas kaip kandidatas

…Pasikartosiu…

Drąsi šalis ta Lietuva ir drasi ta partija Socialdemokratų..

O G.Kirkilas ir J.Olekas – patys drąsiausi ir partijoje, ir Lietuvoje..

Aš jų vietoje bijočiau…:)

(4 balsų, vidurkis: 4,25 iš 5)
Loading...
 • Slyvanosis

  Rizikuoja vyrai, nori šampano…
  Lietuvos žmonių, ekonomikos ir politikos Siamo dvyniui nereikia tapti prezidentu, jis gi suaugęs su Tauta. O jeigu jis pradėtų savarankiškai vaikščioti ir nebereiktų jo nešioti, tai tai sunkmetis baigtųsi mygom…

 • nu ne

  ateina genijai ir vel iseina ,atejo Kirkilas su Oleka…:)ar ilgam,a ?

 • durdo

  Socialdemokratų partija yra stipri organizacinė struktūra skirta laimėti rinkimus ir laimėjus juos valdyti šalį pagal Platono aristokratijos modelį, kuomet sprendimus priima protingiausiųjų taryba, anuomet centro komitetas:) Tarybos protai žino kada, kaip ir kokią imti valdžią ir kokiais būdais ja pasinaudoti:) Šiuo ekonominiu sunkmečiu jie nusitaikė į lengviausią, bet ne prasčiausią vykdomosios valdžios dalį.. Kažkodėl manau, kad ne Butkevičius yra tikrasis jų kandidatas:)

  • J. naivus

   (gr. aristokratia – „geriausių valdžia“)
   Paradoksas, bet Valentino nurodytame strp.- būtent J.Latinina sako būtent taip:

   Китай, во-первых, это не диктатура. Это форма правления, которая у Аристотеля называется совершенно четко – аристократия, власть лучших. В Китае правят 9 человек. Это те девять коллективных человек, которые ежедневно принимают решения. И те сто членов партии, которые раз в четыре года собираются на съезд.
   …….
   Tai tarp kitko, tikrai ne temon.

 • Man regis geriausia ką Olekas žino, tai kaip skalauti mokesčių mokėtojų pinigus ir budulių smegenis…

 • austras

  Sveiki, Artūrai, nesitenkinu Jūsų atsakymu, apie progresinius mokesčius ir konservatizmą. Gal kalbėdamas apie progresinių mokesčių tradiciją bei lietuvišką konservatorių partiją Jūs ir galvojote apie Otą fon Bismarką, bet, kaip tikriausiai žinote, Europos konservatoriai savo ekonominėmis pažiūromis po Antrojo pasaulinio karo dreifavo link liberalizmo. Jau nekalbant apie Margaret Tečer ir Ronaldo Reigano neokonservatorius.
  Argumentuodamas tai pateikiu ištrauką: Per tris dešimtmečius po Antrojo pasaulinio karo (…) konservatoriai, neatsispyrę pagundai atremti naująjį socialistų iššūkį, kuris pakeitė senajį liberalų iššūkį, PASIGLEMŽĖ PRIEŠO APDARUS. Citata: Blackwell “Politinės minties enciklopedija” 283 p. Kelios pastraipos skirtos konservatyviai “keinsiškos” politikos kritikai pasiremiant HAYEKO IR MILTONO FRIEDMANO argumentais. Jei pasakysit kad HAYEKAS IR MILTONAS FRIEDMANAS pasisakė už progresinius mokesčius – tuomet aš karvė ir ne paprasta, o skraidanti…

  • durdo

   ar teko girdeti, kad konservatizmas, tai vakar dienos liberalizmas? Ta prasme, kad konservatoriai nėra visiški stagnatoriai, jie už laiko patikrintas nerevoliucines socialinės sąveikos formas.. mano akimis progresiniai mokesčiai jau tiek pasitvirtinęs ir logiškas dalykas rinkos ekonomikos valstybėse, kad šiuolaikiniai konservai laisvai gali naudoti nenusižengdami savo filosofijai.. tos visos dogmatines teorijos dabar tinkamos tik politinės teorijos istorijos vadovėliui:)

   • austras

    Ir, leiskit paklausti kuriose pasaulio šalyse konservatoriai įvedė progresinius mokesčius? Ir jei Jums atrodo, kad konservatizmas, tai vakar dienos liberalizmas, tuomet kaip tai siejasi su progresiniais mokesčiais? Liberalizmas niekad nepasisakė už progresinius mokesčius.

   • austras

    Atleiskit, bet man atrodo, kad politikai turi realiai atstovauti politinėm vertybėm, kurios pagal tradiciją asocijuojasi su tam tikrom politinėm doktrinom. Nei neoliberalizmas, nei neokonservatizmas nepropaguoja socialinio teisingumo, kaip svarbiausios politinės vertybės.

    • durdo

     Na socialinis teisingumas yra konservatyvu, kaip amžinoji krikščionybė su savo lygybės idėja

 • Quantum

  Kažkodėl atrodo, kad paskutiniu laiku ypač suaktyvėję „antipyderast …“ Tomkaus rašiniai yra antigrybauskaitiško „projekto“ pradžia. Jei tai tiesa ir jei tai ikirinkiminis „projektas“, tai galbūt tas parodo, kad „drąsuoliai“ turi gerą planą?

 • inf

  O ko bijoti? Ar nors plaukas nukrito nors nuo vieno socdemo galvos per pastaruosius 19 metų?